Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Mam jeszcze prośbę do dziewczyn, które mają pod ręką dziecięce łóżeczko. Czy mogłybyście zmierzyć, ile jest centymetrów między podłogą a ramą boczną (dnem) łóżeczka? Znalazłam fajne pudełka, które wymiarami pasują pod łóżko z materacem 120 x 60 cm, ale nie wiem, czy ich wysokość jest dobra. Nie chcę kupować w ciemno, bo a nuż się nie zmieszczą pod łóżeczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kobietki! Asiaaaa, fajnie, ze nasze Maluszki tak malo sie roznia. Dziewczyny, ja bylam na USG w piatek - koniec 12tc. Dzidzi jest baaaardzo ruchliwe, mierzy 56 mm. Wswystko jest ok. Jak patrze, to wydaje mi sie, ze dokladnie widac ksztalt noska!!! Powiedzcie mi, czy Wy tez moze widzicie ksztalt noska u swoich Malenstw? A moze mi sie tak tylko wydaje? Ja dopiero widze dokladnie przy dobrym swietle. Aha, fotka naszej Niuni jest na naszej skrzynce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;] kropelka no troszke tak ale ciesze sie ze znalazlam sie na tym forum ! wiecie co .. moja siostra zle sie czuje i wogole opuchnieta jest iiiii hehe ja sie smieje ze w ciazy moze jest plamienie miala zamiast okresu zawsze ja brzuch bolal teraz nie ,,, szwagier pojechal po test .. chciala miec 2 bobo ale na drugi rok ;] ma juz jedna 9 letnia corke ma 35 lat wiec czas moze zadecydowal za nia :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do antytram : T.P30,07/02,08 PŁEĆ jeszcze nie znam ale myślę ze juz 3 marca poznam- tak mowił lekarz ze moze sie uda IMIĘs taś/jadzia MIEJSCOWOŚĆ Śrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też sobie sprawdziłam teraz w tym chińskim kalendarzu i wyszła mi DZIEWCZYNKA!!!! super chciałabym bardziej dziewczynkę, ale tak narawdę to to niezły pic na wodę bo ja wg tego musialabym byc chłopcem hihi. Ja ide na kontrole do gine 3 marca i ma mi sprobowac określić płeć , zobaczymy czy coś bedzie widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! Ja ostatnio bardziej czytam forum niż piszę. W środę mam usg genetyczne i b się denerwuje, dziwne rzeczy mi się śnią. Ja jestem w 11 tyg ciąży , bardzo chciałabym poznać płeć dzidziusia, ale to chyba za wcześnie. Mam przeczucie , że to synek , zobaczymy:) Za to jak juz kiedyś pisałam dla dziewczynki mamy imię, a dla chłopaka będziemy dopiero negocjować. Dziewczyny, czasem mnie tak coś w boku pobolewa, czy któraś też coś takiego ma? Majka, chyba Ty piszesz prace mgr, prawda? A jak dużo czasu spędzasz dziennie przed kompem? Ja się teraz muszę na serio zabrać za pisanie. \\ Na razie biorę duphaston 2 x dziennie i folik 1 x dziennie. Pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Kamola strasznie mi przykro że Twój facet okazał sie takim dupkiem i was zostawił ale nie przejmuj sie wszystko się ułozy :) amoże to lepiej że Cię zostawil jak bys się miała pózniej męczyc Asia :) a Ty się denerwuj wszystko będzie dobrze 36 tc to juz ciąz ciąza donoszona :) dziewczyny mam pytanie jakie witaminy można łykac razem z kwasem foliowym bo jeszcze mam 1.5 opak a ginka kazał łykac feminatal i kwas foliowy a dla mnie nieistotne jaka płec co będzie to będzie byle by tylko było zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam całe opakowanie kwasu foliowego ale że od świąt łykam centum materna w którym jest kwas f. to nie brałam go wcale. Co do płci to mam przeczucie że będzie druga baba ;-) mój S. wolałby chyba chłopca, w razie czego imiona już mamy i dla dz i dla ch. Ból z boku to może kolka? mnie od 2dni boli lewa pierś w jednym miejscu tak jakbym się tam uderzyła ale ogladam i nic :/ Czy wam lekarz proponował badanie na Hiv? bo mój u którego byłam pierwszy raz zlecił mi takie badanie ale powiedział ze nie musze go robić jeśli bardzo nie chce. kiteczek999999999 te dane to do naszej tabelki ale najlepiej by było jakbyś wstawiła sobie w stopke. Czy dobrze zrozumiałam imię chłopca Taś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anytram, mnie też pobolewa lewa pierś. taki promieniujący ból od mostka do sutka... nie wiem od czego. Kamila, czasem tak bywa i lepiej, że ludzie żyją osobno, niż mają się ze sobą męczyć, bo najgorzej wychodzi na tym dziecko. Dzisiaj cały dzień spędziliśmy we Wrocku, w tym między innymi z córkami mojego męża. Qrde, zastanawiam się, jak one przyjmą wiadomość o dziecku. Ta młodsza ma 5 lat, więc raczej jest to obojętne, ale ta starsza... oj będzie ciężko :P no ale jakoś musi to przełknąć. Ale każdy ma tam jakieś życiowe zagmatwania i jakoś trzeba sobie z tym radzić. a co do płci... skąd Kochane wiecie, że będzie syn, czy córka? ja czasem czuję tak, a czasem tak. Bardzo chciałabym pierwszego synka, ale jak znam życie to będzie dziewczynka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) Mój M. położył się i śpi..biedny coś podłapał jakiegoś wirusa i ma gorączkę 38 :( Chciałam sie Was zapytać : czy macie takie szybkie bicie serca? nie wiem nie raz mam wrażenie że zaraz zawału dostanę :) a w książce przeczytałam że to organizm przepompowuje dużą ilość krwi ... Ostatnio czytam forum sierpniówek 2007 dałam na końcówkę sierpnia i gorąco tam miały :) wiele dziewczyn urodziło przed czasem :) jedna nawet o 3 tyg przed.. :)już się nie mogę doczekać ,a Wy? Szukam łóżeczka pomalutku i patrzę na wózki ;) ale na razie tylko na necie,jejku ale jak pomyślę że już za 6 miesięcy i 11 dni będę tulić maleństwo to aż ciarki mnie przechodzą z emocji :) jak się czujecie ? :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NiLLi z tą płcią może dlatego że właśnie chciałybyśmy bobaska innej płci i dlatego nam sie wydaje że nie będzie tak jak chcemy bo los zrobił psikusa ;-) a tak poważniej, mowi się ze dziewczynka w ciązy odbiera urode mamie, ja z Paulą miałam nie za ciekawą cere i teraz też nie jest najlepsza, no i moja kolezanka spodziewająca się syna zajadała sie w ciazy cytryną i wszystkim co kwaśne, a ja co prawda ze mam specjalnych zachcianek ale słodkie jem normalnie, własnie wcinam czekolade ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nilli ja myślę, że może jak kochałam się w owulację to może chłopak... Akurat byłam na usg w celu sprawdzenia czy owulacja występuje, czy budowa macicy jest prawidłowa itp. Lekarz mi to zlecił jako badanie przed planowaniem ciąży. We wtorek rano powiedział, że na jajniku jest pęcherzyk dominujący 18mm, a po 20mm już pęka.... No więc nie zastanawialiśmy się zbytnio i poprzytulaliśmy we wtorek i czwartek. Teraz jestem w 14 tygodniu. Szczęście, że nam się tak ułożyło;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sympatyczna79 ja mam czesto takie szybkie bicie serca, najmocniej je odczuwam kiedy leze w wanie, ale z innej strony jest mi tez bardzo zimno, to moja stała przypadłość - złe krążenie, myślałam ze w ciaz cos sie zmieni, poki co marzne!! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sympatyczna79 - czuję się czasem słabiutko... to pewnie przez tą anemię. Mam nadzieję, że żelazo pomoże. Szybko się męczę - byłam w sobotę w lesie na spacerze i wymiękałam po godzinie chodzenia... Momentami coś mnie w brzuchu zakłuje, a bardziej jak szybko wstanę, czy przekręcę się w łóżku. Niestety zawsze byłam energiczna i teraz mi to doskwiera przy gwałtowniejszych ruchach. Poza tym czuję rozpierające szczęście z powodu dzidziusia i im dłużej ta ciąża trwa to tym większe;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anytram ja też marznę, ciepło się ubieram. A do kąpieli w wannie kupiłam już termometr, bo lubię zbyt ciepłą wodę a tu trzeba się hamować aby nie przesadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to może będzie synek - ja nie jem słodyczy w ogóle, tylko zajadam się ogórkami i kwaszoną kapustą... Cera mi się poprawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam cerę jak zwykle, nigdy nie miałam szczególnych problemów i teraz jakoś też. zobaczymy, jak będzie dalej, to dopiero początek :P z tym sercem to ja tak nie mam... a z męczeniem się to też bez zmian, jeżdżę prawie codziennie na rowerku i nie jest źle :) u nas w rodzinie tak mało chłopców jest, że najwyższa pora mieć synka. Moi jedni dziadkowie mają pięć wnuczek i dwóch wnuków, a drudzy pięć wnuczek i jednego wnuczka :P pewnie będzie prawnuczka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jedzenie hmmm... jem to samo, co wcześniej... a na ogórki mam często ochotę, ale nie jem bo ich nie mam :P czasem na mięso, czasem na słodkie. sama nie wiem... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj chyba nie :) miałam 3 USG i na każdym dzidzia była tylko jedna :P poza tym brzuch mi za wolno rośnie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w środę idę do gina .Oddaję mocz do badania i znowu krew ,ciekawa jestem jakie teraz wynniki mi wyjdą? oby dobre.Akurat w środę mam 13 tydzień.Nie robiłam żadnych badań dodatkowych np .przezierność karku.. a tu już prawie 13 tydzień.Wierzę że będzie dobrze. Antyram piszesz że marzniesz i dlatego takie przyspieszone bicie serca...być może faktycznie złe krążenie. Mnie pobolewa często dół kręgosłupa :( ale jak się położę tomija ,być może przesilam go siedząc w jednej pozycji ?np. przed kompem lub tv? Mnie na początku ciąży brało na kwaśne i gorzkie :) teraz to słodkie czasem wcisnę :) ale ogórki kiszone oczy by zjadły..a gdy juz sie nie moge pochamować to obiorę sobie ze skórki i pokroję żeby mi nie zaszkodziła skórka...i tak za 2-3 godziny je zwracam :) tylko ogórki..ostatnio jakieś 2 tyg temu zwróciłam herbate z cytryna ;) a sama mięsa nie usmażę bo nie mogę jak je czuję ..blee tylko u mamy coś skubne ale malutko żeby sie nie czepiała. Gdyby nie witaminy które biore dodatkowo to pewnie miałabym wyniki słabe,przez brak miesa w jedzeniu i warzyw.Owoce jadam chętnie i nabiał. Cera też nie zmieniona. A Was nie odrzuca od miesa i Warzyw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z mięsem u mnie kiepsko, a zawsze byłam typowym mięsożercą, warzywa ujdą, ale też chyba trochę mniej niż wcześniej, ale staram się jeść zupy. Marzenie też tak mam, że jak szybko się przekręcę, to łapie mnie taki ciągnący ból jajników - w zależności od strony, z której bardziej się rozciągnę - może ma to związek z torbielami? Czasem tez czuję taki ból jak na okres, tylko tak jakby bardziej wewnątrz, nie wiem o czym to świadczy ale przy najbliższej okazji zapytam gina. Ja mam czuja na dziewczynkę - mam okropna cerę, kwaśnego nic nie jem i ogólnie nie mam jakichś specjalnych zachcianek. Włosy do bani, paznokcie tak samo. No i jestem okrągła na twarzy jak księżyc w pełni:/ Pozdrawiam i wracam do nauki, bo jutro ostatni egzamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jem mięso normalnie i nie mam oporów przed jego smażeniem :) w sumie od niczego mnie nie odrzuca :P jem wszystko po trochu. ale z owoców przeważnie sięgam tylko po jabłka i ewentualnie banany. jem też po kilka suszonych śliwek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zelka, powodzenia jutro na egzaminie :) ja mam ostatni w piątek, ale to angielski, więc jak dla mnie luzik :P a tak a propos, dzisiaj zjadłam paczkę miśków - żelków Haribo :) uwielbiam je :P jeśli chodzi o włosy, to trochę suche, ale to chyba od prostownicy, którą dostałam na gwiazdkę ;) a paznokcie rosną jak na drożdżach bez żadnych wspomagaczy :) niedługo się okaże, o czym świadczyły nasze objawy :P ciekawe, czy będą "książkowe" jeśli chodzi o płeć :) nic, ja idę dać swoje stópki do masowania :P i potem spać, bo rano do pracy trzeba wstać. Dobranoc wszystkim ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe, niedługo się wyjaśni czy nasze smaki mają cokolwiek wspólnego z płcią maluszka. Ja lubię mięsko, warzywa, no i ryby... mniam... - zwłaszcza gotowane w szybkowarze na parze - sama kwintesencja smaku. Zelka trzymam kciuki za jutrzejszy egzamin! Życzę dobrej nocki Wam i maluszkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz z innej beczki :) a mój ginekolog nosi crocsy i jak go widzę w tych śmiesznych dziurawych bucikach to strasznie śmiać mi się chce hihihi I zauważyłam ze straszny pedant z niego i gadżeciaż, porządeczek na wszystko na swoim miejscu cala ściana w dyplomach i na biurku laptopik ekstra cieniutki i iPhone na podstawku:) To jest picer :) A jacy są wasi lekarze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczyny za wsparcie ale nie powiem bo jest mi samej ciezko ... on sie przestal nami przejmowac :( nic go nie obchodzi czy zyjemy itd. A jutro sobie jedzie z kochanka na wyjazd ... ACH! az mnie sciska ! po 2 latach zwiazku i trzech latach lepszej znajomosci takie cos ?! za co ?! chyba za dobra dupa bylam jestem zla sama na siebie ! Nigdy nie zranilam zawsze przeprosilam ech i mi wlasnie wyszla ta dobroc bokiem. Anytram to moze i nas ( mnie i dziecko ) ktos jeszcze pokocha ... bo nie wiem czy bedzie tak latwo w moim wieku znaleac kogos kto bedzie chcial w piluchy pojsc dla w sumie obcego dziecka :( ale w sumie moja mame tez wziol facet z dwojka dzieci (mna i moim bratem jak bylismy male srajdy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila nie przejmuj sie młoda jestes znajdziesz napewno \':* Ja zas na poczatku objadalam sie słodyczami zawsze jak bylam w ciazy juz to odrzucilo mnie nie mogłam patrzec ,, zjadałam słone kwasne i ostre .. pozniej odrzucilo mnie od miesa i moglam jesc tylko sam chleb z maslem na szczescie mi przeszlo ale lodowki nie otwieram boooo jak widze jajko kurze to mnie cofa momentalnie nie wiem dlaczego ;/ a czuje ze ładnie mnie przybedzie jak teraz znow jem slodycze i wogole wszystko ;] ja czuje ze to chlopak bedzie tak czuje i tak mi wrozka powiedziala no i tak tez wyszlo z obraczki ;] staralam sie w owulacje i po wg planowania płci wg dr F. Benendo : córka = jeśli odosobnione stosunki płciowe w 3 do 5 dni przed owulacja daja 85% urodzen płci żeńskiej syn= odosobnione stosunki płciowe w dniu owulacji lub w pierszy dzien po daja 87% urodzen płci męskiej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znowu ryb nie tykam... wcześniej też nie za bardzo jadłam, ale teraz mam wstręt. i chyba tylko do tego tak najbardziej. Jeśli chodzi o gina, to mój jest normalny. taki zwykły facet :) Kamila, mój facet tez ma dzieci z poprzedniego małżeństwa i nieźle sobie w życiu nagrzebał, ale zdecydowałam wyjść za niego za mąż i nie żałuję. Kocham go i to się liczy. Uważam, że każdy musi trafić na tą swoją druga połówkę... między nami jest różnica wieku 14 lat i się dogadujemy super. Także głowa do góry, wiem, że teraz jest Ci ciężko, ale przyjdzie czas, że w Twoim życiu pojawi się gentelman, który pokocha Ciebie i dzidziusia :) i to w najmniej oczekiwanym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×