Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Nici, poszło :) Tupa, malutki już nie jest, ale w porównaniu do innych brzuszków to nie jest aż tak duży. Ale z takim mi dobrze. Najważniejsze, że już ludzie zaczynają zauważać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj na dworze jest cudnie :) tylko spacerować ;) żeby na Święta też tak było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...na Świeta też ma byc ładnie, z tego co wiem z dzisiejszej pogody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby tak z tą pogodą... jak będzie gorąco to trzeba będzie na siebie uważać. Ale damy radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kończę smażyć naleśniczki :) Meżuś sobie wieczorem podje :P zresztą ja sobie zostawienie jedzenie obiadu też na po szkole. Nie lubię jeść sama ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny brzuszki sliczne,a wyprawki przeslodkie,ja tez mam taka pileczke jak marzenie,tylko troche mniejsza:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic Kobietki, ja jadę do szkoły. Na szczęście tylko projekt i do domku o 18 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtam słonecznie :) Wysłałam na skrzynkę swojego brzusia :)Gaga przebiłaś wszystkich z brzusiem :)super,ja się chowam przy Twoim :) Zdjęcia zdobiłam dziś rano na czczo.Wieczorem wyglada tak jakbym nosiła bliźniaki :) Tupa,7 kwietnia nasz dzień na kuju kuju z krewką i inne słodko-mdłościowe picie glukozy :) Pokazałyście kilka fajnych wózków,jejku aż sie nie moge doczekać jak my z meżuniem bedziemy łazić za wózkami :) Obgadaliśmy temat i jesteśmy zgodni co do tego ,że: -kupujemy wózek gondolka + kółka na zimę na 70% chicco -spacerówkę X-Lander jak już będzie dzidzia siedzieć :) -a fotelik samochodowy też osobno cieszymy się że zgodnie nam to wyszło :) oby tylko mąż nie był za rażącymi kolorami wózka bo już nie raz sugerował w sklepie ;) ja lubię stonowane,nie rzucające się w oczy barwy. Taka spacerówka podoba się mojemu mężowi ,(tylko wersja tej obleśnej folii przeciwdeszczowej mnie nie odpowiada,dziecko pod czymś takim wyglada jak-kosmita lub kosmonauta,jak nie pralka automatyczna :) http://www.tomi.com.pl/szczegoly/1201/xlander_folia_przeciwdeszczowa_do_spacerowki_3_i_4kolowej_warszawa przy okazji może zna któraś z Was nazw tego X-Landera? mężuś zakochał się w tym zawieszeniu ze spreżynami.W sam raz na spacery po lesie i po nie równościach.Oglądaliśmy go w sklepie.NIe spojrzał na inny wózek tylko na ten :) kocha tuningi i nie typowe rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny. Śliczne brzuszki na skrzynce :) NiLLi ja się nie dziwie że Twój w porównaniu z innym jest mniejszy skoro Ty przed ciążą grama tłuszczu nie miałaś! Monia powodzenia jutro i wszystkiego najlepszego na nowej drodze :) Ja dziś byłam u gienka i troche rozczarowana jestem bo myślałam że skoro połowa ciąży za mną to jakieś lepsiejsze usg zrobi a on tylko pod nosem coś poburczał że wszystko w porządku, nawet nie wiem ile dziecko waży. Wiadomo że najważniejsze to by zdrowe było ale jednak każda matka chciałaby coś więcej wiedzieć a tu nic :/ trudno, zapisze się prywatnie! Odnośnie glukozy, w mojej karcie ciąży są 3 rubryki Na czczo (po I wizycie)... po 50 g/1h (24-28 t.c)... po 75 g (32 t.c)... I jeszcze okazało się że będe musiała brać antybiotyk bo pomimo kurowania się i leczenia domowymi sposobami + prenalen, nadal mam stan zapalny gardła i doszły zatoki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sympatyczna wysłałam Ci na e-maila swoje namiary na nk :D:D dobrze że ja nie muszę kupować wózka bo taki sam kłopot bym miała z wybraniem ja właśnie wróciłam ze spacerku zjadłam banana a jeszcze od wczoraj znowu powróciły mdłości a jazda samochodem to już dla mnie masakra :O Polusia odezwij się jak tam egzamin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie jesli chodzi o picie glukozy to: pije się 50 g , w aptece ok 3 zl , pobiera się krew -pije glukoze -za godzinę ponownie pobiera się krew. Jeżeli komus wyjdą za wysokie parametry glukozy co może świadczyc o cukrzycy ciążąwej lekarz zaleza kolejny test czyli wypicie 75 g glukozy dla potwierdzenia cukrzycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam za wózkami jeszcze sie nie rozglądam a jak będe to tylko w sklepach bo przez net nie wiem jak dany wózek się prowadzi, myśle że gdzieś w czerwcu zaczne się rozglądać. Ja w ogóle czuje że jeszcze na wszystko za wcześnie.. może jak już będe znał płeć i będe miała jej pewność to wtedy rozpocznę polowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Ja też mam takie rubryki w swojej karcie AnyTram, mi to się jednak wydaje że lakarz wie najlepiej co, kiedy i gdzie ;)Niektórzy mają to badanie inni nie, niektórzy tylko 50g. inni odrazu 75g. :) Jejeku jaka śliczna dziś pogoda i taki ma by calusi weekend i Święta podobno też, cudownie... Muszę poszukac na necie jakiegoś fajnego przepisu na sałatkę, bo jutro mam gości...a może ktoraś z Was ma jakiś przepis na smaczną sałatkę pasującą do pieczonego kurczaka? Ja naogół robiłam brokułową ale już troszkę się przejadła :( No i wielkie sprzątanie się szykuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i niestety nie udało mi się na egzaminie. Trafił mi się strasznie niesympatyczny egzaminator. I jak mi wypisywał tą kartę na koniec, to widziałam na takiej kartce, na której ma ludzi wypisanych, którzy u niego zdają, że nikt jeszcze nie zdał przede mną u niego. No cóż następne podejście 18 maja :) O ile zmieszcze się do autka wtedy, bo brzusio rośnie :P:P:P A mały dzisiaj tak szaleje, że nie wiem :D Monia szczęścia na nowej drodze życia Ci życzę :) Co do nieproszonych gości to wiem coś o tym :o ja ślub biorę 16 maja i już parę osób się wprasza :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnyTram przepis na te placuszki jest na stronie 354 :) zapisalam sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Następnym razem pójdę już bardziej na luzie, bo już wiem jak to wygląda :) No i może trafi się jakiś normalniejszy egzaminator?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sympatyczna zgrabny, ładny brzusio ;) AnyTram mam takie same podejscie do wozków i innych rzeczydla Maleństwa jak Ty...wydaje mi się że jeszcze za wcześnie...kto ja woli...ja sobie jeszcze poczakam troszke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Tupa, kapustka już się gotuje :) jeszcze w necie znalazłam coś takiego: 25 dag kapusty kiszonej szklanka mleka szklanka mąki jajko sól, pieprz ostra papryka olej do smażenia Kapustę dobrze odcisnąć, pokroić i ugotować w niewielkiej ilości wody do miękkości. Lekko przestudzić. Mleko zmiksować z mąką, jajkiem i przyprawami. Wymieszać z kapustą. Na patelni rozgrzać olej. Łyżką nakładać ciasto, lekko spłaszczając formować małe placuszki. Smażyć z obu stron na złoto. Świetnie smakują z jakimś pikantnym sosem albo po prostu z ostrym keczupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia, już to kiedyś pisałam i sprawdziło się u 3 osób więc napisze jeszcze raz.. Idąc na egzamin nikomu nie mów o nim, nie chwal się na zapas to zdasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki:) Przepraszam,ze tak udzielam sie co pare dni,ale tak jak co niektore z was rowniez mam problemy z laptopem,gdyz cham zacina sie teraz juz nawet podczas uzywania. Sliczne brzuszki macie,i rosna nam one coraz bardziej:):) Gratuluje tym dziewczynkom,ktore poznaly plec swej kruszynki,i trzymam kciuki za pozostale by jak najszybciej odkryly kogo nosza pod serduszkiem. Monia duzo szczescia i powodzenia na nowej drodze zycia,przede wszystkim spelnienia marzen tych bardziej realnych. Monia P.M super ,ze jestes juz w domciu,teraz tylko uwazaj na siebie i dzidzie ,bo niedlugo sie zobaczycie:) Ja zaliczam sie do tych dziewczynek,ktore nie maja jeszcze konkretnej ilosci wyprawki,gdyz posiadam tylko 1pare skarpetek,i 2 pajacyki.W koncu chyba musze zaczac kolekcjonowac rzeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawilam stopke,bo we wtorek zaczelismy z synkiem 23 tydzien:):) Dziewczynki powiedzcie mi (oczywiscie te,ktore juz robily te placki z kapusta kiszona)jak one smakuja?Bo szczerze mowiac nie wyobrazam sobie kapusty kiszonej w takim ciescie nalesnikowym,naprawde sa takie dobre:):)Pytam bo jak kiedys pisalam,nie przepadam za gotowaniem,i nie wszystko mi wychodzi,a tak zachwalacie te placuszki,ze moze bym sprobowala je zrobic,tylko czy one beda mi i mojemu P smakowac?????:):):)Wiem dziwne pytanie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Polusia 🌼 głowa do góry , pocieszę Cię ,że zdałam za 5 razem , choć smigałam bez prawka , za 4 razem mi instruktor całą drogę na mieście mówił \" NIE ZDA PANI , NIE ZDA\" a ja pod nosem \" NIE DAM CI SIE HAMIE\" i co? Jadę i się zatrzymuje i mówie \" Proszę pana tu nie mogę jechać , bo jest zakaz wjazdu\" a on prosze się cofnąć i jak byk , wysoki znak nakaz jazdy w prawo , chyba specjalnie postawiony aby z auta go widzieć nie było i straż miejska mogła się pastwić:):). No to oblany , więc ja już ze łzami w oczach mówie \" TO NIC ,ŻE PAN MNIE OBLAŁ , PRZYJECHAŁAM SWOIM , ODJADĘ SWOIM\". cHCIAŁM JUZ ZREZYGNOWAĆ MÓWIĘ SOBIE - A CO TAM SPRÓBUJĘ OSTATNI RAZ , POPRAWKA BYŁĄ 3 DNI PÓŹniej w sobotę , zdałam . I tak od 7 miesięcy mam prawojazdy i juz jedna kolizję za sobą :):)Możesz super jeżdzić , ale wszystkie wiemy jaki to jest stres i zaćmienie umysłu , do skutku , wierzymy w Ciebie , i byc może spotkamy się kiedyś na trasie. Wczoraj byłam w pracy , by wziąść pieczątkie na wniosku do przedszkola córki , ale szef znająć mnie i wiedząc ,że ja nie owijam zbytnio w bawełne ( oczywiście do szefa żale wylewam z kulturą) , zmył się wzceśniej a ta wstrętna Krysia podbial mi tym razem bez przeszkód . Tak więc obyło się bez przykrych niespodzianek. Jeśli chodzi o zakupy, nic jeszce praktycznie nie mam , z córką kupowałam od momentu kiedy zobaczyłam 2 kreski na teście , a teraz? Jakos nie mogę ,czekam na płeć a to sobie jeszcze trochę poczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgrabny zad
🖐️ można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×