Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

http://www.youtube.com/watch?v=fIz7rdj_bkQ&NR=1 ;) :) :) ale się pośmiałam :) :) :) :) na szczęście nie miałam na ślubie ani na weselu takich scen :) chociaż byłoby zabawnie ;) U nas w kościele po komuni poszliśmy do Nawy bocznej pomodlić sie o potomstwo i prawie bym fiknęla do tyłu ;) bo nadepnęłam sobie na suknię :) :) mama mówiła później,że widziała to z ławki i myślała że zaraz upadnę :) A drugie zdarzenia było jak przyjechaliśmy po kościele pod salę.Było witanie nas chlebem i solą :) i oczywiście kieliszki z wodą,które wyrzuciliśmy za siebie.Pech chciał,że mój kieliszek odbił się od schodów i trafił świadka w skroń.Miał draśniętą skórę.Uff ale mi głupio było.No ale mogli się bardziej goście odsunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narobiłyście mi ochoty na jedzenie tym opowieściami. zjadłam kiszonego, a teraz mi się zachciało naleśników i idę smażyć. Bedą z dżemem truskawkowym, konfiturą wiśniową (domowej roboty) i serem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam głupawkę w kościele na własnym slubie - nie ukrywajmy, średnio wierząca jestem. mój przyszły taki przejęty, a ja w szampańskim nastroju - jak usłyszałam moją teściową, która w pierwszej ławce najgłośniej jak mogła śpiewała takim cienkim głosikiem to mało nie ryknęłam:D sie mnie potem wszyscy pytali co mi tak wesoło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwoneczka jakbym usłyszała swoją teściową jak śpiewa to pewnie też bym miała głupawkę :);) Jeszcze jedno mi się przypomniało :) jak składaliśmy sobie z mężem przysięgę to popatrzyłam jemu w oczy i miał takie świecące,jakby lekko mokre,a była wtedy moja kolej do przysięgi i wzruszyłam się,resztką siły powstrzymywałam się żeby nie popłakać się...dopiero w domu mój mężuś powiedział że miał takie oczy bo miał gorączkę około 39 ,a nie mówił mi żeby mnie nie martwić :) A jak oglądnęliśmy kasetę to na niej jest tak nagrane : i przyrzekam Ci miłośc.....i tu przerwa jakieś 10-15 sekund bo powstrzymywałam sie od płaczu ;)wierność i uczciwość małżeńską..itd..... a mój Mąż do dziś mówi ,że się zawachałam wtedy przed WIERNOŚCIĄ :) :) a ja przez niego się w kościele wzruszyłam :) :) :) ..gdybym wiedziała że ma gorączke ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra idę się przejść na spacerek do lasu,bo w końcu wyszło słoneczko :) WIOSNA WIOSNA WIOSNA,ACH TO TY ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sympatyczna - hihi, to Cię załatwił szanowny małżonek:) ja juz potem nie mogłam się powstrzymać i cała byłam taka chicholąca się. a jak nasza mała sąsiadka, która niosła poświęcony obrazek przy naszym wyjściu z kościoła przed nami, nie chciała ruszyć pomimo, że marsza grali już jakiś czas... to myślałam, że zejdę. mój mąż nic, tez stoi - "na pych" wykonany przeze mnie dopiero ruszyła. ale to chyba lepiej taki brecht, bo na jednym ślubie i weselu co byliśmy to panna młoda była taka zdegustowana... u mnie za oknem syf - przez cały dzień padał deszcze ze śniegiem, teraz też jest ponuro. zazdroszczę spacerku w ładncyh okolicznościach przyrody, ja dziś nie chodzę, czasu brak - jutro zaliczam i zbieram siły na ostatnią naukę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sympatyczna, ale numer Ci ślubny wywinął ;) Ja nie miałam kościelnego, bo my oboje niewierzący jesteśmy. Tylko cywilny, i to po 11 latach związku :) Stwierdzilismy że w naszym kraju bez tego papierka się niestety nie da normalnie funkcjonować razem, a raczej trudno, bo społeczenstwo mamy sklerykalizowane ogólnie rzecz biorąc i trochę jeszcze musimy sie jako naród tolerancji itp nauczyć. Nie chcę tu oczywiście nikogo urazić, wyrażam tylko swoje poglądy. W kazdym razie ślub był skromny, w zasadzie taka ceremonia dla nas, bo prawie nikogo nie zaprosiliśmy, a następnego dnia wylecieliśmy na urlop do Hiszpanii. A dodam, że to było w lutym, więc u nas zima, a tam lato. Bajecznie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja spałam ;] Kamilaaa no co ty tak duzo placisz ? masakra ;/ ja 100 u tej starej lekarki albo razem badanie plus usg ostatnio ze u niej bylam czesto to brala 80 odemnie KOTECZEK19833 to masz bardzo dobre ułorzenie ja mam ubezpieczenie ale wole chodzic prywatnie lekarz ma wiecej czasu i wogole Sympatyczna79 ja tez mam te z krówka lol2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja własnie po obiadku jadłam spagetti zapraszam Anytram :) chyba sienie gniewasz o tym żarcik z tym komentarzem Zelka :) ale mnie wystraszyłas ale cieszę się że wzystko oki ale teraz uwazaj już na siebie A ja też kupiłam w biedronce jedne spioszki zielone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki ja wlasnie wrocilam z zakupow kupilam sliczne skarpeteczki dla mojego maluszka :) Asia w sumie to lekarz bierze za wizyte 130 zl a klinika bierze sobie za badania jakie on mi wykonuje;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie, Chyba do was też dołączę bo również rodzę w sierpniu. Sama jestem z 28 sierpnia a dziecko urodzi się... no właśnie mam kilka terminów 25, 28, 29. 08 wyliczane z okresu i z usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdaaaaa32 witamy 🖐️ dołącz do nas i zrób sobie stopke tak jak my mamy :) Gratuluje bobaska :) Kamila zaraz zrobie fotke mojej kolekcji skarpetek :D monika26sz troche byłam wkurzona ale to dlatego że mi się nawarstwiło troche, już się wyjaśniło i jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie obejrzałam fotki na skrzynce Kamila:) słodka ta Twoja kruszyna a co do płacenia za gina to Ty naprawde bardzo dużo płacisz Iwoneczka a w Twojej fotki nie moge otworzyc :) Kiteczek :) sliczną miałas fryzurke Anytram:) Wszytwoje fryzurki i kolorki wyglądają ładnie ale chyba w tym brązie jest Ci najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**********RHM świetny blog:) podczytuje go sobie dzisiaj prawie cały dzień:) A przy pierwszej notce łzy ze szczęścia napłynęły mi same do oczu :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
********RHM jak ja mam tam zerknac?! :) tez bym z checia poczytala :) Anytram czekam na skarpeteczki hehe :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila już są :) a na blog RHM możesz wejsc poprzez link w Jej stopce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje anytram a skarpeteczki masz piekne :) ja zaraz wysle swoje ale ja kupilam do[iero jedna pare:P:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila ale one są słodziuchne!! :) świetne po prostu :D ja mam gdzieś jeszcze jedną pare którą dałam dla mojego S. razem z testem tylko gdzieś ją schował na pamiątkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe dziekuje ale nie wiem czy moj maly sie nie wystraszy jak zaloze mu je na stopki :) hehe. Anytram wiesz co nie wiem czy dobrze robie bo jak wyszlam od lekarza to mialam taka ochote podzielic sie ta informacja z moim eks wkoncu jest tata Maksa. I napisalam esa. On oddzwonil i zamienilismy pare slow spokojnie bez emocji ale zakonczylam rozmowe poprosil zebym wyslala na poczte mu zdjecie boba i wyslalam ale nie wiem czy dobrze on sie i tak nie interesuje :( niby powiedzial ze jest dumny z dziecka bardzo ale to chyba takie wymuszone slowa byly. Od miesiaca dzis zamienilismy na gg 3 slowa ale on czasu nie mial ... super. Dla niej ma a dla dziecka w ogole:( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila jeśli miałaś taką potrzebe to trudno i tak już to zrobiłaś ale to on powienien się zainteresować i sam dopytywać jak się czujesz itp a nie Ty do niego, co prawda widze że sie zmieniło o tyle że on chce chociaż zdjęcie zobaczyć bo wcześniej zdaje się nic go nie obchodziło oprócz tej jego panny.. Kamila, powiem tyle i chce Cie urazić!!! po prostu.. nie rób z twarzy drugiej d..y!! Skoro on nie poczuwa się do obowiązku to i Ty nie wchodz mu w tyłek, i tak jeszcze tego pożałuje, zobaczysz!! a Ty się teraz tylko męczysz!.. takie moje zdanie, może dziewczyny podpowiedzą inaczej..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być NIE CHCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :o że nie chce Cie urazić!!!!!! zjadłam "nie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ale dzisiaj sie zdrzemnelam popołudniu- pierwszy raz chyba od niepamiętnych czasów ale to chyba przez to moje dzisiejsze obżarstwo- przesadzilam troszke musze was poczytac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila ciężko mi się wypowiadać na temat tego twojego telefonu-bo każdy przypadek pary jest inny i każdy odczuwa inaczej. To normalne że chcesz sie z kims podzielić wrażeniami....:) ale po części popieram wypowiedz antytram ja bym nie zadzwoniła- ale ja jestem skorpion :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×