Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

ale na wydruku od lekarza jak mi robil usg termin porodu mam na 29 sierpnia a teraz chyba jak policzylam od dnia miesiaczki ostatniej to termin mi sie przelozyl;/ juz sama nie wiem oni tam maja swoje +/- czyli chyba juz tak od 15 sierpnia musze byc w "pogotowiu" do rodzenia hehe ... ale sie boje jejku... wielki strach ale juz bym chciala byc z zuczkiem moim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde to ja jeszcze raz licze i chyba musze zmienic :D ja to sie mam z tymi stopkami :P *** No niestety wybral kochanke ... nie byl moim mezem ale mielismy sie zareczac i zamieszkac razem ale upssss dowiedzialam sie o tej dziewczynie to byl dla mnie szok :O ale on wybral ja ... nie rozumiem go ! ona grozila naszemu dizecku i mi ! Ja nie wiem czym on mysli a moze lepiej nie bede mowila czym ;/ przepraszal za jakies stare sprawy a ja mu powiedzialam krotko nie chce cie widziec i znac dla mnie umarles ( mowilam to a w srodku sciskalo mi sie serce, ktore mowilo kocham i nie odchodz zostan z nami :( ) i powiedzialam ze nie mnie przepraszaj tylko dziecko za to ze je zostawiles i nie bedziesz przy nim :( Nie umiem sie po tym pozbierac ale wiem ze musze stanac na nogi i stane juz mniej placze bo anytram ma racje nie jest nas wart a tylko dziecko najbardziej na tym cierpi jak ja placze i rozpamietuje a najwazniejsze zeby ono bylo spokojne i zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rożnie to bywa czasami się nie pokrywaja terminy wyliczone przez gin a termin z USG. W moim przy padku jego termin i termin z USG jest identyczny. A mój narzeczony swoim matematycznym umysłem wyliczył termin na 6 września :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila, tak to już jest w tym życiu. Może lepiej, że teraz się dowiedziałaś, niż na przykład za rok... Poradzisz sobie doskonale i znajdziesz swojego faceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnia miesiaczke mialam 22 listopada wiec jak liczylam to mam skonczone 11 tyg i teraz zaczelam 12 tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam to co anytram napisała i zgadzam się z nią w 100%. Bądź silna i pamiętaj ze możesz na naszą pomoc zawsze liczyć (chodziłby słowna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze to glupie ale ja wiem ze to wlasnie TEN mezczyzna jest mezczyzna mojego zycia i ja nie pokocham innego :( ja wiem ze Wy powiecie inaczej ale ja tak czuje ...:( chociaz moze za rok czy kiedys napisze Wam ze poznalam kogos kto wie ... ale napewno nie bedzie tyle znaczyl w moim zyciu co ojciec dziecka ... :( No zobaczymy kiedy urodze :) oby te 6 mies zlecialo szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak 11 masz skończony wiec w stopce wpisujesz 11 tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila, nie mów hop... :) ja tez miałam kilku "mężczyzn mojego życia" - chyba każda tak ma. ale zawsze mi cos nie pasowało, a teraz pasuje mi wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila ja tez jestem tego zdania, że lepiej teraz niz później miałby Cię zostawić. Kiedy juz masz ułożone zycie, złozone śluby itd. raz, ze mogłoby Cię to kosztować dużo więcej, dwa załatwianie spraw urzędowych przynosiłyby Ci kolejne cierpienia. Dopilnuj sobie wszystkiego. Jesli nie będzie chciał wogóle miec do czynienia z dzieckiem niech się zrzecze praw do niego. Wtedy tylko TY decydujesz o dziecku. A jesli jednak ruszy go sumienie to najnormalniej w świecie płaci alimenty. Ale to są wszystko sprawy już po porodzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe mozliwe ze i ja kilku takich przezyje jeszcze :D ale na razie moje serce oddane jednemu nie wartemu tego al coz zycie ... Brat mi wlansie kupil witaminki powiedzcie co o nich sadzicie issima?? PRENATAL DHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie moja ciocia jest prawnikiem i podobno kazdy mezczyzna a jak nie mezczyzna ( bo np jest za mlody to wtedy jego rodzice) musi placic alimenty kobiecie od pierwszego dnia ciazy i nawet jak dziecko urodzi sie martwe czy kobieta poroni on am obowiazek placenia na nia jeszcze 3 lata takze jak bym chciala to juz teraz moglabym zalozyc mu sprawe w sadzie ale ja taka nie jestem ;/ a chyba powinnam zaczac byc taka zimna suka.Bo jak widac temu mojemu takie odpowiadaja ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, zmieniam stopkę bo skończyliśmy już 15 tydzień :) ostatnio bardzo zmęczona jestem, ciągle bym spała, odpoczywała itd co do jedzenia to mogę jeść wszystko no może poza różnymi przetworami w occie bleee cera mi się popsuła, mam tak jakby wysypkę na twarzy, nie wiem może to jakieś uczulenie, spytam mojej gin nastepnym razem, a wizyte mam dopiero 20 lutego no ale cóż trzeba czekać cierpliwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila top normalne, że cały czas do niego coś czujesz. Trzeba jeszcze troszkę czasu, aby wyleczyć się z niego i tej miłości. Wiesz ostatnio taka historia przydarzyla sie znajomej. Różnica taka, że są po slubie parenascie lat i dziecko ma prawie 3 lata. Ufała jak nikomu innemu. Dałaby sobie za niego rękę odciąć i teraz by chodziła bez tej ręki.... Odszedł do kochanki... Raz, ze dziewczyna cierpi, to jeszcze tyle formalności ma na głowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytaj na ulotce. Ja biorę Prenatal Classic, odpowiedni w II trymestrze. Prenatal DHA bierze się w III trymestrze, bo wtedy wzrasta zapotrzbowanie własnie na DHA i podobne. Jest jeszcze Prenatal Complex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patisony marynowane... mniam :) ale muszę ograniczać marynaty, z wiadomych względów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
issima Ty pisalaas o witaminach czy mozesz raz takie raz takie? moim zdaniem chyba razcej powinnas brac juz jedne ale lakarzem nie jestem zapytaj sie lepiej Kiteczek lepiej teraz sie rozczarowac niz po ilus tam latach malzenstwa ;/ gnojek i tyle ;/ stac Cie na lepszego i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde wyslac faceta do apteki;/ czyli co nie powinnam tego brac bo za wczesnie?? GaGa no masz racje chyba rozwod przezywa sie gorzej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila w takich sytuacjach nie ma co sie rozczulać. Przedewszystkim musisz zadbać o dziecko!!! On nie miał skrupułów, żeby zostawić Ciebie i iść do kochanicy. Litujesz się bo go nadal kochasz. Ale musisz spojrzeć troszkę dalej i nie oglądać się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z rozwodem formalności dużo. Ale chyba najgorsze jest to, że jest to paskudne przeżycie emocjonalne. Wszystkie spawy wywlekane, podział majątku itp. Mój mąż jakoś do dzisiaj niechętnie mówi, ale wycyckała go na maksa, faktycznie kobieta tak go urządziła, że przez kilka lat u rodziców mieszkał... ale co tu dużo gadać. To są nieprzyjemne sprawy. Teraz mamy się ciszyc maleństwami i niecierpliwić przed kolejnymi USG :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaminy Ci pewnie nie zaszkodzą. Albo zostaw sobie na później. Radze poczytac ulotkę i wszystko będziesz wiedzieć :D ostatnio ciągle połykam albo przekręcam literki w słowach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nilli u Ciebie jest inna sytuacja (chyba). Twój mąż nie zostawił żony dla kochanki... Nie rozumiem tez właśnie takich kobiet, gdzie rozpada się małżeństwo z winy obojga i baba chce wycyckać faceta... Sprawiedliwość musi być i powinno być po równo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiaaa dziekuje ale moze juz nie zapomne hehe :) w ktorym tyg jestem :P Jejku pewnie jak sie pani magister zapytala mojego brata w ktorym jest trymestrze ciezarna to on powiedzial w 3 czyli ostatnim a ja jestem w 3 ale miesiacu hehe :D co za FACET :D ale i tak dobrze ze pojechal i kupil :) Wymienie albo kupie drugie a te zostawie i tak sie przeciez przydadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety facetom trzeba jasno mówić, a najlepiej zapisać. Ja tą metodę stosuję u męża i kupi zawsze to co chcę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygońcie mnie!!! Nic mi się nie chce, zupa na gazie pyrka i muszę ją skończyć... Ogórkowa mniam- kwaśniutka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×