Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

hmmmmmmm, Nilii to zależy wg jakiej strony w necie;) ja to wogóle inaczej liczę - jak mam poród na 5.08 wyznaczony to znaczy, że każdego 5 danego miesiąca wchodzę w kolejny miesiąc - na logikę. czyli dla mnie wejdę 5.04 w szósty miesiąc. a jakby liczyć po 23 tc jest szósty miesiąc to by 8.04 było - mi też pasuje, nad paroma dniami nie ma co się zastanawiać:) Monia - okropne, że tak od bzykanka:( my to ostatnio tak rzadko, mąż jak wraca to ja już śpię. jak go w wikend chciałam przyatakować to widziałam, że też taki bezochotny jest i odpuściłam, bo mi się też zanadto nie chciało:O jeszcze Wam powiem tekst mojego po dobrej nowinie o synu: "no, to już mi tylko posadzić drzewo zostało, najłatwiejsze:)" bo dom już stoi przecież:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hu hu!! witam w ten piękny ,cieplutki dzień :) monia p.m- wszystko będzie oki ->na bank :) Alidżi->jak żarty ,to tylko remontowe hihi :D chyba spróbuje :P mnie już tak ten remont denerwuje i najgorsze,że do świąt się nie wyrobi sikora...i takim sposobem dalej reklamy z kauflandu w oknach hi :) ja tam nie lubię bajzlu w domu,jestem maniaczką czystości..:D ale chyba przeżyje... nilli mnie też całą noc bolał żołądek i brzuch...umierałam w nocy...teraz jeszcze pobolewa...chyba wiem z czego...jadłam wczoraj rybkę i tak ją jakoś czuje..ble....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika, to kiepsko się stało. Teraz będę bardziej uważać! Dbaj o siebie i o maleństwo :) Freckled - ja mam jakąs nadżerkę dwunastnicy, przynajmniej tak mężulo mówi. Atakuje mnie zawsze jesienią i wiosną, no i się męczę. Do tego zawsze jak mam takie "ataki" to mi waga w dół leci... ponoć to od tego, że trzymam nerwy w środku... ale kto to może wiedzieć. Tak mam już od kilku lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwoneczka, mojemu zostało najtrudniejsze - dom :) na wsi na swojej działce sadził swój las, także drzew aż nadmiar :P a z tymi miesiąci, to też się aż tak bardzo nie przejmuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Witam w ten piękny słoneczny srodowy dzionek Monia :)nic się nie martw wazne że widziałas dzidziulka i wszystko dobrze , jestes w szpitalu więc jestes pod opieką no i trzeba na siebie uwazac . Dzieki za rade żeby nie robic tego leżąc na plecach Alidzi ) wstydiwa ta Twoja córcia ale wazne że zdowa , fajny ten żart prima aprilisowy chyba tez taki zaserwuje mężusiowi dzisiaj hihihih Nilly :) współczuje tej nadżerki dwunastnicy chyba nic przyjemnego , a na którą idziesz podejrzec maluszka ? czekamy na relacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę na 18:30, ale będę wieczorem dopiero, bo musiałam zasugerować mężowi, żeby raz na rok zaprosił mnie na kolację :P hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka juz Ci wyslalam :D Monia no nie koniecznie po bzykaniu na dole jak bylas byc moze troszke za mocne ruchy mialas i penetracja byla gleboka i dlatego ja spoko mam na boku i plecach a na gorze jak bylam to po takiej zabawie z kolka trafilam do szpitala nic sie nie martw sporo dziewczyn lezalo ze mna wlasnie z krwawieniem po stosunku .. nastepnym razem bedziesz uwazac . Moj wlasnie sie boi strasznie po drugie zawsze nie potrzebowal tyle co ja :d Nilli powodzenia u lekarza ! Alidżi hehe jestes okropna hehe tak zrywac meza no wiesz heheh dobre :D ciekawi mnie jego mina hehe u mnie 6 miesiac sie zaczyna z rozpoczeciem 23 tc ja sie tylko zastanawiam bo odkad mala kopie meza nie bylo jesio i nie czul nawet a ja sie zastanawiam czy jak bedziemy sie kochac to czy mala zacznie kopac hehe i zastanawiam sie jaka bedzie moja reakcja brzuch tak samo mnie boli i tak mi ciezko jakos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się dziś słabo czuję, a chciałam iśc na spacer na działeczke, chyba nie dam rady...muszę się przyzwyczajac do ciepła, jak narazie, to źle na mnie wpływa :( Nilli czekamy na relacje z USG :) buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki:) ja dzisiaj tez zaczynam 23 tydzien:) wczoraj bylam na usg i potwierdzilo sie ze bedzie CHŁOPAK:):):) jestesmy bardzo szczesliwi:) dzidzia zdrowa,wazy 566 gram,duzy za tatusiem:P płód polozony miednicowo,ruchy prawidlowe,miara prawidlowa,narzady wewnetrze prawidlowe...itd. wiec juz nie mam sie czym martwic-wszystko z dzidzia jest ok:) aha,gratuluje wszystkim poznania plci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tupa :) mnie też jakos głowa boli , moze jak wypije kawe to przejdzie , a potem się biore za umycie okna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!:) Jejku, ale tutaj dobrych nowin:)) Mamuśki gratuluję zdrowych bobasków! bebe się super sprawdza. Moniu trzymaj się tam jakoś. życzę powrotu do zdrowia i jak najmniej nerwów. Nilly powodzenia na Usg, o której idziesz? Może gin Ci coś przepisze na te bóle. gaga moja babcia też zawsze mówiła, że jak dużo chłopców to wojna będzie, ale jakoś w to nie wierzę;) zresztą naokoło mnie same dziewczynki się rodzą. Tyko nasz topik taki ptaszkowy:) Dziewczyny czy jest możliwe, żeby maluszek w końcówce 23 tygodnia kopał ok 2-3 cm nad pępkiem? Dzisiaj czuję go tak wysoko, ale aż się wierzyć nie chce. Mam wrażenie, że o żołądek mi się obija. Nie wiem normalnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tylko uwazac z Tymi oknami dziewczyny mi nie wolno dzwigac rak do gory i wogole pozatym mieszkam na 10 pietrze i mycie okna zbyt niebezpieczne od srodka jest czyste bo myte bylo przed slubem . maz przyjedzie to okna mi umyje :D Kapucha Gratuluje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapucha gratuluję chłopaczka :) Mnie się ta pogoda za oknem strasznie podoba wreszcie :) Jedyny minus to taki, że jak dłużej pochodzę to trochę mi nogi i ręce puchną :( Muszę zapytać o to moją gin jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jogi pewnie ze tak ja jestem w 21 tc i macica jest na wysokosc pepka Ty masz 2 tyg do przodu wiec mozesz a napewno masz ja juz bardziej u gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny:) jogi-wydaje mi sie ze to mozliwe.to zalezy od wysokosci polozenia twojej macicy. mi lekar wczoraj powiedzial ze moja macica jest rowno polozona z pepkiem a dzisiaj zaczynam 23 tydzien. wiec jest to mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ale nowinek od wczoraj :) Wszystkim mamusiom gratuluję poznania płci :) i super że bobaski zdrowe Monia - trzymaj się, musi być dobrze! Nilly czekamy na relację z usg A ja dzisiaj leniuchuje w domku. Zaraz trzeba się gdzieś przejść bo szkoda takiej pogody na siedzenie w domu. A ja nadal spać w nocy nie mogę :( jak tak dalej pójdzie to zmienie się w upiora :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapucha, ale masz dużą dzidzię :) i super, że potwierdził się chłopak :D na moje bóle niestety nie ma lekarstwa, ewentualnie jakieś manti... po ciepłym posiłku lub napoju i odpoczynku mi przechodzi. Małż mówi, że jakbym tłukła talerze ze złości, to bym tego nie miała :P ja dzisiaj zrobie mężulkowi prezent. Kupiłam mu płytę z koncertem Phila Collinsa i książkę 1001 najpiękniejszych miejsc na świecie :) dzisiaj ma przyjść kurierem. ale się ucieszy... :] już się nie mogę doczekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to już jestem pewna,że to synuś a nie co innego:) Piękna dziś pogoda a ja powinnam siedzieć przy pracy mgr. Strasznie mi się nie chce. Marzę,żeby mieć to już za sobą. kapucha gratki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapucha witaj w gronie mam chłopców! Ja wczorajsze usg idę dzisiaj uczcić na zakupach. Pierwszy raz kupię coś mojemu synkowi, pewnie jakiś fajny ciuszek. Dużo rzeczy dostaniemy po synku siostry M więc szaleć po sklepach pełną parą dopiero będę w czerwcu po zorientowaniu się w ewentualnych brakach... Nilli Ty pewnie już na zwolnieniu? Powodzenia na usg;-) Dziewczyny ja się czuję jakbym była w 7 miesiącu ciąży, mam taki duży brzuch. Na szczęście dziecko rozwija się prawidłowo i to kwestia mojej budowy ciała. Przesyłam fotkę na skrzynkę to zobaczcie jak puchnę;-) Jutro kończę 21 tydz, przytyłam 4 kg. Jestem po drugim śniadanku (twaróg z jogurtem i musli z orzechami) i zaraz zmykam na spacer;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiaa już przyjęłam zaproszenie :D:D Kapucha gratuluje synka :) u nas też ciepło słońce ładnie świeci i wybieram się teraz na spacer trzeba się dotlenić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ja mialam dokladnie taki sam przypadek jak Ty. w 11 tygodniu wystapilo krwawienie po stosunku. na szczescie nie lezalam w szpitalu tylko w domu. ale musialam bardzo na siebie uwazac. bralam duphaston i zer sexu. w sumie juz dostalismy "pozwolenie" ale i tak bardzo bardzo uwazamy:) wiec glowa do gory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co najwazniejsze mam 7 kg na plusie:P masakra 2 tygodnie temu mialam 4,5 kg a teraz 7. jak bedzie tak dalej to... uuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika - na obiadek piekę całego kurczaka w piekarniku. Natarłam go wczoraj przyprawami, zawinełam w folię i dzisiaj wkładam do piekarnika. Do tego ziemniaczki, surówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenie piekny brzuszek:) Moj pepek tez powoli wychodzi,ale twoj pelen podziwu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×