Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

I koniec świąt... Jakoś tak szybko mi zleciało. Mój syneczek kopie coraz więcej i więcej. I coraz mocniej. Jak leżałam rano i na brzuszku oparłam książkę to aż podskakiwała :P:P:P Muszę jutro nadrobić to co napisałyście w święta. Nie miałam jakoś cierpliwości do komputera kompletnie. Dopiero teraz - pierwszy raz od piątku siadłam na chwilę, ale już mi się spać chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polusia widzę ze bierzesz ślub tydzien po mnie :) napisz mi proszę czy bierzesz kościelny czy cywilny?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...lola...
nie znacie leków o których piszę, czy po prostu zlewacie pomarańczowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:):) Święta Święta i po świętach :D no i ja dzisiaj pierwsza :D w niedzielę poszłam wcześniej spać bo coś mnie brzuch bolał ale jest już dobrze a w poniedziałek rano oczywiście zostałam polana wodą no i mężowi nie zostałam dłużna :P lola co do Twojego pytania ja nie znam tych leków bo nigdy ich nie stosowałam :) Tupa cieszę się że wrzód pękł i niech już nie wraca 🌻 freckled gratuluje kopniaczków :D Kiteczek to mogłaś zawołać mnie to bym cię polała wodą :D Monia jeszcze wszystko się ułoży trzymam kciuki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry po świętach! dobrze, że już się skończyły, bo i pogoda wróciła... a święta trochę fiejowe, ale nie będę przynudząa teściową i letką kłótnią, którą miusiałam przez nią odbyć z małżonem. jej głupota sięgnęła dna, zrobiła mi przeogromną przykrość 😭 - tym większą, że jej gadki dotyczyły ciąży. ale już się pozbierałam, leję na to i jestem jedynie utwierdzona w przekonaniu, że na głupotę nie ma lekartwa. no, teraz kawka. ktoś reflektuje? zapodaję (_)>(_)>(_)> i poczytam co popisałyście, bo od czwartku chyba nie miałam czasu - szefów to mam średnio normalnych - najwięcej, najpilniejszej roboty jest przed świętami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za pomysły, pościel to jest to! - póki co A. śpi w mamusiowej,a ja swoją mam na mniejszą kołderkę:) O mikserze myślałam właśnie zelmera, rodzice mają starszą wersję (tzn starszą od dostępnej) i jest super. Ręczniki, ściereczki zakupione. Sztućce dostaliśmy śliczne od teściów, szklanki i zastawę obiadową kupiłam - tylko zestawu kawowego nie mam jeszcze(mam tylko malutkie filiżanki do espresso). Problemem są też garnki, ale porządne są cholernie drogie i nie zrzucę takiego zakupu na przyjaciół. Jak się dorobimy to kupimy sami. Zastanawiam się jeszcze nad jakimś stojakiem na płyty, bo mamy tego od groma (A. jest informatykiem), a i ja swoją kolekcję posiadam:) Wczoraj zrobiliśmy wielki krok do przodu, bo wybraliśmy imię dla córki:) Na razie go tu nie podam, żeby rzeczywiście miała oryginalne i niepowtarzalne imię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie poświątecznie :) Żelka nie bądź taka zapodaj imię córy. Nikt nie będzie papugował. Każdy ma swoje gusta :) Miłego dnia, u mnie piękna pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie Święta minęły głównie na jedzeniu i spacerowaniu. Od dzisiaj koniec ze słodkim :P waga za szybko idzie w górę. Chociaż teraz to pewnie po tym całym obżarstwie, chociaż starałam się nie jeść dużo, ale wiadomo, jak to jest :P Monia, mam nadzieję, że wszystko się dobrze ułoży 🌼 Tupa, cieszę się, że już samopoczucie lepsze! A co do prezentów, to mam mikser Zelmera, rzadko go używam, ale jestem zadowolona. Mam też blender Philipsa http://www.allegro.pl/item599748434_blender_robot_philips_hr_1372_700w_kruszy_lod.html i z niego korzystam częściej. Na ślub dostałam trochę rzeczy, typu parowar, czy zestaw do fondue, czy jakoś tak, ale nie mam gdzie tego pomieścić, więc leży u rodziców w piwnicy... pościele wszystkie sprzedaję, bo mi się kompletnie nie podobają :( Ale sama śpię pod pościelą z satyny bawełnianej i jestem zadowolona. I jest duży wybór wzorów. Ja sobie jeszcze zażyczyłam patelnie Tefal Ingenio nierdzewne z odłączaną rączką (jedną patelnię już mąż załatwił - tak przypalił, że do wywalenia była) oraz garnki Tefala też całe nierdzewne http://www.allegro.pl/item601020337_zestaw_patelni_tefal_ingenio_patelnia_22_i_26_cm.html http://www.allegro.pl/item604155357_l92096_zestaw_2garnkow_2_pokr_tefal_ingenio_inox.html http://www.allegro.pl/item607907569_garnki_tefal_edition_10_classica_do_indukcji.html Te właśnie wszystkie mam i z wszystkich jestem zadowolona. Także to wszystko zależy od tego, co się w danym momencie potrzebuje i żeby dokładnie powiedzieć o co chodzi. Ja pokazywałam na Allegro i mówiłam, że to chcę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Wczoraj zapomniałam was zapytać, wielokrotnie pisałyście o witaminach ale skoro ja mam swoje to nie wnikałam dopóki nie zaszła taka potrzeba.. Ostatnio zaczeły łapać mnie kurcze łydek i chciałam kupić jakiś magnez a z lekarzem nie mam możliwości się skontaktować.. co wy bierzecie, co można w II trymestrze i co byście polecały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewuszki, Anytram co do skurczów ja polecam masaż.... Małżon właśnie pojechał po łóżeczko ale jestem podjarana juz się nie moge doczekać bo jeszcze go nie widziałam: używane + materac + kpl. pościeli z baldachimem za 100 zł. jasne drewno, jak bedzie stało to fotkę zrobię na skrzynie, Miłego dzionka dziewuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam w domu magnez z potasem ale kupowałam go dla S. i farmaceutka pytała komu ma być i taki dała więc nie wiem czy ja go moge brać a masaż nic nie daje, już mi łydki bolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anytram, zanim zdobędziesz piguły (nie pomogę, nie znam się), proponuję pić kakao (albo zagryzać gorzką czekoladę), jeść banany i przeplatać to sokiem pomidorowym. No, odstępy w czasie zachowaj:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry! U mnie wczoraj byli goście. Dawno nie widziana koleżanka z lat dzieciństwa i średniej szkoły. Okazało się, że mieszkamy w tym samym mieście, tylko na dwóch jego końcach :) Na skurcze biorę magnez Asmag i jest on dostępny bez recepty. Kosztuje coś koło 8 zł. Monia PM współczuję tej sytuacji. Mam nadzieję, że sprawa sie rozwiązę w pozytywnym słowa tego znaczeniu. Ale obawiam się, że Twój mąż sam się nie podniesie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie bardzo nie wiem czy mogę w tym temacie, bo mam termin na 31.07/01.08 i to też takie mało precyzyjne, bo średnio się umiałam sprecyzować przy wyznaczaniu terminu. Tak czy inaczej 24. tydzień leci, od dzisiaj jestem na zwolnieniu, mamy 3 miesiące na odpoczynek przed niemowlęcą burzą;) Na razie mam sporo spraw do nadrobienia, ale nie wiem co będę robić później- nie lubię bezczynności. Mąż kupił mi rower i póki brzusio jeszcze mały to będę jeździć. Mam też karnet na basen i chyba wybiorę się na szkolenie z pieskiem- tyle planów jak na tą chwilę- mam nadzieję, że nie zgłupieje od tego wolnego:P dziś idę na usg, mam nadzieję, że w końcu poznam płeć dzidziaka- ciągle się tak niefortunnie układa:) Cwana bestyjka chce nam chyba niespodziankę zrobić- ale to mało ważne. \"żeby tylko zdrowe było\" jak to mi wszyscy powtarzają. Tylko mam już dość pytania: \"wiecie już czy ch czy dz?\"- chyba sobie zrobię kozulkę z napisem \" nie wiem\":) Pozdrawiam dziewczęta i życzę słonecznego dnia- u mnie świeci i zapowiada się ładny dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pikle nienawidze gorzekiej czekolady i soku pomidorowego bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee a banany właśnie jem teraz i akurat teraz to się zaczęło! Ale dzięki za radę! eMka86 witaj :) u nas są i lipcówki, i sierpniówki i wrześniówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny ;) ... I już po Świętach...Ja jeszcze jestem u rodziców bo Mężuś mój pojechał odwieźć szwagra na lotnisko do Krakowa ja będzie wracał to mnie zabierze ze sobą do domku :) Święta miałam dość męczące przez tego ropnia co mi się ropa non stop z niego lała i leje...ale to już końcówka :) Moniczko kijowa sprawa z tym Twoim luby i Ty z Maleństwem w takiej niepewności, smutku...okrutnie...sercem jestem z Tobą :( Kiteczku ładny milusi Brzusio :) Zelko niestety ja jestem nie najlepsza w doradzaniu prezentowym, tak strasznie nie lubię kupować i wybierać prezentów :) Co to imienia to napisz nam, proszę...Twoje jest bardzo oryginalne więc jesteśmy ciekawe :)A co ja mam napisać w takiej sytuacji: Imiona już wcześniej miałam wybrane i tu na forum one się powtarzają, nie chcę żeby ktoś mi pisał że ja jakaś papuga jestem...bo nie jestem...tak miałam z góry ustalone Jasiek (Pikle ja nie papuga) po moim tacie i dziadku Mężusia -jak będzie synek i Maja - córcia (Koteczku ja nie papuga) bo od zawsze się mi to imię podobało, Mężusiowi też przypadło do gustu jest takie ciepłe i nie ma żadnej Majki w rodzinie:) Uważam iż My Sierpniówki mieszkamy od siebie daleko i to nie szkodzi że powtarzają się imiona dla naszych Maluszków :) Jutro USG o 19-tej , hurra...tak nie mogę się doczakać :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a...Emka witaj :) Koteczku to dobrze że już wszystko dobrze z tym Twoim ciśnieniem...jakby nie było trzeba je kontrolować:) Buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszytskim:) dawno sie nie odzywalam, ale jak juz mialam czas zeby cos napisac to najpierw wolalam doczytac a potem sie okazywalo ze juz brak czasu na pisanie:) ja swieta spedzilam w domku ze znajomymi, czesciowo na ognisku, ale nie ma co narzekac fajnie bylo:) tesciowa na szczescie z zagranicy nie wrocila na swieta to mialam chociaz z tym spokoj;p tak wo ogloe to nie dawnoi wrocilam od ginka i mam jakies bakterie w moczu i musze antybiotyk brac:( srednio dobra wiadomosc... amotaks dis mi przepisala, czy ktoras z was to brala? p.s. szkoda ze jeszcze nie mam dostepu do skrzynki, chetnie bym sobie wasze brzuszki poogladala:) milego dzionka dla was:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze stopke zmieniam bo juz 22 tydzien leci:) tupa wspolczuje ci tego wrzodu, wiem co znaczy taki bol, ja kiedys na posladku takie okropienstwo mialam...brrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to powiem, ale z dala od tego imienia wrrrr:D Marika Wiktoria:) Dla chłopca jeszcze w toku, ale pewnie i tak się nie przyda:) Spadam robić zadania z finansów bleeee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliczne imiona Zelka :) ale ja już nie zamienię mojej Majeczki ;) Smacznych obiadków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez humoru dzisiaj totalnie jestem....:( całą noc nie spałam, bolał mnie ząb.....wrrrrr...:( nad ranem przestał.. muszę wybrać się na kontrolę jak najszybciej...:( wrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kolezanka ma corcie marike, taka slodka jest:) a u mnie bedzie Nadusia, albo Ksawery/Alan :) wiec nie bede z ciebie sciagac zelko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×