Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Dziewczynki, posłałam fotkę brzucha na skrzynkę robioną wczoraj wieczorem. Brzuch rośnie i rośnie - teraz głównie do przodu. Asia ja też plus 2 kg w dwa tygodnie, waga ruszyła się nagle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra1308
witam mamuśki niestety nie jestem z wami od początku wiec dlatego troszke ciężko mi jest was nadgonić.co do zapalenia to ja juz jestem po i wyleczyłam sie poprostu luteina no ale wiadomo że każdy organizm jest inny,jednej pomoże a drugiej nie. mam jeszcze pytanie czy za szkołe rodzenia trzeba płacic? ja na początku słyszałam że tak ale moja gin powiedzieła mi że nic o tym nie wie żeby było płatne a teraz znowu przeczytałam jak pisałyście że trzeba a więc jak to wkońcu jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tupa chmura wisi w powietrzu, lada moment nas zmoczy. Muszę lecieć do diabetologa i wyciągnę autko z garażu, choć w planach miałam spacer. Przy okazji zrobię zakupy spożywcze, bo mój G. szykuje się zrobić dzisiaj zupę ogórkową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Koteczek - tak jak ja przegapiłaś z tego wszystkiego zmianę stopki. Jutro kończysz 26 tydz. Ja zmieniłam już dziś, bo znów mi się zapomni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to dopiero ruszy waga Marzenie jaka fajna pileczkaaaa Korulka fajnusi tez ten Twoj brzucholek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez brzydka pogoda,siedzimy dzis w domku ,odpoczywamy.... ja mam jutro wizyte u gina nie wiem czy usg bedzie robione bo mialam tydzien temu te 4d moj maz placze bo nie mozemy sie kochac mowi ze wszystko mi przeszkadza....kazdy dotyk itd nic na to nie poradze!! powiedzialam ze mu wszystko wyrownam po porodzie ciezko przechpdze ta ciaze kazda ciaza jest inna ale z synkiem na poczatku zle sie czulam a reszte ciazy sie kochalismy i bylo wszystko ok a po porodzie to mi sie chcialo dopiero......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie w bardzo pochmurny i dzdzysty dzień, niech juz popada pozadnie i ciepło niech juz bedzie- mi febry wyszły i sie mnożą \" tzw. zimno\" brrr od tej pogody albo co..... byłam juz po spozywcze zakupy a dalej mi sie nigdzie nie chce isc bo zimnoooooo Koteczku kuruj się!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Dziewczyny, od dawna nikt nie ma wątpliwości, że zaciążyłam;-) Issima pytałaś o zaparcia - ja ich nie mam, a dlatego, że jem często i nie przejadam się, piję dużo wody niegazowanej (3 butelki 1.5l dziennie), jem dużo warzyw, codziennie jeden posiłek z kaszą gryczaną koniecznie niepaloną lub jęczmienną - pęczakiem, no i najważniejsze to pieczywo ciemne pełnoziarniste, w ogóle nie jem pieczywa jasnego (ale to wynika też z diety bezcukrowej jaką stosuję). Wszystko to powoduje u mnie regularność wizyt w toalecie. Do tego wszytkiego przyjmuję żelazo 3 x dziennie, które niestety powoduje zaparcia ale skoro ich nie mam powyższe rzeczy mi się sprawdzają. Buźka, lecę już do diabetologa, bo tam trzeba odstać troche w kolejce (wszystkie ciężarne, więc kto pierwszy ten lepszy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczku leż i kuruj się. Nie jest to przyjemne choróbsko - przerabiałam je jakieś 2-3 miesiące temu. I teraz nie wiem czy mnie nie łapie, bo zatoki się odzywają i bolą z rana. A wczorajsze poszukiwania sukienki się nie udały, tzn. znalazłam jedną, ale cena kosmiczna. No nic jeszcze Galeria Krakowska, Plaza i Tandeta mi zostały :P:P:P A jeśli nie to chyba kupię tą sukienkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mogę otworzyc zdjęcia brzuszka Marzeny, nie wiem czemu spróbuje poźniej, teraz lece do sklepu po drugie śniadanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleonora23
słuchaj sa_ndra wstap na topik ciaza blizniacza bo chyba zapomniałas a zwlaszcza o jednej kolezance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Mamusie! Witam również nowe sierpniówki! Wróciłam właśnie do domu między innymi po glukozie 75g - i powiem Wam że do przeżycia, ale mogłam pic z cytryną. Najgorsze było tylko to ze nie mogłam przez te 2 godz. nic pić, ale dałam radę. Teraz dojadam śniadanie! Szok, żeby o tej porze! Koteczek - trzymaj się dzielnie i zdrowiej :* Aha, mam dzisiaj po południu badanie echa serca płodu. Wiecie na czym to polega może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Marzenie sliczny masz brzuszek Wstawiłam na skrzynkę moje ostatnie 9 nie tylko dzisiejsze zakupki lumpeksowe musze się wziąsc za prasowanie ale sprasznie mi się nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po obiadku (pieczonki z maslnką) umówiłam się z siostrą do lumpexu o 14 może też zrobie jakieś zakupy dla Dzidki, Monika twoje piękne szczególnie te spodnie różowe z kwiatami mnie urzekły, co do imienia to moje dwa ostatnie wpisy do dzienniczka ciążowego to : Jagoda i Inka, u mnie narazie jest przewaga na Hankę, zobaczymy, Marzenie twój brzuszek to mi sie kojarzy z taką pisanką taki idealnie okrągły, gładziutki, cudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Brzuchatki :) stałe bywalczynie i te nowe Ostatnio mało się udzielam, ale stram się na bieżąco wszystko czytać. W pracy mamy straszne urwanie głowy i nawet nie mam czasu, aby z Wami porozmawiać. W domu ostatnio też nie lepiej. Dzisiaj mam \"wolne\" tzn pracuje z domu, bo rano byłam u ginka. Z maleństwem wszystko wporządku, upławy też juz prawie zanikły, tylko to moje ciśnienie... dzisiaj 60/40 - początkowo nie chcieli mnie z przychodni wypuścić bo jeszcze gdzieś zemdleje. Dostałam skierowanie na badania - mocz i krew - i glukoza 50g, ale mam wykonać dopiero w 27 tygodniu - dziwne, ale jak tak chcą... Super, że z Waszymi maluszkami wszystko w porządku. Koteczek, zdrowiej nam szybciutko! u nas wielkimi krokami zbliża się remont pokoju maleństwa. Mięli zacząć 1 czerwca, ale dzisiaj zadzwonili, że chcą zacząć tydzien wcześniej a my nie mamy jeszcze żadnych materiałów. Przy okazji chcemy jeszcze zrobić też przedpokój, więc teraz na biegu musimy zamawiać drzwi bo średnio czeka się ok 2 tygodni. Więc biegamy po sklepach, masakra bo siły już nie te. Brzuszek zaczyna mi ciążyć. Pocieszam się jedynie że za mesiąc wszystko będzie już gotowe. A i postanowiliśmy jeszcze wyskoczyć na kilka dni w góry. Przed remontem zebrać siły, później szkoła rodzenia - bo chyba jednak idę, no i zaraz końcówka ciąży. Ale się rozpisałam, ciekawe czy komuś będzie się chciało przeczytać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda jak to czy bedzie sie chciało, no wiesz....:) Ja na glukozę tez idę może wtym tygodniu bo we wtorek mam wizyte i muszę iść z wynikami więc może w piatek pójde, ja mam juz skończony 27 tc więc chyba jest OK, ja mam iść po lekkim snaidaniu więc git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie piore ciuszki chyba juz ostatnia tura bo mam cala szafe:) ide zaraz kotleciki robic z piersi kurczaka,ziemniaczki no i soroweczka:) u mnie to z zapraciami jest roznie raz sa a raz mam rozwolnienie tylko ja sie napycham wiem o tym lubie jest obiad zaraz cos slodkiego nie zawsze ale zazwyczaj tak mam:) widzicie jakie te babsko jakas Eleonora jest wredne czego ty chcesz ode mnie!? do cholery!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To w takim razi przepraszam... :) Ja na glukoze mam iśc na czczo, a później po wypiciu mam zjeść śniadanie i następny raz kłócie. Tylko pić nie wolno bbrrr..... a to takie słodkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie!!!Koteczek wracaj jak najszybciej do zdrowia:)Mnie tez chorobsko dorwało mysle,ze to zapalenie krtani dotego bol głowy,czy mozecie mi polecic jakies tabletki do ssania ,noi czy moge ich uzywac ,bo niemam zielonego pojecia z gory dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki ide robic obiadek a ty pomaranczo wypad stad kim kolwiek jestes nie obrazaj matek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu tu tak pomarańczowo? Ktoś ma zabawę...fucking shit! Lece gotowac obiadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenie twoj brzusio jest super taki śliczny, nieotłuszczony i okraglutki, ty wogole oprocz brzucha to wcale chyba nie przytyłaś:) Monika 26 śliczne ciuszki- szalejesz kobitko:) ten sukienko sweterek niebieski z rozowymi falbankami jest przesłodki zreszta inne ciuszki tez:) Mnie dzisiaj glowa pęka -polożylam się na godzinkę jak nigdy ALE NIESTETY akurat wszystkim sie w ta godzinę zachciało do mnie dzwonić mialam 5 tel. !!!! masakra jak to nie dadza odpoczac cięzarnej...teraz zrobiłam sobie kawe ale też bol nie przechodzi... co do tabletek na gardło- mi lekarz przepisał tantum verde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurza stopka a propos ciśnienia Ruda 60/40 masakra...ja najniższe miałam 90/60, nie dziw że Cie z przychodni nie chcieli póścic...a Ty cały czas masz takie ciśnienie? Marzenie nareszcie udalo mi się otworzyc zdjęcie Twojego brzuszka, okrąglutki, zgrabniutki, śliczny :)Ale nie dziwie się że nieotłuszczony jak to Kiteczek napisała, jak Ty masz tą dietę cukrzycową, wypijasz hektolitry wody...zdrowo sie odżywiasz...to bardzo dobrze...Ja wszystko wchłaniam, choc ostatnio się staram opanowac i skupiam się na owocach i sokach :) Monika śliczne ubranka :) Ja niestety jeszcze w pozycji zerowej ale już niedługo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie dostałam pensję..i o dziwo od pracodawcy a nie z ZUSu..hmm może oni się jakoś tam potem z ZUSem rozliczają, jak myślicie? Ale leje:D Dobrze,że okien nie myłam bo już miałam je przetrzeć:) W końcu te chmurki sobie skapną i przejdzie, bo się zbierało od dwóch dni. Uwaga uwaga pierwszy raz w życiu gotuję rosół:D Hiehie nareszcie się gotować nauczę, czas najwyższy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiteczek - fajnie z tym remontem, też już nie mogę się doczekać, ale trudno mi się zdecydować na coś konkretnego - tyle teraz tego wszystkiego w sklepach. Ja to ogólnie bardzo długo wszystko wybieram. Chociaż może teraz jak nie mam czasu to będzie lepiej? zobaczymy :) Tupa, ja ogólnie niskociśnieniowiec jestem. Standard to 90/60, a że dzisiaj taka pogoda to i ciśnienie spadło. ale jakoś tego specjalnie nie odczuwam. właśnie kawkę pije :) a na gardło to ja tez polecam tantum verde. zaraz zajrze na skrzynkę, muszę nadrobić zaległości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×