Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Nick...........................?? GaGa_........................?? kiteczek999999999.......dziewczynka Jogi11.......................?? Majka15181................?? Alidżi.........................dziewczynka NiLLi.........................chłopiec Iwoneczka..................?? kapucha171................?? lolcia26.......................chłopiec Pikle.........................?? Koteczek19833...........dziewczynka Bebe B...................... dziewczynka Marzenie1508.............?? Asiaaaaa.................... dziewczynka anytram.....................?? Agula125....................?? Figlarna.....................?? Sympatyczna79...........?? issima.......................?? małaHPW...................?? RedHairMama..............?? ruda2828...................chłopiec Monika26sz...............?? kropelkaaaa...............chłopiec Kamila19_2908............chłopiec zelka_86....................?? Sylwinka25.................?? monika1987................chłopiec nici1980,10..................?? Tupa80........................?? Spajk.........................chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś wkleił złą tabelę, bo już się do tej wpisywałam i mnie nie ma:p Więc jeszcze raz Nick...........................?? GaGa_........................?? kiteczek999999999.......dziewczynka Jogi11.......................chłopiec Majka15181................?? Alidżi.........................dziewczynka NiLLi.........................chłopiec Iwoneczka..................?? kapucha171................?? lolcia26.......................chłopiec Pikle.........................?? Koteczek19833...........dziewczynka Bebe B...................... dziewczynka Marzenie1508.............?? Asiaaaaa.................... dziewczynka anytram.....................?? Agula125....................?? Figlarna.....................?? Sympatyczna79...........?? issima.......................?? małaHPW...................?? RedHairMama..............?? ruda2828...................chłopiec Monika26sz...............?? kropelkaaaa...............chłopiec Kamila19_2908............chłopiec zelka_86....................?? Sylwinka25.................?? monika1987................chłopiec nici1980,10..................?? Tupa80........................?? Spajk.........................chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wklejam się do tabelki bo znów mnie zjadło Nick.........Miejscowość......Wi ek.....T.porodu....Płeć .dziecka/imię GaGa_..........UK................29l......19.07.09.....? ./Natalia?Szymon! kiteczek999999999..wlkp.....27l.......30.07.09........ .?............? Jogi11.........śląsk..............23.........30.07.09... ...Tymon/Hanna....? monika1987..śląsk/małopolska..21......31.07.09.......... synek Franio Alidżi..........śląsk..............29l........02-05.08.0 9.....?..?..?........ spajk....podkarpacie.......30l..........03.08.09.....syn ?Jeremiasz? Majka15181...Glogów...........27l.......04.08.09........ ..?...........? NiLLi.......Ostrów Wlkp.........22l.......05.08.09..........synek Rafał Iwoneczka...lubelskie...........30l.......05.08.09...... ?.............? kapucha171...Pomorskie......19l.......05.08.09......... ?Zuzia lub Eryk lolcia26.........UK...........................06.08.09.. .......syn/antoś? Korulka.....Lublin........29lat.............08-13.08.09. ...syn.../Natasza maartusia1....Przasnysz.......27l......09.08.09..........?Aleksander!Nikola? Pikle.....Warszawa..............28l.......12-14.08...... ..?/Maria lub Jan Koteczek19833..świętoszów..25l......13.08.09.........cór cia Maja PyZa1986...małopolska...23l.................14.08.09........ ..? Bebe B.............................27l........14.08.09.........?. ...........? Marzenie1508..warszawa..31l..15.08.09.syn Mikołaj/Wojtek/Bartek Asiaaaaa......Sosnowiec_Gwda.....22l...16.08.09... ....?..Zuza anytram........Kołobrzeg......26l.......17.08.09.....?. ...Zuzia/Szymon Agula125....Janów Lubelski....29l......17.08.09.... ......?.... .........?.. Figlarna.....Gdańsk........................17.08.09..... .....?.............? Sympatyczna79...Wrocław....29........19.08.09...Julianna /Mateusz issima.............Pomorze......26l.........20.08.09.... . ....?.............? Tupa80.........Katowice........29l........21.08.09...... ....?.............? małaHPW........Bytom..........24l.......21.08.09..... ....?............?.... palulka...........Radom..........21.......23.08.09...... ....?............?.... RedHairMama....Łódź..........29........24.08.09......Ani ela / Julian.... nici1980...Janów Lubelski...29l....24-31.08.09...?...Nicola/Olivier freckled11....Chorzów.......27l.........26.08.09........ .?........?........ Monika26sz..Koło ...............26.......28.8.09...........?............?.... kropelkaaaa........Paryż.......27.......28.08.09....?..N atalia/Mateusz Kamila19_2908...Wwa....19....29.08.09.......syn...Maksym ilian/Jakub zelka_86.....Lublin........................03.09.09..... .....?..........?.. Sylwinka25....Jarocin...........25.......18.09.09....... ..?............ *********Anytram współczuje Ci dziewczyno takiej teściowej!!! Ja na szczęście na swoją nie narzekam chociaż mieszka razem z nami.Choć nie ukrywam zdarzają sie sytuacje w których podnosi mi ciśnienie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anytram :) zapomniałam napisac że slicznie miałas włoski zrobione a torcik piękny i na pewno mniamnusny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak poza tym to czuję się troszkę lepiej!Dzięki za rady!!! Jutro znów jadę do Ostrołęki tym razem umówić się na egzamin! Mam nadzieje że zdam za pierwszym razem!:-) A w piątek idę na wizte do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, dla mnie jak dla mnie bo to i tak obca baba chociaż póki nie zrobiła co zrobiła to ją lubiłam, ale ile ona wstydu i przykrości narobiła swojemu synowi to nie macie pojęcia!! i to wśród najbliższych przyjaciół którym kiedyś zachwalał matkę!! Mój S. dotychczas wyznawał zasadę że rodzicom którzy od małego podcierali mu tyłek należy się szacunek i nigdy złego słowa nie powiedział na rodziców, a tu taki szok!! Dla mnie najważniejsze jest to że jestem zadowolona z męża i w nim mam oparcie a reszta mnie nie obchodzi! A i doradzcie coś bo mnie łamie, chyba zaczyna mi temp rosnąć, w nosie kręci i co chwile kicham, Paula też zaczęła :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***Anytram ja osobiście jestem za tym że szanuje starsze osoby. Ale tylko dopóki na to zasługują. A Twoja teściowa przekroczyła chyba troszkę tą granice! A co do leków to wczoraj pytałam o to samo rutinoskorbin witamina c syrop dla kobiet w ciąży Prenalen ,mleczko z miodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki, Tyle się naczytałam, że zapomniałam co komu miałam napisać, chyba zacznę robić notatki. Po pierwsze wprowadzam zakaz umieszczania zdjęć tortów gdyż ja bardzo to przeżywam, nie moge spać potem, taka słodziara ze mnie :-) a tak serio to Anytram pięknie włoski zrobione no i torcik... szacun dla mamy. Zaraz przeczytam wypracowanie. Asiaaa napisz gdzie byłaś na USG czy u Jackiewicza? I gratulacje grono jajników się powiększa. Dziewczyny czekamy na wieści z wizyt bardzo sie denerwuje jak tam RHM, Pikle zamierzam przekonać cię do rożka :-) podobno fajna sprawa, dzidzi ma usztywniony kręgosłup i lubi być owinięte a poza tym zawsze można wykorzystać jako kołderkę lub matę. O chuście bedę czytać bo ciągle się waham więc może ułatwi mi to decyzję. Kiteczek ożesz w mordę, dałaś czadu z ciuszkami ale piękne są. Popuszczam przy kichaniu ale kapa chyba mi córcia na pęcherzu siedzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rutinoscorbin i witamine c mam ale właśnie zjadłam dwie pomarańcze więc może sam rutinoscorbin wystarczy, mleko mam ale miodu nie a kiedyś piłam mleko z miodem i czosnkiem i bleeeeeee tego nie wypije! Ciekawe co tam z Marzeną (marzenie) się dzieje że się nie odzywa, mam nadzieje ze wszystko ok, Issima też się ost nie udzielała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figlarna chyba dostaniesz ode mnie kopa wirtualnego, proszę myśleć pozytywnie wszystko jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem dziewczyny! Primo - dziekuję za komplementy!! :) Secundo - moje wyniki: okazauje się że to lekarka narobiła chyba więcej szumu niż trzeba, ja tam jestem wyluzowana, mam ponownie złe wyniki posiewu, bo ostatnio miałam 50tyś teraz mam 30 tyś jakiś bakterii i ona się zastanawia czy mnie leczyc czy nie. W każdym razie idę jutro na konsultacje do internisty w tej sprawie. dodam że nie mam żadnych dolegliwości ze strony układu moczowego, więc nie wiem o co chodzi. Potem spiszę te wyniki dokłądnie jak chcecie. Pozostałe wyniki OK, morfologia w normie, nie będe wszystkiego wypisywać, różyczka dodatnia, ale to po szczepieniu, Coombs ujemny. Najmilsza rzecz z tego wszystkiego że miałam okazję posłuchać jak szaleje moje dziecię i muszę powiedzieć że sobie nieźle poczyna w swoim domku - bulgoty oszałamiające i nawet niektóre ruchy czułam w tym samym momencie co słyszałam :D rewelacja. Serduszko biło 146 razy na min, ale krótko było słychać, bo ja trochę zagłuszyłam swoją tętnicą. A to mój typ na wózek, pisałam wcześniej: http://allegro.pl/item592234155_mutsy_urban_rider_coffee_cream_z_maxicosi.html nie będziemy żałować kasy na taki sprzęta ma nam po prostu najlepiej służyć, znajomi używali przy 2 dzieci taki i polecają. Anytram - wszystkiego NAJ! zaraz poczytam co na poczcie. :* Asiaaa - gratulacje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorocia, podpytałam męża o te wyniki. Mówi, że to cechy zakażenia układu moczowego i u kobiety w ciąży trzeba to bezwzględnie leczyć!!! Anytram, cóż mogę powiedzieć. Teściowa nie ma honoru za grosz i jest wrednym babskiem... ale mieszka daleko, więc póki co ciesz się mężem :D koczek śliczny i bardzo misternie zrobiony. Tort cudny... pomyśleć można, że z najlepszej piekarni w mieście :) Asiu, gratuluję córci :) Oglądałam Wasze ciuszki na poczcie - są super. Małpka rzeczywiście jest the best :) no i brzuszki też cudne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda u mnie równie beznadziejna. W dzień to czasem jeszcze słońce wyszło, chociaż śnieg / grad / deszcz też były. Ale teraz to totalna masakra, śnieg wali i niedługo do pierwszego piętra dojdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RHM dawaj te wyniki, spytam męża, bo dzisiaj mam go pod ręką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NiLLy - posiew bakteriuria - 30tyś CFU/ml miesiac temu było 50 tys. i to jest Streptococus agalactiae (strep. group b) a z moczu ogólnego: Osad - dośc liczne nabłonki płaskie, leukocyty 2-4, bakterie dość liczne, i kr. szczawianu wapnia poj. w polu widzenia. Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anytram - doczytałam Twoje wypracowanie - i współczuję takiej - przepraszam - baby w rodzinie. Dobrze, że się wypisałaś i wyrzuciłaś to z siebie. Dobrze, że masz męża po swojej stronie, przykre, że matka tak sie zachowuje. Kiedys tego pożałuje. Ty się nią nie przejmuj, masz myśleć pozytywnie, masz cudownego męża ukochane dziecko w drodze i tego się trzymaj! Trzymam za Was kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super, Koteczku, czyli Mai USG w Marcina z powrotem nie zamieniło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki!!! Wiecie co dziś przyszła bratowa i powiedziała że jej znajoma jutro idzie na cesarke!!!a pocieszenie dla tych co sie boja że za dużo przytyją ze mna oczywiście na czele,ze ona przytyła w drugiej ciąży 45kg!!! w pierwszej 35kg co wy na to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w końcu KOTECZEK jakieś dobre wiadomości z Twojej strony! Super! oby tak było dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maartusia moja koleżanka w pierwszej ciąży z wagi początkowe 60kg przytyła do 108kg!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze chyba na dobre odstawie słodkości. zawsze miałam kompleksy na temat wagi zazdroszcze tym co tyją przez całą ciąże 5-8kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek i na takie wieści czekamy i takie chcemy słyszeć, cieszę się, że wszystko super a najbardziej że Maja to Maja. martusia znam również takie przypadki ok 40 kg. na plusie teraz moje koleżanki są szczuplutkie ale dużo przeszły cisnienie, cukrzyca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O cholera, 40 kg, to byłabym sporym słoniem, mam nadzieję, że uda mi się nie osiągnąć tej wagi.... ***Anytram- teściowa pokazała, kim jest, a Ty i mąż nie dajcie się jej humorom i wybrykom, niestety, teściowych się nie wybiera. Moja teściowa też jest z takich, dzięki niej mieliśmy już nie raz same kłopoty, a jej koronny argument w rozmowie z synem to: wyrzeknę się ciebie, po prostu głupia pi.... Torcik sliczny, mniam, zjadłabym taki :) Młody zaczyna szaleć, jego pora, uciekam do spania, zyczę Wam miłych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zmykam bo jutro trzeba wcześniej wstać,a i instruktor zapowiedział ze jutro ciężki dzień i mi nie odpusci!!! Słodkich snów i dużo kopniaczków od maluszków!!!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj spotkałam znajomą i ona pyta czy wiem już co będzie ja mówię, że chyba dziewczynka a ona do mnie, że za ładnie wygladam na dziewczynkę zgodnie z zabobonami, że dziewczynka urodę mamie odbiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie już tym przestałam przejmować co ma być to będzie za tydzień idę na USG 4D więc się wszystkiego dowiemy mam nadzieję, że da mi płytkę bo tą ostatnia gdzieś posiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×