Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Asia ja nie biorę leków na czczo, bo wiem jak to działa:P Scopolan jest okropny, nienawidzę leków doodbytniczych:/ Ale najważniejsze, że działa. Gaga_ BackstreetBoys ahahahahha rozwaliłaś mnie:D Agula dobre ucięcie dyskusji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zelka_86 ja tez nie hehe i mi Musial moj włorzyc hehe bo ja powiedzialam, ze sama tego nie zrobie hehe nie protestowal hehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tupa80
...czesc mogę się przylączyc?...też mam termin na sierpień :)...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula nie sama ze soba bo na pewno wszystkie tu obece Cie czytają :-) szkoda że nie znalazłaś tego zdjęcia, zaraz będe przeglądać foty w necie a na zakupy wybieramy się w środe. NiLLi no właśnie chodziło mi o ecru :-) nawet do kościelnego nie chciałabym czysto białej. Pikle spod jakiego znaku zodiaku jesteś? Dziewczyny współczuje Wam tych leków ale to dla dobra maluszków, taka rola mamy by poświęcać się dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki, a ja tak z doskoku między jedną domową robotą a druga poczytuję. I ja też nie mam śpiochów z biedronki, i omijam na razie wszelkie zakupy ciuszkowe. Byłam dzisiaj na pobraniu krwi, bo mi odczyn Coombsa sprawdzają, mamy ryzzyko konfliktu. Prosiłam o jak najcieńszą iglę i wskazałam z której żyły ma mi pobrać. Bo ostatnio chodziłam z wylewem i siniakiem 3 tyg. Dzisiaj się bardzo starała, i potem mi jeszcze okład z altacetu zrobiła i zabandazowała rękę. super. Czułam sie jak królowa. Muszę przy najbliższej wizycie wspomnieć Gin o tym, że mam problem z naczyniami, może powinnam więcej witaminy c jeść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, a ja wczoraj mialam wizyte, lekarz tylko szyciutko sparwdzil na usg czy z maluszkiem oki i sluchalismy serduszka, ale to chwilke trwalo. Wszystko jest ok, wiec on uwazal ze nie ma co dokladnego usg robic, nastepna wizyta za miesiac. Probowalam podpytac o plec dziecka, to sobie ze mnie zazartowal, ze mi moze mniej wiecej powiedziec, czyli 50% synek, 50% córeczka:)) Mojego męza to b rozbawilo:) Zelka to super, ze wszystko z TOba ok, uwazaj na siebie. Nilli mialas dobry pomysl z ta suknia slubna, ja kupilam w firmowym salonie, 2 lata temu za 3200zł plus dodatki wyszło mnie kolejny tysiac, a teraz nie moge sie sukni pozbyc, a bardzo bym chciała. Ja tez nie mam tych spioszkow, w ogole nic jeszcze nie kupilam dla dzidzi, czekamy, az bedzie wiadoma plec .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RHM za dużo witamin też nie dobrze. Myślę, że powinnaś się porozumieć w tej sprawie z lekarzem. Mi też po szpitalu dwa paskudne siniaki zostały, ale na szczęście w końcu mi badania zrobili - dopiero miałam pierwszą morfologię, określenie gr krwi i jeszcze hcg betę dla pewności zrobili. Ale moczu i wr nadal nie mam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antyram - dzięki za przypomnienie, zapomniałam wziąć rano duphaston :( ale już nadrobiłam. Kurczę, najczesciej rano zapominam połknąć i mi się przypomina koło południa. Wieczorem nie mam z tym problemu. I alarm ptrzypominacz w telefonie nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tupa80
no coś się do mnie nie odzywacie...:(...Mam na imię Luiza mam 29 lat i jestem w 15tc. TP mam na 21 sierpnia...pozdrowka dla wszystkich sierpniowek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tupa80 jasne że możesz tylko zaczerń sobie nick i zrób stopkę tak jak my, zalogowac się mozesz na gorze w preferencjach. na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tupa80
...ooo widzę że pani Honorata bierze Duphaston...ja też niestety muszę go brac...:( bo moj maluszek byl zagrożony :( bo mialam krwiaczka ale już się wchłonął i mam nadzieje że już nie powróci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zelka ja już morfologię i mocz miałam. Teraz jeszcze oddałam mocz na posiew. WR też nie miałam robione w czwartek się przypomne żeby mnie skierowała, tak na wszelki wypdaek, mimo że nie podejrzewam ;) Mam wizytę u Gin w czwartek, u mnie na wizycie usg nie robi, tylko oddzielnie mam robione, ale to mi nie przeszkadza. Wiem że za dużo witamin to tez niedobrze, więc sama nie tkam nic poza Prenatalem, no chyba że w owocach warzywach itp. Zapytam na wizycie, niech mi zleci ekstra badania albo coś zapisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tupa80, witamy w gronie 🌼 Lenka, mi w każdym salonie mówili, że się potem tej sukni nie pozbędę, a ja nie mam miejsca, żeby to trzymać :P mój gin tez mówi, że powie płeć, że zawsze ma 50% szans na trafienie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy któraś z Was bierze witaminy Materna? Bo mi je lekarz polecił i właśnie dziś zaczęłam brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę Prenatal Classic + 2 tabletki Rutinoscorbinu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenka kr ja biorę centrum materna, ost kupiłam sobie duże opakowanie 90 tabletek za 76zł i jeszcze dostałam gratis oddzielnie 7 tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na pękające naczynka bierze się rutinoscorbin albo coś z rutyną, ja musiałam to brać i oprócz tego specjalne leki na recepte i coś do pryskania miejscowego ale ja to mam genetyczne po mamie, pękające naczynka, zatory, krew z nosa itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anytram a codziennie bierzesz? No ja te same mam, ale na razie kupilam male opakowanie, bo mnie lekarz ostrzegal ze moze mnie po nich mdlic. Pytam, czy codziennie, bo moja Sis brala co trzeci dzien, a moj gin kazal codziennie jedna, plus zelazo jedna dziennie tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antyram - ja problemu z naczynkami ogólni nie mam tylko ostatnio po pobieraniu krwi robię mi się okropne wylewy i zasinienia. boli to okropnie i długo nie schodzi. Sama nic nie chcę brać, wolę skonsultować z lekarzem, a tymczasem się jeszcze kilka dni pomęczę. Nie odwijałam jeszcze ręki więc nie wem czy i tym razem mam wylew ale pewnie tak. a teraz zmykam, siorka przyjeżdza w odwiedziny, więc idę po nią na przystanek. Ona jest w 6 miesiacu i będzie miała dziewczynkę :) do zobaczenia póxniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem tu nowa, nie wszystko czytałam, ale miło mi być w tym towarzystwie. napisałyście żebym też założyła sobie stopke ale nie wiem jak sie ją robi więc proszę o podpowiedż z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda wchodzisz na górze stronki w preferencje, logujesz się i tam masz pola do wypełnienia, stopkę również. Jeśli chodzi o kwiatki i serca to dziewczyny już kilkakrotnie podawały jak je zrobić. Cześć Tupa:) Połowa naszego topicu niestety bierze duphaston i inne niezbędne świństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc Magda ja też jestem nowa...dziś się tu wbiłam ...i rozpracowalam tą stopke robisz to w preferncjach na górze tak mi podpowiedziala jedna forumowiczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma to jak dragi w ciąży...ale no cóż trzeba :) z resztą nie są one szkodliwe dla Maluszka...mi bardzo pomogły...z tego co tak czytałam po łebkach na Waszym forum to macie też jakąś tabelkę do której wpisujecie Nowe Sierpniówki :)...A tak wogóle jak się czujecie?...macie jeszcze mdłości,piersi Was bolą...mi już to wszystko minęło...odeszło w zapomnienie...jedyne czego nie mogę jesc do teraz to kurczak, rosół (a tak lubiłam przed zajściem w ciąże)i pasztet...:)tfuuu...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenka kr ja biorę codziennie chociaż przyznam że mój lekarz nic mi nie wypisał i nic nie kazał brać, byłam u niego na razie jeden raz i dopiero dostałam skierowanie na badania, być może po nich chciałby mi coś wypisać ale ja te witaminy biore od zeszłego roku, w styczniu byłam na jedrorazowej wizycie u innego lekarza prywatnego i on nie widział przeciwwskazań a ja wolę brać bo po poprzedniej ciąży miałam anemie poporodową i lekarze nie wiedzieli od czego i faszerowali mnie zastrzykami chyba z żelazem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo Tupa80 przypomniałaś mi o zupie!! :) a tabelke owszem mamy, skopiujcie sobie i sie wpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×