Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

U mnie też ładnie! Słoneczko świeci i siedzę przy otwartym oknie! Pierze się pościel i suszą w suszarce ciuchy! A co to dzisiaj z tym myciem lodówki? Jakieś święto lodówki? Ja też właśnie umyłam! Tak sobie nieraz myślę o pieluchach. Możliwe, że będę używała pieluszek tetrowych jak będziemy w domu, a pampersów tak na wyjścia. ponoć dla skóry dziecka dobre są tetrowe. Zresztą zobaczę. A co do wózków to marzy mi się z gondolą, a Wam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, po mnie też cały czas chodzi tetra, ale obawiam się, że na tym się skończy. Jakoś średnio mnie pociąga pranie i prasowanie. Jeszcze z praniem pół biedy, namoczyć, potem do pralki. Ale żelazka nienawidzę, możliwe, że ślubny by się tego podjął. Mnie raczej będzie szkoda czasu. Chociaż z drugiej strony, latem pewnie przejdzie tetra, nie ma problemu z suszeniem, i potem przy okazji odpieluchowywania. Widzę zalety tetry, ale żelazko... Lodówka też umyta, ale nie przeze mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was ponownie :) U mnie piękne słoneczko aż miło, niedawno wróciłyśmy z Paulą z 2 godzinnego sacerku i gdyby nie ciśnienie na pęcherz to na pewno chodziłybyśmy dłużej bo i cieplutko było :D Współczuje wam tych dolegliwości, ja nie mam żadnych i jeść mogę wszystko!! Oby tak było do końca! Pieluchy tetrowe są niepraktyczne, ja uzywałam cały miesiąc, skoro dziecko potrafi w pampersie obsrać się po same plecy to w tetrze razem ze wszystkim, nie tylko pielucha do prania ale całe ubranko i potrafi sikać co 10min i skóra się odparza, ale dobra jest tetra do wkładania między nóżki na pampersa żeby nie było żadnych powikłań z bioderkami, dzięki temu moja Paula nie musiała \"nosić\" żadnych pierzynek czy jak one się tam zwą te stelaże między nóżki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatm! Ja też mam dzisiaj nie najlepsze samopoczucie. Raz słońce, raz deszcz, a nadokładkę śnieg. I tak przez caly dzień. Zwariować można. Byłam oglądać wóżki ale nic ciekawego nie znalazłam. Był ten chicco enjoyn.... ale wydaje mi się strasznie duży i chyba z niego zrezygnuję :( Co do pieluszek, to ja używałam tetrowych. Fakt, że czasem z 3 razy dziennie trzeba było przebrać dziecko bo się przelalo, ale dalyśmy rade :) Pikle co do prasowania ja byłam taka gorliwa na początku i przez miesiąc pieluchy pieściłam. Potem wystarczy, ze prosto po zdjęciu ze sznurka posklada sie tak jak podkłada się dziecku i spokój. Pampersy miałam na wyjscia. A i przy tetrówkach trzeba paamiętać o częstym przewijaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale napisałam z tym przebieraniem. Chodziło mi o to, ze dziecko z 3 razy dziennie trzeba bylo przebrać całe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ostatnio nie mialam okazji tutaj zagladac.Poczytalam o waszym samopoczuciu i musze przyznac ze ja mam ostatnio super nastroj nawet moj facet juz mnie nie wkurza.Moge fruwac ...energia mnie rozpiera..Jedyne co mnie denerwuje to ciagly bol w podbrzuszu...nie mocny ale czasami dokucza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! U nas też w Krakowie słoneczko świeci, byliśmy z mężem na spacerku i na zakupach, a zaraz jedziemy do Ikei. Tak fajnie wiosennie dziś, podobno cały ten tydzień ma być cieplutki, oby. Ja zdałam prawko za 3cim razem, drugim razem to egzaminator był bardzo nieprzyjemny i ze stresu walnęłam gafę. Moja Sis zdała za pierwszym razem i nikt nie wiedział, że zdaje, nawet ja. Zelka pomyslałabym rzeczywiście o kontakcie z lekarzem, bo możesz się odwodnić. Kropelkaaa masz jak ja termin na 28go , ale ja wczoraj zaczęłam 14 tydz a u Ciebie już 15sty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam dzsiaj nie za dobre samopoczucie ;/ boli mnie strasznie na dole brzusio i jeszcze nizej :( nie wiem moze sie rozciaga wszystko Pogoda dzisiaj u mnie byla ladna ale czasem wyszla chmurka ze sniegiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) U nas także dziś słoneczna i prawie wiosenna pogoda:) Dziewczyny strasznie mi przykro, że musicie tak cierpieć i znosić te wszystkie dolegliwości.. musicie pamiętać, że cudna nagroda będzie za te wszystkie bolączki. trzymajcie się! Jejku Wy dziś myjecie okna, lodówki i inne takie a ja tylko kurze, odkurzanie,łazienka i podłogi, czyli nic specjalnego, choć okna i lodówka to wręcz wrzeszczą UMYJ MNIE! A mi się okropnie nie chce:( Idę oglądać jakieś filmidło. miłego wieczoru!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiteczku, skoro się boisz, nie ryzykuj. Okna nie zając. Poszukaj chętnej osoby do pomocy (albo mniej chętnej). Mnie mycie okien sprawia prawdziwą przyjemność, dlatego umyłam, ale już np. do odkurzania się nie rwę. Nie dlatego, że to niebezpieczne, tylko że nie lubię. Tak więc nic na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zabardzo to mi nikt chyba okien nie umyje bo męzulo idzie w pt. na operację nogi i conajmniej miesiac bedzie unieruchomiony ...Zaraz spodziewam się gości- troszkę sie przynajmniej rozerwę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaproponuj gościom;) Najpierw wspólne mycie, potem wjeżdżają przekąski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh Pikle i to jest pomysł!:D Pije wodę i soki litrami, nawet specjalnie się nie zmuszam, bo jakoś ciągle spragniona jestem. W poniedziałek zadzwonię do gina, niech coś poradzi, nie będę mu psuć weekendu - dziś już było nawet troszkę lepiej, ale nie chwalę dnia przed zachodem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja duzo leze i sypiam pokoj mam wietrzony ,,] kropelkaaaa mi wiele razy tak sie w żłobku zdarzyło a za pierwszym razem zawołalam kolezanke bo sie wystraszyłam nie wiedziaalm co mam zrobic bo bylam w szoku nie wiedzialam ze takim maluchom tak moze sie zrobic ze w wieku dorastania to logiczne ale zeby malutkim chłopcom masakra ;] pozniej to juz standard byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mierzono u Waszych dzieci obwód brzuszka, kość udową itp.? Jeśli tak to czy możecie podać wymiary i tydzień ciąży w jakim było badanie robione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mierzono Waszym dzieciom obwód brzuszka, kość udową itp.? Jeśli tak to czy możecie podać wymiary i tydzień ciąży, który był podczas usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebe w poprzedniej ciąży miałam praktycznie co USG robione pomiary, ale nigdy mi nie podawał ich lekarz, tylko mówił na który tydzień jest np. brzuszek. Teraz jak byłam zmierzył brzuszek, kość udową i głowkę. Brzuszek i kość udowa były na 19 tydzień, a głowka na 20sty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki u mnie też samopoczucie jakieś takie kiepskawe :( pogoda do dupy, zresztą szkoda gadać, mam nadzieję że jutro będzie lepiej :) miłego wieczorku 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebe teraz nie mam przy sobie Martyny USG, a z tego nie brałam zdjęcia... http://deser.pl/deser/1,83453,4529503.html Nie życzę zadnej takiego szczęścia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaga_ to koszmar jakiś. Szczerze mówiąc okropne to dziecko, mi połowa tego wystarczy aż nadto;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie:):) Ja jako debiutujaca mama,myslalam,ze pieluchy tetrowe beda dobrym wyjsciem,a pampersy tylko w razie wyjscia poza dom.A tu widze,ze wiekszosc z was raczej wybiera pampersy. Jak pisalam wczoraj przypaletal mi sie straszny katar,co prawda lykam rutinoscorbin i mam roztwor soli morskiej w sprayu ale to mi nic nie pomaga:(:( Moje Kochanie poszlo do pracy i bedzie dopiero kolo 2 w nocy,a ja umieram i juz nie moge:(:( Ugotowalam sobie rosol niedawno i przed chwila nie uwierzycie,ale zjadlam go az 3 talerze:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka, u mnie 3 talerze to norma! hihi A ja myślałam, że już grubszego noworodka ode mnie nie było. Ważyłam 4700! W dodatku byłam sina, bo byłam okręcona pępowiną. Pielęgniarki na jednym ręku nosiły dwoje dzieci a na drugim mnie samą! Poza tym strasznie się wyciągaam, co mi do dziś zostało i nie wiem, czy czasem nie jest zabronione wyciąganie się??????? Co do pieluch to już sama nie wiem. Zawsze myślałam, że bardziej pupka może się odparzyć w pampersach, a któraś z Was (przepraszam, ale nie pamiętam kto ;) pisała, że w tetrowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pampers wchłania wilgoć a tetra jest mokra i nawet jak są na niej majteczki z ceraty to przecieka bokiem i śpiochy też zalane, zresztą same zobaczycie :-) kupki też bywają wodniste ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym z tego co ostatnio wyczytałam do szpitala trzeba obowiązkowo wziąść dla dziecka pampersy, pewnie nie we wszystkich tak jest, przy czym jak ja rodziłam Paule to szpital był wyposażony w tetre i trzeba było mieć tylko jednego pampersa do wypisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey :d ja od 6 nie spie wczoraj o 20 padłam kolezanka byla od 15 i ogladalysmy filmy a potem głupi i głupszy tak sie usmiałam ze ło hehe ;] dzis skonczylismy 16 tydzien :) wkraczamy w 17 /:) jak ten czas leci :) Gaga ło ja pierniczee ... ja urodziłam sie w terminie ale moja mama miala w ost miesiacu ze mna zatrucie ciazowe i wazylam 1800 taka kruszyna w inkubatorze lezałam i nawet mnie mama nie mogła karmic za to sasiada wykarmila bo jego matka zas nie miala prawie wcale pokarmu ;] co do pieluch tetrowychj to bede ich uzywac w pierwszych dniach ale to wszystko zalezy od tego jak sie bede czuła po cc mam nadzieje ze moj wolne dostanie bo inacej sobie tego nie wyobrazam , w pampersach to zalezy latem trzeba wietrzyc tyłek i wybrac takie pampersy co przepuszczaja powietrze w zadnym wypadku nie takie co sa podobne do ceraty one sa bardzo tanie ale sa zle . w żłobku mialam przyjemnosc sprawdzic roznego rodzaju pampersy nawet te z biedronki sa fajne tanie ale dla takiego dziecka co nie sika duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×