Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

heyka !! Nici zelka ma racje nospe mozesz brac bo jest rozkurczowa i nie szkodzi dzidzi .Napewno z dzidzia jest wszystko OK Dzis ten wielki dzien wiele z nas ma usg :) powodzenia w poznaniu Płci dziewczynki ! mni enogi tez bola ale nie puchna . zgage mialam ze dwa razy i to pierwszy raz w zyciu teraz kupiłam wage wiec kontroluje eheh mi dretwieje reka ;/ jak spie az po bark ;/ Kiteczek :* dla kazdej znas duzy jest brzuchol szczegolnie jak 1 raz sie jest w ciazy ja to od samego poczatku eheh ciagle do lustra i mowilam jaki duzy heheh Moj nie uznaje przyjazni damsko meskiej hehe bo co mialam przyjaciela to hehe chcial zebym krzyska zostawila ;] hehe Moj sie drze ze za malo jem a jem normalnie 2 kromki na sniadanie i ttle on to by chcial zebym zjadala z 5 ;/ Moj sie tam nie oglada ,, czuje sie atrakcyjna :D nie mam plam na buzi ani syfow nie jestem spuchnieta a moj dalej jest zazdrosny :D:DD MoniaPM :(:( nie lez czasami na plecach nie wiem czy ci lekarz powiedzial bo wtedy ukrwienie jest wieksze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, ja mam dzisiaj dwie wizyty u dwóch gienków, pierwsza u prowadzącego (L4 się kończy + kontrola) na 15:30 a na drugą jade prosto po pierwszej na 4D trochę niefajnie ale 22 tc leci i nie ma terminów także niestety inaczej się nie dało. Życzę miłęgo dnia a ja tymczasem jade z koksem bo za 10 dni święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D:D Monia trzymaj się będzie dobrze 🌻 Bebe to tak samo jak ja miałaś ja też początki leżałam w szpitalu a teraz jest dobrze :) Asiaaaa mój to nawet jest zazdrosny o mojego gina a jak mam dłuższe paznokcie to mówi że idę go po jajkach podrapać a nie na badanie :D:D:D:D dziewczyny życzę powodzenia u gina :) ja lecę zajrzę później :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny!!! U mnie za oknem nareszczce wiosna ogarne troche w domciu i ide na spacerek bo szkoda takiego dnia!! Monia trzymaj sie bedzie dobrze!!! Alidżi uwierz mi nie ma ludzi którzy choc troche nie sa zazdrosni!nawet twoj jest tylko sie nie przyznaje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freckled też ogladam nie chciałam wogóle tego pisać i poruszać takiego tematu bo ja jeszcze dzisiaj do lekarza czym dalej to nie mogę się doczekać a jak juz się zbliża wizyta to się nakręcam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) ale u mnie sloneczko swieci pogoda ladna :) *** Monika napewno wszystko bedzie dobrze nie denerwuj sie 🌼 Dziewczyny dzwonilam do gina wczoraj powiedzial ze juz za bardzo nie ma miejsc na dzisiaj a i tak jestem zapisana na 14 i 21 kwietnia wiec spoko. Po za tym w tym szpitalu powiedzieli ze wszystko jest ok macica lozysko dziecko itd nie ma plamien i krawien wiec chyba nie powinnam sie martwic ze cos jest nie tak co Wy o tym sadzicie ? Po za tym moja mama sie smieje ze dostalam konska dawke wiec z Niuniem wszystko ok. ***Tez trzymam kciuki za Was zebyscie poznaly plec maluszkow :) Zycze Wam milego i spokojnego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) ale u mnie sloneczko swieci pogoda ladna :) *** Monika napewno wszystko bedzie dobrze nie denerwuj sie 🌼 Dziewczyny dzwonilam do gina wczoraj powiedzial ze juz za bardzo nie ma miejsc na dzisiaj a i tak jestem zapisana na 14 i 21 kwietnia wiec spoko. Po za tym w tym szpitalu powiedzieli ze wszystko jest ok macica lozysko dziecko itd nie ma plamien i krawien wiec chyba nie powinnam sie martwic ze cos jest nie tak co Wy o tym sadzicie ? Po za tym moja mama sie smieje ze dostalam konska dawke wiec z Niuniem wszystko ok. ***Tez trzymam kciuki za Was zebyscie poznaly plec maluszkow :) Zycze Wam milego i spokojnego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki :) ja mykam do wanny się popluskać :) życzę wszystkim powodzenia na USG :) może nasza tabelka dalej się wypełni :D ja mam jutro i standardowo im bliżej wizyty, tym bardziej się denerwuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alidżi nie ma co się nakręcać :)ja też lekko podminowana jestem... teraz na szczęście wrzucili fajny temat jak modnie wyglądać w ciąży,więc troszkę się buzia ucieszyła...:) Kamila o nic się nie martw, wszystko będzie oki:) ale powiem Ci,że mnie lekarka powiedziała,że w każdym momencie może mnie przyjąć,że kobieta w ciąży bez kolejki wchodzi,więc trochę dziwię się,że tak Ci lekarz odpowiedział,w każdym bądź razie,jeśli w szpitalu poinformowali Cię ,że wszystko dobrze,to nic dziewczyno tylko uśmiechaj się dzisiaj od ucha do ucha,a ja nawet proponuje Ci,żebyś kupiła sobie może drugą torebkę :):):):) hihihi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak kiedyś chodziłam na kasę z koleżanką, która była w ciąży to babki z brzuszkami czekały tak samo jak inne... czasem po kilka godzin! masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co on powiedzial ze mnie przyjmnie jesli bardzo chce miedzy pacjentkami ale w sumie to bezsensu troche wydac dzisiaj 130 zl potem 14 - 200zl i 21- 130zl po to tylko zeby uslyszec ze tak jak mowil lekarz w szpitalu wszystko jest ok. Pojde 14 i 21 nic mnie nie boli ani nic sie niepokojacego nie dzieje wiec mysle ze dzisiaj nie ma sensu co Wy o tym sadzicie ? Nie torebek juz dosyc hehe:P teraz odkladamy na meble nowe do pokoju i wystroj bo moj K. ma ponad 20 par butow i potrzebna nam bedzie chyba garderoba dobrze ze jego wujek jest stolarzem i ma firme to moze nam zrobi w prezencie albo chociaz po polowie ceny bo tak to masakra ile on bierze za takie rzeczy... ;/ a musimy sie jakos pomiescic ja on i nasz Niunio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po wizycie. Tak jak mówiłam usg nie miałam, czekałam dwie godziny na lekarza:/ Wszystko jest ok, tylko mam mocz na następną wizytę przygotować, bo jakieś bakterie wyszły. Powiedział, że za niski cukier mi nie zaszkodzi, mam tylko często jeść i obowiązkowo mieć zawsze przy sobie coś do jedzenia. Drętwieniami też mam się nie przejmować, bo to podobno od niskiego ciśnienia. Dał mi zwolnienie do końca kwietnia. Ogólnie rozwiał wątpliwości, ale nie wiem co u dzidziusia.. Na szczęście to była wizyta na NFZ, następna za 4 tygodnie prywatnie i chyba z usg będzie połówkowym. P.S. Zapłaciłam mu za tą zaległa wizytę;) Pośmialiśmy się z mojej sklerozy;) Ja oprócz magnezu nic nie biorę, mam prenatal w domu, ale było mi po nim niedobrze i przestałam brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka hehe dobre \"D\"D hehe Moj tez jest o gina zazdrosny dlatego nie chodze a ostatnio poruszylam ten temat i mowie ze w szpitalu to codziennie inny facet lekarz mi wkładał palucha jeden to sobi etez zartowal z pacjentkami a wiecie co moj na to ?? ze nie wiedzial nic o tym a ja mowie ze mowilam ze lakarz mnie wola a ten myslal ze tylko na takie badanie o zajrzec do gardla zmierzyc cisnienie i zmieszyc tetno dziecku hehehe a ja no zajrzec zajrzał hahah ale nie do gardła co za głupol ,masakraaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia jak to nie chodzisz? Mój A. zachowuje się normalnie. Wie, że ginekolog to jeden z najważniejszych lekarzy każdej kobiety, bez względu czy jest w ciąży czy nie. Ja nie wyglądam jakoś tragicznie w ciąży, może trochę więcej syfków na twarzy. Za babami nigdy się przy mnie nie ogląda (niech by tylko spróbował), a o mnie jest zazdrosny, ale też w normalnym stopniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ale się byczę:) dzień dobry tvn też oglądałam:( zaraz się do doktora zbieram, jeszcze prysznic i mycie główki - ale w taka pogodę to aż przyjemnie wyjść:) zobaczymy jak maleństwo - znaczy, że ruchliwe to wiem, bo wieczorem zasnąć nie daje i z rana się o pożywienie dopomina, ale inne badania... ma być dobrze! tak kombinuję co tu zrobić, żeby o tej 13 się ruszało - chyba będę musiała coś wtrząchnąć. po jedzeniu jest szansa na fikołki, niech pokaże panu doktorowi jak daje mamuni popalić;) Alidżi - mój też niezazdrosny:( aż czasem mi dziwnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zelka nie chodze do faceta ginekologa , i tylko do babki mi pozwala :D moj moze za bardzo jest zazdrosny :D ale ja nie zarzekam :D Lubie go wkuerzac heeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam słonecznie :) wpisuje się do tabelki opisuję się Nick.........Miejscowość......Wi ek.....T.porodu....Płeć .dziecka/imię GaGa_..........UK................29l......19.07.09...... ....syn/Szymon! kiteczek999999999..wlkp.....27l.......30.07.09....... .córcia/Jadwiga .? Jogi11.........śląsk..............23.........30.07.09... ...Tymon/Hanna....? monika1987..śląsk/małopolska..21......31.07.09.......... synek Franio Alidżi..........śląsk..............29l........02-05.08.0 9.....?..?..?........ spajk....podkarpacie.......30l..........03.08.09.....syn ?Jeremiasz? Majka15181...Glogów...........27l.......04.08.09........ ..?...........? NiLLi.......Ostrów Wlkp.........22l.......05.08.09..........synek Rafał Iwoneczka...lubelskie...........30l.......05.08.09...... ?.............? kapucha171...Pomorskie......19l.......05.08.09......... ?Zuzia lub Eryk lolcia26.........UK...........................06.08.09.. .......syn/antoś? Korulka.....Lublin........29lat.............08-13.08.09. ...syn.../Natasza maartusia1....Przasnysz.......27l......09.08.09......... .?Aleksander!Nikola? Pikle.....Warszawa..............28l.......12-14.08...... ..?/Maria lub Jan Koteczek19833..świętoszów..25l......13.08.09.........cór cia Maja PyZa1986...małopolska...23l.................14.08.09........ ..? Bebe B.............................27l........14.08.09.........?. ...........? Marzenie1508..warszawa..31l..15.08.09.syn Mikołaj/Wojtek/Bartek Asiaaaaa......Sosnowiec_Gwda.....22l...16.08.09... ....?..Zuza anytram........Kołobrzeg......26l.......17.08.09.....?. ...Zuzia/Szymon Agula125....Janów Lubelski....29l......17.08.09.... ......?.... .........?.. Figlarna.....Gdańsk........................17.08.09..... .....?.............? Sympatyczna79...Wrocław....29........19.08.09...Julianna /Mateusz issima.............Pomorze......26l.........20.08.09.... Szymon/mateusz Tupa80.........Katowice........29l........21.08.09...... ....?.............? małaHPW........Bytom..........24l.......21.08.09..... ....?............?.... Justa8228.....eire..............27.......23.08.09..Aleks andra?/ ......? palulka...........Radom..........21.......23.08.09...... ....?............?.... RedHairMama....Łódź..........29........24.08.09......Ani ela / Julian.... nici1980...Janów Lubelski...29l....24-31.08.09...?...Nicola/Olivier freckled11....Chorzów.......27l.........26.08.09........ .?........?........ Monika26sz..Koło ...............26.......28.8.09...........?............?.... kropelkaaaa........Paryż.......27.......28.08.09....?..N atalia/Mateusz Kamila19_2908...Wwa....19....29.08.09.......syn...Maksym ilian/Jakub zelka_86.....Lublin........................03.09.09..... .....?..........?.. Sylwinka25....Jarocin...........25.......18.09.09....... ..?............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż się ogląda i mówi ,że tyle mu wolno bo od tego ma oczy....:P:P i nic nie zrobię,bo nic złego nie robi....widziałam,że nawet kobiety się oglądają za atrakcyjnymi kobietami,a co dopiero oni,zawsze będą to robić.....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie sama obejrze i za facetem a moj wtedy sie wkurza heheeh chyba za bardzo patrzy czy ja nic nie zrobie dlatego sie nie oglada hehe za babka tez np sie obejrze a co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój był zazdrosny o gina, tylko na pierwszej wizycie, ale mu to wybiłam z głowy :P poza tym oboje jesteśmy o sobie zazdrośni, ale w granicach zdrowego rozsądku :) a za innymi przy mnie się nie ogląda, a tak to chyba też nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już czyścioch jestem a mój nawet na usg dowcipnym był i nic. mogę do woli oglądać się za facetami, nawet skomentować to się śmieje😠 fakt też, że sam za dupami się nie ogląda - jakby subaru przejechało oooooooooooo to tak! pocieszam się, że ocenia mnie i moje skłonności do innych po sobie - sam nie ma, więc i mnie nie posądza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwoneczka ooooooj zgodze sie z Toba jakby takie subaru zobaczył to ślinotok hehe zreszta ja tez nawet choruje na zwykła stara tigre :D i na tiuningi ajc hehe moj nie lubi zas takich aut ale subaru sie przejechal az godzine mial jazdy w osrodku ah co to bylo dla niego za przezycie powiedzialam ze na moj widok po pol roku sie tak nie cieszyl hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no samochody, rajdy, tuning... to jest to co mój tygrysek lubi najbardziej. tvn turbo 24h/dobę i będzie najszczęśliwszy na świecie. to też jest dla mnie konkurencja - ale jak z tym konkurować;) były akcje z cyklu - wikend za wikendem rajdy w wakacje i zamiast gdzieś pojechać nad jeziorko to się piekliłam, bo on znów na rajdzie😠 niezłe klimaty były😡 już to sobie wyjaśniliśmy, ale nieraz mi przykro, bo wiem, że on by wolał zamiast ze mną to spędzić ten czas w obłokach spalin:O teraz musiał zbastować z wizjami samochodowymi, bo mamy ważniejsze zajęcia i wydatki, ale ciągle widzę jak w necie wirtualnie "kupuje", uczestniczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwoneczka u mnie identycznie, chyba ocenia mnie po sobie chociaż nawet jak wychodzę na imprezę z kumplami sama to też zawsze mnie zawozi i po mnie przyjeżdża i ja mu wszystko opowiadam z kim tańczyłam itp. i nic tylko się śmieje. Ja w sumie też nie zazdrosna my to jakoś tak zdrowo żyjemy wszyscy tak mówią zdrowy rozsądek i 100% zaufanie. A co do przyjaźni damsko-męskiej to u mnie właśnie taka funkcjonuje tyle, że z własnym mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zelka ale ci dobrze, że ty już po i cieszę się, że wszystko OK a tym moczem to nie ma się co przejmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mój był właśnie na początku przyjacielem, może jeszcze nie takim najbliższym, ale ja generalnie takich nie mam - chyba nieufna jestem. no i tak zostało + bzykanko=udany związek, hihi;) 3majta kciuki za nas, idę coś wszamać i jazda do szpitala🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×