Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

hejka!!! Co do smaków, to u mnie oczywiście słodycze, ale tez nie od początku ciąży, tylko tak od 4 miesiąca. I też uwielbiam serki topione, a wcześniej sporadycznie je jadłam. Teraz za tosta z serkiem topionym i pomidorem jestem w stanie zabić :D Natomiast na kwaśne nie mam w ogóle ochoty - chyba jednak coś jest w tych przesądach ;). Zelka ja byłam ze 2 razy w Orfeuszu w tym Nexcie, ale w zimie. Kupiłam nawet jedną sukienke za 25 zl, ale w końcu jej nie założyłam ani razu. A na lato juz się nie nadaje. Ogólnie średnio podobały mi się tam ciuchy, ale może teraz rzucili cos ciekawszego, muszę zajrzeć. Ja się ostatnio obłowiłam na Ruskiej, tak jak któras z was wspominała - tuniki za naprawdę śmieszne pieniądze i nawet fajne. Iwoneczka - targ na Braci Wieniawskich tez jest mi bliski, do niedawna pracowałam w pobliżu, można trafic fajne rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, ale tempo pisania:) maartusia - ja też mam jutro obciążenie glukozą - 75 od razu - już mi słodko;) alidżi - widzisz lekarz do kitu, ale mąż fajny i 3d będzie:) rozmawiałyście o koszulach albo piżamach do rodzenia - ja 4 lata temu miałąm swoja, ale ponieważ w ostatniej fazie porodu siedziałam w wannie, na fotel gin też nie zakładałam koszuli i było \"goło i wesoło\", ale rodziłam sama więc bez wstydu - zresztą nie wstyd był wówczas w głowie..ale w sumie powiem wam że to niezłe rozwiązanie, bo Szymi od razu na gołym cycu leżał:) lenka - najlepszego, oby 30 takich rocznic conajmniej - no, może nie w ciąży...;) nilli - powodzenia na usg jutro:) żelka - dzięki za namiary na sklepy, na zana na pewno zajrzę:), a korulka - Ruska - to jest to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewuszki za poprawe nastroju wiedziałam, że na was moge liczyć co do tych globulek to chyba raczej są to te lactovaginal a co do upławów to nie mam żadnego swędzenia ani szczypania ale zapach mnie strasznie irytuje może bedzie poprawa po tych globulkach, zobaczymy, chociaż nadzieja jest, teraz używam wkładek zapachowych żeby zneutralizować a normalnie takich nie używam a poza tym wech w ciąży wyczulony jest. Zapomniałam wam jeszcze powiedzieć, że lekarka powiedziała że macica juz jest sporo powiększona, miękka, szyjka utrzymana wszystko OK i że dzidzia straszna wiercipięta, Miłego wieczorku, ja właśnie robię sałatkę z tortelini na kolacyje bo mam teścia \"na garbie\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po lactovaginal powinno przejść - nie raz to brałam i proponuję lactacyd jako płyn do higieny intymnej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostaję serię różnych \"odgrzybiaczy\" co drugą wizytę - tak na wszelki wypadek, więc jestem już przyzwyczajona :P a ja dzisiaj na kolację miałam "poncz" z jogurtu brzoskwiniowego, płatków owsianych, suszonych moreli i grejpfruta :P przepis z książki kucharskiej dla ciężarnych. samo zdrowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro robie glukoze rano a o 11 tez usg.Nie moge sie doczekac moze dzidzia pokaze co ma miedzy nóżkami no chyba ze sie wypnie dupką i pokaze ze ma mnie gdzies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nilli ja to cię normalnie podziwiam, sport, ćwiczenia i jeszcze jakies płatki na kolację, ja to bym tylko pizze jadła, płatki owszem ale cini minis lub gold falkes i do tego same bez niczego jak chipsy a potem się dziwić, że dupka rośnie i na wadze coraz więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alidżi--no widzisz ale masz zajefajnego męża,pojedziecie na 3d i zobaczysz dzidzię :D nic straconego :D no i cieszę się,że wszystko ok,a globulki to pewnie lactovaginal ;) ja dzisiaj byłam na tym usg 3d/4d i wszystko gra ;) płeć po raz drugi potwierdzona--chłop...w ogóle fajny z niego atleta ;) kopał się nogami po głowie :) hi hi :) fajny widok,nagrała mi znów badanie na płytkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje wszystkim laseczkom udanego USG. Freckled - kopał się po głowie, nieźle to musi wyglądać :D Co do upławów to ja mam od początku ciąży, takie mlecznobiałe. W zasadzie to był chyba pierwszy objaw ciąży, bo wcześniej nie miewałam żadnych problemów tego typu, pokazały się nagle w drugiej połowie cyklu. Ale na szczęście nie ma ich dużo i są raczej bezwonne. Natomiast dokucza mi inna sprawa, juz ze 3 razy się zdarzyło, że jak kicham, zwieracze nie wytrzymują i....przykra niespodzianka. Zdarza się popuścić :/ Dlatego teraz bez wkładek ani rusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korulko, zacznij ćwiczyć mięśnie Kegla, wkładkami problemu nie zlikwidujesz. Alidżi, głowa do góry, nie ma bata, żeby dzidka nie urosła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korulka ja tez popuszczam juz kiedyś o tym pisałam dziewczyną także spox sama nie jesteś, co do mięśni to racja, ja ćwiczę jak sobie przypomnę dobrze podobno też robi zatrzymywanie strumienia przy sikaniu... ja wcześniej nigdy takiego problemu nie miałam wręcz przeciwnie a teraz dziwnie ale mam nadzieję że potem przejdzie chociaz po porodzie podobno też jest lipa z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alidżi, a co Ty myślisz, że bym pizzy nie wcząchła?? tylko jakoś się powstrzymuję :P hihi a na takie niespodzianki to faktycznie tylko ćwiczenia mięśni Kegla pomogą. i to w zaawansowanym tempie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Alidzi :)fajnie że wszystko dobrze a że nie miałąs usg trudno , fajnie masz że Cię mąż zabierze na 3D Nilly :)powodzenia na usg a co do zachcianek to Ja nie mam specjalnych ,jem co co przed ciążą , t,zn staram się ograniczac bardzo niezdrowe typu frytki (tylko wczoraj zrobiłam wyjątek to męzowi się chciało frytek )ale zjadłam niedużo i do tego lech free kurde cos mnie kichanie zaczyna męczyc , ja nie chce byc chora !!!!! chyba sobie zrobie mleka z miodem , eh Korulka :)Pikle ma racje , Cwicz mięsnie Kegla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nilli chudzino a ty jeszcze masz na tyle silnej woli żeby się powstrzymać jak cię nie podziwiać, ja mam bardzo słaba silną wolę :) :) :) ale chyba muszę troszkę przystopować chociaz teraz jak jest ciepło to się mniej je a więcej pije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale za to na piwo nie mam kompletnie ochoty... zresztą wcześniej też nie piłam piwska wcale ;) ble... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, teraz to mi się wydaje, że jak kulka wyglądam :P hihi może jutro wrzucę na skrzynkę zdjęcie mojego brzuszka. taki śmieszny jest spiczasty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi wczoraj tez nie smakowało to Lech Free , a spróbowałam męza piwa alkoholowego Żywca (łyczka )to mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam smaka na początku ciąży na wino ale to tak strasznie mi się chciało i kupiłam butelkę i sobie po pół lampiszona małego polewałam czasami (raz w tygodniu) a teraz nie mam kompletnie ochoty dzisiaj kupiłam żeby mięso podlać i az mnie ten kwasny zapach odrzucił a na piwko czasem mam ochote ale wystarczy mi łyk od małżona i spokój, ja zawsze nie tyle lubiłam piwko co klimacik z tym związany: knajpka, ogródeczek, znajomi, paierosek a samo piwo...gorzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika ja juz zamiast tego Lecha free wolę Karmi jakos ten lech taki.....mało procentowy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jutro rano chyba pójde do przychodni z moczem i jeszcze na morfologie i wr a to Wr to badają razem z morfologią bo ja tego jeszcze nie miałam Lenka :)najlepszego z okazji 2 rocznicy slubu u mnie jak się dzidzia pospieszy pare dni to nam się tez urodzi na 2 rocznice slubu bo 25 . 8 mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lenka wszystkiego dobrego z okazji drugiej rocznicy ślubu. Wygląda na to, że tego samego dnia odbył się nasz ślub, bo ja z mężem też dzisiaj mamy drugą rocznicę :-) Jutro mam wizyte u gin i mam nadzieje, że poznam w końcu płeć dziecka. Pozdrawiam wszystkie mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swietne te spodenki :)miałas nosa Nilly A wogóle to Nilly masz racje że wcale nie pijesz piwa może i mi się uda powstrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jedno kłucie , super to chciałam usłyszec Czarnula :)najlepszego Dla Was z okazji 2 rocznicy Slubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze parę rzeczy na oku :P a piwo czasem można wypić, nie mówię, że nie. ale jak dla mnie to istnieje tylko ciemne czeskie piwo niepasteryzowane, ewentualnie pszeniczne :P a i te piję jak dobrze idzie raz na rok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×