Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Kamila to pierwsze to szczyt głupoty!! a drugie to nie wiem czy nie fotomontaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Anytram to pierwsze jest mniej obrzydliwe niz to drugie :P i dlatego napisalam ze ok :P w porownaniu z drugim hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) Anytram to jestes Ty na tej drugiej fotce chyba byłas na jakiejs imprezie ? a na pierwsza fotka ciekawa aczkolwiek niebezpieczna ja wcinam kanapki z pasztetowa szynką i ogórkiem kwaszonym wszystko razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki;-) Pozdrawiam Was i podczytuję z urlopu w woj. małopolskim. Cieszę się, że wszystko u Was w porządku. My odpoczywamy i dużo spacerujemy po lesie. Dzisiaj też byłam w kopalni soli w Bochni - pobyt 3 godziny ma zastąpić 3 dni w lecie nad morzem albo jeden na jesieni podczas sztormu....bo nawdychałam się tyle jodu;-) Czuję się dobrze, chociaż dzisiaj brzuch mnie jakoś ciągnie jakbym miała za mało skóry... To pewnie przez intensywny wzrost, bo nieźle mnie wywala, zwłaszcza wieczorami;-) Nadal nie czuję kopniaczków, chociaż wczoraj coś mnie łaskotało w środku poniżej pępka ale tylko po jednej stronie... ciekawe czy to dzidzia? Dzięki za pamięć, bo widzę, że jestem w tabelce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniammm pasztetowa:) ja przed chwila wciągnęłam \"małe\" pętko jakiejś kiełbaski była taka pikantna hahahah pychota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuję tylko imiona, bo brakuje, a zresztą pojawiły się nowe propozycje;-) Nick.........Miejscowość......Wiek.....T.porodu....Płeć .d ziecka/imię GaGa_..........UK................29l......19.07.09.....? ./Natalia?Szymon! kiteczek999999999..wlkp.....27l.......30.07.09........ .?............? Jogi11.........śląsk..............23.........30.07.09... .......?...........? Majka15181...Glogów...........27l.......04.08.09........ ..?...........? NiLLi.......Ostrów Wlkp.........22l.......05.08.09........?....../....?..... kapucha171...Pomorskie......19l.......05.08.09......... ?Zuzia lub Eryk lolcia26.........UK...........................06.08.09.. .......syn/antoś? Pikle.....Warszawa..............28l.......12-14.08...... ..?/Maria lub Jan Koteczek19833..świętoszów..25l......13.08.09.........syn /marcin Bebe B.............................27l........14.08.09.........?. ...........? Marzenie1508..warszawa..31l..15.08.09.syn Mikołaj/Wojtek/Bartek Asiaaaaa......Sosnowiec_Gwda.....22l...16.08.09... ....?...Paweł-Zuza anytram........Kołobrzeg......26l.......17.08.09.....?. ...Zuzia/Szymon Agula125....Janów Lubelski....29l......17.08.09.... ......?.... .........?.. Figlarna.....Gdańsk........................17.08.09..... .....?.............? Sympatyczna79...Wrocław..............19.08.09..........? ............? issima.............Pomorze.................20.08.09..... ....?.............? małaHPW........Bytom..........24l.......21.08.09..... ....?............?.... RedHairMama....Łódź..........29........24.08.09......An iela / Julian.... Monika26sz..Koło ...............26.......28.8.09...........?............?.... Kamila19_2908...Wwa....19....29.08.09.......syn...Maksym ilianJakub zelka_86.....Lublin........................03.09.09..... .....?..........?.. Sylwinka25....Jarocin...........25.......18.09.09....... ..?.............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenie to fajnie macie że tak dużo możesz spacerowac w tak zdrowym srodowisku a to że brzóch ciągnie to normalne to się rozciąga skóra mnie ostatnio swędzi jutro musze kupic cos na rozstępy bo jeszcze nic nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robicie mi apetyt na jedzenie... Nie mogę się pochamować a jestem po rybce z brokułem i ziemniakami. Zaraz sięgnę jeszcze po ogóreczki kiszone, bo zawsze mam je w zasięgu ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny :) mielony ziemniaczki i marchewka z groszkiem :) dajecie i zjadam od reki hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika26sz no to pojechałaś po całości!! to nie jest moje zdjęcie, pisałam że wstawie Wam coś śmiesznego, gdybyś chciała mnie zobaczyć to mam podane namiary na nk i mimo zablokowanej galerii jestem na zdjęciu głownym, a to drugie zdjęcie wstawiłam jako \"szczyt głupoty\" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla tych które nie wiedzą jak wyglądam wysłałam kilka zdjęć na naszą skrzynkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anytram błagam cię dziewczyny sobie żartują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki! No ładnie w środę popielcową wcinałyście kiełbaski, pasztetowe... :) Ja pościłam. Zazdroszczę Wam tego apetytu na jedzonko, bo ja jem z musu. Kamila ja też rodzę w bielańskim ale nie mam zdania na temat tego szpitala oprócz tego, że mam do niego daleko i że położna bierze 700, a pielęgniarka 300 zł. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey :D ale mam czytania :D co do wymiarow to ja jak mialam usg w 5 tc - mierzył 6,8 mm w 9 tc - 22mm w 12 tc- 55 mm w 13 tc - 69 mm w 14 tc - 82 mm a mialam tak czesto usg ze wzgledu na kolke teraz bede miala w 17 tc zobaczymy jaki duzy dzidzius :D u mnie mierzyła cm do pupki ja krzywa cukrowa mialam raz w zyciu robiona bo podejrzewali u mnie cukrzyce ale teraz nie chce miec jej robionej fuuuuuuuuuuuuj bo zwymiotuje na miejscu ;/ teraz prawie wcale nie jem słodyczy wiec nie dostane chyba skierowania na to badanie issima ładne obraczki :D ja wam wysle na poczte moje obraczki sa z Libanu bo Moj kupił bedac tam :) na misji ja mam jedne ciazowki ale musze jakies kupic bo w jednych gaciach nie mam zamiaru chodzic zaryzykuje i na allegro kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Moja nieobecność związana była z pobytem w szpitalu:( Zaraz Was doczytam, powiem tylko, że dziecko żyje, a ciąża jest wyjątkowo zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja mam takie pytanie czy bierzecie jakieś witaminy, kwas foliowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki! Asiaaa obawiam się, ze to badanie z piciem glukozy Ciebie nie ominie. Obowiązkowe badanie w ciązy, więc będziesz musiała się przygotować. Mnie dobijalo nie samo wypicie, tylko tyle bez strawy :P. Chyba najpierw pobierali krew przed wypiciem glukozy, a potem trzeba było siedzieć godzine i znowu pobierali. Jak tylko mi pobrali odrazu pobiegłam coś zeżreć :D Zelka co się stało??? Dobrze, ze z dzieckiem wporządku! Marzenie... to Ty się wczasujesz 50 km odemnie :) Zaniedługo pojadę pod Wieliczke. Może i ja się skuszę na solanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zelka- dobrze, że ciąża zdrowa ;) Anytram- moim zdaniem najlepiej w ciemnych, brązowych włosach, no ale jaką fryzurę chcesz zrobić no to nie wiem :) Mam podobna długość włosów, ale jestem blondynka, nie farbuję i mam spokój przynajmniej z kolorem. Też nie wiem, jaką fryzurę mam mieć na ślub, który jest za nieco ponad miesiąc... Myślałam o zakręceniu dużych loków i wpięciu jakiejś ładnej opaski, wszystkie koki wytrzymują chwilę, poza tym to cywilny, więc bez welonu- od razu sprawa prostsza. dziś mam zajęcia chyba po 16 więc zaraz po jedzonku wybieram się na zakupy- może dostanę jakąś ładną sukienkę na ten ślub, no i może jakąś spódnicę, bo jedne spodnie ciążówki już mi się masakrycznie znudziły ;/ Wczoraj miałam popis kopniaków na zaliczeniu, nawet się trochę przestraszyłam taką ilością ruchów. Ale może po prostu myślał razem ze mną- wieczorem już było spokojnie :) Miłego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny 🖐️ Zelka pisz co się stało! monika1987 ja też mam tylko cywilny co nie zmienia faktu że nie mam pojęcia co z włosami zrobić, prawie zawsze miałam rude, potem krótki czas blond a teraz ciemne, mojemu S. podobają się te ciemne ale ja od zeszłego roku próbuje je rozjaśnić troche bo każdy kto zobaczył robił wielkie oczy \"ale masz ciemne włosy!!\" \"dlaczego masz takie ciemne włosy\" itp :o niby opinia innych mnie nie interesuje ale jednak coś w tym musi być.. ale dzięki za podpowiedz, na tym etapie chyba jednak zostane przy ciemnych.. Dziewczyny tą glukoze da się wypić, co prawda słodka ale trzeba się nastawić ze nikogo to nie ominie! dla mnie gorsze było pobieranie krwi z palca!!!!! bleeeeeeee :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiaaaaaa ładne obrączki, takie nietypowe i oryginalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poniedziałek od rana strasznie bolał mnie brzuch - a ja na uczelni, zajęcia do 18 - na szczęście skrócili do 14 i pojechałam do domu. Poszłam się wysikać, a tu cała wkładka we krwi - było tego naprawdę dużo. Od razu zadzwoniłam do prowadzącego z pytaniem co robić. Kazał mi szybko udać się na izbę przyjęć. Czekałam chyba z pół godziny na lekarza, ale w końcu zjawiła się pani dr. Zrobiła wywiad potem usg i wielka ulga, bo dziecko żyje. Stwierdziła, że koniecznie muszę zostać. Położyli mnie na oddział, niestety (albo i stety) na patologii nie było miejsca, więc trafiłam na operacyjny do sali z dziewczyną w zagrożonej ciąży. Przeleżałam plackiem 3 dni, zrobili mi w końcu morfologię - wszystko ok, hcg betę - ponad 85tys i w kolejnym usg przed wypisem przezierność 0,8. Dzidziuś jest mniejszy niż powinien być - pani doktor powiedziała, że wygląda to na koniec 12tc a nie 13tc, dziecko ma 5,3cm, ma nosek i po 5 paluszków u rączek. Brykało jak szalone, ssało rączki, kopało itp. Łożysko tworzy mi się na przedniej ścianie. Dostałam skierowanie na urlop dziekański i póki co zwolnienie na dwa tygodnie, po tym czasie mam kontrolę i zobaczymy co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zelka a co sie stało ?????? dobrze ze dzidzi ok Antytram mi sie najbardziej podobasz we weloskach z kolorem ze zdjecia 5- nigdy juz nie rob jasnych pasemek plissss:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zelka no to wspólczycie za taka przygodę -masakra. Ciekawe skad sie to bierze człowiek sie oszczedza a tu...moze od stresu ...:( Zaraz wam wysle moja fryzurkę slubną sprzed 2 lat tez bez welonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zelka podejrzewam, że miałaś to krwawienie przez przodujące łóżysko. I chyba juz do konca ciąży będziesz musiała na siebie dmuchać... Najważniejsze, że mocna ciąża i dziecko ma taka silną wolę życia :) A teraz masz odpoczywać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki :) właśnie o to chodziło :) zelka ja sie dowiedzialam ze praiwe cała część kosnowki jest na scianie przedniej i to stad te krwawienia musisz sie oszczedzac wiem co to znaczy lezec w szpitalu i bac sie o kazdy dzien :( 3maj sie gaga to nie ciekawie ja jak mialam nic nie moglam jesc tylko musialam czekac ;/ blee jak mnie cofnie odrazu zanim to wypije mi mowila ze jak mnie cofnie to na nowo cala szklane mam tego swinstwa wypic dla mnie to katorga bo nawet herbata z cukrem mi nie smakuje od paru lat ;/ i mam kape ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×