Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Asiaaaaa ja tez myśle nad takim łóżeczkiem!!!Ale ja niestety musze poczekać az mój Skarb wróci bo sama nie będę kupować!!!a wanienki to ci zazdroszcze bo u mnie łazienka strasznie mała!! Sliczne brzusie i śliczne mamusie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Asiaaa wyposażenie już masz fajne,zaczynam zastanawiać się nad łóżeczkiem turystycznym ;-) Tupa mi się też tak dziwnie na bok rozciąga ten pępek...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jogi - dużo zdrówka dla Ciebie i dziecka! I wielu radosnych chwil!! Alidżi - co do fury - już kiedys wposminałam, że upatrzylismy Mutsy Urban Ride - prosta konstrukcja, teleskopowa, długa rączka, co dla nas jest bardzo ważne - mąż ma 196cm i nie chce zgarbiony prowadzić wózka, a ja też cenię wygodę. Podstawą jest rama aluminiowa, na której mocuje się gondolę, spacerówkę, nosidełko, każde można mocować w obie strony. Kołka duże pompowane, łatwo demontowalne. Bardzo łatwo się składa. My mamy czerwoną gondolę, niebieską spacerówkę i szare nosidełko z osłonkami wewn. dla noworodka. www.mutsy.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam do was pytanko od paru dni z rana boli mnie brzuszek jak na kibelku siedze i to dosc mocno nie pije nic gazowanego a tak jak by mi gazy zalegaly macie tak?? ale jak sie zalatwie to juz nie boli,jakies te moje jelita leniwe z rana sa bo w ciagu dnia tak nie mam czy moge cos brac??? np.espumisan>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poluisia dziekuje:) ja tez odzylam wczoraj jak posprzatalam po 2 dniach chroby i ciaglego lezenia w lozku. nie lubie syfu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiuu ślicznie wyglądasz!! Łóżeczko super - też o takim myślę, tylko modeli jest taki wiele, że ciężko się zdecydować :) a potem jeszcze kolor dobrać ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Ja piszę z pracy więc szybciutko:) Zaczęłyśmy dziś 23tc:) Pomyślę nad etiaxilem:) Mi pępek się rzciąga w poziomie, ale jeszcze go mam;) Jogi Sto lat sto lat niech żyje żyje nam!!! Wszystkiego naj Kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiaaa super, że już masz wybrane sprzęty :) Ja łóżeczka nie kupuję, bo na początek mamy kołyskę po mojej siostrze, a potem łóżeczko po kuzynce mojego N., która właśnie z niego wyrosła :) Także zawsze to trochę kasy zostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freckled11 jeszcze nie kupilam ale mam zamiar a wiecie co ? postanowilam ze ślub koscielny wezme bez mszy razem z chrzcinami Zuzy wystarczy ze ona bedzie miala msze ja nie musze . poklocilam sie z ojcem bo powtarza sie ta sama sytuacja i postanowilam ze bede miala 3 pazdziernika i slub i chrzciny zaprosze najblizsza rodzine tak jak na cywilny tylko plus chrzestni i nie bede sali wynajmowac bo dom jest duzy wiec spoko . Gadalam z ginem bede rodzic na pomorzu tesciowa wszystkim sie zajmie bede miala cc raz ze wzgledu na nerke dwa przez to ze naturalnie nie chce rodzic . narazie nie chce o tym myslec no i raczej bede rodzic na poczatku sierpnia nie nie na poczatku lipca tak jak bylo mowione mam egzaminy i mam nadzieje ze mala mnie oszczedzi tylko sie modle zeby na poczatku tego 9 miecha jak bede jechac na pomorze autem na szczescie to ze mala nie bdzie sie pchac na ten swiat za wczesnie ale mam takie dziwne przeczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RHM nóweta czy uzywany i jaka cena jeśli mozna, my na 90% jesteśmy zdecydowani na quinny buzz 3 chociaż nie bardzo mi sie podoba ale najlżejszy wózek na rynku wiec pewnie nie mam wyjścia teleskopowa raczka jest bardzo ważna (my też raczej wysocy) ostatnio jechałam siostry wózkiem jakieś 500m i tak sie umordowałam bo cały czas zgarbiona, szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa_ndra ja mam tak ale jak wstaje z lozka to mnie skreca mam taki mega skurcz a jak sie juz zalatwie to taka ulga ze szok nie martw sie ale na wlasna reke nic nie bierz niby espumisan bezpieczny ale poradz sie lekarza nawet rodzinnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiaaaa ja mam wlasnie tak samo jakis skret kiszek a jak sie zalatwie to jest ok mam jeszcze pytanko moje dzieci mialy bicie serca na poprzednim usg 154/min czy to zle?? oby dwie tak samo mialy lekarz mi nic nie powiedzial ale chyba troche za duzo co?? podobno norma jest do 140 ale ja bylam bardzo ze stresowana moglo to im przyspieszyc bicie serc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alidżi - my kupilismy dokładnie ten: http://allegro.pl/item616778170_mutsy_urban_rider_przesylka_gratis.html Jak widzisz używka, ale jest w bdb stanie. Bylismy najpierw obejrzeć, pomacać, a potem tylko szybko do sciany płaczu i już! Ceny takich nowych to wydatek ponad 2,5 tysia za komplet, a używane zaczynają się od 1400, więc nam się trafiła super okazja. Muszę jeszcze dokupić torbę do niego i ewentulanie pokrycie przeciwdeszczowe. Nasz waży 11,5kg, więc jest tak samo cięzki jak quinny (12). Oglądałam Quinny na 4 i 3 kółkach i były dla mnie cięższe od Mutsego... gondola zwłaszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Brzuszki!!! San-dra tętno Twoich dzieci jest jak najbardziej ok. Mi lekarz powiedział, że rozpiętość może być bardzo duża, nawet do 170 czy jakoś tak. Moja córcia tez miała 154 na ostatnim usg, więc naprawdę nie masz powodów do obaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry! Jogi wszystkiego naj. Trzymam kciuki za pomyślne wyniki badań glukozy :) Asiaaaa no wkońcu się odezwałaś. Witaj spowrotem! Koteczek współczuję tej sytuacji. Nerwy nie wskazane, ale sama wiesz o tym. Mam nadzieję, że sprawa szybko się wyjaśni z korzyścią dla Ciebie. Kiteczek my domu nie chcemy kupić tylko wynająć ;) Aldżi domów masa do wynajęcia. Tylko, że my mamy ograniczone pole do popisu przez szpital. Jeśli zmienie dzielnicę to będę musiała się przeniść do innego szpitala. Tego nie chę, bo szpital jeden z lepszych i przede wszystkim czyściutki! Jeśli chodzi o porody to same pozytywy słyszałam. Na tym domu mamy umowę do 3 czerwca. Co raz bardziej zaczynam sie zastanawiać czy nie poprosić o podpisanie umowy na okres 3 mc jeszcze i dopiero po porodzie przenieść się tam gdzie chcemy. Pytanie tylko czy Landlady się zgodzi :/ Przez tą ciążę to mi tak hormony szaleją, że rycze jak bóbr na zawołanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tylko na chwileczke bo zaraz wychodze na dworek bo dzwonili do mnie abym o 11 przyszła do pracy po chorobowe RHM :)fajny ten wózek Koteczek :)trzymaj się cieplutko i nie denerwuj się bo zaszkodzisz Majeczce , zdrowie wazniejsze POlusia :)czekamy na relacje po ginu Jogi :)wszystkiego najlepszego :)a jak tam wyniki pwtórne glukozy ? Zmykam będe pózniej Asia :)witaj spowrotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
straszną noc miałam.. ból zęba, zero snu, o 2 pojechałam do apteki po apap, ale chyba musiałabym zjeść na raz całe opakowanie, żeby cokolwiek pomogło. Jestem już po wizycie u dentysty, ząb jest do usunięcia (stara historia z tym zębem, ciągnie się od kilku lat), potwornie boję się bólu który się z tym wiąże. na razie dostałam antybiotyk na tą infekcję, zobaczymy co będzie dalej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Jogi🌻 …………… () --- () --- () --- () …………… || -— || — || — || ………… .{*~*~*~*~*~*~*} ………@@@@@@@@@@@@@ …… { ~*~*~*~****~*~*~*~ } … . @@@@@@@@@@@@@@@ … .{*~*~*~* 100 LAT;;; *~*~*~*} …{ *~*~ * 100 LAT 100 LAT ~*~* } …{ ~*~*~*~*~*~ *~*~*~*~*~ } …@@@@@@@@@@@@@@@@@ ……………… … )---------( ………… ____ ,-----------, ___ …… … /_________________\\ *”˜˜”*°•._˜”*°••°*”˜_.•*”˜˜”*°•. Wszystkiego Najlepszego życzy Sylwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny ja dzisiaj sobie leżałam w łóżku bo rano byłam w sklepie i mi się słabo zrobiło ledwo doszłam do domu miałam niskie ciśnienie ale już mi przeszło dzisiaj na 20:15 mam wizytę u gina mam nadzieję że wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki. Ja nadal w domku staram sie duzo lezec ,wczoraj z domu nie wychodzilam w ogole,dzis pojade tylko zrobic jakies akupy z moim P jak wroci z parcy.Wczoraj wieczorem czesto robil mi sie twrady brzuch,i ze 3 lub 4 skurcze byly bolesne,ale wzielam nospe i bol minal.Nie wiem czy to przez to,ze brzuch mi tak czasami twardnieje,ale od poniedzialku czyli po wizycie dzidzia strasznie kopie i rusza sie:)Wrecz moge powiedziec,ze szaleje,moze chce sie obrocic:):)Mam nadzieje,ze to rozwarcie zmniejszy sie,bo mam stracha i to niezlego. Jogi wszystkiego najlepszego z okzaji urodzinek:):) Koteczek masz naprawde pecha od jakiegos czasu,obys szybciutko dostala pieniazki i jakos troche szczescia zlapala. Polusia,Sandra powodzenia na wiycie Gaga wspolczuje ci,tego stresu z mieszkaniem,sama wynajmuje i wiem jakie problemy nieraz sa ze znalezieniem czegos,a was to juz naprawde goni czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj szukanie mieszkania nie jest łatwe, my w zeszłym roku naszukaliśmy się dłuugo. W Krakowie niby mieszkań mnóstwo, ale ceny też wysokie w sumie. No ale wynajęliśmy od mojej cioci i zostajemy tu na razie ;) Jeszcze tylko 3 godzinki i do lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia dziewczyny na wizycie u lekarza ! ja wrocilam zmeczona troszke jestem i chyba sie poloze przed tv sasiedzi robia remont i taki robotnik na korytarzu schylal sie po cos a ja chcialam przejsc i tak katem oka spojrzal i mowi pozekaj zaraz cie przepuszcze nagle spojrzal w gore zmieszal sie strasznie i zaczol przepraszac hehe bo myslal ze to jakas dziewuszka hehe a tu kobitka w ciazy lol hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że cisza spokój na topiku... to pójdę sobie kawkę strzelę, może ktoś się zjawi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wróciłam właśnie z dłuuugiego spaceru z psem- gorąco strasznie i nie ma czym oddychać. Jakieś drzewa pylą na dodatek. Teraz trochę poodpoczywamy z Maleństwem, a potem może ogarnę mieszkanie, chociaż mężon zabronił i się deklarował, że dziś on robi za kuraka domowego. no, zobaczymy. Ząb mi trochę przeszedł, ale ciągle \"ćmi\":( Chciałabym go nie czuć w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tylko na sekunde zeby powiedziec ze wrzuciłam mój brzuch z Jadwisią moja na skrzynkę- mam dosyć nisko ten bebzon i coraz czesciej mi twardnieje, ale moj lekarz twierdzi ze to nic złego tez wam tak twardnieje brzuszek? Pozdrawiam i czekam na wieśći od gina od Polusi chyba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez jestem cały czas na kompie, zaglądam do Was- opracowuję notatki na egzamin, sesja tuż tuż a zajęcia mam dzisiaj dopiero na 16. Takie to studia dzienne- wieczorowe :P Niby mam dwie głowy a nie mogę sie od rana zdecydować, czy jechać do rodziców czy nie :/ Mam tu trochę pracy, jak ja zrobię to nie będę zarywała nocy tuż przed egzaminami, ale z drugiej strony nie chce mi się siedzieć samej w Krakowie- mąż pojechał na rajd politechniki :( I od rana łażę po mieszkaniu i nie wiem... A jak pojadę to się pewnie nie nauczę- wiadomo jak to przy grillu i na majówce rodzinnej w domku na wsi... Normalnie nie wiem skąd mi się to wzięło- chyba rzucę kostką, bo nie widzę innego wyjścia :( To chyba te hormony, bo wcześniej zwykle wiedziałam, co chcę robić... Siedzę teraz w domku, bo ciepło- od rana jestem spuchnięta, co mi się nie podoba. Ale zgaga już nie męczy-ostatnio zalewałam ją actimelem i pomagało :) Nie narzekam Wam już, wracam do notatek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emka - współczuję zęba:( nigdy problemów z ząbkami nie miałam i mam nadzieję, że tak zostanie. ale podobno to wielki ból, wierzę! także 3 maj się! kiteczek - dzięki! smakowa jest, capucino z magnezem:P Monika - jedź wypocznij. a potem będziesz się martwić... ja tak ostatnio dniem codziennym zyje, bo bym zwariowała martwiąc się na zaś. na razie daję radę;) więc polecam tą metodę a ja zgagi ciągle nie mam, nie wiem co to znaczy - chyba łysol będzie;) hihi - mój mąż ma świńską grypę;) głupi dowcip, ale mnie bawi - trochę kataru i już cierpiętnik, jakoś go nie żałuję tym razem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas w Katowicach raz ciemno, raz jasno :) Może w końcu troszke popada, powietrze by się odświeżyło i roślinki by omyło ;) Ciekawe jak tam wyniki Yogi, cały czas trzymam za nią kciuki , na urodzinkowy prezent wszystko będzie dobrze z tą glukozą :) Kiteczku mi też twardnieje brzusio :( Póki co ja nie staram się o tym myślec jak o czymś złym...muszę se na maxa pozytywa wkręcac, na poczatku ciąży za dużo się nacierpiałam i zamartwiałamkoniec tak byc nie może, ciąża to przepiękny okres w życiu. Wczoraj mi twardniał , dziś już nie ;) Lece troszkę ogarnac mieszkanko i powoli się pakowac na dłuugi weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×