Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Witajcie dziewczyny :) U mnie za oknem śnieg i piękne słoneczko, pewnie i tak bardzo zimno jest ale te słoneczko zawsze nastraja optymistycznie :-) Bebe a może pomóż sobie suszonymi owocami i activią? i duużo wody niegazowanej bo ponoć jak komuś zatrzymuje się woda w orgaziźmie to właśnie trzeba jej dużo pić!! Mi było ciężko i zaczęłam pić jedną activie śliwkową dziennie bo nic innego nie można, farmaceutka w aptece powiedziała mi że najlepiej owoce i jogurty, no i mi pomaga, mam +1kg, z tym że ja przed zajściem w ciąże pół roku wcześniej rzuciłam palenie i przytyłam 15kg :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebe B. Z tym tyciem to nie ma reguły. Każda ciąża jest inna i każdy reaguje na nią indywidualnie. Niektóre właśnie tyją, nawet jeżeli nie jedzą dużo. Staraj się zażywać sporo ruchu - miejmy nadzieję, że wiosna wreszcie do nas przyjdzie, chodź na spacer kiedy tylko możesz. A kilogramy zgubisz przy dzieciaczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No sliczna ta Zuzia. Ja gdybym miala coreczke to tez bylaby to Zuzia. Pewnie we wtorek dowiem sie na 100%. juz nie moge sie doczekac by zobaczyc malenstwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że potem zgubię kilogramy ale bardziej martwię się żebym nie miała cukrzycy ciażowej i innych dolegliwości w związku z wagą. Nie wydaje mi się żeby zatrzymywała mi się woda w organiźmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebe anytram ma rację, możesz również wspomagać się owocami i activią. U mnie niestety to nie działa, ale może Tobie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebe, po pierwsze spokojnie. Przybieranie na wadze to naprawdę bardzo indywidualna sprawa. Po drugie, cukrzyca nie zależy od wagi!!! Jeśli chodzi o bóle kręgosłupa pozostaje ci gimnastyka - zwłaszcza koci grzbiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Kapucha jeszcze troszkę i zobaczysz Maleństwo ja muszę czekac do 15-tego, szmat czasu, ale szybko zleci :o) ...Martusia to chyba Ty mi wysłałaś zaproszenie na n-k, dziękuje...śliczna galeria :) ...Zima zima zima nikt tej zimy nie powstrzyma, hu hu ha...nasza zima zła...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko boskoooooo Co z Wami? Więcej nie dało rady napisać?Ni było mnie dwie doby , a wy tyle nabazgroliłyście! Nie wiem od czego zacząć! *Spajk , nie mam nic przeciwko spotkaniu oko w oko, ale narazie jestem zalatana strasznie w związku z tymi papierami do budowy. *Asiaaa gratuluję córeczki! *Koteczek kuruj się, dobrze , że na usg u Mai wszystko ok! *Palulka, Korulka witajcie w naszym gronie! *RHM- pilnuj się ,żebyś nam tu jakiegoś numeru nie wywinęła! *Martysia, życzę powodzenia na przyszłość na egzaminie z prawka. *Anytram , gratukacje! Na temet teściowej tylko tyle :( :( :( Ja to mam z WAs chyba najlepiej z tą teściową , ostatnio widziałam ją prawie 15 miesięcy temu, a tak w ogóle, to od ślubu widziałam ją dokładnie 8 razy, z tym że były to kilkunastodniowe odwiedziny u niej. mieszka prawie 1000 kilosów od nas , więc jest spoko! Z tymi księżami to faktycznie bywają przeprawy, na szczęście w mojej parafii jest super proboszcz, który sam kazał nam olać te nauki przedmałżeńskie i obyło się bez nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebe nie przejmuj sie tym tyciem aż tak bardzo, ja już ok 13 na plusie chociaz też bardzo się przejmowałąm, byłam nawet u dietetyczki, odtawiłam soki owocowe i białe pieczywo ze słodyczy niestety zrezygnować nie potrafię ale przestałam kupować, jem jedynie jak jestem u babci albo coś sama kupię ale tylko na niedzielę wiec też staram się chociaż ograniczyć. Kawy, herbaty nie słodzę bo nie lubię z jogurtów też częściowo zrezygnowałam rzadziej kupuje i wybieram mniej słodkie ale w rezultacie przed chwilą się ważyłam i nic to nie daje jak tyłam tak tyje więc niech się dzieje co chce wyniki mam dobre czuje się nieźle poza oczywiście biednym kręgosłupem który bardzo często daje o sobie znać, mówiłam gin. o tym kazała brać przeciwbólowe i smarować maścią gdyby bardzo dokuczał. Dokucza ale nic nie biorę bo jakoś da się przeżyć. Po porodzie zmienię forum na jakieś \"kwadransowe grubasy łączmy się\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korulka ja tez mam na scianie przedniej Bebe te kg zaliczaja sie tez do macicy , plynu owodniowego piersi i to wsyztsko tez wazy nie przejmuj sie tym tak .. a ruszasz sie normalnie ? czy w domku siedzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też zima na całego, sypie śnieg i jest mróz!!!!!!!!!!!!! Aaa, byłam w poniedziałek na usg! Oto wyniki: W jamie macicy pojedynczy żywy płód w położeniu podłużnym-miednicowym. Łożysko na ścianie tylnej-G 0. Ilość płynun owodniowego prawidłowa. BPD 42mm, FL 31mm, AC 150mm. Zarysy czaszki i kręgosłupa prawidłowe. Ruchy obecne. Serce czterojamowe. Odejścia wielkich naczyn prawidłowe. Akcja serca miarowa. Żołądek po stronie lewej. Czas trwania ciąży 19 tygodni. Termin porodu 15.08.09. finito. Mam fotkę , zaraz wrzucam na skrzunke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pikle czytam Twoje pranie mózgu, narazie jestem w połowie pierwszej części ale niestety muszę uciekac na zakupy i wogóle jestem załamana bo dzisiaj zaczynamy remontu ciąg dalszy zaraz wycieczka do castoramy pomooocyyy :-( mam obawy o mój bidny kręgosłup. Jeszcze raz miłego dnia będę was doglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uciekam , zanim przeczytałam co naskrobałyście przez dwa dni, minęła dziesiąta i muszę leciec zrobic obiad, mężuś dziś wraca wcześnie z pracy i dalej w rejs.Pa! Może zajrzę później!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiaaa - śliczna ta Twoja córa :) aż mi się łezka w oku zakręciła Agula - Maleństwo jakie już duże :) A ja miałam mieć usg 9 kwietnia i nic z tego :( wszytskie terminy przed świętami pozajmowane bbuuuuu... Najbliższy wolny termin do mojego lekarza to 22 kwietnia - to prawie miesiąc :( chyba zwariuje do tego czasu. Chyba wyż demograficzny się szykuje czy co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, sierpniówki więcej nabazgrały niż lipcówki :) ale tempo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiaaaaa śliczna ta Twoja Zuzia!! :) Pikle zaraz wpadamy do Ciebie z sankami ;) Agula cudny bobas :) kurcze ja też musze zdobyć zdjęcie z usg w tym okresie! Zelka piękniusi brzuszek :) A i przypomniało mi się że dzisiaj mam odebrać wynik swojej grupy krwi, i wiecie co, jak byłam pytać ile to kosztuje to mówiły mi pielęgniarki że 14zł a wczoraj musiałam zapłącić 19! no niby nie wiele więcej ale chodzi o sam fakt że człowiek po to pyta żeby wiedzieć a nie żeby mu potem zabrakło tą złotówke i wstydu się najeść!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dziękuję;) Brzuchol na skrzynce. Waga nadal -5,5kg, 93cm w obwodzie. Asia gratuluję panny:D Koteczek dobrze, że Majcia zdrowa. Mnie dziś szlag trafił, bo pogoda jak tydzień temu, tzn przebiłam Pikle:P Śniegu po kostki, wieje i ciągle sypie. A ja znów do okulisty, tym razem na kontrolę, coś mam niefarta z tymi wizytami w trakcie zamieci:P Z okiem już dobrze, zapalenie wyleczone, oko jeszcze zmęczone i mam sobie jakieś nawilżające kropelki brać. Szłam jak bałwan:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobitki:) spałam dzisiaj strasznie długo...ups...:P nic się nie chce,ale z domu trza się ruszyć...:) dzidzia non-stop siedzi mi na pęcherzu moczowym i też latam do w.c cały czas, a w nocy to już nie mówię,masakra te wstawanie....:P fajnie ci lekarze opisują przebieg ciąży i cieszę się,że u każdej z Was wszystko przebiega prawidłowo..:) to najważniejsze...:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula śliczne Maleństwo;) Zelka brzusio-milusio :) hehe spodnie masz do moich podobne ;) czyżby allegro?...bardzo są wygodne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tupa, zgadzam się wygodne:) Kupiłam na allegro, mają regulowaną długość nogawek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żelka :)sliczniuni masz brzuszek Agula :) sliczna ta Twoja dzidzia PIkle :) piękna zima u Ciecie za oknem , tylko szkoda ze pojawiła się pod koniec marca , nic tylko wyciągac sanki i dawaj ...hihihihi Asia :) sliczna ta Twoja Zuzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się zmęczyłam, ale wkońcu dotarłam do końca iwszystko przeczytałam. Nie wiem czy ja tak powoli czytam, czy Wy tak szybko piszecie? Odwiedziam skrzynkę, foty extra, brzuszki - tylko macać, ciuszki - tylko składać i rozkładać, ech, aż się przyjemnie robi! Anytram - fryzurkę miałaś cudną, torcik apetyczny, a teściową - upierdliwą! Jednak cieszy mnie fakt, ze miałaś po swojej stronie męża i teścia. Dobrze, ze ona mieszka daleko! Myślę, że po jakimś czasie zrozumie jakie świństwo Wam zgotowała i w dodatku w Wasze święto, ale teraz ciesz się mężem i Paulą i dzidzią!!! Asiaaaa, GRATULUJĘ CÓRUNI!!! Jest słodziutka! Koteczek, dobrze, ze Maja się potwierdziła! No to macie parkę - super! Lolcia, ja Cię pamiętam! Mi też lekarz w 16 tc powiedział, ze to chłopiec! Mam nadzieję, ze nic się nie zmieni. Nie to, że nie chcę córci, ale już tak prywykłam, że to Mateusz, że hej! Ale tez o córci marzę, ale jako następne dzidzi. Agula, czyli wszystkie wyniki są ok, tak? Jeśli tak to zajebiście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korulka, ale się uśmiałam, bo ja robiam test 9 grudnia i wyszedł negatywny, ale coś mi kazało powtórzyć i test następny zrobiłam też tak jak TY 11 grudnia!!! o 23.20, a Ty o której? A kiedy zaczęła Ci się ostatnia miesiączka? Mi 15 listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, Wracam do Was po długiej przerwie. Część z Was już mnie pewnie nie pamięta, część nie może bo dołączyła nie dawno... no nie było mnie jakieś 4 tygodnie! Witam nowe mamusie i gratuluję brzuszków;-) A ta długa nieobecność to najpierw urlop i wyjazd, a potem praca, praca i studia, które powodowały, że szybko się męczyłam i jedyne kontakty z Wami to podczytywanie wydarzeń od czasu do czasu na forum... A co u mnie? Kopniaczki dzidzi już czuję od 6 dni mocnejsze, wcześniej były delikatne, a na początku wcale nie przypominały bąbelków ale łaskotanie w brzuchu, tak jakby piórkiem od środka ktoś jeździł. Dwa razy zdarzyło mi się, że przykładając rękę do brzucha dostałam solidnego kopniaka;-) 31 marca mam usg połówkowe, od 14 tygodnia sądzimy, że to chłopiec, bo tak powiedział gin. No ale biorąc pod uwagę i Wasze przypadki na forum i margines błędu liczymy się, że może być inaczej. Niespodzianka byłaby spora, bo w głowie mam już chłopca. Najważniejsze jednak zdrówko i jak będzie dziewczynka to też będzie Maja jak u Koteczka. Chłopiec albo Mikołaj albo Kacper, jeszcze myślimy. Ciuszków jeszcze nie mam, za wózkiem nie rozglądam się, cały czas myślę, że przyjdzie odpowiedni na to czas... na razie zbieram kasę i w czerwcu oddam się jednej z najprzyjemniejszych czynności - zakupom;-) Będę się częściej odzywać, bo zaczęłam w pracy mieć wolne środy, a tak to w tygodniu przychodzę na 5 godzin aby się nie przemęczyć za bardzo;-) Zaraz zerknę na skrzynkę i podeślę coś mój duży brzuszek. Waga +3kg ale wszystko na brzuchu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenie widzę, że pępek Ci zanikł:) Fajnego masz brzucholka Ja się boję, bo miałam kolczyka w pępku, jak się dowiedziałam o ciąży to go wyjęłam, dziurka nie zarosła, ale boję się, czy się nie "rozejdzie" w dalszej części ciąży..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×