Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Fajne fotki Iwonko, rzeczywiście ciężko powiedziec co jest czym, najważniejsze, że Maleństwo się rozwija prawidłowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wróciłam z Polski 2 tyg temu i z Polski mam wyniki tarczycy, może dlatego ta baba je olała. A na USG chodzę tu prywatnie do polskiego gin. Na pocieszenie kupiłam niuniusiowi pierwsze ciuszki w neutralnych kolorkach. Wózek fajny, już mi się kilka waszych wózków podobało, nie wiem jak ja się zdecyduje, rozważam nawet przesyłkę za granice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ale żescie napisały dużo , a ja dopiero teraz weszłam bo od rana nie miałam netu Musze się pochwalic że umyłam dzisiaj dwa okna , zostało mi tylko jedno ale zostawie sobie je na jutro Iwoneczka :) gratuluje synka , zaraz lukne na skrzynke Justa :) nie dziwie Ci ż ejestes zła , ach Ci lekarze , szok , ale będzie dobrze Żelka :)ciesze się ze wszystko okej ja ide na usg dopiero na 19 Wiecie co coraz bardziej się schiauje że nie czuje jeszcze ruchów dzieciątka , głupie mysli mi przychodzą do głowy . nie czuje ani ruchów ani kopniaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałąm napisac że schizuje się Monia :) trzymaj się cieplutko , wszystko będzie dobrze Issima :) sliczny wystrój tylko pewnie piekielnie drogi Ide teraz na 10 pod prysznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Doczytałam Was w końcu, uff :) Iwoneczka, gratuluję synka! No i grunt, że zdrowiutki! Ja mam USG dopiero w piątek a już znoszę jajko. Mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze. Justa, tak to jest na Wyspach, sama byłam w Anglii ponad 2 lata, więc co nieco wiem. Ważne, że masz mozliwośc zrobić USG prywatnie. Co do zazdrości, mój mąż na szczęście nie przesadza z tym uczuciem, podobnie jak ja. Owszem, odrobina zazdrości nie zaszkodzi, ale trzeba mieć do siebie zaufanie. Mój były był o mnie chorobliwie zazdrosny i to było straszne!!! Nie raz mi wstydu narobił przez to. Do gina chodzimy zawsze razem i mąż traktuje to jak najnormalniejszą rzecz na świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika - ja w 19 tc, też kiepsko czułam a jak czułam to nie byłam pewna czy to \"to\". a może to nie były ruchy? teraz przy końcu 22 mamy już \"swoje\" pory kopania i moc jest inna. generalnie nawet tak książkowo masz jeszcze tydzień na poczucie, a jak mi się zdaje - takie pewne i stałe ruchy to przy pierwszej dzidzi jeszcze później. luz:) issima - nie przerażaj nas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od rana cały czas w ruchu i dopiero usiadłam. Iwoneczka - gratuluję synka!! Justa - współczuję, ale głowa i pierś do przodu, tzn brzuch :) trzymam kciuki, że będzie dobrze. Dzisiaj kupiłam kombinezon na zimę dla Maleństwa, wiem, że na głowę upadłam, ale nie mogłam się powstrzymać.... Mąż się uśmiał ze mnie. Wyprzedaże są teraz to skorzystałam z okazji. W domu natomiast zrobiłam porządki w szafie i padam ze zmęczenia. Co do zazdości to specem w tej kwestii w moim związku jestem ja. Mąż nie okazuje, ale nie ma o co być zazdrosny, ja natomiast nie wściekam się ale czasem okazuję swoje niezadowolenie, w odpowiedzi na jego zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do wizyt u gina: chodze od wielu lat do kobitki, i na usg tez, akurat tak się złożyło. Zawsze i tak chodzimy razem. Kiedyś chodziliśmy do faceta, ale to przy starankach, i wtedy też mój żartował - jak to facet - ze on będzie przy badaniu, bo jak to obcy facet? Jacy ci mężczyźni bywają śmieszni, a jak przy porodzie będzie odbierał lekarz, a nie połozna czy lekarka, to co? też nie pozwoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeeeeeeeść Brzuchatki :) Długo mnie nie było z Wami.Komp siadł na dobre.Mamy teraz laptopa :) nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :) Poczytam WAs troszkę bo nie wiem co się teraz dzieje na forum :) Wysłałam fotkę mojej Kruszynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w skrócie... Witam nowe ciężaróweczki :) Gratuluję wstąpienia na drogę małżeńską Asi i Anytram :) Wszystkiego Najlepszego na nowej drodze życia. Gratuluję poznania płci swoich pociech tym,które mają szczęście i już wiedzą :) Boże,ale dużo z WAs już wie!!!! ale fajnie :) Co u mnie ...to tak : :) -czuję już ruchy i kopniaczki od 24 marca,czaderskie uczucie :) -miałam USG 20 marca ,z maleństwem wszystko ok :) nawet gin się postarał i zrobił zdjęcie jak dzidzia się zmieściła cała...mówił że następnym razem już tak sie nie da ująć,bo już za duże bedzie :) -nie znamy jeszcze płci dziecka,gin mówił że ma za słaby sprzęt ale moge isc gdzies indziej to na 100% mi powiedzą....ze względu na brak kasy -poczekam,bo on powie w 24-25 tygodniu co tam noszę :) a to już nie długo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej ale boli mnie dół pleców,okolice krzyża ;( Chyba wcięłam się Wam w temat,przepraszam.Teraz już nikt nie pisze. Cieszę się ze do Was wróciłam :) JUz tak popędzałam mężusia o szybsze kupno tego laptopa. Ciekawiło mnie co u WAs :) Macie śliczne brzuszki ,jejku już coraz większe :) Mój też z dnia na dzień większy,ważę już 5kg więcej :) cieplutko się robi ,słoneczko świeci ,Wiosna pełną parą :)hurra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Iwoneczka :)uspokoiłas mnietroszeczkę dobrze ze że 1 i 15 minut gin i zobacze moje baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika - na pewno jest gut. dziś dobry dzień na dobre wiadomości:) wreszcie jest wiosna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sympatyczna, super, że znowu z nami jesteś :) gratuluję kopniaczków, a te kilka tygodni do kolejnego USG wytrzymasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa tabelka płci :) lenka.........................dziewczynka Asiaaaaa....................dziewczynka Bebe B...................... dziewczynka Koteczek19833............dziewczynka kiteczek999999999.......dziewczynka Alidżi.........................dziewczynka GaGa_.......................chłopiec Jogi11.......................chłopiec Majka15181................chłopiec NiLLi.........................chłopiec Iwoneczka..................chłopiec kapucha171.................chłopiec lolcia26......................chłopiec Marzenie1508..............chłopiec issima........................chłopiec ruda2828....................chłopiec kropelkaaaa................chłopiec Kamila19_2908.............chłopiec monika1987.................chłopiec Spajk.........................chłopiec MoniaM P....................chłopiec Polusia86....................chłopiec Tupa80........................?? nici1980,10..................?? Sylwinka25...................?? zelka_86......................?? Monika26sz..................?? RedHairMama................?? małaHPW.....................?? anytram......................?? Agula125......................?? Figlarna.......................?? Sympatyczna79.............?? Pikle...........................??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, ale teraz widać męską przewagę na topiku! a u mnie wśród znajomych inaczej - same dziewuszki, jak w seksmisji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sympatyczna - ja też się cieszę, musisz mi wybaczyć, że nie piszę. ale moje myśli dziś biegną takimi torami... no, nie panuje nad tym, bo nie mogę wrócić do siebie po wrażeniach z usg. ale oczywiście, że witamy👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczaki pieczone.ale dużo chłopców :) ciekawe co ja noszę pod serduszkiem ? :)pewnie synka,wszyscy mi mówią że mam tam synka :) Mam już troszkę rzeczy na przyjście maluszka na świat ;) kupiłam: -kołderkę + podusię (bardzo płaską) =komplet do łóżeczka -4 body z krótkim rękawkiem ;) słodkie.........jeden z nadrukiem przedstawiający traktor :) -koc żółty z polaru 150x200cm (była okazja po 9.99zł ;) wiem że duży ,ale będę ścielić na łóżko jak położę maluszka ) -2 komplety pościeli na zmianę,w tym jedna zawiera osłonkę na szczebelki(w misie i w kotki) -małe butki ;) w smoki -1 para skarpetek żółto -zielone -krem przeciw odparzeniom SUDOKREM -szczotkę+ grzebyk z grzechotką w rączce ;) -pieluszkę tetrową w żyrafy -ręcznik kąpielowy z kapturkiem (żółto -zielone) -ręczniki frotte na pewno o czymś zapomniałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwoneczka ,dzięki :) 🌼 Cieszę się z Wami dziewczyny !!! ;)wiele z Was ma dziś USG :) sama się niecierpliwię jak mam mieć wizytę u gina :)ale fajnie że widzi się swoją Kruszynkę i że ma się świetnie :) grunt to bijące serducho :) 20 marca moje maleństwo leciutko się ocierało na USG było widać jakby spało...to gin mnie kilka razy poklepał w brzusia i od razu zaczęło szyjką ruszać a mi łzy pociekły...że już tak potrafi ruszać szyjka ;) ale nie czułam ruchów....dopiero cztery dni później.Gin mówił że lada dzien sie zacznie :) Także jak któraś z Was jeszcze nie czuje dzieciaczka to nie martwcie sie,Mały musi być gotowy,jak bedzie miec mało miejsca to nastapi ta chwila.Ja tez sie martwiłam a nie potrzebnie :) życzę słodkich kopnięć :) Ja mam zwylke po 5-6 ruchów/kopnięć 2x dziennie a w niedziele to mały dał popis ;) ok 18 czułam ponad 30 w jednej serii :) po kolacji ...i teraz już nie dwa razy dziennie czuję ale więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejoł właśnie wróciłam od gina ale nie jestem zadowolona bo placiłam jak za 3 d ale mi nie zrobił bo podobno nie było wiedac nic wiec zrobił mi nagranie normalnego usg;/ na którym i tak nic nie widac bo mała nie chciała sie pokazac i tak dziwnie leżała.... niby nadal podtrzymuje ze to dziewczynka 99,9% Zdrowa niby pomierzył wszystko i jest normalnie w normie, waży 424g. Muszę brać żelazo- biofarm ,powiedział mi tez że wydawalo mu się ,że mam duży brzuch...ale jak go dotyka to jest ładny i w normie, ale ja jakos tak nie jestem zadowolona- raczej zawiedziona :( no ale coż...teraz pokazuje małzonowi ten filmik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sympatyczna, ale masz tych ciuszków i innych rzeczy dla maleństwa. Ja też muszę zacząć kupować, tylko nie wiem ile czego się przyda... A rożek z wkładem kokosowym, czy lepiej bez? ja po sesji z rowerkiem wcinam kolację :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiteczek, nie powiedział Ci nic niepokojącego... spokojnie Kobieto :) dzidzia duża - super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na usg nigdy nie widziałam żeby dziecko się ruszało. Czy to możliwe, że są różne sprzęty i obraz może być statyczny? Nie czuję też ruchów dziecka mimo, że półmetek minął. Ale podczas badań wyszło, że jest dobrze (ruchy czułam jakiś czas temu przez tydzień, a potem nic).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sympatyczna - widzę, że jak u mnie czyli piłkarskie zapędy u dzidzi. fajne to:) niezłe masz zapasy - ale ja juz też robię zbór. nasłałam teściową i mamę na ciuchlandy - już mi mama 2 bodziaki przyniosła, bo jeszcze do wczoraj miałam tylko jedne śpiochy(krówki z Biedronki z okazji skończenia 4 miecha kupione), spodenki z misiek, skarpetki "love daddy" (prezent dla męża na urodzinki) i butki "informujące o ciąży". czas zacząć:) bo potem się z kaską nie pozbieramy. kiteczek - fiejowo, że niezadowolona jesteś. ale jak to tak kasę wziął, a 3d nie zrobił... najważniejsze, że pomierzone i w normie:D bebe - spoko, jest możliwe czuć, potem przestać, nie być pewnym - wszystko to przerobiłam. a przed następnym usg się najedz - na mojego pożywienie działa pobudzające. zresztą brak też i budzi z ranka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed każdym usg jestem najedzona. Ja mam usg co 3 tyg więc często i niemożliwe żeby córeczka spała za każdym razem. Wydaje mi się, że to jest jakiś statyczny obraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sympatyczna jak fajnie że jesteś :) Kiteczek najważniejsze że córeczka zdrowa :D Bebe wszystko zależy od sprzętu i nie martw się jak badanie wyszło dobrze to jest wszystko ok :) Nilli to jutro Ty się szykujesz do gina a ja w czwartek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×