Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

hey dziewczyny :) dzisiaj bylam na zakupach kupilam sobie luzniejsze spodnie bo juz sie prawie w nic nie mieszcze ;/:D powiem wam ze przeszlam sie po centrum handlowym i sie strasznie zeczylam zaczal bolec mnie brzuch ;/ Asiaaaa a Ty sie nic nie martw :) najwazniejsze zeby sie tylko nie denerwowac bo wtedy i dzidzia jest niespokojna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK………....T.P………..PŁEĆ/IMIĘ……….MIEJSCOWOŚĆ.....I L.DZ Kiki2342 30.07 Podkarpacie 0 Jogi11 30.07 Śląsk 0 monika1987 30.07 Śląsk/Małopolska 0 kiteczek9999 30.07/2.08 Kate87 01.08 śląskie 0 natalka2384 02.08 Podkarpacie 0 Majka15181 04.08 Olivier/Marika Głogów 0 3XMaMa 04.08 syn. JAŚ Śląsk. 1+1(*) Maja136 05.08 Szczecin 0 NiLLi 05.08 Weronika/Hubert Ostrów Wlkp. 0 Iwoneczka 05.08 lubelskie 0 GaGa_ 06.08 p.na.c/Szymon/? UK 1 lolcia26 06.08 Antoś/Emilka UK/Szczecin 0 lamajra 11.08 W-wa 0 Edusia83 12.08 Małopolska 0 nadiewa 12.08 Nadia/Erwin Radom 0 pikle 12.08 Warszawa 0 koteczek19833 13.08 Paweł/Maja Świętoszów 1 dorocia1198 13.08 Ostrów Wlkp. 0 trójca 13.08 śląskie 2 Monika 15.08 Amelia/Aleksander Inowrocław 0 Marzenie1508 15.08 Maja/Jaś Warszawa 0 Asiaaaa 16.08 Paweł/Zuza Śląsk 0 Agula125 17.08 lubelskie 0 d.o.r.o.t.k.a. 17.08 opolskie 1 chardonnay 17.08 Wielkopolska 0 zuzana77 17.08 kuj.pom. 0 Figlarna 17.08 Gdańsk 1 anytram 17.08 Zuzia/Szymon Kołobrzeg 1 majka.84 18.08 Wrocław 0 *Olusia*0502 18.08 Łódź. 0 galaxy 19.08 podkarpacie 0 Sympatyczna79 19.08 Wrocław 0 issima 20.08 Pomorze 0 małaHPW 21.08 Śląsk 2 Niagara78 22.08 Trójmiasto 0 kropelkaaaa 23.08 Francja 0 aniuladoniula 24.08 Sztokholm 1 ruda2828 24.08 Weronika/? Warszawa 0 Klara83 24.08 Białystok 0 monika26s 28.08 Koło 0 ania69x2 29.08 Łódź 1 Kamila19_2908 29.08 W-wa 0 Zelka_86 03.09 Sandra/Robert Lublin 0 Koliban 05.09 Warszawa 1 Karola1988 ?.08 Gdańsk 0 Klaudia.P ?.08 Wrocław ? mariolaaaa ?.09 Ełk 0 malbertka ?.08 Wrocław 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOTECZEK19833 no właśnie, 80% z tabelki ja osobiście nigdy nie widziałam na forum, tzn od czasu kiedy ja na nim jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwka2009
Witam. Zapraszam na stronę córeczki mojej koleżanki http://www.weronika-pomoc.pl Może ktoś będzie chciał pomóc tej uśmiechniętej, a jednak chorej dziewczynce. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny ❤️ ja biore prenetal on ma w zawartości kwas foliowy , więc już poza tymi witaminami nic nie biorę, jeśli chodzi o usg miaąłm jedno i to przez brzuch , z córką miaąłm 3 dopochwowo ale to zależy od lekarza raczej . Choc córeczki mam fotki z 10 tyg i jest pieknie widoczn a z rąćzkami i nózkami , a teraz to bąbelek wśrod płynu owodniowego . Więc czekam do piątku jak powiedział lekarz na piękne usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOTECZEK19833 zapytać zawsze mozesz, ja mysle że własnie coś ok 4m powinno być juz widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuchnia, powiało grozą. To ja się odhaczam ;) Koteczku, za wcześnie na płeć, nie męcz biednego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wizyte 24 lutego i tez juz bym chciala plec poznac ale u mnie to chyba za wczesnie chociaz i tak czuje ze SYN bedzie :) po za tym sprawdzalam w tym chinskim kalendarzyku plci ktory znalazlam na innym temacie i tez wyszedl synek :) wiem moze to glupie zabobony ale ja czuje ze bedzie chlopak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z córka płeć poznałam jesli dobrze pamiętam 20 -22 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi ztego kalendarza wyszła kolejna córka , może byc nawet chyba chcciałabym , ale mąż to bardzo obstawia córkę ( on kocha chyba kobiety ) , że chce się z samymi babami użerać:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Koliban na czarnej liście to się przypadkiem znalazła. Całkiem niedawno się wypowiadała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michas robił wam psikusy i siusiaka pokazac nie chciał. Do dzis z niego taki psotnik KOteczku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie zapytam lekarza 24 lutego czy juz tam cos widac (czy siusiak rosnie czy nie hehe :D) nic nie zaszkodzi przeciez pomeczyc troche lekarza on jest od tego zeby udzielic na informacji na kazde nasze pytanie zwiazane z ciaza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z Melka czułam od początku ,że bedzie córka a teraz mam mieszane uczucia , choć mówie do brzusia synuś , zobaczymy. Mam w końcu 50 % szans .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ide sama ... moj byl ze mna do niedawna teraz wybral kochanke ... :( dlatego bardzo bym chciala poznac juz plec dziecka chociaz i tak mi wszystko jedno co bedzie byle zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czuje ze to Bedzie syn ;] martwie sie troszke tym ze cc bedzie pewnie na poczatku lipca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety tak wyszlo teraz ma nas w dupie ani sie nie zapyta jak sie czuje ani nic ... jak by w ogole nie mial dziecka ani nic. zachowuje sie jak "kretyn" ja nie wiem ... moze on ma jakas depresje hehe ... juz mnie to smieszy. Tez mi zaproponowal ze chce rodzic ze mna itd a jak widac u mojego to tylko pusre slowa... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, a lekarz potwierdził konieczność cc czy na razie to informacja od siostry? Koteczku, Michał nie chciał się pokazać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila19_2908 ja też rodziłam Paule w wieku 19 lat i później sama wychowywałam, tylko że ja swojego byłego chłopa sama pognałam bo do niczego sie nie nadawał i teraz jestem szcześliwa!!! i bardzo sie ciesze że wtedy tak zrobiłam!! wiele rodziców nie rozumie że będąc ze soba na siłe dla dziecka własnie to dziecko krzywdzą!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiaaaaa nie denerwuj się!! wszystko będzie dobrze, lekarze wiedzą co mają robić! na początku lipca to mniej wiecej w ktorym bedziesz tyg? (sorry ale nie widze teraz stopki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pikle to lekarz powiedzial Urolog ginekolog ma dwie specjalizacje .. staram sie nie denerwowac i o tym nie myslec .. moja siostra jest pielegniarka z zawodu tez i wie co i jak antyram to bedzie koniec 8 miesiaca a poczatek 9 .. chyba 36 tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak się własnie zastanawiam nad tymi tygodniami, do kiedy ciąza naprawde jest donoszona? bo skoro w ciązy chodzi się 40tyg a juz w 38tyg jest donoszona i to są tygodnie liczone od ost @ tzn ze licząc od faktycznego zapłodnienia czyli ok 2 tyg później to ciąza faktycznie trwa 38tyg i odjąć 2 tyg (+/- 2tyg) to wychodzi że w ciązy możemy byc 36tyg i to będzie ciąża donoszona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli widzisz Asiaaaaa z moich obliczen to i tak bedzie ciąza donoszona!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) :** dziekujee anytram Koteczek tak decyduja w ostatecznosci w szpitalu o cesarce ale jak ma sie wskazania do cesarki to z gory wiadomo .. i zaswiadczenie wystawia lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Dobrze, że nie znalazłam się na czarnej liście i Koteczek jeszcze mnie kojarzysz, bo słabo się udzielam. A tak w ogóle to mam anemię! Od 3 dni biorę żelazo a samopoczucie takie, że nic mi się nie chce... tylko bym leżała w łóżku, a zamiast pisać na forum to je czytam. Z witamin biorę feminatal 400 + DHA, chociaż muszę zapytać we wtorek ginekologa czy nie lepiej feminatal n, ponieważ ten pierwszy zawiera mniej witamin i olej rybi a ja rybami (też morskimi) zajadam się średnio co dwa dni i czy jest sens przyjmować te tabletki. Co do płci to pewnie poznam dopiero na usg połówkowym w 21 tygodniu, będzie to 31 marca ;-) Przeczucia mam różne, na początku na dziewczynkę, teraz na chłopca... A marzy mi się pierwszy chłopiec potem chciałabym dziewczynkę. Mojego przyszłego M motywowałam aby chodził ze mną na usg i wystarczył raz jak go zabrałam i teraz nie wyobraża sobie wysłać mnie samą. Płytę z nagraniem ogląda codziennie i przeżywa te usg przy każdym naszym spotkaniu (jeszcze nie mieszkamy razem). Kupiłam dziś drugie spodnie ciążowe w H&M bo chodzę cały czas w jednych jeansach albo spódnicach. Będę miała trochę urozmaicenia. Co do bluzek zauważyłam, że ciekawsze są w zwykłych sklepach niż tych z odzieżą ciążową. Te typowe ciążówki nie podobają mi się i jeszcze na mnie wiszą. Pozdrawiam i witam nowe sierpnióweczki - Kamila, Kiteczek;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, tak jak dziewczyny napisały wyżej, to już będzie normalna, donoszona ciąża. Tak więc głowa do góry i nie martw się na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×