Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Ja biore magnez 3x dziennie. Ale mam zakupiony, troche na wyrost, fenoterol. Mam to zazywac jakby skorcze byly czestrze. Ale ponoc po tym leku ma sie drgawki i pikawa szaleje. Na serducho tez mam jakis oslonowy. Wydalam 30 zeta, ale mam nadzieje, ze nie bede musiala korzystac. Jakos to spinanie brzucha troche sie uspokoilo. Ale jak tylko mam nerwa to robi sie jak skala :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wątpię, żeby w Ostrowie były wyprzedaże... jak już to pojadę do Wrocka. Ale z ciuszkami też jeszcze poczekam :) ja biorę magnez 1x1, ale większą dawkę. Zaczęłam, bo mi się tak brzuch spinał. Odkąd biorę, to już tak nie mam. Ja też mam czasem głupie uczucie, jak się dzidziak rusza. Fajnie, jak kopie w przód, ale jak gdzieś indziej to trochę gorzej. Do kibla zaczynam chodzić często, ale jednorazowo mało wysikuję... maluch mi się w pęcherz wwierca :P czasem też czuję usisk na szyjkę macicy (czy na coś w tych okolicach) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GaGa wracaj szybko do zdrówka 🌻 jak leżałam w klinice to była dziewczyna która też brała fenoterol i nic się nie działo u niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ja musze sie pochwalic moj mezus poczuł dzisiaj dwa kopniaki!!!A dzidzia dziś kręciła sie cały dzionek jak tylko gdzies usiadłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja dzisiaj jakaś taka nadwyraz spokojna aż sie dziwie mam nadzieję, że jeszcze da czadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja byla taka spokojna od zeszłej srody tylko delikatne musnięcia!!!Ale dziś przebiła wszystko!!!Kochany dzieciaczek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka nie na kazda dziala tak ten lek. Wiem, ze moze nic nie byc. Ale i moga sie pojawic wlasnie te drgawki, zamroczenia i serducho moze szalec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja jedzie z koksem jak położę się na lewym boku i podkurczę nogi ale za bardzo nie chcę jej męczyć bo nie wiem czy to lubi czy nie ale to moja sprawdzona metoda jak nie czuje ruchów to na lewy bok i już jest odzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem GaGa każdy organizm jest inny :) ja jeszcze na razie biorę duphaston na potrzymanie ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) ale żescie dzisiaj napisały , dopiero nadrobiłam , tyle miałam do napisania ale pół zapomniałam ...ech Dziewczyny pisałyscie o wadze i ja się do Ciebie Zelka przyłączam bo tez nic nie przytyłam , dobrze ze jutro gin uff... Gaga :) wtaj spowrotem i życze szybkiego powrotu do zdrówka Tobie i Twojej córci A ten magnes to Wy dodatkowo bierzecie bo ja tylko łykam Feminatal n . moze to mało ? niewiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymus tez daje popalic mamusi :P Ogólnie chlopak ruchliwy. Rano przywita i na dobranoc kopniaki dostaje. A juz calkiem rozrabia zaraz po kazdym jedzonku :) Nawet po jablku fika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika tak to jest dodatkowo. Jesli nie masz czestych skorczow macicy to nie potrzeba go zarzywac. O obgadalam malego to mi teraz do pieca doklada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też maluch fika :) rano, wieczorem, w ciągu dnia... mam takie pytanko, czy rożek dobrze kupić z tą kokosową wkładką, czy to jest zupełnie niepotrzebne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nilli ja mialam rozek z ta kokosowa wkladka, ale w ostatecznosci ja wyjelam, bo mi bylo nie wygodnie. Teraz wogole rozka nie bede uzywac, bo lepiej mi sie trzyma maluszka jak nie jest taki pozawijany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem mnie pobolewa brzuch ale idzie wytrzymac wystarczy ze się połoze i przechodzi Martwi mnie jeszcze tylko to źe nie czuje jeszcze ruchów dziecka ani kopniaczków to znaczy czuje że mi się się przelewa burczy mi ale nie wiem mam jakis wewnetrzny strach czy wszystko oki ... dobrze ze jutro ginka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja ide pod prysznic. A potem poczytam jakas ksiazke. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też uciekam, bo już na kanapie przysypiam :P Kolorowych snów! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilę, podczytam Was rano, padam na kły po projekcie z geochemii. Przepis na pomidorową z cukinią Wersja 1. Cebulkę i czosnek podsmażamy na oliwie, dodajemy pokrojone miękkie pomidory albo takie z puszki, do tego pokrojona cukinia w kostkę smażymy. Po ok. 10 min. zalewamy wodą, dodajemy trochę koncentratu (do smaku), kostkę rosołową, przyprawy, gotujemy aż cukinia będzie miękka. Z ryżem i koperkiem smakuje najlepiej. Wersja 2. Niemal identycznie, tylko bez podsmażania, na koncentracie lub pomidorach, cukinie pokrojoną w kostkę wrzucamy do zupy i gotujemy do miękkości. Również dobra z koperkiem :) Miłych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenie dziewczyny wczoraj długo pisały to odpoczywają :p Ja niestety jadę do dentysty teraz, bo obudził mnie niesamowity ból zęba :(:(:( Nie wiem co mi z nim zrobią, bo szkoda pieniążków trochę, żeby leczyć żęba mądrości, który i tak jest do usunięcia jak mały się urodzi. Eh co za dzień :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. A ja niestety nadal pozostaje w szpitalu. Krew mi ostro dzis chlupnela,ale brudna taka. Dostaje nospe 3*2 i duphaston 3*1. Powodzenia na USG. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia życzę zdrówka i trzymam za Was kciuki :) Będzie dobrze nie martw się, ja początek ciąży ciągle miałam w szpitalach a teraz jest ok. Co do tego, że nie tyjecie (niektóre z Was) to póki dziecko się rozwija i rośnie to ok. Ja 11 kg do przodu ale z małej wagi, bo zawsze byłam chuda więc nie wyglądam jeszcze jak słonica. Ja biorę żelazo a dokładnie Biofer od dwóch tygodni. Bałam się, że będę po nim wymiotować ale jest dobrze. Z witamin pranatal classic. Nic więcej nie biorę, tylko to co zaleci lekarz. Nie wiem jaka u Was pogoda ale u mnie dziś pięknie. Słońce od samego rana i ma być ciepło. Miłego dnia dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I czekam na relacje z Waszych usg :) I wpisy do tabelki płci ze strony 349 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek! Monia - trzymaj się! :* Wczoraj NiLLy pisałaś o cenach ciuszków, rzeczywiście w sklepach typowo dziecięcych są chore! W końcu dzieci to dla nich wielki biznes. Ale jeżeli masz gdzieś w okolicy Tesco, to polecam zajrzyj na stoisko z ubrankami dla maluszków. Ja zamierzam się tam zaopatrzyć. Duży wybór, bardzo przyzwoite ceny, a wiele rzeczy w zestawach. Moim zdaniem się opłaca. No i Allegro zostaje oczywiście. Zyczę Wam dzisiaj miłego dnia, i powodzenia na USG :) U mnie słoneczko pieknie świeci, na razie chłodno, bo ok.5 stopni ale ma być 12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki :) właśnie wcinam śniadanko :) od początku ciąży przytyłam 4 kg :)wczoraj wieczorem mąż zawiózł mnie do mamy,a ona ma wagę:) przy okazji poklachałyśmy trochę i pogadałyśmy co chce mi kupić dla dzidzi :P oprócz elevitu piję jeszcze pluszzzzzzz z żelazem i pluszzzzzzz z magnezem-jeśli chodzi o dodatkowe suplementy :) dobre ma smaki :) no dzisiaj nasz wielki dzień!!!!!!!!!! większość z nas ma usg :) trzeba szykować tabelki do wpisów.... ja mam usg 3d razem 4d i zapis na płytce 20 minutowy-koszt spory-ale nie żałuje ani złotówki:)... moja gin ma w gabinecie tylko 2d i sama poleciła mi te szaleństwo :)więc,zdecydowaliśmy się na to..zobaczymy po,jakie wrażenia......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×