Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

hej moge wiedziec o co tu chodzi...dlaczego ktos wykasowal moj post?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eleonora....odpisalam ci wczoraj ale ktos wykasowal moj post przykro mi bardzo ale moj maz nie jest zadnym zakichanym cukiernikiem pracuje ciezko na 2 etaty zreszta nie bede ci sie tlumaczyc poniewaz nie jestes na tym forum zaczerniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskawki na kompocik nastawione :P Kiteczek fajny ten wózek. Najbardziej do mnie przemawia ta soczysta zieleń. Taki radosny. Reszta nie specjalna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleonora23-do sandry
ponawiam pytanie do sandry słuchaj mam do ciebie prosbe juz pisalam o tym kilka dni temu ale chyba nie czytałas wszystkich postow otoz podobno twoj maz jest bardzo dobrym cukiernikiem-nie upiekłby mi tort na 23 urodziny mieszkam we wroclawiu i podskoczylabym do ciebie po niego co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiteczek ładne te wózki...ja wolę jednak dotknąć a dopiero później kupić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleonora23-do sandry
ej sandra cos krecisz -na innym topiku pisalas ze jest bardzo dobrym cukiernikiem a jesli chodzi o twoj post to pewnie napisalas na pomaranczowo i moderator skasowal twoje ostatnie 5-10 postow taki maja standard pewnie cos brzydko napisalas a tłumaczyc mi sie nie musisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleonora23-do sandry
skasowal rzeczywiscie po ip komutera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra1308
witam wszystkie sierpniowe mamuśki. ja też mam termin na sierpień ale powiem szczerze że wolałabym już być po wszystkim.czytałam że piszecie o wózkach,mi osobiście też bardzo sie podobał x-lander ale ostatecznie z mężem zdecydowaliśmy sie na coneco v4.moja znajoma ma x-landera i jak dla mnie jest on troszke za masywny,taki szeroki,ciężki a v4 w porównaniu do niego jest zgrabniutki,ładnie sie prezentuje i jest nie drogi.uwaga nie pomylić z coneco v3 są bardzo podobne z wyglądu ale znacznie sie różnia sposobem zrobienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też najpierw pochodzę po sklepach,później może na allegro kupię,ale tylko jeśli będzie znaczna różnica cenowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki dawno mnie tu niebyło.Gratuluje wszystkim poznania płci malenstwa,oraz wszystkim ,ktorzy zawarli zwiazek małzenski:)kiteczek99999999Ja mam ten Tako Jumper i dla mnie jest extra materiał wcale nie jest błyszczacy ,no ,ale kazdy ma inny gust:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleonora23-do sandry
oczywiscie pisze do sa_ndry tej na czarno anie tej na pomarancz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomidorki się wietrzą, a ja się zmęczyłam spacerem...kondycja do dupy jednym słowem... hehe Freckled a to Ci koleżanka GaGa napisała, ciekawi mnie czy serio zagrzmi...? ;) Kiteczku a mnie się podoba ten wózek...mało który teraz jest brzydki...:) :D Ja dziś na obiad schabowe duszone w sosie robię z ziemniaczkami i czymś ale jeszcze nie wiem czym ;) Sylwinka to mleczko na zgagę - którą mam po xxdziennie- to już wypróbowałam, na mnie działa, ale tylko przegotowane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marttusia
hej tez mam termin na sierpien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zle sie wyrazilam - ten mi sie tez akurat podoba, ale tamte tako co maja duze koła( bo ja takie chce ) to maja blyszczace materiały i nie tylko tako ale taki model podobny jak tako z duzymi kolami. mi ten wozek tako jumper tez akurat sie podoba- zwlascza kolor. a te poamrancze oszalały!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleonora23
sa_ndra jestes tam? czemu sie nie odzywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki napiszcie mi jestem w 25 tyg,ale ruchy mojego malenstwa sa znacznie mniejsze niz wczesniej tzn od jakis 2 dni delikatniejsze i rzadsze to chyba nie jest normalne zwłaszcza w tym tygodniu co o tym sadzicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny poprostu za duzo tych wozkow i ciezko sie zdecydowac mi sie od pocztku podobał ,ten tako jumer,wiec niewidziałam,zadnego innego poza nim,ale teraz jak juz go mam to podobaja mi sie jeszcze inne he,he:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa nie przejmuj sie moze chodzisz duzo i nie czujesz tak ruchow dzidzi ... jesli chodzi o wozki ja mam upatrzony kola maja byc pompowane z przodu jednoosiowe zeby sie dwa naraz skrecaly 3 w 1 kosztuje 1700 ale widzialam tez taki 2 w 1 za 1200 tylko ze raczka byla ruchoma wiec kapa bo ja mala jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freckled naje się grochu i będzie pierdzieć po trochu :P:P Tupa ja to pije tylko przegotowane mleko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :) Agucha , iza ,Maternity witajcie :) Widzę.że wczoraj furrorę zrobiły naleśniki :)) Alidżi, to nie jest pierwsze zdjęcie jakie dałam na skrzynkę :) mnie również jest miło widzieć Ciebie. (na zdjęciach) Co do obiadku to dziś serwuję łososia w panierce z ziemniaczkami i jakimś dodatkiem,bo nie mam surówki. Jutro mam do gina na 11.00 i w końcu mężuś pojedzie ze mną :) hip hip hura!!! może będę mieć USG to sobie razem zobaczymy naszą KLUSECZKĘ ;) mam nadzieję,że będzie USG bo ostatnio miałam 20 marca. Korulka ślicznie wyglądasz, widzę że wypad majowy się udał ;) Kiteczku,no fakt mamy podobne brzuszki :)fajne te ciuszki upolowałaś. Ja z meżulem w sobotę się wybierzemy na otwarcie galerii CUPRUM i tam jest Saturn to może coś taniej dadzą na otwarcie to kupilibyśmy pralkę,lodówkę i kuchenkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podoba mi sie ten nr 27 no i tani jest ten wozek .. pokaze mezusiowi to zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie ciężko wybrać wózek - tyle modeli :) Ale jednak faktycznie najpierw lepiej sprawdzić \" na żywo \" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×