Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Dzień dobry wszystkim! Ja na nogach od 7:30. Dzisiaj pierwszy dzień w pracy po zwolnieiu. Jednym słowem masakra.... Słoneczko pięknie świeci, a ja tu muszę siedzieć i papierzyska przerabiać.... Kulinarnie - nie znam żadnego z podanych przepisów, a jednakowoż jakikowiwek czytam to mi ślinka cieknie, bo siedzę z jakimiś marnymi kanapkami i do 16-tej opcji obiadowej nie ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała HPW to pogratuluj. Jak to jest, że jedni tak szybciutko rodzą a inni się męczą po parę godzin eehh. A swoją droga to ciuszki ci wpadną po kuzyneczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robię tak: ziemniaki w łupinkach (każdy obiera sobie sam). Do tego serek, najlepiej jakis smietankowy albo półtłusty z czosnkiem, koperkiem, solą i pieprzem utarty na gładko (fajnie wygląda zmiksowany). Ziemniaki się obiera, kroi na kawałki i każdy kawałe po kolei na widelec, trochę masełka, soli i serka i do buzi... mniam... ale ochoty sobie narobiłam. Jak tylko będę miała na czym gotowac to zrobię gzikę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, teraz troszkę z innej beczki. Czy Wy też macie takie niskie ciśnienie? Bo ja mam rzędu 110/60 a wczoraj to nawet 100/50...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NiLLy - ja normalnie mam niskie typu: 110/70 po kawie! a teraz w ciązy miewam jeszcze niższe. Ostatnio na wizycie 95/60. Ale czuję się dobrze. Generalnie lepiej mieć niskie. A w ciązy podobno w większości przypadków jeszcze spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy któraś z Wasanaała sie nad kupnem detektora tetna płodu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam niskie 100/60 właśnie drugą kawę kończe bo bym się chyba nie obudziła, teraz mogę już iść się wykąpać i przejść do porządku dziennego. A co do tego detektora czy coś tam ja się wogóle nad tym nie zastanawiałąm, szczerze mówiąc to pierwsze słyszę o takim czymś myślę że wkrótce poczuje kopniaczki i nic takiego mi nie będzie potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że detektor to niepotrzebny wydatek. Maluch kopie regularnie, więc wiem, że coś tam w brzuszku jest :P No racja, że lepiej mieć niskie :) już się w takim razie nie przejmuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****Alidżi🌻 hmm to chyba jej wpadna ciuszki po moich dziewczynach :) *****KOTECZEK19833🌻 wiesz co powiem ci szczerze ze moze kiedys kiedy nie byla tak rozwiniete ginekologia to bylo ryzykowne. Napewno nie mialabym lekko gdy zaszłąbym w ciaze w krotkim okresie po poprzedniej cc. Ale jesli od poprzedniej cc minelo juz 2 lata to mozna nawet rodzic naturalnie. Ja po pierwszej cesarce (nieplanowanej) zachodzac w ciaze tez myslalam ze jestem skazana na ciecie- w mysl starych regół "raz ciecie zawsze ciecie" ale lekarze szybko wytlumaczyli mi na czym rzecz polega i ze nie ma najmniejszych wskazan do kolejnego cc- co innego gdybym to ja miala problemy zdrowotne i z mojego powodu miala by byc cesarka. wiec teraz tez lekarz powiedzial ze nie mam co nastawiac sie na cesarskie ciecie tylko dlatego ze juz mialam je dwa razy- ciaza sie rozwija prawidlowo wiec jest wszystko ok. Co innego gdyby to była ciaza zagrozona lub wyskiego ryzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczy polewam wam ten przepis na tort!! ja go nigdy nie robiłam ale jedna z mam na zakonczenie roku szkolnego zerówek zrobiła (w przedszkolu) a ze ost grupa nazywała się pszczółki to go uformowała w kształcie ulu i zrobiła na wykałaczkach z masy cukrowej małe pszczółki i wbiła je w tort, wyglądało to genialnie i świetnie smakował!! a kolor żółty uzyskała dodając kurkume, można ją kupić jak każdą inną przyprawe w saszetce, jak znajde zdjęcia to wam podeśle, tort był pyszny!! http://www.gotowanie.wkl.pl/przepis.php?przepis=12579&offset=90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RHM wiec zycze smacznego ;) Kurde ja juz sie nie moge doczekac wizyty u ginekologa mam 24 i juz chce dzidzie zobaczyc ale ciekawe czy bede miala usg?;/ chcialabym :) a kiedy czuje sie kopniaczki tak mniej wiecej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila piszą że pierwsze czuje się między 16 a 22 tc także mamy czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, Nie było mnie zaledwie tydzień, a mam do nadrobienia prawie 30 stron. Kiedy ja to zrobie. :( Nie próżnowałyście :) I dobrze :)Postaram się później chociaż pobieżnie zobaczyć o czym rozmawiałyście. Ja przez ostatni tydzień miałam straszne urwanie głowy w pracy, do tego jeszcze kilka innych prywatnych spraw do załatwienia. Jak wracałam wieczorem to tylko łóżko widziałam. Poza tym z tych wszystkich nerw zaczął mnie brzuch pobolewać i nie czułam się najlepiej. No a nadomiar złego ostatnio dre koty z M. Nie wiem czy to we mnie tak hormony buzują :) czy to M przechodzi ciąże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze powiem Ci Anytram ze ja juz bym chciala poczuc mojego szkraba w brzuszku niech juz mnie kopnie :D normalnie jest w moim brzuszku a ja za nim tak tesknie :( chce zeby ten czas do sierpnia szybko zlecial i juz byc z nim w domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****KOTECZEK19833🌻 nie ma sensu się bać i nakręcać , co ma być to będzie a pamietaj , że jeśli tak ma byc najlepiej dla twojego maluszka to niech to bedzie dla ciebie priorytetem :) poza tym sama wiesz ze wskazan nie masz to bądź dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****Kamila19_2908 🌻 popatrz na to z innej strony- dopiero widziałyśmy dwie cudowne kreseczki na teście a już leci 4 miesiąc :D naprawdę czas który teraz nam sie dłuży nim sie obejrzymy zleci jak szalony - i nawet nie będziemy wiedziały kiedy :) a co do ruchów to jest to rzecz ogromnie indywidualna -książkowo w pierwszej ciąży ruchy dziecka czuc póżniej niż przy kolejnej . a u mnie było tak że w pierwszej czułam w 13 tygodniu , w drugiej w 15 a teraz w 14 :) wiec to tez kwestia dni jak wszystkie juz bedziecie czuly swoje skarby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****KOTECZEK19833🌻 Najczęściej do końca 36. tygodnia ciąży dziecko układa się w takiej pozycji, w jakiej będzie się rodziło. Większość leży z głową na dole (i ta pozycja jest najlepsza), ale zdarzają się dzieci leżące pupą w dół. Jeśli się nie obróci, w 37. tygodniu lekarz może spróbować dokonać tak zwanego obrotu zewnętrznego w szpitalu. więc spokojnie narazie sobie fika koziołki bo ma duzo miejsca ale jak zacznie mu sie robic ciaśniej to ułozy sie tak jak powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala w sumie racja niedawno widzialam dwie kreski na tescie byla wigilia swieta zima a tu juz wiosna idzie wielkimi krokami zaraz lato i dzidzia bedzie ze mna :) taka piekna chwila jak bedzie przy mnie :) kocham moego maluszka :) czekam na niego z utesknieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam zdjęcia tortu, jak kogoś interesuje to zapraszam na skrzynkę, zaraz wrzucę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam niskie ciśnmienie, zresztą przed ciążą też takie miałam, Średnio 110/90 a ostatnio 90/60. Ruchów maluszka jeszcze też nie czuję :( Mam nadzieję, że jeszcze tydzień, dwa i nareszcie się doczekam :) W środę mam wizytę u gina, ale pewnie bez usg. Kolejne usg dopiero za m-c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anytram super ten tort wyglada hehe fajny pomysl naprawde:) Tez mam nadzieje ze poczuje juz kopniaczki za tydzien dwa:) A teraz poloze sie na jakas godzinke bo zmeczona jakas jestem nie wiem czemu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważam że pomysł z tortem genialny, idealny na przyjęcie dla dziecka i naprawde był pyszny!! a ten ul dookoła to z tego co pamiętam chyba tez masa cukrowa a co do ruchów to każda przyszła mama nie może ich się doczekac ale ten czas faktycznie goni jak szalony, ja widze jak tygodnie zlatują, poniedzialek za poniedziałkiem ( bo u mnie w poniedziałek zaczyna się kolejny tc :) ) także jeszcze troche i już będziemy chodziły jak prawdziwe cięzarówki i tylko narzekały że tu nam bali a tu coś strzyka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOLI a nie bali, kurcze ciągle coś zjadam albo przekręcam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek, Koteczek, ja też uważam, że nie masz co się bać naprzód. Ja sobie mówię, że co ma być to będzie, aby dzidzi było zdrowe i abym nie miała komplikacji, a czy będę miała poród naturalny, czy cc to się okaże w sierpniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×