Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Oj.. szpital, współczuję:(.. Chyba musicie bardzo uważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No musimy, powinnam leżeć i nic nie robić,ale jak nie dam rady tak, muszę się czegoś w domu złapać - no wiadomo, ani skakać,ani biegać nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polusia i Tobie zleci szybciutko,zanim się obejrzysz będziesz mężatką ;) asiaaa,no widzę,że jesteś w temacie imprez majówkowych :P super ;) monia.p.m,dobrze,że wszystko okej z Tobą i dzieckiem :) w końcu majówka i mnie się udała,rodzina rozpaliła ognisko i zjadłam dobrą kiełbaskę z ogniska,pycha ;)potem spotkanie z przyjaciółmi z pracy i kolejny dzień zleciał...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny ! widze ze ja dzis pierwsza ;] dzis ost dzien majowki łojejej ide dzis na grila :D a wczoraj hehe wlasnie ktopras mi zrobvila taka ochote ze musialam kielbache zrobic sobie na patelni zaraz potem poszlam na gofra no i na frytki i cole do mc hehe masakra potem wszystkim naraz mi sie odbijalo heheh dzis konczymy 25 tc a jutro zaczynam praktyki w 2 klasie podstawowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja tylko na chwilę. Jestem tak wkurwiona na męża, że szok. W ogóle przez niego nie spałam... Idiota sobie wymyślił wczoraj imprezę i mi się tłukli do 2 w nocy, a potem chrapał mi całą noc, bo oczywiście za dużo wypił. Kurwa, ostatnia taka impreza.. Jeszcze wczoraj byliśmy pod parasolkami na deptaku i tak się bawił obrączką, że mu spadła, ale na szczęście znaleźliśmy na drugim końcu baru...A mówiłam 50 razy,żeby się nie bawił, bo zgubi. Pies mi zachorował i początek majówki miałam piękny - pół piętra zahaftowane.. Mam już dosyć wszystkiego, najchętniej bym to pierdolnęła i gdzieś wyjechała. Monika, sorry za szczerość, ale dostałaś szlaban na seks i nadal się \"bawicie\"? Gratuluję głupoty. Seks to seks, obojętnie pod jaką postacią. Dobrze, że nic się nie stało dziecku, ale pomyśl czasem. Taki post na pewno krzywdy Ci nie zrobi, a dziecku pomoże przetrwać do końca. Przepraszam, że takimi słowami, ale zirytowało mnie to co napisałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) freckled Ty mi tu o kiełbsach z ogniska nie pisz, bo zaraz swój jęzor połknę:p asiaaa ja też wczoraj zaszalałam w mc, mniam;) zelka nie stresuj się tak,chłopina chce się jeszcze pobawić póki może;) Biedny piesio, lepiej mu już? Trza wstawać zjeść śniadanie i do Kościoła śmignąć. Miłego dnia!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Ja wczoraj miałam siedzieć krótko na grillu, ale trochę się przedłużyło :P Do rodziców N. razem z moim rodzicami odwiozła nas moja siostra. No i potem miała po nas przyjechać :P Ale tu już było trudniej, bo źle sobie skręciła i dojechała do swojej koleżanki zamiast po nas :P I trochę jej zeszło :P Issima ja nie chciałam dużo wcześniej sukienki, bo i tak kupuję gotową na pewno :) I myślę, że znajdę jakąś ładną, bo teraz jest dość dużo takich odcinanych nad brzuszkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu Zelka dzisiaj nie w humorze ;) faceci nie raz jak dzieci, bawią się zabawkami,bez konsekwencji zgubienia ich...dobrze ,że gps się odnalazł ;) oj dobre były te kiełbaski,pyszne ;) nie ma to jak kafa z rana...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zelka nie dziwię Ci się, że jesteś zła. Ja to bym od razu awanture robiła, jakby mi mój imprezę robił :P:P:P Freckled masz rację - faceci nieraz są jak dzieci :P I mają tak samo swoje ulubione zabawki - jakiś telewizorek, kompik, samochód... :P I nieraz jak dziecie - muszą mieć coś lepszego niż kolega. Wczoraj się śmiałam z mojego taty, bo sąsiąd nakupił kwiatów do ogódka i na okna sobie, a mój tata jako, że sam sadził kwiaty od cebulek to kupił sobie takie lampy solarowe - i mówi, że on ma lepiej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na moje aukcje ciuszków ciążowych. Wszystkie są jak nowe, bo... za szybko przytyłam i w nic z tych rzeczy się nie mieszczę :( Jeżeli któraś będzie czymś zainteresowana to dajcie znać, bo nie musi to być sprzedane przez allegro. Możemy tez ponegocjować ceny. Szkoda mi żeby te ubrania wisiały w szafie, bo są za małe. http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=13497107

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bebe
az taka gruba jestes ze w te ciuchy sie nie miescisz????szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jestem taaaaaaaaaaaaaaaakaaaaaaaaaaaaaaaaaa duuuuuuuuuuuuuuuuużaaaaaaaaaaaaaa, że szok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebe Tak Zintegrowana edukacje wczesnoszkolna i wych przedszkolne Żelka jestesmy teraz bardziej nerwowe nie przejmuj sie uu widze ze serio zły humor mamy , u mnie kapa zero imprez chyba ze ja bede miala ochote nast impreza ale taka rodzinna bedzie pewnie jak urodze , potem chrzciny i koscielny dobrze ze moj ma kumpli tylko w jednostce bo w domu jedynie imrezki rodzinne ja pierdziele zawsze musi byc jakas pomarancza co sie wpierdzieli w post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podoba mi sie ta tunika tylko ze ja tyle kupilam tunik ze szok hheh mama bedzie po mnie nosic heheh bo kupilam normalne wieksze nie ciazowe Bebe ale te spodnie to ja bym chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko macham. U nas słońce na przemian z chmurami. Wczoraj kupiłam Szymkowi komplecik, body z długim rękawem i śpiochy bez stupek. Cena była 6F, ale przy kasie się okazało, że połowe tańsze, także dzisiaj też idę po jakąś szmatkę ;) To jedyna przyjemność z majówki, bo mąż cały czas w robocie :/ I zmieniam stopkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, Ja dzisiaj dosć późno bo też jesteśmy po imprezie co prawda nie my gościlismy ale byliśmy goszczeni, mielismy jechać na góra 2 godz. na grila a zeszło się do 1, oczywiście musiałam męża targac do auta a potem na czwarte, potem jeszcze w domu kompa uruchomił, że niby będzie grać (o 1:30) ale nic ululałam go do łóżeczka i OK. Ja raczej się z tego smieje niż się złościć ale zazdość troszkę była że ja taki trzeźwy bolek :( Wczoraj na imprezie poznałam dziewczynę, która przytyła w ciąży ....50 kg. a ogólnie taka szczupła teraz waży ok 62 ale nabawiła się w ciąży jakiejś choroby że teraz ma cały czas nogi spuchniete, coś ma z układem limfatycznym, 8 lat się leczy i nic, podobno to już nie do wyleczenia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich!!! Wczoraj cały dzien spedziłam na dworzu a dzis jeszcze cieplej!SUPER!!! Kurcze 50kg troszkę duzo!!!Niewiem dlaczego strasznie sie boje zeza duzo przytyje!!!:-( narazie trzymam norme ale strach i tak pozostaje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maartusia1m
ja sie boje stanąc na wagę ale tydzien temu było 9 na plusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że do 30 dobije minimum, ale jakos specjalnie sie tym nie przejmuje w sumie to mi sie tak równomiernie porozkładało, że sama nie czuje się na 20 no ale niestety waga jest bezlitosna a ta u lekarza jeszcze bardziej, także dziewczyny pocieszcie się że malutko przytyłyście i wiedzcie że jest ktoś kto duuuużo więcej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze to ja malutko na plusie, bo 5,5 kg na razie. I w sumie tylko brzuszek rośnie i biust. Ale to chyba po mamie tak mam, bo ona zarówno ze mną, jak i z moją siostrą malutko przybrała, a potem spadła do mniejszej wagi niż przed ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×