Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Marzenie rzeczywiscie nie wydaje sie to byc trudne danie do przygotowania,i mysle,ze taki antytalent jak ja poradzi sobie z nim:):)Niestety nie mam szybkowara,choc slyszalam ,ze jest naprawde przydatny :)Zazdroszcze Ci takiego talentu do robienia czegos z niczego:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dawno po spacerku,fajnie i ciepło dzisiaj było, więc dzidzia powdychała tlenu...:) potem mała wizyta u brata męża i tak zleciał dzień...:) z tą Waszą pocztą to faktycznie szkoda,każda co chwila wysyłała coś na skrzynkę,a na forum pisałyście o tym... ponownie wrzucicie cosik i znowu Wam się rozkręci...:) może i ja się w końcu dołączę :P....i zdążę coś zobaczyć przed kolejnym czyszczeniem danych...:P....hi hi... do jutra ciao :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka laseczki! Dzis jako pierwsza bo rano moj mega głupi pies jak zaczą szczekać to nici ze spania! Fakt szkoda tej skrzynki bo ja tez jeszcze nie mam dostępu!A fajnie byłoby zobaczyc wasze brzucholki i wysłac swój!!!Mam nadzieje ze sprawa sie wyjasni! spadam robic nalesniki na sniadanko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figlarna zaraz przesle ta czarno biala fote , w sumie to wysłałam ze slubu plus moj brzuchol plus Zuzanka z poczatku 20 tc majka a zapomnialam dodac fryzjera ja zaplacilam 50 zl i zapomnialam o hotelu ;/ najblizszy u mnie cena masakra ale takie sa ceny niestety za dwa dwuosobowe pokoje bo ja i maz plus bratowa ze swoim jeden dzien 120 zl bylismy dwa dni i koszt to 480 zl niestety . To zalezy od was ale no musicie im noclegio zorganizowac. ja chcialam w domu zorganizowac obiad itd bo bylo by taniej ale ja w ciazy i to moj dzien mama zle sie czuje no a to nie jest mile takie stanie przy garach ;/ jesli corka za maz wychodzi do tego zmywarki nie mamy bo jak bedziemy miec slub koscielny to owszem w domu ale juz na pomorzu tam jest wielki dom zmywarka jest gdzie spac noclegi tanie wiec spoko ale na sukienke juz nie wydam najwyzej na zwerzenie do krawcowej pojde i tyle outlooka ja nie umiem nawet tym sie posługiwac hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i tak w ogole skonczylismy dzisiaj z Zuzanka 20 tc ;] nie bedzie mnie juz dzisiaj tzn po poludniu wieczorem moze na chwilunie wpadne jade zajac sie 9 letnia siostrzenica ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kluseczki :) Ja też jutro wyśle mój aktualny brzuszek na skrzynke. Wczoraj taka ładna pogoda a dziś, pada deszczyk, pochmurno,smutno...:( Nie mogę się doczekac wtorku, tyle bedzie do czytania :) ..........Miłej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Anytram fajny ten blog BedziemyRodzicami, ładnie dziewczyna opisała poród...jak się czyta takie relacje to się od razu mordka śmieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! U mnie słoneczka brak, chyba zapomniało, że przesuwamy czas i o tej porze powinno być już wysoko:P Nie mam pomysłu na śniadanie, a ssie mnie niemiłosiernie, do tego tak boli gardło, że najchętniej nic bym nie jadła. Co do cywilnego. My początkowo mieliśmy zaprosić tylko świadków. Ale stwierdziłam,że teściowie na pewno się obrażą - moi rodzice powiedzieli, że zrobimy jak będziemy uważać, oni focha nie strzelą. I zaprosiliśmy rodziców i rodzeństwo + świadków. Mieliśmy potem iść na obiadek, bo powiedziałam, że w domu nic nie chcę - jeszcze mi stania przy garach w dniu ślubu brakowało. Poza tym jeśli gdzieś wyjdziemy, to ja zadecyduję kiedy chcę wyjść i jechać do domu, a nie będę skakać przy gościach do północy, bo się zasiedzieli:P Muszę znaleźć jakieś dobre miejsce na ten obiad poślubny. No i się w końcu wyleczyć:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tupa chyba każda z nas chciałaby tak przejść poród jak ta kobitka z blogu:) Ale jak widać duuuużo zależy od położnej. I od szpitala oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anytram ładnie dziewczyna opisała poród, mnie wzruszają takie historie... Zamierzam rodzić właśnie w tym szpitalu, zobaczymy jak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny ale dzisiaj pospałam muszę się obiema rękami podpisać pod protestem przeciwko zmianie czasu. blog super ja jak zwykle poryczałam się i pomysleć że jeszcze troche i my też to będziemy przechodzić. Dzisiaj śniła mi się moja dzidzia, że byłam na tym wtorkowym USG i lekarz powiedział, że na 100% dziewczynka i zrobił zdjęcie broszki. zobaczymy czy prorocze mam sny. Miłego dnia życze wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hu hu dzieńdoberek :) wczoraj wieczorem poczytałam sobie ten opis porodu...coś pięknego...żarty i opanowanie to podstawa tego blogu...fajnie to opisała...fajnie też zapłaciła za tą wygodę psychiczną....ale cóż,tak jak napisała,nie żałuje ani jednej wydanej złotówki... ja raczej nie zapłaciłabym takiej kasy,nawet jeśli takową posiadam.... a znieczulenie tam gdzie chce rodzić jest za darmo,zresztą jak wszystko....:)... nikt z moich znajomych nie płacił takiej kasy za to,żeby \"urodzić po ludzku w szpitalu\"....:) ja dzisiaj jadę do teściowej na obiad,ale tylko i wyłącznie na prośbę męża..:(....bo musi coś załatwić u mamusi...:P...zastanawiam się czy jeść obiadek u niej bo może być podtruty...heheheh :P:P:P do wieczora dziewuszki :) ciao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak my tak sczegółowo opisujemy wizyty lekarskie to napewno będzie co pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freckled zgadzam sie dlatego pytam czy to prywatny szpital u mni też ZZO darmowe poród rodzinny darmowy, jedyne za co bym zapłaciła to za pojedynczą salę poporodową ale nawet nie wiem czy u mnie w szpitalu jest taka możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Jakiś czas się nie odzywałam ale już nadrobiłam zaległości (były duże). Przykro z powodu skrzynki, bo nie zdążyłam obejrzeć. Muszę znaleźć naszą tabelkę z płcią dziecka, bo już kolejne wiecie co nosicie pod sercem. Gratuluję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dopiszcie się :) Nick...........................?? GaGa_........................?? kiteczek999999999.......dziewczynka Jogi11.......................chłopiec Majka15181................chłopiec Alidżi.........................dziewczynka NiLLi.........................chłopiec Iwoneczka..................?? kapucha171................chłopiec lolcia26.......................chłopiec Pikle.........................?? Koteczek19833...........dziewczynka Bebe B...................... dziewczynka Marzenie1508.............?? Asiaaaaa....................?? anytram.....................?? Agula125....................?? Figlarna.....................?? Sympatyczna79...........?? issima.......................?? małaHPW...................?? RedHairMama..............?? ruda2828...................chłopiec Monika26sz...............?? kropelkaaaa...............chłopiec Kamila19_2908............chłopiec zelka_86....................?? Sylwinka25.................?? monika1987................chłopiec nici1980,10..................?? Tupa80........................?? Spajk.........................chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zzo w większości warszawskich szpitali jest płatne, niestety 500-700zł. Za sale nie zamierzam płacić, zastanawiam się tylko nad położną ale jeszcze nie podjełam decyzji... To mój pierwszy poród, nie wiem czego się spodziewać, potrzebowałabym takiego poczucia bezpieczeństwa, że ktoś jest tylko do mojej dyspozycji i nie będzie na mnie krzyczał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuję się. O płci dowiedziałam się w 14 tygodniu, zobaczymy czy się potwierdzi: Nick...........................?? GaGa_........................?? kiteczek999999999.......dziewczynka Jogi11.......................chłopiec Majka15181................chłopiec Alidżi.........................dziewczynka NiLLi.........................chłopiec Iwoneczka..................?? kapucha171................chłopiec lolcia26.......................chłopiec Pikle.........................?? Koteczek19833...........dziewczynka Bebe B...................... dziewczynka Marzenie1508.............chłopiec Asiaaaaa....................?? anytram.....................?? Agula125....................?? Figlarna.....................?? Sympatyczna79...........?? issima.......................?? małaHPW...................?? RedHairMama..............?? ruda2828...................chłopiec Monika26sz...............?? kropelkaaaa...............chłopiec Kamila19_2908............chłopiec zelka_86....................?? Sylwinka25.................?? monika1987................chłopiec nici1980,10..................?? Tupa80........................?? Spajk.........................chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to mam ciągle problem z tygodniem ciąży w jakim jestem. Ostatnia @ 1 listopada, stosunek tylko raz 20 listopada i tak : wg ostatniej @: 21 tyg i 1 dzień wg zapłodnienia: 18 tyg i 2 dni wg lekarza i usg: 20 tyd i 1 dzień Co wy na to? Czego się trzymać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebe ja bym sie trzymała @ bo w sumie zawsze na tej podstawie lekarze wyliczają a w sumie ważniejszy jest termin porodu wyliczony na podstawie USG i wielkości dzidzi ale sama nie wiem bo u mnie też troche to zamotane jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebe powinnaś ufać swojej @, tym bardziej, że wiesz kiedy miałaś stosunek. Do tego dochodzi jeszcze czas na dotarcie plemników do komórki jajowej i akurat wypada, że mogło dojść do zapłodnienia 21.11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję!!! sama nigdy nie wiem co mam odpowiadać na pytania w którym jestem tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykra sprawa ze skrzynką, ale mam nadzieję, że z czasem ją odtworzymy albo zapełnimy na nowo. Wrzucam właśnie (jeszcze trochę to potrwa) do czytania \"Język niemowląt\" i kołysanki dla noworodków i niemowląt. Alidżi, chustowe pranie mózgu wyślę raz jeszcze, ale później. Znikam na kilka(naście) dni z forum. Trzymam kciuki za USG i spełnienie płciowych marzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pochwalę się, że jeszcze kilkadziesiąt stron wstecz pisałam, że nie będę kupowała dziecku żadnych rzeczy teraz tylko dopiero za jakiś czas, a jeśli chodzi o ubranka to mam już wszystko. Jedna wyprawka na 52 + 2 kaftaniki, reszta na 62. Kupiłam też rożek i kocyk. Oglądałam wózki. Okazało się, że mało wózków jest bujanych, a dla mnie to bardzo ważne. Musi się bujać!!! Wiele modeli mi odpada. Szukam tylko bujanego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×