Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Kamilko, mam wrażenie (choć głowy za swoją opinię nie dam), że zarówno świadomie, jak i podświadomie liczysz, że jeszcze będziecie razem. I w sumie nie dziwię się twoim nadziejom ani ich nie potępiam. Trudno, żeby zakochana kobieta, na dodatek zakochana kobieta w ciąży, zdobyła się na racjonalne przemyślenia i chłodne kalkulacje (sprawę wieku pomijam, choć i on ma znaczenie - inaczej zachowa się dwudziestolatka, inaczej jej dziesięć lat starsza koleżanka. Z drugiej strony są dojrzałe 20-latki i zdziecinniałe 30-latki, więc daruję sobie generalizowanie). I w twojej sytuacji w sumie na dwoje babka wróżyła, albo się zejdziecie, albo jeszcze nie raz, nie dwa dostaniesz boleśnie po tyłku. Jeśli masz taką potrzebę, kontaktuj się z byłym, w końcu jego obojętność jest pewnie równie bolesna jak zdawkowo zamienione słowa. Co ja bym zrobiła? Chyba wiem, ale ponieważ życie tego nie zweryfikowało, nie będę dawać ci dobrych rad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Anytram teraz jak na to patrze to jestem zla ze to ja sie plaszcze zeby on zauwazyl dziecko ale jak wtedy wyszlam od ginekologa to chcialam z niim to przezyc tak jak dawniej wszystko inne :( tesknie ale nie wybacze bo boli mnie bardzo i za duzo lez wylalam. No wlasnie on jest skorpionem i moze dlatego nie dzowni jak Kiteczek by nie dzwonila hehe :P ale nie ma co zwalac na znaki zodiaku ROZUM tzreba miec i SERCE :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pikle wiesz co czasem jak usiade i pomysle sobie dam sie porwac fantazji to nie powiem bo fajnie by bylo jak bysmy tworzyli rodzine ale nie chce byc z czlowiekiem ktory na pierwszym miejscu postawil panne a nie dziecko przez ktorego plakalam dzien w dzien noc w noc do ktorego starcilam zaufanie to nie mialo by sensu i meczyla bym sie bardziej bedac z nim niz teraz gdy go nie ma obok. Zle zrobilam mowiac ale pomyslalam sobie ze nie chce zeby moj syn powiedzial mi za 18 lat mamo ale jak tata mial sie mna interesowac jak Ty sie na niego obrazilas i nie mowilas mu co ze mna jest. Dlatego powiedzialam no i akurat bylam taka szczesliwa ze chcialam sie podzielic z osoba z ktora mam to dziecko i z ktora tyle przezylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Nie było mnie tu prawie 2 tyg i ponad 50 stron naskrobane, Boshe kiedy ja to przeczytam....!? hehe. Jakoś postaram się to nadrobić. Nie mam internetu u siebie, więc dlatego jak na razie bardzo rzadko się tu zjawiam. Stanowi to dla mnie ogromny problem, bo nie mam w jaki sposób się z Wami kontaktować. U mnie dobiega końca 16 tydz, jutro idę do lekarza i mam nadzieję,że już poznam płeć mojej Perełki. Brzusio już delikatnie widać, ale nikt nie wtajemniczony jeszcze go nie zaważa i to mnie martwi, bo nie wiem czy wszystko w porządku. Chociaż lekarz mi mówił, że dopiero od 16 tyg spojenie łonowe zaczyna się ukazywać zewnętrznie. Cycki to już dla mnie udręka, ciężar niesamowity. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie wróciłam od ginekologa z umówionej wizyty. Nie miałam robionego USG bo w czasie ciąży robi on tylko 3 a ja po jednym już jestem. Zaważył mnie 53.6 kg tyje prawidłowo :) zbadał mnie palpacyjnie i zrobił usg piersi i wszystko jest idealnie, ciąża rozwija sie prawidłowo, następna wizyta za miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila :) nie wiem co Ci doradzic bo nigdy nie byłam w takiej sytuacji ale ja bym chyba nie zdobyła na esemesa do niego ale to tylko moje skromne zdanie z drugiej strony dziecjo powinno miec ojca hmm...cięzko Issima to fajnie że wszystko oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwoneczka, Dr n.med. Leszek Surmacz. Przyjmuje na Kraśnickiej (NFZ) we wtorki i w Donnie Vicie na Jana Sawy (gabinet prywatny - wizyta z USG 100zł) w poniedziałki i środy. Facet ma duże doświadczenie, jest konkretny i potrafi uspokoić, wszystko wytłumaczy, jak trzeba to i delikatnie opierdzieli:) Opinie o nim słyszałam same dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wstawiłam 3 fotki na naszą skrzynkę jedno z sesi slubnej plenerowej jedno sylwestrowe i jedno z pazdziernika 2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahaha też mam te zielone z krówką hahahaha...padłam... Ja dziś też miałam haftowanko.. wzięłam no-spę fortę, bo boli mnie brzuszek i od razu zwróciłam:/ Teraz też walczę:P Teraz biorę 3x1 duphaston - końska dawka, 3x1 no-spa forte - też końska, scopolan również rozkurczowy i lactovaginal raz w tygodniu, bo jakaś drobna infekcja mi się ciągnie tygodniami. Co do Kraśnickiej jeszcze to odwiedziny chyba są normalnie, ale ja na rodzenie na Jaczewskiego nigdy bym się nie zdecydowała:/ I Tobie, Iwoneczko też stanowczo odradzam, słyszałam wiele złego o tamtejszym położniczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D:D:D:D:D:D:D:D:D ja też chodzę prywatnie do lekarza i na każdej wizycie mam usg tak jak koteczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dzisiejszych czasach to standard w prowadzeniu ciąży. Badanie ultrasonograficzne pozwala bowiem monitorować rozwój płodu i nadzorować przebieg ciąży. Polskie Towarzystwo Ginekologiczne zaleca, aby wykonać je trzy razy – pierwsze między 11. a 14. tygodniem ciąży, drugie między 18. a 22. i trzecie po 30. tygodniu ciąży. Dotyczy to oczywiście ciąży fizjologicznej, przebiegającej prawidłowo. Jeśli np. pacjentka ma nadciśnienie, cukrzycę czy jest w ciąży bliźniaczej, to konieczne są częstsze badania. W przypadku wystąpienia krwawień wykonuje się USG nawet co kilka dni. Moja ciąża przebiega prawidłowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie u was? ja nie widzę sensu robienia co wizytę USG. jeśli ciąża przebiega prawidłowo to po co z samej ciekawości czy dla samej wiedzy, jak rozwija się dziecko – choć świadomość lekarza i pacjentki, jaki jest rzeczywisty stan zdrowia nienarodzonego dziecka, jest bardzo istotna. Wykonuje się je po to, by w razie wykrycia nieprawidłowości zapewnić dziecku i mamie jak najlepszą ochronę i opiekę medyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro ciąża rozwija sie prawidłowo nie widzę sensu robienie co miesiąc badanie USG tylko po to aby je "podglądnąć" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mojego lekarze USG tez jest w cenie wizyty Płace 70 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam Was czytałam... aż w końcu doszłam do końca! Jest nas tyle dużo i wystarczy, że każda coś wpisze i ciężko jest Was dogonić, no, ale udało mi się!!! Żelka, cieszę się, że z Maleństwem wszystko ok!!! Dbaj o siebie i odpoczywaj! Co do ślubów, to ja podczas przysięgi powiedziałam zamiast \"oraz, że Cię nie opuszczę aż do śmierci...\", to ja powiedziałam: \"oraz, że Cię nie DOPUSZCZĘ aż do śmierci\". I co dziwne, to nawet nie zauważyłam, że się pomyliłam! Słyszałam tylko hihihi w całym kościele, nawet mój mężuś się śmiał, ksiądz też! Ja się może dowiem co mi w brzuszku siedzi 7 marca! Ciekawe, Mateusz czy Natalia??? O właśnie nasze dzidzi kończy dziś 15 tc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.........Miejscowość......Wiek.....T.porodu....Płeć .d ziecka/imię GaGa_..........UK................29l......19.07.09.....? ./Natalia?Szymon! kiteczek999999999..wlkp.....27l.......30.07.09........ .?............? Jogi11.........śląsk..............23.........30.07.09... .......?...........? Majka15181...Glogów...........27l.......04.08.09........ ..?...........? NiLLi.......Ostrów Wlkp.........22l.......05.08.09........?....../....?..... Iwoneczka...lubelskie...........30l.......05.08.09...... ?.............? kapucha171...Pomorskie......19l.......05.08.09......... ?Zuzia lub Eryk lolcia26.........UK...........................06.08.09.. .......syn/antoś? Pikle.....Warszawa..............28l.......12-14.08...... ..?/Maria lub Jan Koteczek19833..świętoszów..25l......13.08.09.........syn /marcin Bebe B.............................27l........14.08.09.........?. ...........? Marzenie1508..warszawa..31l..15.08.09.syn Mikołaj/Wojtek/Bartek Asiaaaaa......Sosnowiec_Gwda.....22l...16.08.09... ....?...Paweł-Zuza anytram........Kołobrzeg......26l.......17.08.09.....?. ...Zuzia/Szymon Agula125....Janów Lubelski....29l......17.08.09.... ......?.... .........?.. Figlarna.....Gdańsk........................17.08.09..... .....?.............? Sympatyczna79...Wrocław..............19.08.09..........? ............? issima.............Pomorze.................20.08.09..... ....?.............? małaHPW........Bytom..........24l.......21.08.09..... ....?............?.... RedHairMama....Łódź..........29........24.08.09......An iela / Julian.... Monika26sz..Koło ...............26.......28.8.09...........?............?.... kropelkaaaa........Paryż.......27.......28.08.09....?..Natalia/Mateusz Kamila19_2908...Wwa....19....29.08.09.......syn...Maksym ilianJakub zelka_86.....Lublin........................03.09.09..... .....?..........?.. Sylwinka25....Jarocin...........25.......18.09.09....... ..?.............? Dopisałam się do tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) DZień doberek ;) Przynajmniej raz jestem pierwsza :) Wczoraj poszłam spać o 20.30 tak mnie ścieło :) obudziłam sie na siusiu o 1.11 w nocy :) i czułam się wyspana,ale potem jeszcze jakoś zasnęłam. Do 1.11 miałam sen taki : śniło mi się że wszystkie z tego forum brałyśmy udział w takim konkursie -która z nas urodzi najbardziej dorodne dziecko.......-.tylko,że jury wyjmowało z piekarników blaszki w których były nasze dzieci,normalne,żywe, jak po urodzeniu...i to jury porównywało je do ciasta...czy jest pulchne,czy dobrze urosło,czy nie ma zakalca.... MASAKRA :)....ale głupi sen :) :) :) Miewam takie bardzo czesto głupie,nie zrozumiałe sny :) M.się co rano pyta co misie sniło? jak mu opowiadam to się razem śmiejemy ;) przynajmniej z dobrym humorem wyjeżdża o 5.30 do pracki :) Mówi ,że nigdy się ze mną nie można nudzić :) A drugi sen po 1.11 miałam taki : śniło mi się że byliśmy z M. w jakimś hotelu na lotnisku ;)i szukałam ubikacji po piętrach :)i jak wróciłam do M. to podrywała go jakaś stewardessa- dziwka jedna :)klepała go po tyłku i takie tam.Cały hotel był z takimi stewardessami-ladacznicami...ale byłam zła :) M.się uśmiał do łez przy śniadaniu :) Prawie zawsze pamiętam swoje sny ,a Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wklejam moj wiek, bo nie było ;) Nick.........Miejscowość......Wiek.....T.porodu....Płeć .dziecka/imię GaGa_..........UK................29l......19.07.09.....? ./Natalia?Szymon! kiteczek999999999..wlkp.....27l.......30.07.09........ .?............? Jogi11.........śląsk..............23.........30.07.09... .......?...........? Majka15181...Glogów...........27l.......04.08.09........ ..?...........? NiLLi.......Ostrów Wlkp.........22l.......05.08.09........?....../....?..... Iwoneczka...lubelskie...........30l.......05.08.09...... ?.............? kapucha171...Pomorskie......19l.......05.08.09......... ?Zuzia lub Eryk lolcia26.........UK...........................06.08.09.. .......syn/antoś? Pikle.....Warszawa..............28l.......12-14.08...... ..?/Maria lub Jan Koteczek19833..świętoszów..25l......13.08.09.........syn /marcin Bebe B.............................27l........14.08.09.........?. ...........? Marzenie1508..warszawa..31l..15.08.09.syn Mikołaj/Wojtek/Bartek Asiaaaaa......Sosnowiec_Gwda.....22l...16.08.09... ....?...Paweł-Zuza anytram........Kołobrzeg......26l.......17.08.09.....?. ...Zuzia/Szymon Agula125....Janów Lubelski....29l......17.08.09.... ......?.... .........?.. Figlarna.....Gdańsk........................17.08.09..... .....?.............? Sympatyczna79...Wrocław...29.......19.08.09..........? ............? issima.............Pomorze.................20.08.09..... ....?.............? małaHPW........Bytom..........24l.......21.08.09..... ....?............?.... RedHairMama....Łódź..........29........24.08.09......An iela / Julian.... Monika26sz..Koło ...............26.......28.8.09...........?............?.... kropelkaaaa........Paryż.......27.......28.08.09....?..Natalia/Mateusz Kamila19_2908...Wwa....19....29.08.09.......syn...MaksymilianJakub zelka_86.....Lublin........................03.09.09..... .....?..........?.. Sylwinka25....Jarocin...........25.......18.09.09....... ..?.............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelka ,wybrałaś na imię dziecka Mateusz albo Natalka :) My z mężuniem też wybraliśmy takie imiona :) ale jeszcze do tego dwa i nie wiemy które wybrać :) Mateusz,Maksymiian-Julia (albo Julianna),Natalia :) a jak ciężko będzie wybrać to damy po dwa :) ...a właśnie...mam pytanie...bo ostatnio słyszałam że lepiej dawać dwa imiona dziecku,ponieważ jest lepiej urzędnikom rozróżnić daną osobę.POnoć dużo ludzi nazywa się tak samo i o dziwo imiona rodziców są takie same i potrzebne będą drugie imiona ,żeby wiedzieć o kogo chodzi.Potem będzie latanina i do U Stanu Cywilnego zeby nadać drugie imię dziecku i kolejki.Słyszałyście o tym?Mają z tym problem urzednicy i POlicja głównie ,taże coś się może zmienić i to ma być obowiązkowe. To prawda??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
issima fajnie,że wszystko jest ok ;) Żelka , też masz zieloną krówkę ! ;) :) ale focia będzie fajna :) Koteczek moja bratowa rodziła dwie córeczki w Legnicy,jest bardzo zadowolona.Tam mają specjalny sprzet i oddział w razie czego,jakby się coś działo złego z dzieckiem.Dlatego ten szpital wybrała.No i wspaniała opieka ponoć.Z drugą ciażą o mały włos by jej nie przyjeli ,bo nie bylo miejsca,ale powiedziała ze rodziła tu pierwsze dziecko i podobało jej się...i wzięli ją. :)fakt ze była na korytarzu z łózkiem ,oczekiwała na miejsce...to nic,cieszyla się. Ja się jeszcze zastanawiam gdzie rodzić w Legnicy czy w Trzebnicy.Obydwa szpitale są dobre.Ten w Trzebnicy w 2001r zdobył 1 miejsce w Polsce "rodzić po ludzku".Do Legnicy mam 40km a do Trzebnicy 30-35km.NIe wiem jeszcze. Co do lekarza,to chodzę do prywatnej przychodni dla kobiet.Mają podpisaną umowę z NFZ.Raz na początku zapłaciłam za badanie z usg 70zł bo nie było juz miejsca na NFZ i byłam prywatnie.Teraz za darmo.Czy to usg,czy nic.Tylko za badania mocz,krew płaci się.Wiem ze za grupe krwi dodatkowo płaciłam 35zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze troszkę a zapiszę sama stronkę ;) ;) dobra nie przeginam już :) Kropelka,dobre to bylo ' nie dopuszczę Cie aż do śmierci " :) :) :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Monia ja tam sie ciesze ze mi urosły :DD issima bo tylko na nfz robia tylko 3 usg prywatnie jakbys poszla to zrobi Ci za kazdym razem Zelka scopolan tez dostalam to sa rozkurczowe do tyłka ? blee ich nie powinno sie uzywac niby w 1 trymestrze a mi tak lekarka kazala powiedziala ze nie zaszkodzi jak dostalam tej kolki moj mi sam wsadzil zeby bole przeszly ale nioe dalo rady jeszcze bardziej mi bylo gorzej .. nospe jak sie bierze na czczo to sa odruchy wymiotne a ona jest taka okropna fuj ale pomaga . hehe ja tak czy siak musze miec usg co wizyte ze wzgledu na zagrozenie ale nie powiem ze jakbym poszla i nie miala robionego usg bylabym zawiedziona chyba Sympatyczna79 ja wstałam o 3 poszlam do wc i bylam taaaaaaaaaka glodna ze ni emoglam zasnac masakra ale nie szlam do kuchni bo ojciec wstal bo do pracy sie szykowal i smial by sie ze mnie meczylam sie do 4 no i wstalam po 7 ;/ .. co do snow ja tez zawsze pamietam moj prawie wcale nie miewa snow bo on ma lekki sen ja zas jak zasne to twardym ze nic nie slysze o 2 imieniu nie słyszałam ale i tak chcielismy dac :D dam mu na drugie po moim ojcu :D hehe niech sie ucieszy hehe ja tam nie mam 2 imienia mam tylko to 1 i z bierzmowania Zuza :D wiec krzyskowi sie podoba i tak chce dac na imie corce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiaaa witaj :)Fajne masz imię z Bierzmowania ;) ja mam Maria ;)czyli Anna Maria :) NIkogo tu nie było to czytam sobie Sierpnióweczki 2007 ;) Już długo je podczytuję :)jestem teraz na 08.08.2007 już sporo dziewczyn urodziło ;) narzekają na ból krocza,na to że ludzie nie przepuszczają je w sklepach jako pierwsze,i na potworne upały. Jejku jak sobie pomyslę ,że nas to czeka to aż mnie ciarki przechodzą :) Ja też już chcę dzieciaczka blisko mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio ja sobie czesto wyobrazam jak to bedzie .. gdzie łóżeczko wstawie i wogole ahhhhhh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sympatyczna, nie wiem, jak w urzędach i na policji, bo do tej pory nie miałam problemu, ale w szkole zdarza się, że jest dwoje dzieci o tym samym imieniu i nazwisku i często drugie imię rozwiązałoby problem. U mnie raczej dwa, bo: - ze ślubnym mamy identyczne nazwiska, dość popularne, więc to żaden wyczyn, że na siebie trafiliśmy - nasze imiona są popularne, mało wymyślne - nasze mamy mają identyczne imiona, nazwiska teraz też, panieńskie na szczęście inne, i są w tym samym wieku. Za dużo podobieństw, wolę więc zabezpieczyć pasożyta dwoma imionami. Krótkimi, coby kratek w w urzędowych papierach starczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Dwa poranne ptaszki :) Sympatyczna co do nakazu nadawania dwóch imion nie słyszałam. Julianna bardzo ładne imię. Zresztą moja Martyna ma tak na drugie po mojej nieżyjącej babci :) Gorzej z chlopcem będzie, bo mamy dać na drugie po nieżyjącym dziadku mojego męża. A dziadek miał na imię Leopold :) Tak średnio mi się ono podoba, ale nie zrobie przykrości mężusiowi przecież. Asia no w sumie ja też byłabym zawiedziona brakiem USG. Tak się przyzwyczaiłam do tego w pierwszej ciąży. Mój lekarz nigdy nie robił tego USG żebym sobie tylko popatrzyła na dzidziusia. Co miesiąc dokładnie małą mierzył i sprawdzał czy wszystko wporządku. Dlatego też dziwi mnie, że issmina ma prywatne wizyty i tak mało USG. Ale widzę, że jej odpowiada :) A co do snów to ja pamiętam wszystkie :) I to nawet z przed kilku lat :D Jako gówniara mialam sny z Beackstreet Boys. Sniło mi się, że przyjeżdżali na koncerty do naszej mieściny i ja się rzucałam pod ich autobus. Oczywiście nic mi nie było, a oni w ramach rekompensaty zabierali mnie do swojego autokaru :D Teraz to się z tego śmieję. Ostatnio nawet miałam okazję iść na ich koncert. Bilet kosztował 11 Funtów, ale stwierdziłam, że sobie daruję. Pomyśleć, że parenaście lat temu dałabym wszystko za taką okazję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O i Pikle się przebudziła :) A nawiate mówiąc, nie zastanawialiście się czy nie jesteście jakąś tam rodziną??? I fakt, dużo podobieństw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×