Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Alidżi - ale tak było! nie panuję nad tym co mi rośnie w rożnych miejscach, a to tylko powoduje jeszcze większe zmniejszenie odczuwanie własnej seksualności, nie żarty:) koteczek - mnie kosmetyczka zapraszała za parę miesięcy z tekstem "no, chyba że mąż ma takie zdolności i lubi zabawy lakierami". taaaaaa, jakby umiał i lubił to by nie był w stanie dzidzi zrobić, tylko by się za umięśnionymi kumplami oglądał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Iwoneczka ale mam nadzieję, że mnie chociaż podgoli nawizyty do lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cha, o broszkę się nie martwię - mój o broszkę umie zadbać, już go do tego celu używałam. i lubi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej \"rozpisane\";) temat własów\") ja od zawsze mam długi- do połowy pleców i kręcone - czasem prostuję:) na nogach i pośrdoku ciała;) rosną szybciej, a paznokcie mają dziwne bruzdy - uroki ciąży;(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w szpitalu golą tylko "usta" i maszynkę każdy ma mieć swoją i co najważniejsze nieobowiązkowo golą i lewatywka na życzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej, a mnie do porodu nie golili, ja sama tez tego nie robiłam, tzn nie "do łysa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek - to golenie - właśnie o tym słyszałam!ale trochę nie wierzyłam. normalnie tak na żywca?! chyba już po znieczuleniu;) a golenie ja lubię z paseczkiem, czasem mojemu pozwalam na pójście na całość. myślicie, że panie położne wezmą pod uwagę moje wizje?:) Alidżi - może poćwiczcie teraz, póki jeszcze masz jakąś kontrolę, bo widzisz choć pi razy drzwi co się dzieje tam na dole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek - masakra. czyli czeka męża regularne dbanie o moje podwozie coby nie być na to narażoną. raczej się ucieszy:) dzięki za tip'a👄 chyba się skoczę wykapać przed you can dance. co prawda matka pierze a to żadna przyjemność się moczyć z telepiącą się pralką za głową. ale ona ciągle pierze, więc i tak nie mam praktycznie szans na brak efektów specjalnych przy tej czynności. papatki! jutro dzwonię się umawiać na usg - 3majcie kciuki, żeby to było lepiej szybciej niż później - bo ja już z CHCĘ. pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zmykam!Bo dziś padam z nóg!Chyba nawet moja niunia zmęczona bo mało dziś kopniaczków!!! Dobranoc Mamusie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek moja tez dzisiaj jakas niespokojna daje czadu jak nie wiem wczoraj w nocy tez tak dawała mi popalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co do golenia to ja poradziłam sobie sama przed porodem w szpitalnej łazience pod prysznicem z lusterkiem a brzuch miałam tak duzy że niektórzy pytali czy to nie bliźniaki, więc i wy sobie poradzicie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anytram jakoś trza to przeżyć dobrze, że juz bliżej niż dalej i że narazie jeszcze jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze co do rozstępów, moja mama nie ma zadnego na brzuchu a ja mam cały brzuch w rozstępach które zobaczyłam przypadkiem w 9 miesiącu jak podstawiłam lusterko, z góry nic nie było widać, wszystko pod pępkiem się rozeszło, tylko że ja wtedy nie wiedziałam nic o rozstępach i niczym się przed nimi nie zabezpieczyłam, i w ogóle najwięcej przytyłam w 9 miesiącu, zresztą pamiętam jak moja ginka mówiła jak mnie zobaczyła że oo już w końcu spuchłam na twarzy.. a i wyciek z piersi też mam ale nie taki jeszcze żeby wkładki nosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**pikle zęby że mi dzieciak zje sie boję:) **maartusia racja moze za ojczulkiem sie wydałam :) ****koteczek ja tez wolę całą łysą ale tez doswiadczyłam tego że faceci wolą paski- dziwne ***antytram ja tez sie rozstepow spodziewam bo juz mam od dojrzewania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozstępy mam po dojrzewaniu, gdzie schudłam jakieś 20 kilo i zostało kilka pasków na brzuchu, ale są tak blade, że trzeba by się przyjrzeć dokładnie, żeby zobaczyć, na bokach brzucha. Niestety, biust przetrwał w gorszym stanie, jakby go ktoś orał pazurami, też białe paski, ale juz widoczne ;( Boję się, co będzie po ciąży :( Co do włosów- na głowie to mi już niewiele zostało, często wypadały mi włosy, brałam tabletki H-Pantoten na poprawę i pomagało, a teraz nie biorę. Muszę zapytać lekarza, może jest coś dla ciężarówek. Nie chcę być łysa :( Za to od kilku tygodni włosy na nogach są niewidoczne, a rosną powooooli, zniknęło tez nieprzyjemne uczucie po depilacji, więc przynajmniej to jest jakimś pozytywem. Muszę coś wreszcie wysłać na pocztę, żebyście zobaczyły, jak wyglądam, ale K. nie chce mi zrobić brzusiowych zdjęć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, jaka cisza na forum. Zmusiłam K. do zrobienia zdjęcia, dodatkowo posyłam takie sprzed ciąży, to sobie porównacie :) A teraz miłych snów i do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika jak ja bym chciala zeby mi na nogach zanikły:)wlosy ach!!!! a co do głowy to wczesniej mi masakrycznie wypadały - w ciązy mniej. Mi zawsze spieprzyła (jak bylam mała ) wlosy kuzynka. tylko w zerówce mialam długie a potem ona sie ciagle bawiła we fryzjerke i mi obcinała także potem non stop krotkie - w liceum i na studiach jeż a teraz takie do ramion !!! i zapuszczam dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Brzuchatki, Ja dzisiaj loguje się jako pierwsza ponieważ kupa roboty mnie czeka aż mi się odechciewa, jakaś taka leniwa się zrobiłam w tej ciąży, może przez to, że mnie kręgosłup boli? Chcemy mieć to jak najszybciej z głowy bo jak sie zrobi ciepło to grile trzeba robić a nie remonty. Monika 1987 fajny brzdeń. Za oknem dzisiaj ładnie życzę wszystkim takiej pogody i udanego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżbym druga byla? Też tylko się witam i znikam do pracy. Może wieczorem będę miała więcej czasu. Kiteczku, spokojnie, dziecko nie zje ci zębów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też jestem- od 7 rano ktoś nam wierci nad głową już kolejny dzień :( Ale nie jest najgorzej, bo przestawiam się na czas letni- dzięki temu wstaję od wiosny do jesieni o normalnej porze, 6.30, 7 i dzień jest wtedy taki dłuuugi, mogę zrobić wszystko, co zaplanowałam. A w zimie mogłabym spać do 11 a potem i tak nic mi się nie chce :P Rano świeciło słonko, ale teraz już niestety są brzydkie chmury, a ja juz się łudziłam, ze może będzie wiosennie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Ja też się melduję! U mnie piekne słoneczko, aż chce się wyjść, zresztą muszę zanieść mocz do badania. Mam kłopot z zębem, bo mi tymczasowa koronka wieczorem spadła i muszę pilnie do denta jechać. Masakra! Co do włsoów dziewczyny, bo wczoraj maglowałyscie - mnie zaczęły bardzo szybko rosnąć, prawie 5cm w 2 miesiące szok. Jutro ide podciąć. Poza tym są strasznie napuszone, jak nigdy. A na reszcie ciała, rosna normalnie. O golenie broszki się nie martwie, bo mój to chętnie zrobi i nie pozacina. Paznokcie niestety fatalne, mam małe wrażenie że się powoli poprawia. Ale ciiii nie zapeszam. :) Zmykam pod prysznic. Buziaczki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey !! co do karmienia ja mam zamiar karmic do 6 miesiaca wczoraj sie ważyłąm i nie przytyłam az tak duzo w miesiac jak myslalam bo 500 gram czyli mam 5,5 na plusie wczoraj poczulam jeszcze pare kopniakow :) maartusia1 jakims deklem sie nie przejmuj , moj to by zaraz mu odpowiedzial ze kij go to intereQQ Oliwki uzywam tej dla dzieci J&j ale to teraz sporadycznie bo mi sie nie chce Alidżi ,, Mój mnie pewnie pozarzyna jak świnie aż się boje\'\'\' Tym hasłem mnie zabiłas hehehee :) moj tak samo na gębie potrafi sie zaciąc a co dopiero tam jakby mial mnie golic heheh KOTECZEK19833 musialy nawet jak włosow nie miałas na brzuchu to i tak kazdy ma meszek koteczek ja tez wole łys a moj mąż nie bo mowi ze go to kłuje delikatniusi wrr i kazee mi sie wcale nie golic bo jest gdzie pomiziac głupi hehe kiteczek ja z goleniem wlosow na nogach teraz mnie to ryra hehe bo nie pokazuje teraz nog ;] staram sie nie zapuszczac hehe bo jak szlam do szpitala i ruszyc sie nie moglam to musialam maszynka dwa razy przejechac heeh mi rozstepy zostaly na biodrach tak samo po dojrzewaniu a miesiac temu na plecach mi sie paski zrobily ale sa blade ,.. i az tak nie widoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moniaaa :):) wkoncu jakas foteczka :D nio jaki brzucholekk :) kurde ja 1 albo 2 juz wyjezdzam na pomorze a wracam przed swietami ni ebede miala dostepu do kafe tylko do nkl i juz strach pomyslec ile bede miala nadrabianiaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×