Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

A teraz jeszcze to przeczytałam: Czy USG jest szkodliwe? Nawet najprostszy zabieg jest zawsze obarczony pewną dozą ryzyka. W przypadku USG nie jest ono zbyt duże. Energia fal ultradźwiękowych jest niewielka, dlatego możliwość uszkodzenia narządów wewnętrznych jest znikoma. Nie oznacza to jednak, że można i bez specjalnych powodów wykonywać tego typu badanie. Dotyczy to zwłaszcza kobiet w ciąży. Nie ma sensu robienie co miesiąc USG płodu tylko po to, żeby się przekonać, czy "na pewno wszystko jest w porządku". Struktura młodego ludzkiego życia jest zbyt delikatna, żeby ją niepotrzebnie narażać, nawet jeżeli ryzyko uszkodzeń nie jest duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwoneczka jak mogłam zapomneć o śpiochach biedronkowych :)hahaha mam dwie sztuki :) Sylwinka KOchana ja też sie ciesze ze moge z Wami pisiać :) 🌼 Co do ruchów dzieciaczka też są przerwy,nie czuję co godzinę...nie martwcie się jest dobrze :) jedneg dna czuje wieczorem innego cały dzien a jeszcze innego prawie w ogóle ;) ale wiem ze jest dobrze .POnoć po 25-26 tygodniu daje czadu kopami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam! Iwoneczka witaj wsród mamus samcow ;) Sympatyczna no prosze ten sam powod znikniecia z forum co moj. Tylko, ze my teraz kupilismy stacjonarny, a laptop poleci sobie do PL na gwarancji :). A z wyprawka to wszystkie nas przebilas :) Justa mnie juz w GB nic nie zdziwi. Choc powiem ci, ze w Anglii troche bardziej sie interesuja ciaza- odziwo. Ale moze tez zalezy od regionu, szpitala itd. Mnie kazali przytaszczyc wszystkie papiery z Polski odnosnie poprzedniej cesarki. Sek w tym, ze wszystko po lacinie, a u nich z tym na bakier :D Czad. Kiteczek troche nie ffajnie, ze cie skrobnol za cene USG 3d. Rozumiem, ze wogole Ci go nie zrobil, tylko to 2D... Ja narazie z wyprawki to mam ciuszki po corce, wozek zakupiony czeka na wysylke z PL, stary przewijak i to byloby na tyle. Teraz to pokolei co miesiac trzeba bedzie cos zakupywac, zeby nie wszystko naraz, bo moj slubny osiwieje jak mu stan konta tak szybko sie pomniejszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebe nie wierze w ten cytat ktory przesłałaś...bez przesady teraz wszystko juz jest szkodliwe, nawet gadanie przez komórke- ja tam wolę widzieć mojego dzidziusia. A co do Kasy to wziąl kase bo nagral film ze zwykłego usg A wiecie tak sie z małż zastanawiamy jak oni mogą zważyc dzidziiusia na usg dziwne.......no i powiedzcie mi jeszcze czy jest u was sklep Pepco? bo tam są tanie rzeczy dla niemowlaków...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bebe - ja to wcześniej czytałam, dlatego nie napieram na badania i miałam dopiero drugie. ale nie dajmy się zwariować - szkodliwość nie jest udowodniona, a lekarze wiedzą co robią i nie należy się nakręcać dodatkowo. nie wierzę, żeby miało coś się naprawdę zrobić od usg! wtedy by te badania były nazwane inwazyjnymi i byłybyśmy informowane o ryzyku. na pewno nic nam i dzidziom nie grozi:classic_cool: Sympatyczna - no teraz największa ruchliwość będzie - od 22 do 28 tc. tak czytałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to sie czuje jakbym byla juz w 8mc. Tzn. chodzi mi o kopniaki. Dosc mocno je odczuwam.... Teraz powoli zaczynam zapisywac pory lobuzowania i odpoczynku szkraba, bo to ponoc pokrywa sie z porami aktywnosci i snu maluszka po porodzie. Zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiteczku ważne ze widziałaś malutką :) dajesz wiarę że wazy ok pół kilo :)fajnie nie? :) małe cudeńka niedługo będą z nami :) Gaguś czeeść witaj :) NIe przebiłam Was ,ja w ogóle nie mam ciuszków,tylko takie drobne akcesoria . Wy to macie kolekcje ciuszków:) Bratowa powiedziałą ze mam nic nie kupowac bo pozycza mi wszystko a potem mam oddac nastepnej ciezarnej w rodzinie ;) przy drugim dziecku znów wróci wszystko do mnie :) hahaa Ja i tak chce miec kilka rzeczy swoich bo to innaczej..i pobrudzic mozna i zbić i cokolwiek. Wózek moje kochanie upatrzyło sobie: XLANDER ze sprężynami :) cieszy sie że wygląda jak ztuningowana bryka :) napalił się na niego kosztuje do 1100zł jak znajde go na necie to dam linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka: pepkowcy lączmy sie hihi A jeszcze co do wizyty nawet mi sie nie spytał czy czuje już ruchy-a mala teraz zaczyna szaleć szkoda że nie jak byliśmy u doktorka- niedobry lew (sierpień ) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIteczek ,zdaję sobie sprawę z tego ze nie wiedziałyście co ze mną :( przepraszam Gaga ,faktycznie ten sam powód nieobecności :) ale heca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już po wizycie :) z dzidzią wszystko ok i to CHŁOPCZYK :D:D:D !!! sikorze się oczy zeszkliły,mnie łezki poleciały.....cieszymy się bardzo... mam nagrane 20 min na płycie :) i mam jeszcze przyjść za 3 tygodnie ,żeby sprawdzić czy z wargami wszystko ok, bo nie było widać,nie chciał się obrócić,za malutki jeszcze jest,to dopiero 18/19 tydzień....:)a tak reszta ok...:D iwoneczka gratuluje! Justa masacra z tym usg,dobrze ,że prywatnie możesz... kiteczek wszystko jest dobrze,nie fisiuj :P to teraz mogę szalec po sklepach i w końcu muszę wybrać imię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznajcie sie dziewczyny ze udawałyscie ze was nie ma - cały czas nas czytalyscie zeby zobaczyc czy was nie bedziemy obgadywac hhhi coś nasza reszta ekipy z tych co usg na dzisiaj sie nie odzywa.....pewnie sa pod takim wrażeniem że nie maja czasu do nas siąść i zdać relacje - A my czekamy tik tak tik tak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenka.........................dziewczynka Asiaaaaa....................dziewczynka Bebe B...................... dziewczynka Koteczek19833............dziewczynka kiteczek999999999.......dziewczynka Alidżi.........................dziewczynka GaGa_.......................chłopiec Jogi11.......................chłopiec Majka15181................chłopiec NiLLi.........................chłopiec Iwoneczka..................chłopiec kapucha171.................chłopiec lolcia26......................chłopiec Marzenie1508..............chłopiec issima........................chłopiec ruda2828....................chłopiec kropelkaaaa................chłopiec Kamila19_2908.............chłopiec monika1987.................chłopiec Spajk.........................chłopiec MoniaM P....................chłopiec Polusia86....................chłopiec freckled11..................chłopiec Tupa80........................?? nici1980,10..................?? Sylwinka25...................?? zelka_86......................?? Monika26sz..................?? RedHairMama................?? małaHPW.....................?? anytram......................?? Agula125......................?? Figlarna.......................?? Sympatyczna79.............?? Pikle...........................??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku ale mnie boli krzyż i mam zgagę teraz potworną muszę wziąć renni :( wczoraj umyłam jeden samochód i dziś drugi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freckled11 gratuluje synusia :) Wiecie co moja mama walnela kiedys takim tekstem, ze jak duzo rodzi sie chlopcow w jednym roku to zbliza sie wojna. To jeszcze powiedzenie jej babci :/ U moich znajomych nie ma ani jednej dziewuchy:( Szymek nie bedzie mial w czym wybierac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freckled11 no to gratulacje !! nareszcie i szybciuchno do tabelki sie wpisuj!!! a ja narazie zmykam , może jeszcze do was zajrze potem 'coby "jutro nie miec za duzo do czytania :)'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Freckled - gratuluję 🌼 :) coś dużo tych chłopców :P Kiteczek, lekarz na USG nie waży maluszka, tylko komputer na podstawie pewnych danych oblicza prawdopodobną wagę (obwód główki, brzuszka...) Ja właśnie kupiłam kolejną porcję ciuchów na Happy Mum i już nic więcej nie kupuję dla siebie. Za jakiś miesiąc zacznę kupować dla maluszka, chyba że wcześniej mąż sypnie kasą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmmmmmmmmm, pyszota! właśnie poszłam specjalnie do sklepu, bo nas naszło na płatki kukurydziane i crunchy na mleku. i o to chodziło:) freckled - też gratuluję:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sympatyczna ja mam ten laktator i powiem Ci, ze slabo odciaga. Choc mi on w zupelnosci wystarczyl, ale ja nie musialam zostawiac na dluzej malej, nie musialam wracac do roboty itd. Meczace odciaganie tym laktatorem zwlaszcza kiedy ma sie malo pokarmu. Bo przy nawale nie ma problemow i ciurkiem sie wlewa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc,wrocilam od gina,z dzidzia wszystko idealnie,rosnie i rozwija sie prawidlowo,te bole to wiazadla,nie kazal mi brac bron boze nospy bo przez nia rozwiera sie szyjka i jeszcze jest caly szereg przeciwwskazan,mam lezec jak boli i brac dodatkowa tabletke magnezu,powiedzial,ze to moze byc tez przyczyna zastoju w nerkach ale robil mi tez usg nerek i wszystko jest ok,nie mam zadnego zastoju,kamien z serca:))) znamy juz plec,w ostatniej chwili niunia pokazala co tam ma i jest........... dziewczynka:)))hurrraaa jestem wniebowzieta,wyniki tez mam b.dobre,zelazo u mnie to az 16:))ciesze sie bardzo i wreszcie jestem spokojna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy jak ja będę w sumie cały czas w domu, to czy warto kupować laktator, czy nie jest on potrzebny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Waszym miejscu o kupnie laktatora pomyslalabym dopiero po urodzenia dzidziusia. Wtedy ocenicie przydatnosc tego sprzetu i zasobnosc waszych piersiatek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenka.........................dziewczynka Asiaaaaa....................dziewczynka Bebe B...................... dziewczynka Koteczek19833............dziewczynka kiteczek999999999.......dziewczynka Alidżi.........................dziewczynka GaGa_.......................chłopiec Jogi11.......................chłopiec Majka15181................chłopiec NiLLi.........................chłopiec Iwoneczka..................chłopiec kapucha171.................chłopiec lolcia26......................chłopiec Marzenie1508..............chłopiec issima........................chłopiec ruda2828....................chłopiec kropelkaaaa................chłopiec Kamila19_2908.............chłopiec monika1987.................chłopiec Spajk.........................chłopiec MoniaM P....................chłopiec Polusia86....................chłopiec freckled11..................chłopiec Tupa80........................?? nici1980,10..................dziewczynka Sylwinka25...................?? zelka_86......................?? Monika26sz..................?? RedHairMama................?? małaHPW.....................?? anytram......................?? Agula125......................?? Figlarna.......................?? Sympatyczna79.............?? Pikle...........................??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mamy kolejną małą kobietkę :) Nici - gratuluję ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenka.........................dziewczynka Asiaaaaa....................dziewczynka Bebe B...................... dziewczynka Koteczek19833............dziewczynka kiteczek999999999.......dziewczynka Alidżi.........................dziewczynka nici1980,10..................dziewczynka GaGa_.......................chłopiec Jogi11.......................chłopiec Majka15181................chłopiec NiLLi.........................chłopiec Iwoneczka..................chłopiec kapucha171.................chłopiec lolcia26......................chłopiec Marzenie1508..............chłopiec issima........................chłopiec ruda2828....................chłopiec kropelkaaaa................chłopiec Kamila19_2908.............chłopiec monika1987.................chłopiec Spajk.........................chłopiec MoniaM P....................chłopiec Polusia86....................chłopiec freckled11..................chłopiec Tupa80........................?? Sylwinka25...................?? zelka_86......................?? Monika26sz..................?? RedHairMama................?? małaHPW.....................?? anytram......................?? Agula125......................?? Figlarna.......................?? Sympatyczna79.............?? Pikle...........................??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×