Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Gość __s__s__k___k
mnie tez wkurwia maksymalnie ten koteczek ale nie przyznam się jak mam na imię bo po co później będą wszyscy patrzeć na mnie krzywym okiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila a ja jestem za wchodzeniem drugi raz do tej samej rzeki, ja do mojej to wchodziłam ze cztery, bo ciągle nie mogłam się zdecydować :) :) :) I co??? I jest bosko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Issima owszem wklejałam link ale nie mam go nigdzie zapisanego, zaraz poszukam w necie! Kamila, przepraszam że się wtrące i zapytam, czy ten twój k. rozstał się już z tym wstrętnym babskiem?? KOTECZEK to żadna z nas, tylko ta pomarańczka specjalnie podjudza że niby jedna z nas żeby bardziej wkurzyć. Naprawdej olej to i w ogóle nie odpowiadaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny może rzeczywiscie załóżmy forum prywatne. Issima ja myślę, że nie ma co takiemu maluszkowi jakoś specjalnie pokoju urządzać, że najlepiej to zrobić za dwa trzy lata bo wtedy jakiś stolikbędzie potrzebny czy biurko, łóżko i wtedy jakieś meble kupić ja bynajmniej tak będę robić dlatego teraz mieszkanie odświeżam zrobię dzidzi jakiś kącik a jak wyrośnie z łóżeczka wtedy pomyslę o zmainie mebli pod kątem przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) widze ze sie porobilo na forum kilka dni mnie nie bylo a tutaj tyle czytania:) gratuluje wszystkim kopniaczkow i poznania plci:) Ja tez mam jutro usg 4D.:))) widze ze jakies niemile osobki sie pojawily na naszym forum.... Koteczek nie przejmuj sie nimi. A co do weekendu to masakra,mialam taki zly humor,brzuch mnie bolal ale to chyba z nerwow. poklocilam sie strasznie z moim szwagrem...w sumie on pierwszy zaczal z moim M ale ja probowalam go bronic i tak sie zaczelo.... az taki bol zlapal mnie. myslalam ze cos z dzidzia sie dzieje.Ale na szczescie wszystko jest ok,a z szwagrem nie gadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewczyny ja lecę na zakupy, nie mam pomysłu co wogóle mam na obiad zrobić kuchnia nadal w rozsypce i muszę coś na szybko, nic mi sie nie chce tyle sprzątania mam i wszystko stoi, trzeba się będzie jakoś zmobilizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek wrzuć na loooz.. I koniec tematu.. Ignorowanie to najlepsza broń:) Z Meblika meble są śliczne - tylko trochę drogie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to się dzieje? może faktycznie trzeba pomyślec o tym forum prywatnym. Pomaranczowa jak dzieciak z gimnazjum się zachowujesz...zostaw nas w spokoju! ;\\ Kiteczku Twój również jest śliczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alidżi mam zaprzyjaźnionego stolarza który robi mi meble do pokoju dziecięcego i możne je ładnie pomalować chodzi mi o pomalowanie szafy i komody a jak mały wrośnie to zawsze można przemalować. :) Facet ma talent !!! widziałam meble robione przez niego pomalowane w realistyczne klauny jeden stal na rekach a drugi wypuszczał gołębie:) mój przyszły ma to zdjęcie w tel to wyśle wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny,kurcze co sie dzieje na naszym forum????jakies beznadziejne osobki(albo jedna),no i ta skrzynka,ja jestem raczej za opcja ze ktos musial zrobic to przez przypadek,ale fajnie ze powoli znowu ja zapelniacie,Gaga gratuluje synka,Kamila i Monia ciesze sie ze pomimo przejsciowych problemow juz wszystko dobrze:)))dziewczyny piszecie o bolu brzucha,ja tak mam juz ponad tydzien z przerwami,mam nadzieje ze to normalne,bo czasem boli mnie ze nie moge podniesc nogi,zeby zalozyc skarpety,a od wczoraj boli mnie bok,poczawszy od jajnika,skonczywszy gdzies na nerce.Dobrze ze juz wiosna do nas idzie,wreszcie poprawia nam sie humorki:)))Mi wg tej podanej tabelki wychodzi dziewczynka,zobaczymy 15 czy to prawda:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o ból brzusia...to mnie bolą jelita od jakiegos czasu, już wcześniej pisałam, taki ból jelit idzie odróznic od bólu brzusia...macica sie rozrasta i uciska na inne narządy więc Was może też bolą inne narządy a nie brzuszki?! ;) Moja ginka mi mówiła, że uciski to normalna sprawa, to samo się tyczy żołądka i płuc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nici , Spajk macie USG 15-ego kwietnia tak jak ja :)...ale tak duzo relacji z USG jak jutro jeszcze nie było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia super że wszystko jest ok i gratuluje synusia 🌻 Kamila super że się ułożyło Tobie z Twoim K oby tak dalej :) a do pomarańczki powiem jedno Koteczka znam długo i jest to super dziewczyna i świetna mama a jak tobie się coś nie podoba to nie czytaj tego i daj jej spokój :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Wogóle nie zwracajcie uwagi na pomarańczki. To najlepszy sposób. Jak będą ignorowane to same szybko się z wyniosą z naszego forum. Kamila - życzę wam powodzenia! Mam nadzieję, że K. tym razem nie wywinie żadnego numeru i będzie wkońcu odpowiedzialnym facetem. Jejku, jak mi się nie chce siedzieć w pracy bbuuuu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tupo mni e to dzis tak boli,ze nie moge chodzic,a szczegolnie stanac na prawa noge,kurde ciekawe czy to potrwa az do konca ciazy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez sie wydaje ze prywatne forum bedzie najlepszym rozwiazaniem. Co do bolu to faktycznie maluchy moga nas uciskac na jakies narzady no mnie tak ucisnal ze w szpitalu wyladowalam ;/ ale juz jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Chcę wam wysłac na skrzynkę moją wyprawkę, w końcu i ja mogę się czymś pochwalić :) Wieczorem wstawie swojego brzuchola z wczoraj, bo men zabrał mi czytnik i nie moge przerzucić. W piatek byłam z mężem oglądać wózki i łóżeczka. Wózek ten co wybraliśmy, Mutsy urban rider nadal na pierwszym miejscu. Jest jeszcze trochę lżejsza wersja transporter, ale ???. Dla nas ważna jest rama teleskopowa bo men jest wysoki i nie chce chodzić zgarbiony z wózkiem. Pooglądaliśmy, popodnosiliśmy, pojeździlismy itepe. Z łózeczek to zaczęliśmy się zastanawiać nad takim typu turystycznego, miękkie bez szczebelków, no i na kojec można łatwo przerobić. A my nie mamy za duzo miejsca więc trzeba do tematu podejść praktycznie. Kamilka cieszę się że na strachu się skończyło. Trzymam kciuki żeby się Wam razem powiodło. Czasami trzeba wejść więcej niz raz do tej samej rzeki. Też jestem zdania że pomarańczki trzeba olac. A jak będą nam tu za bardzo trzodzić to się przeniesiemy na forum prywatne i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Któraś z was pytała o puchnięcie, a więc, już o tym kiedyś wspominałam, ja też puchnę, do tego stopnia że tydzień po ślubie i nie moge obrączki nosić mimo że była dla mnie powiększana i robią mi się te przeklęte żylaki na nogach I co do wózka muszę wam jeszcze raz napisać, że ja dla Pauli miałam od urodzenia spacerówkę graco z której byłam baaaardzo zadowolona, lekka i prowadziła się jak po maśle, waga chyba 5-6kg, wnosiłam ją z Paulą na 4 piętro, składała się jedną ręką, kosz głęboki bardzo przydatny i miałam ciepłe okrycie na nóżki a poza tym i tak była zawinięta w kocyk a zimą jeszcze w kombinezon, nie miałam żadnej gondoli i nie czułam potrzeby posiadania takiej, wózek służył mi 2,5roku, później miałam spacerówkę-parasolkę. Ja uważam że na wózek nie warto dużo wydawać bo potem i tak jest do wyrzucenia, oddania bo w komisie np za wózek który kosztował 3tyś chcą później 400zł, dokłada się 200zł i jest nowy tańszej firmy. Ale to tylko moje zdanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nici mnie też tak boli z prawej strony w dole brzucha...nie mogę założyc nogi na noge, przy siadaniu boli...ale wiem że to Maluszkowi nie grozi, a ja mam przez to przekupkane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez dzisiaj pobolewa, w dole brzucha głównie. Ale to nie pęcherz, w sensie zapalenia. Może to Ludzik tak uciska na wnętrzności, albo macica się rozciąga. Z godziny na godzinę coraz lepiej, więc chyba trzeba to rozchodzić. Jak wróce z zakupów to poćwicze na piłce. Od dziś - przyrzekam przed wami będe regularnie ćwiczyć, minimum pół godziny dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tupo dzieki,bo ja to juz zaczelam ostro panikowac,myslalam nawet czy nie gonic jeszcze na wizyte tu w Niemczech,ale jak tak mowisz to chyba dam spokoj,moj maz i mama tez mi tlumacza ze to raczej normalne ,ze jak macica rosnie to sama z siebie boli i jeszcze uciska na inne narzady i fakt faktem gin ostatnio tez mi to mowil,ale ja zastanawiam sie ze moze to cos innego,np.jakis stan zapalny,ach ja to juz taka w tej ciazy troche dziwna jestem:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! Na początek zmieniam stopkę ,od dziś już jest Nam bliżej niż dalej do końca! Zaczynam czytanie zaległego materiału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RDH ja tez mam pilke w domu taka duza do cwiczen ale boje sie ze peknie hehe :D i nie cwicze ale jak tylko przestanie mnie posladek bolec to moze tez sie skusze na te cwiczenia :) Nie ma co sie martwic dzieci nam rosna i pokazuja ze mieszkaja u nas w brzuszkach uciskajac na narzady i kopiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula ciekawe czy urodzimy tego samego dnia ;-) też dzisiaj zaczeliśmy 21tc czyli 20 skończony, tzn że dzisiaj mamy połowinki, tak? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×