Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

pewnie, że damy tupa:) zaraz oglądam nowy brzuszek i rzucę mój;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Freckled hehe...a co mi będzie Garb zdjęcie psuł hehe...żartuje oczywiście kocham go nad życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leżąca tupa szczupła taka:) polusia no to...do biegu, gotowi...;) może dzis zacznę, bo w Lublinie będę i do jakegoś sklepu zajdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się po weekendzie wybiorę z moim N., bo teraz mamy oboje na uczelni zajęcie, więc później nie będzie nam się już chciało. Ale po niedzieli go wyciągnę gdzieś :) Z wózkiem na razie czekam, bo mamy jechać do Skawiny do hurtowni znajomego mojego wujka, to zawsze coś taniej będzie :) Pewnie od razu wanienkę tam kupimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja dziewczyny wybywam;) dam znać jak po wizycie, pa aha - trzymajcie kciuki ok?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie dziewczyny mam takie pytanie czy grozne jest jak kobieta w ciazy zetknie sie z osoba chora na swinke ? ale ciezarna juz miala a wieku dzieciecym te chorobe. Ale czy to moze miec jakis negatywny wplyw na plod jak np rozyczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach Spajk 72 kilo żywej wagi hehe :) Cyce mam wielkie i mi brzuch przysłaniają :( Kamilko nic mi na ten temat nie wiadomo, ale wydaje mi się, że nie nie ma to większego wpływu na ciąże jak np. rózyczka czy ospa ale to tylko moje domysły... Lece czynic przygotowania do wizyty u Ginki no i obiadek rychtowac :) trzymajcie kciuczki :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, jakaś cisza nastała.. Odnośnie tematu fotelika coś wam prześle, dokładnie to o czym pisała Pikle... http://www.joemonster.org/filmy/13657/Kierowco_nie_myslisz_zaplacisz http://www.milanos.pl/video.php?cat=11&id=70345 Ja fotelik już mam, jeszcze go nie widziałam na żywo ale ponoć teraz jest nawet naki wymóg z szpitalach że bez fotelika nie wypuszczą chociaż sama nigdy sie nie z tym nie spotkałam.. A tak poza tym śliczne brzuszki i wyprawka na skrzynce, widać że rośniemy ;) Ja chyba też wrzuce swój świąteczny z 22tc Co do wanienki to też mam taka standardową i kąpałam w niej Paule na podłodze, a potem chyba malucha przeniose do dużej wanny w łazience. Wyprawke też mam niekompletną i małż też zwleka bo póki to może poczekać to mamy inne wydatki, poza tym moge liczyć na mame i siostra się zaoferowała że da po swoim synku. Ja usg mam za tydzień 23 w czwartek o 12:30 :) to będzie prywatna wizyta więc licze że czegoś się po niej dowiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :)Spajk Trzymam kciuki za wizytę A Ja jakąs godzine temu wróciłąm z przejażdzki rowerowej i aż mnie piczka boli tak się najeżdziłam , hehe anytram:) dziewczyny które mają jeszcze jakies wątliwosci dotyczące przewożenia dziecka na ręcach ze szpitala do domu po obejrzeniu tych drastycznych filmów na pewno zmienią zdanie i podejmą decyzje żeby dziecko przewozic w foteliku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te filmy są bardzo drastyczne...nie myślisz zapłacisz! Woźmy dzieciaczki w Fotelikach! Proszę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anytram filmiki drastyczne, ale jakże przemawiające do rozumu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wydawania dzieciaczków ze szpitala i fotelików... Tu w UK nie wypuszczą Cię z dzieckiem jeśli nie będziesz mieć tego fotelika. Jak rodziłam w PL Martynę nawet się nie zapytali czy posiadam fotelik....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w szpitalu jest obowiązek posiadania fotelika ( ew. gondoli) inaczej nie pozwolą zabrać dziecka ze szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wyprawki to zaczęłam po trochu kupować. Chodzę po sklepach oglądam i jak trafi się jakaś promocja to kupuję, chociaż i mama i teściowa i babcia powtarzają, że za wcześnie, że jeszcze nie można itp... Pierwsze co miałam to łóżeczko 5 marca od koleżanki koleżanki za darmo. W Polsce kupiłam rożek, pieluch tetrowe, ręczniczek( prom w rossmanie), i dla mnie do szpitala majtki, koszule, wkładki laktacyjne. A w tym tygodniu kupiłam laktator Avent w zestawie z 2 butelkami i smoczkami i wkładkami lak. A dziś w ciucholandzie kupiłam 10 ciuszków. Niunia się nie pogniewa wyglądają jak nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny !! chcialam napisac ze zyje ;] mam sie dobrze ale kompa mam w naprawie wrocilam zpomorza i nie mam takiego dostepu dop neta w najblizszym czasie postaram sie dolaczyc \"* buziaki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaga w jakim sklepie znalazłaś ten materac od 75zł może i u mnie jest ten sklep ( Irlandia), bo oglądałam materace w tym tygodniu i najtańszy w przeliczeniu na zł to za170zł znalazłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anytram Spajk Tupa :) sliczne macie brzuzki , ale tak porównując to chyba Anytramma najwiekszy brzuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa ja go znalazłam w sklepie w PL- rodzinnym mieście i mama mi go z tamtąd wysyła. Zdecydowanie bardziej się opłaca mi z PL wysłać niż tu kupić sprężynowy czy ten z powietrzem w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki, Ja dzisiaj cały dzień na spacerze pierwszy \"spacer\" po hipermarkecie kupiłam spodnie w HM lniane przewiewne już się oczywiście w nie wystroiłam i dla Dzidki nożyczki i taka przypinkę do smoczka. Pojechałam zakupić butelkę i smoczek ale ogłupiałam w sklepie wiec bez was ani rusz. Co do butelki czy ma być szklana czy plastikowa czy lepiej avent czy może chicco czy może jakaś tanioszka co do smoczka to też nie wiedziałam czy uspokajający czy lepiej taka kulka i czy tez patrzec na firmę. Przy okazji do dziewczyny które maja w planach zakupy w ostatnim miesiącu nie polecam. Każda pierdoła ok 20 zł. (termometr do wody, butelka, smocze, szczotka itp.) ceny wachają się od 16-25 podaję ceny Avent i chicco są tańsze firmy i ceny ok 6-15 zł. Ale niestety uzbiera się spora suma, dlatego ja postanowiłam po troszkę kupować. Ktoś pisał dzisiaj że na 90% będzie używać pieluch tetrowych, chciałam zapytać o powody, A i dostałam dzisiaj posciel od tej dziewczyny od której kupowałam łóżeczko, jest sliczna niespodziewałam się dostałam nawet wkład ale kpl. jeszcze dokupię z tej strony allegro, Zaraz zerknę na skrzynie brzucholki pooglądac, Dziewczyny jak tam po USG ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do linka z firanami to już niedziała, administrator usunął aukcję czyli jakis przekret chyba,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek nie raczej nic mnie nie boli czasami tylko jak usiądę koślawo to tak mi coś w brzuchu przeskoczy jakby ale to nie jest ból tylko takie dziwne uczucie, A z Nuka to jaki od 0-3m ten płaski czy kulka, a butelka to do mleka i do herbatki jest taka sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek ja z Pikle mamy klub Starych Skór z Wikwamu a z tobą Inwalidki Bez Woreczka możemy założyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×