Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Ja musiałam przeczytać durny fragment książki na socjologię, na jutro zostawiam drugi tekst, bo dzisiaj już mi się nie chce. Nudne to jak flaki z olejem :( facet nawiedzony, jakby socjologia najważniejsza była i za każdym razem robi koło z tych tekstów... jutro znowu do szkoły i cały weekend w plecy. Właśnie mąż dzwonił, że wróci później z pracy, więc chyba na niego nie będę czekać :/ jolamama - witaj :) u mnie 7kg na plusie... zaczynałam 48,5 a teraz 55,5. To chyba tak średnio. W szkole rodzenia mówili, żeby pilnować, żeby nie tyć więcej niż pół kilo na tydzień, bo potem będą problemy z obrzękami... niestety jesteśmy bardzo na to narażone w okresie letnim. I żeby nie pić wody za dużo, tylko raczej kefiry, maślanki i owoce... no i słodkie i fast foody ograniczać, ale to też chyba każda wie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z radomia:) usg 4d robia tylko na focha w tym nowym budynku, ja mam 25 kwietnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nilli w zasadzie to dla mnie każdy jest za ciężki, szukam jakiegoś leciutkiego ale jeszcze chyba takiego nie wymyslili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno najlepszy jest zwolinski ale on rzadko przyjmuje, w kwietniu w ogole go nie bedzie,a ja nawet nie pamietam u kogo bede miala:) kiedys chodzilam tam do golinskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrde, fajnie macie z tym USG 4D :) ja nie będę robić, bo zwykłe mam wystarczająco często (co 3 tygodnie). Kolejne 22. kwietnia. Poza tym u mnie w mieście nikt tego nie robi, musiałabym jechać do sąsiedniego miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadiewa, to późno faktycznie... mój czekał do 20tc. wcześniej też nie chciał powiedzieć :P i już się stresowałam, że długo muszę czekać... ;) na USG 4D fajnie ponoć widać :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet o takim nie słyszałam:) ja chodze prywatnie do hejnar dobra zmykam lulac bo juz mi sie oczy same zamykaja💤 dobranoc kobietki:) kolorowych snow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kobietki :) ja już po śniadanku. muszę brać się za czytanie socjologii, bo dzisiaj całe popołudnie i wieczór w szkole, więc potem nie będzie kiedy. ja chyba problem wnoszenia wózka rozwiążę tak, że będę go trzymać na dole w garażu. to chyba będzie optymalne rozwiązanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Dziewuszki, Co do wózka to ja Koteczek też będę trzymać w piwnicy bo też dziękuje na 4 piętro targać, dziecko, zakupy własna torebka uuuu u mnie są strasznie wąskie schody bo chyba mają metro i bardzo strome wiec bałabym się,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, tak najlepiej trzymać wózek. gdzieś na dole, żeby się nie męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Gwiazdki :) ... Polusia nie masz meila podanego więc namiarów na skrzyneczke nie da rady Ci wysłac :( ...Nilli a Ty za szkole Rodzenia cos płaciłas, Martusia a Ty? Ja tez mam zamiar się zapisac,ale tak w 28 tygodniu tak mi na środowej wizycie poleciła pani Ginka, u nas Szkola jest przy szpitalu w którym mam zamiar rodzic i moja Ginka tam pracuje :) ...Freckled witaj wśród moich znajomych na n-k ;) ...Dziś z moim kochanym Maleństwem zmieniam stopke zaczynamy 23 tydzien, leci leci strasznie szybko ;) ...Co do tego becikowego to ciesze się że nas jeszcze ominie ta ciągla polska biurokracja (udokumentowac wizyty u lekarza smieszne!), wszędzie papiery, latanie, sranie, żygac się chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy tak wcześnie wstajecie, a ja śpioch dzisiaj :P Ale jak tak jak Nilli ma uczelnie w weekend, więc nie będzie jak się wyspać. Ja muszę wózek na 1 piętro wytargać, ale mam dość takie schody, a w piwnicy ciemno, więc nie chcę tam chodzić jakoś :P Tupa mój mail to polinka86@buziaczek.pl :) Ja też się wybieram po 28 tygodniu, nawet tak pisało na stronce tej szkoły o której myślę. Tzn. przy szpitalu, w którym zamierzam rodzić. Tyle, że 400 zł. Dzisiaj zaczynam 25 tc z moim syneczkiem, więc zmiana stopki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś na wagarach, do roboty się wybiorę koło 14:P ja wózek w garażu będę 3 mać - żadnych schodów. natomiast wczoraj zaczęłam liczyć kaskę i nie uda nam się kupić drugiego cara w kombi, więc musi być składany słusznie. wogóle kwestie kasowe zdominowały mi ostatni czas, zamartwiam się i doła łapię przez to - dlatego też mniej się odzywam coby nie przynudzać:O jakieś pomysły na dodatkowy dochód oprócz wygranej w lotka?! bo ja tylko trójkę ostatnio ustrzeliłam... my do szkoły rodzenia mamy się odzywać pod koniec kwietnia. i koleżanka załatwi mi namiar na położną, z którą jej koleżanka ostatnio rodziła i była b. zadowolona. więc idzie w dobrym kierunku:) choć to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki co do wózka to ja nie mam problemu bo mieszkam na parterze i mysle że te pare schodków dam rade pokonac i wniesc wózek do mieszkania , choc moja sąsiadka czesto widze zostawia wózek na dole przy wyjsciu często na noc i jej nie ginie Dzis zmieniamy stoptę ,skończylismy z dzidzią 21tc, jak ten czas leci Polusia:)nie przejmuj sie ja tez jestem spioch , wstałam o 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika to wstałyśmy o tej samej porze :p Zbieram się właśnie na spacerek z psem, ale jakoś powoli mi idzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak tylko mam okazję to śpię do oporu - dziś 9.40. ale rzadko mam okazję, bo mój mąż wcześnie wstaje nawet jak nie musi, a że my teraz w jednym pokoju to nie może mnie zostawić i dać pospać. więc rzadko śpię dłużej niż do 9.00:( cha - mamy dziś usg 3/4d. spotkanie z kaczorkiem i potwierdzenie płci:D ja to jakiś niedowiarek jestem, raz i powiedzieć nie wystarczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Mamuśki! Co do wózka, to ja się zastanawiam czy nie trzymać w samochodzie w bagażniku. Tez mi się nie usmiecha go dźwigać na górę. Tylko boję się trochę, że jak ktoś przyuważy, to niedajboże jeszcze jakieś włamanko będzie. Trzeba to będzie przemyśleć. Ja nawet nie mam wybranego modelu jeszcze. W ogóle stan mojej wyprawki jest zerowy :/ Nie mam jeszcze kompletnie nic dla dzidziusia. Chyba zostawię to dopiero na czerwiec, bo w maju chcemy pojechać sobie z mężem nad morze, więc trochę kaski popłynie. Ale mi ohydne pryszcze wyskoczyły, trzy bomby na prawym policzku, a juz tak się cieszyłam, że mam całkiem ładną cerę w ciąży :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korulka - z tym 3maniem wózka w carze to się zastanów, bo nie tylko wózek ukradną a i zamek czy szybę zniszczą. ja mam buzię jak dupcia niemowlaka, ale plecy... masakra! takie hormonalne krostki - ani do wyciśnięcia to, tylko takie stwardnienia. okropne. nie wiem jak ja włożę bluzkę bardziej wyciętą:( do tego sinozielona jestem, jakiś samoopalacz pójdzie, tylko zawsze mi nierówno wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka to czekamy na potwierdzenie :) A na którą idziesz? Ja się śmiałam ostatnio, że ja na 100% będę pewna jak mały się urodzi i zobaczę, że to chlopak :P Bo ostatnio dużo słyszę o tym, że miał być chłopak przez całą ciążę, a jak się maleństwo urodziło to okazało się, że to dziewczynka :) Albo na odwrót :P Korulka nie przejmuj się tą wyprawką, ja na razie mam jakieś 5 par body, jakieś łapki, skarpeteczki. Ale tak sobie postanowiłam, że do końca czerwca to te najważniejsze rzeczy chcę mieć. Żeby potem po upale nie gonić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm...dosc rozbierzne te ceny za Szkołe Rodzenia są...pewnie to wszystko jest zależne od ilości lekcji i innych rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ze to raczej od miasta zalezy! ja mieszkam w małym miescie wiec jak by sciagali cene jak w warszawce to nikt by tam nie poszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×