Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Koteczek ja smażę ogórki z czosnkiem na maśle, wcale nie jest bezsmakowa ta zupa ;) Dziś za to jadłam coś, co nazywało się kotletem rybnym- ale nie było źle. Chodzimy z K. na stołówkę studencką, zawsze jest jakaś nowa sałatka i ziemniaki a te to bym jadła i jadła i jadła, a przed ciążą ani rusz. trochę się martwię, bo dzisiaj i wczoraj nie czułam już tak wyraźnie bobo, a wizyta dopiero w środę ;/ czyżby spało i spało? Ja tez idę spać, jak zwykle po obiadku oczy same się zamykają Dopiszcie mnie prosze do tabelki Monika.........30.07.............21 lat.........Kraków/ Śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D mnie to zawsze od rana mdli a później jest już dobrze ja dzisiaj na obiad miałam zupkę śledziową :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Wystarczyło się wczoraj nie odzywać po południu i już wypadłam z nowej tabelki buuuuuuu!!! Aktualizuję: Nick.........Miejscowość......Wiek.....T.porodu....Płeć .d ziecka/imię GaGa_..........UK................29l.......19.07.09..... ....?...../.....?..... kiteczek999999999.............27l.......30.07.09........ .?............? Jogi11.........śląsk.........................30.07.09... .......?...........? NiLLi.......Ostrów Wlkp.........22l.......05.08.09........?....../....?..... kapucha171...Pomorskie.......19l.......05.08.09......... ?Zuzia lub Eryk lolcia26.........UK...........................06.08.09.. .......syn/antoś? Pikle.....Warszawa..............28l.......12-14.08...... ..?/Maria lub Jan Koteczek19833..świętoszów..25l......13.08.09.........syn /marcin Bebe B.............................27l........14.08.09.........?. ...........? Marzenie1508....warszawa..................15.08.09...... ...?.............? Asiaaaaa......Sosnowiec_Gwda.....22l...16.08.09... ....?...Paweł-Zuza anytram........Kołobrzeg......26l.......17.08.09......?. ...Zuzia/Szymon Agula125....Janów Lubelski....29l......17.08.09.... ......?.... .........?.. Figlarna.....Gdańsk........................17.08.09..... .....?.............? Sympatyczna79...Wrocław..............19.08.09..........? ............? issima.............Pomorze.................20.08.09..... ....?.............? małaHPW........Bytom..........24l.......21.08.09..... ....?............?.... RedHairMama....Łódź...........29........24.08.09......Aniela / Julian.... Monika26sz..Koło ...............26.......28.8.09...........?............?.... zelka_86.....Lublin........................03.09.09..... .....?..........?.. Sylwinka25....Jarocin...........25.......18.09.09....... ..?.............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz dopisuję się do postów. Wczoraj miałam zajęty dzień, teraz tez a od pół godziny nadrabiam czytanie forum! Masakra jakaś, ale nie mogę non stop siedzieć przed kompme bo w domu nic nie zobię i będzie afera ;) Co do farbowania - ja farbuję, może trochę rzadziej, ae jednak, teraz będę musiała znowu bo mi bardzo szybko odrosły włosy, a 3tg temu byłam u fryzjera. Szok. kieczek999999999 - dziękuję bardzo :) Kamila - gratuluję synka!!!!!! NilLy - wspólczuję, że musisz biegać do pracy mimo zwolnienie. Naprawdę musisz??? Przecież to niedozwolone. Wystarczy szepnąć gdzie trzeba wpada kontrola i szef jest umoczony. Zastanów się czy zdrowie nie jest ważniejsze.... antyram - oglądałam ostatnio program że powinno się pewnych potraw unikać będąc w ciąży, zwłaszzca fast food żeby nie przyzwyczajać dziecka do pewnych smaków, bo to ma związek z póxniejszymi nawykami żywieniowymi i otyłością u dzieci. małaHPW - ale numer z tymi bliźniakami. chciałabyś tak? Uff. To wylistowałam chyba wszystko co mi się nasunęło podczas czytania. Dzisiaj czuję się dobrze, mam dobre samopoczucie. Na obiad zrobiłam krupnik i już zjadłąm bo bylismy z dzidzią głodni:) Aha! Czy ja mogę dostac dostęp do skrzynki mailowej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze dopisze imona :) Nick.........Miejscowość......Wiek.....T.porodu....Płeć .d ziecka/imię GaGa_..........UK................29l......19.07.09.....?./Natalia?Szymon! kiteczek999999999.............27l.......30.07.09........ .?............? Jogi11.........śląsk.........................30.07.09... .......?...........? NiLLi.......Ostrów Wlkp.........22l.......05.08.09........?....../....?..... kapucha171...Pomorskie.......19l.......05.08.09.........?Zuzia lub Eryk lolcia26.........UK...........................06.08.09.. .......syn/antoś? Pikle.....Warszawa..............28l.......12-14.08...... ..?/Maria lub Jan Koteczek19833..świętoszów..25l......13.08.09.........syn /marcin Bebe B.............................27l........14.08.09.........?. ...........? Marzenie1508....warszawa..................15.08.09...... ...?............? Asiaaaaa......Sosnowiec_Gwda.....22l...16.08.09... ....?...Paweł-Zuza anytram........Kołobrzeg......26l.......17.08.09......?....Zuzia/Szymon Agula125....Janów Lubelski....29l......17.08.09.... ......?.... .........?.. Figlarna.....Gdańsk........................17.08.09..... .....?.............? Sympatyczna79...Wrocław..............19.08.09..........? ............? issima.............Pomorze.................20.08.09..... ....?.............? małaHPW........Bytom..........24l.......21.08.09..... ....?............?.... RedHairMama....Łódź...........29........24.08.09......Aniela / Julian.... Monika26sz..Koło ...............26.......28.8.09...........?............?.... zelka_86.....Lublin........................03.09.09..... .....?..........?.. Sylwinka25....Jarocin...........25.......18.09.09....... ..?.............? O zupie śledziowej tez pierwsze słysze. Sylwinka robisz jakieś czary mary ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek ja tez lubie do ogorkowej strarte ogorki na tarce i tez UWIELBIAM kwaśne rzeczy i pikantne też mniammmm idę na obiadek- nie czekam za mężem bo chyba z glodu umrę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****RedHairMama 🌻 co do tych bliźniąt, to pewnie że bym chciała- może nie koniecznie z zaskoczenia podczas porodu ale tak, tym bardziej ze z drugim mężem to będzie nasze pierwsze dziecko i już raczej nie będziemy miec więcej :) choć kto to wie :) napewno nie szybko dlatego fajnie gdyby były bliźniaki, ale póki co widac jedno i tego sie trzymam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli chdzi o mnie to nie mam uwarunkowań na konkretne kwaśne lub słodkie smaki :) ostatnio zjadłam pare kostek czekolady a zaraz po nich miałam ślinke na kiszone ogórki-meżulek tylko patrzył jak to można tak mieszać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****KOTECZEK19833 🌻 tak dwie dziewczynki ,Wiktoria w tym roku będzie miała 5 lat a Natalia 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malaHPW - nie, no jasne że nie przez zaskoczenie, lepiej mieć chwilę na przyotowanie, choćby psychiczne :) Ja bym chciała, oboje bysmy chcieli, ale w rodzinach u nas wcześniej nie było, co prawda długo leczyłam się hormonalnie, a to ma wpływ podobnom ale wiem, ze mamy jednego Dzidziusia. Na pierwszym USG był jeszcze bardzo malutki ale widocznie pojedynczy pęcherz płodowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny dziekuje za gratulacje dzisiaj strasznie boli mnie glowa nie wiem czemu :( zauwazylam ze mnie chyba nie ma na tej liscie zaraz poczytam co pisalyscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już nie mam smaków. Co prawda kwaśne moge jeść bez ograniczeń, na słodkie niespecjalnie mnie ciągnie, ale czasem coś podjadam, kawałek ciasta, albo wafelek, jak nie wiem co przegryźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny!!!! Nie było mnie tydzień na forum bo byłam u Rodziców i mimo, że tam jest net to w ogóle kompa nie włączałam, podziwiałam moją siostrzenicę, ma 8 miesięcy, jest taka kochana i już duża. Mam pytanko, czy któraś z Was musiała użyć wody utlenionej w ciąży? Ja dziś podczas obierania ziemniaków się nacięłam, no i krew leciała więc mam wodę utlenioną w żelu to zastosowałam, mam nadzieję, że nie zaszkodzi dziecku. Może jestem przewrażliwiona ale bardzo się boję żeby nie zaszkodzić maluszkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Lenka kr - wydaje mi się że woda utleniona nie szkodzi, zwłaszcza ze stsuje się ją miejscowo zewnętrznie. Ja sama kilka razy używałam wody tlenionej i się nigdy nie zastanawiałam nad tym czy jest szkodliwa w ciąży. Poza tym w Przekroju przeczytałam ostatnio - był taki artykuł "obalamy mity" - że woda tleniona wcale nie ma działania odkarzającego a wręcz przeciwnie, jeszce bardzie podraznia i lepiej do dezynfekowania małych ran uzywac wody z mydłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tej wczorajszej euforii zapomnialam powiedziec ze moj maly ma juz ponad 8 cm :) i data porodu przesunela mi sie na 24 sierpnia :) badania wyszly dobrze :) nie mam anemii takze dobrze :)nastepna wizyta za miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki RedHairMama to mnie uspokoiłaś, bardzo na siebie uważam, ale trudno, żeby w ciąży nie zrobić nic, co może niepokoić. Ja dzisiaj jestem podenerwowana, bo jutro idę do ginekologa i zawsze jest to dla mnie stresujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila - to masz termin jak ja! I dzidzię całkiem sporą. Mój dwa tygodnie temu miał 5,5cm, ale teraz mi już brzusio zaczął rosnąć to i Mały pewnie też :) Gratuluję Zdrowia tak trzymaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RHM, ja pracuję z rodziną, a szefem jest tata, więc wiesz... ale od kwietnia na bank idę na zwolnienie. Tym bardziej, że piątek, sobota i niedziela w szkole... u mnie samopoczucie niestety gorsze... zawsze biegunka rano się kończyła, ale jest coraz gorzej. Coś okropnego... wszyscy w Kościele, a ja co chwila na kibelku siedzę :( a mama mi jeszcze gada teksty, że wymyślam :/ qrde już się nie mogę doczekać soboty, kiedy wrócimy do naszego mieszkanka. Nie ma to jak mieszkać samemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka czytalam teraz o wodzie utlenionej i spokjnie mozna nia przemywac rany w ciazy a nawet plukac gardlo :O kurde nie wiedzialam:) RHM wg @ termin mam na 29.08 a wg CRL na 24. 08 :) Moj maly miesiac temu mial 2,6 cm a teraz 8,1 cm :) wiec nie wiem czy taki spory. Bo nie mam porownania :) a kiedy ty masz kolejna wizyte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NiLLy - nie wiedziałam. Trzymaj się w każdym razie, i byle do soboty, bo u siebie, to u siebie :) a w pracy się nie przemęczaj :* Kamilka - ja mam wizytę za tydzień a /USG za ok.3-4tg. I wydaje mi się że na 13tc 8cm to niezły wynik ;) ale trzeba by porównać jak było u innych dziewczyn, może coś podpowiedzą w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja dzidzia w pierwszym dniu 14tc miała 7cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wspomnę, że z CRL i wagi wychodzi mi, że urodzę kilka dni wcześniej. RHM dzięki za wsparcie 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila i RHM w 14 tyg moj maluch miał 8 cm, A co do wody utlenionej to gdzieś czytalam że można stosować bez problemu- ja sama często używam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×