Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

co do samochodu uwielbiam prowadzić i słuchać muzy , a że słucham dosyć ciężkiej muzyki to przynajmiej męża marudzeń ,że ćpuńska muzyka leci nie musze słuchać , choć poważną też lubię . Ja zdałam za 5 razem , pierwszy raz nie wyjechałam z placu , a za czwartym egzaminator mi na wstępie powiedział ,że nei zdam ,ja już po 32 minutach tak myślę ,że nie zrobił ,ze mną żadnego manewru i gada niezda pani , niezda ,więc ja pod nosem niedam ci się s...... i chyba słyszał i nagle staje i mówię , przepraszam ,ale tu nie mogę jechać , bo jest zaraz wjazdu , a on prosze się cofnąć i jak byk znak nakazu w prawo , więc ja zła no nie , a on \"mówiłem ,że pani niezda \". Jak wyszłam z samochodu to się tak pobeczałam , jak nigdy , 3 dni i miałam poprawkę i zdałąm . MĄŻ mówił musiałaś tarfić na swojego .Dziwił się ,że niezdałam tymbardziej ,że zdażało mi się bez prawka. Ale co się dziwić skoro tydzień tEmu CBŚ WPADŁO do naszego Pomorskiego Ośrodka Ruchu Drogowego Policjanci z CBŚ zatrzymali 46 osób, które w zamian za korzyści majątkowe w pomorskim ośrodku ruchu drogowego w Gdańsku załatwiały pozytywne wyniki egzaminów na prawo jazdy - poinformowała policja.Wśród zatrzymanych jest 14 egzaminatorów, 17 instruktorów nauki jazdy, 7 pracowników administracyjnych Pomorskiego Ośrodka Ruchu Drogowego i 8 właścicieli ośrodków szkolenia. Z informacji policji wynika, że ta zorganizowana grupa przestępcza działała na Pomorzu w latach 2003-2008. - Ponad 140 kursantów usłyszało zarzuty o popełnionym przestępstwie - podkreślił Sokołowski. Trzon grupy stanowili egzaminatorzy, którzy wystawiając negatywne oceny egzaminów kierowali klientów-kursantów do PORD. W ośrodkach szkolenia natomiast kursant spotykał się z propozycją odpłatnego \"załatwienia\" egzaminu. - Wówczas właściciel placówki przyjmował łapówkę, którą miał dostać egzaminator, a z niej kasował dla siebie marże w wysokości 10-15 proc. kwoty - wyjaśnił Sokołowski. Jak ustalili policjanci CBŚ w zależności od kategorii prawa jazdy, na które zdawano egzamin płacono od 1000 do 2500 zł. - Co ciekawe, każdy z zatrzymanych egzaminatorów posiadał certyfikat ukończenia kursu specjalistycznego z zakresu przeciwdziałania zjawisku korupcji w ośrodkach egzaminowania kierowców - zaznaczył rzecznik. Policja apeluje do osób, które po 1 lipca 2003 r. wręczyły łapówkę i zdały swoje egzaminy w pomorskim ośrodku ruchu drogowego w Gdańsku lub w Gdyni, aby zgłaszały się do najbliższych jednostek policji i składały zawiadomienia o popełnionym przestępstwie. Jako osoby zawiadamiające będą mogły uniknąć odpowiedzialności karnej za to przestępstwo - zapewnia policja. Zatrzymanym grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności. ja nie dałam i się męczyłam ,ale jestem dumna z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę się myć i spać. Jutro mnie nie będzie do wieczora. Jadę w odwiedziny do siostry meża i jej dzieciaczków. Martyna będzie miala się z kim bawić :) Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny sluchajcie zaraz Was poczytam ale najpierw mam do Was takie pytanie czy nic mi nie bedzie i mojej dzidzi ? strasznie sie zdenerwowalam i nawrzeszczalam na mojego ojca... kurde nie wiem czy dobrze ;/ teraz mnie cicia boli tak w srodku jak by macica:( czy cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D:D:D ja już jestem padnięta od soboty miałam gości dzisiaj dopiero odjechali a zrobiłam taką imprezkę dla mojej córeczki bo we wtorek skończyła 4 latka ja już idę spać bo mi się same oczy zamykają :) Dobranoc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figlarna - współczuję sytuacji w pracy, ja co prawda bliźniak, wyszczekany i walczący o swoje. (nie wiem czy to się zgadza z moim horoskopem bo się nie przykładam do tej wiedzy) Na twoim miejscu nie odpuściłabym szowiniście. Jest Państwowa Inspekcja Pracy oraz nowe przepisy o mobbingu nowelizacja kodeksu cyw. z 18 abo 28 stycznia, i jego zachowanie można podciągnąć pod mobbing i dyskryminację że już nie wspomnę że ciężarnej. Naprawdę nie odpuściłabym. Przepraszam jeśli moja wypowiedź jest zbyt mocna i emocjonalnie naznaczona, ale zawsze bardzo agresywnie reaguję na tego typu sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam po kolacji, doczytałam co się działo i życzę dobranoc tym, co poszły spać:) Kamilka - nie martw się że nakrzyczałaś. Ja w czwartek zrobiłam taką awanturę teściowi, że chyba w całej kamienicy mnie słyszeli i taka byłam z siebie dumna że sobie pokrzyczałam :) Nerwy mnie poniosły i poczułam się od razu lepiej, jak już złapałam oddech. To hormony. Myslę że nic się nie stanie jak się czasem wkurzysz i odreagujesz, to chyba lepsze niż trzymanie emocji w sobie. Ja muszę sobie pokrzyczeć. Teraz to bardziej nież jak nie byłam w ciązy. chyba jednorazowy napad złości nic nie powoduje,. A teraz się denerwujesz i może dlatego cię boli. Musisz zacząć myśleć o czyms innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe dziekuje RHM :) troche mnie uspokoilas :) ja tez sie tak wydarlam ale chwile potem mnie tylko trzymaly nerwy :P a teraz chyba juz lepiej. No to widze ze nie tylko ja cholerykiem jestem w ciazy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Najpierw pytanko do Figlarnej. A w jakiej firmie pracujesz jeśli mogę zapytać, bo ja swego czasu mieszkałam w Gdańsku i pracowałam w niemieckiej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ogóle jestem nerwus ale przy mężu staram się trzymać nerwy na wodzy, i przy nim się uspokajam, chociaż nie powiem bo często on mnie wyprowadza z równowagi. Ostatnio wiele rzeczy mnie denerwuje, i to niestety wina tej burzy hormonów, A mój mąż kochany mówi, że sobie wytłumaczenie znalazłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że same nerwuski na forum, ja sie dopisuje, aż się boje jak to bedzie jak się dzidzia pojawi nie chcę być matką furiatką. Teraz w ciąży to nawet nie jestem taka nerwowa rzadziej mnie ponosi ale zrobiłam się płaczliwa i strasznie się wzruszam nawet jak czytam broszurkę dla ciężarnych u lekarza i piszą coś o pierwszych chwilach z maleństwem to zaraz płaczę. Napiszcie czy u was też są takie "objawy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alidżi - ja albo jestem szczęśliwa i zadowolona, albo czymś się wkurzam albo płaczę. Ze szczęścia i radości też płączę. Ale nie jak czytam o dzieciach. W sumie albo czuję się "normalnie" (już sama nie wiem co to normalność, zgubiłam punkt odniesienia) albo się czymś lub o cos denerwuję. Teraz na przykład o to że mi laptop chodzi jak chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak więc Witam Was wszystkie. Jak pisałam ostatnio, nie mam stałego dostępu do netu i rzadko tu bywam. Brakuje mi tych Waszych newsów. Ale trudno, muszę jakoś to znieść. Ja byłam w piątek u lekarza i dostałam tylko skierowanie na badania :morfologia, mocz i WR. A powiedzcie mi, ile płaciłyście za WR?. Wsadził mi tylko łapsko w... i nic więcej. Powiedział,że macica piękna, że już jest wysoko. Nie zrobił mi USG, chociaż bardzo na to liczyłam... Mam pewien pomysł, ponieważ mój Ukochany ma 13.03 urodzinki i chciałabym wziąć go prywatnie do lekarza,żeby mu ginekolog powiedział Kto w brzuszku siedzi ;) Jak myślicie, zrobi mi USG jak zechce? A następną wizytę mam dopiero 31.03...buuuuu..... ponad 4 tyg. P.S. Czy ta tabelka, która jest kilka stron wcześniej to jakaś nowa ustalona norma? Bo mnie w niej nie ma ;( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się najwięcej denerwuje za kierownicą nawet mówiłam mojemu mężowi, że przez to nasze dziecię pierwsze słowo powie "kulwa". A co do USG to mój mąż już był na tym prenatalnym ze mną bardzo mu się podobało zrobił nam lekarz też 4D USG a na nim wszystko fajnie widać bardzo się cieszę, że ze mną poszedł bo jakoś bardziej do niego dotarło że jestem w ciąży bo my to czujemy a facet dopóki nie zobaczy to nie uwierzy. W 22 tyg. idziemy jeszcze na drugie takie USG też razem. Zresztą ja mam dzidzię na płytce nagraną więc czasem sobie oglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, jeśli Cię nie ma w tabelce to się dopisz, bo zrobiłyśmy nową tabelkę. Co do USG, to nie wiem, zawsze lepiej spytaj lekarza. Oj, fajny by miał Twój mąż prezent! Ja może się dowiem w tą sobotę! Już mnie ciekawość zżera! Ja też się szybko wzruszam! Zresztą ja tak w ogóle to jestem taka beksa z natury!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia --> WR to badania na choroby weneryczne, nie wiem ile kosztują, ja mam wszystkie badania w pakiecie, na NFZ może można je robić, nie wiem. Pomysł na usg w prezencie - super, jak nie poznacie płci to i tak będzie to wspaniałe przeżycie. A tymczasem żegnam się z Wami kobitki. idę spakować mężusia bo mi na dwa dni z domu wybywa, a potem idę spać. Wpadnę jutro. Papapa. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do badań to ja płaciłam za WR 15 zetek, Toksoplazmoza 2x po 20 złociszy i teraz robiłam HBS na żółtaczkę też 15 zetek. Ja też uciekam bo o 22:55 leci Nikifor i mam zamiar oglądać. Do juterka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msmsmsmsms
zapraszam do udziału w konkursach fotograficznych na stronce yepas.pl . Fajna zabawa:) Można dodawać zdjęcia do konkursów i samemu tworzyć konkursy:) Jeśli taki konkurs będzie cieszył się powodzeniem to sponsor przydziela nagrodę:) Począwszy od smyczy czy breloczka,przez pendrive,mp3 aż do aparatów cyfrowych,wież i laptopów! Moje konkursy mają już nagrody:) Narazie są to kubki i smycz ale jeśli prac będzie przybywać jest szansa ,że wartość nagrody wzrośnie:). Dlatego zapraszam serdecznie do udziału w moich konkursach:) Naprawdę fajna zabawa...i to nic nie kosztuje:). www.yeppas.pl/konkursy/bo-tata-tez-jest-wazny/ www.yeppas.pl/konkursy/cztery-zywioy/ www.yeppas.pl/konkursy/na-przekor-grawitacji/ www.yeppas.pl/konkursy/prl-powspominajmy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka kr, tak, mi już mineło 15tygodni. Liczę od pierwszego dnia ostatniej miesiączki, którą miałam 15 listopada (sobota). Wczoraj minął 15 tc, zaczęłam 16, ale w stopce wpisałam 15, bo pisze się tc skończone. A Ty kiedy miałaś ostatnią miesiączkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, znów nastukałyście. Weź tu się kobieto zdrzemnij... Co do pasa ciążowego vel majtek po porodzie. Nosić nie zamierzam (chyba że będą wskazania medyczne), mam wrażenie, że taki pas rozleniwia mięśnie brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey :D ja jak zwykle juz wstalam przed 7 i spac nie moge ;/ kiteczek999999999 ja bede kupowac pas poporodowy albo najlepszy jest tez bandarz elastyczny . jesli chodzi o te dwie macice ogladalam ostatnio serial :D z tym ze ta laska co w ciazy byla jedno dziecko miala z mezem a drugie z kochankiem :D roznica w zaplodnieniu byla ok 3 tygodni chyba :D hehe GaGa_ ghehe no widzisz Twoje dziecko juz wie :D ze mamusia potrzebuuje zrelaksowania przy kompie :D Alidzii a ja po cesarce moge taki pas uzywac??? figlarna hehe moj to sie drze jakiej ja muzyki słucham ja uwielbiam polskie oraz techno ale takiej Łagodnej fajnej co leci czasami na planecie ;] albo Vivie czasami tez ruskiej , on zas słucha chyba kociej bo słowianskiej i czasami metalu ;/ co ja nie nawidze . i dlatego na uroczystosci nie bedzie zadnej muzyki Kamila19_2908 mi to codziennie sie cisnienie podnosi , wczoraj mama przedłużała umowe w plusie stałysmy w kolejce w salonie stalam 20 minut ;/ najpierw mi bylo goraco potem sie wkurzalam bo ta baba przedemna boze jakiss ciemnogrod ale spoko bo mojej matce tez sto razy tłumacze a ten koles mlody i taki ze w dupe by wlazl jak przyszla nasza kolej on mi jakies drogie telefony pokazuje a ja mu na to ze to jest przedłużenie umowy to raz dwa dostalismy oferte nokii nowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ucieło mi;/ no i wkurzalam sie i kazalam mu znalesc cos wiec gosciu znalazl owszem za 50 zl i ja mowie ze skoro tak to ja ide do konkurencji dostane tanszy fon i jakas dobra oferte to juz zmienil zdanie i mowi ze jak dla mnie to za 20 zl za to ze przedluzam umowe dostalam jeszcze karte pamieci hehe bo powiedzialam zeby to szybko zalawic bo zle sie czuje no i na sam koniec gosciu do mnie ze jeszcze smyczka w prezencie ;] aja lol2 Nie ma to jak USMIECH SPRZEDAWCY hehe smialamn sie z niego no ale coz ja nie lubie jak mi sie włazi w tylek niech moja mamuska sie uczy bo koles tepej blondi przed soba nie mial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam na chwile przywitać się :) Skrobnę jeszcze coś odnośnie pasa poporodowego. Miałam na sobie może z 3 razy. Jak wiecie jestem po cesarce.... Strasznie mnie ten pas uwierał. Bałam się, ze będzie mi dokuczał w tą ranę. I wogóle dla mnie był nie wygodny. Brzuch sam zmalał. Ginekolog po 6 tygodniach powiedział, że macica się ładnie sama obkurcza, więc popierdzieliłam ten pas i dałam sobie spokój z obciskaniem się. Jak dla mnie nie wypał. Ale może inne mamusie maja lepsze doświadczenia. No to spadam. Miłego dzionka Ps. U mnie piękne słoneczko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w nowym tygodniu 🖐️ Ja dziś wkraczam w 17tc :D więc zmieniłam juz stopkę :) Co do pasa nie mam żadnego doświadczenia, wiem tylko że moja znajoma pluje sobie w brode że go kiedyś nie używała bo twierdzi że wówczas nie miałaby problemów z macicą i obwisającym brzuchem... u mnie brzuch po ciązy zosta nawet jak ważyłam 52kg przy wzroście 170, wszysc mówili że chuda jestem ale ja widziałam ten wałeczek na brzuchu :/ I to tyle w tym temacie, zmykam zaprowadzić Paule do szkoły. Miłego rozpoczęcia tygodnia wszystkim 🌻 i do później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ co do tematu pasów to przy cc jest wskazane częste wietrzenie rany więc pas raczej tu nie bedzie na miejscu. zreszta ten pas to ma raczej słuzyc temu aby brzuszek zrobil sie jak najmniejszy a nie macica bo ta kurczy sie szybko :) ja miałam 2 cesarki(odbydwie z nagłych wskazań medycznych, więc kompletnie na to nie przygotowana) i nigdy nie miałam pasa :) miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie porankowo dziewczyny, ze mnie śpioch straszny a w ciąży od 7:00 już buszuje, mało tego jeszcze 3 razy w nocy wstawałam na siusiu. Asiaaa co do pasa, to myslę, że tak ale zapytaj lekarza, ja po operacji miałam takie zalecenie żeby się bandażem elastycznym owijać, ale to było 10 lat temu. Pikle ten link do pasa mi nie działa. Ja też się trochę obawiam że będzie gorąco, chociaż mam nadzieję, że te lata teraz u nas są takie liche i może się uda chociaż końcówka ciąży bez upałów. I co do pasa przy upałach to trochę lipa bo on jest dość gruby i pod cienkie bluzeczki to raczej nie da rady. Ja go kupię napewno chociażby z tego względu, że ma się mniej w pasie jak się człowiek ściśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w poniedziałek rano. Dziś piękne słońce więc suuuuuuuuuuper :) Co do kwasu foliowego brałam tylko od końca 1-go miesiąca do 4-go miesiąca teraz witaminy prenatal. Co do pasa to nie mam zdania. Za wcześnie też pewnie nie można używać takich rzeczy. Miłego dnia i spacerujcie, bo pogoda sprzyja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****Bebe B.🌻 no u mnie trzeba by podjać ryzyko żeby wyjść na spacerek :/ niestety całę niebo zawalone chmurami i w każdej chwili może coś spaść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda u mnie też cudowna, jak ja za tym słonkiem tęskniłam, wypije kawke i trzeba by gdzieś wyruszyć, mąż do pracy na popołudnie to ja moge iść na tzw. chałpy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×