Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

GaGa mi tez jest strasznie przykro:(no coz moze mi sie uda w tym mies;)i oby,to nie byl chlopak!!!Widzialam,ze jestes z Uk,a skad dokladnie bo ja mieszkam w Newry:) Pozdrawiam pa🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek to super, że widziałaś już swoją kruszynke :) aaaa ja też chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOTECZEK, super, że widziałaś fasolkę. Ja też już się nie mogę doczekać USG :D a do pracy bym chciała chodzić jak najdłużej gdybym lubiła tam pracować... a tak nie jest :) jak tylko powiem, że jestem w ciąży to w biurze rodzice mnie zamęczą... będzie 100 pytań do...! już się tego boję :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Koteczek, oczywiście z calego serduszka gratuluje :) w którym tyg jestes ze widziałas juz dzidziusia?? widze w stopce ze poroniłas, to tak jak ja, boje sie panicznie zeby historia sie nie powtorzyła :(:(:( tez biore leki na podtrzymanie i siedze w domku, duzo odpoczywam strasznie boli mnie krzyż :( was tez dziewczyny?? zwlaszcza z jednej strony, z prawej, moze gdzies zle sobie stanełam, nie wiem juz ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też nic nie boli, ale wszystko przed nami kobietki hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Fajnie, że jest nas już tak dużo:) Wczoraj byłam u lekarza. Dzidziuś ma równo 7 tyg. Mierzy 8,1mm i widziałam juak bije mu serduszko!!:)) Jestem przeszczęśliwa, że wszystko ok. Co do moich bóli to właśnie tak ma być, bo rozciąga się macica i dojdzie do tego jeszcze rwanie w pachwinach czasami, bo też jakieś tam więzadło się naciąga. Acha.. no i od razu dostałam L4, ze względu na specyfikę pracy. No cóż, umrę z nudów.. natalka jak ja byłam w 4 tyg na USG to też widziałam tylko pęcherzyk i nic więcej a teraz w 7 widać już wszystko, więc się nie przejmuj bo pewnie tak ma być. nadiewa jak Twoja beta? sylwunia przykro mi:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiLi
jogi, cieszę się, że wszystko jest dobrze :) jak ja pojdę na USG to pewnie też zobaczę fasolkę i usłyszę serduszko :) ale to jeszcze tydzień hehe jeśli mogę spytać, jaką miałaś pracę, że dostałaś L4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ....................Data porodu......Miejscowość....Wiek...Il.dzieci Kiki2342...........................30.07......Podkarpaci e.......25......0 Jogi11............................. 31.07..........Śląsk.............23......0 natalka2384..................koniec lipca...Podkarpacie.......24......0 Maja136............................05.08.......Szczecin. ........23......0 GaGa_..............................06.08...........UK... ...........29......1 NiLLi ...............................06.08......Wielkopolska...... 21 .....0 nadiewa............................12.08.........Radom.. ........25......0 koteczek19833...................13.08........świętoszów. ....25......1 d.o.r.o.t.k.a......................17.08.........opolskie.........26.......1 dopisuję się do tabelki, bo gdzieś się zapodziałam:) gratuluję nowym dziewczynom! Ja pojutrze do gin śmigam, już sie doczekać nie mogę. Też mnie krzyż boli i brzuch, mdłości mam rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) pamiętacie mnie jeszcze??;) dziś wróciłam ze szpitala, humor mam super a to znaczy że wszystko jest cudnie:) no i po kolei, siedziałam dość długo ale wszystko jest super, niestety był problem z hcg bo zrobili mi dopiero w czwartek i wyszło 150000 ale następne było tylko 50000 więc szok!! no i usg ale wszystko więc w poniedziałek kolejne pobranie krwi i hcg poszło w górę prawdopodobnie to była pomyłka w laboratorium dziś miałam usg, serduszko ślicznie bije i wyszłam do domu, dostanę luteinę zresztą brałam cały czas, ale wszystko jest dobrze, dzidziuś rośnie jak oszalały, ma już 9,1mm:) po prostu jestem mega szczęśliwa ale przeżyłam kilka stresujących chwil w szpitalu na szczęście dobrze się wszystko skończyło:) myślałam że oszaleję w tym szpitalu z nudów i bez forum:D ale już jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Medluję się rónież jako sierpniówka09 to 5 tydzień, jestem podekscytowana i poddenerwowana zarazem, ale generanie pozytywnie nastawiona ;) Za tydzien 17 idę do lekarza, mam nadzieje, ze uda mi sie zobaczyzć babelka na USG. Generalnie ciągle sikam, pobolewa mnie brzuch, ale nie zawsze ;) najchętniej bym złożyła gdzieś zwłoki i ucięła sobie drzemkę Piersi jeszcze nie sa OGROMNE ;) hehe, ale fajnie by było jakby troche podrosły, bo cóż bujne nie są :) Pozdrawiam wszystkie ciężarówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki, cieszę się, że jesteście już z nami :) super, że z dzidzią wszystko dobrze. Oby dalej tak rosła hihi :D lamajra, gatulacje :) dopisz się do tabelki. też idę za tydzień do lekarza na USG :D super, że jest nas coraz więcej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki, cieszę się, że jesteście już z nami :) super, że z dzidzią wszystko dobrze. Oby dalej tak rosła hihi :D lamajra, gatulacje :) dopisz się do tabelki. też idę za tydzień do lekarza na USG :D super, że jest nas coraz więcej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ....................Data porodu......Miejscowość....Wiek...Il.dzieci Kiki2342...........................30.07......Podkarpaci e.......25......0 Jogi11............................. 31.07..........Śląsk.............23......0 natalka2384..................koniec lipca...Podkarpacie.......24......0 Maja136............................05.08.......Szczecin. ........23......0 GaGa_..............................06.08...........UK... ...........29......1 NiLLi ...............................06.08......Wielkopolska...... 21 .....0 nadiewa............................12.08.........Radom.. ........25......0 koteczek19833...................13.08........świętoszów. ....25......1 d.o.r.o.t.k.a......................17.08.........opolski e.........26.......1 lamajra.............................14.08.......W-wa..............26.......0 To sie dopisałam ;) Co do tej daty porodu to takie wyliczenia wiecie czysto hipotetyczne póki co. :) Mam nadzieję, że za tydzień się dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lamajra gratuluję:) powiem Ci że ja tez ciągle sikam:O aż mnie to wkurza, zwłaszcza wieczorem gdy nie mogłam w szpitalu zasnąć i długo leżałam to biegałam kilka razy, bo na przemian mi się chciało siku i pić:D a jak jest u was z mdłościami?? mnie czasem mdli zwłaszcza jak jestem głodna ale na szczęście nie wymiotuję(póki co;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze żadnych mdłości nie odczuwam. I sama nie wiem czy się cieszyć czy frustrowac, że nie mam ;). Znajac moje szczęście przyjdą na święta jak będzie tyle dobra na stole ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki, super, że wszystko jest dobrze i że jesteś już z nami :) lamajra, gratulacje :D coraz więcej sierpniówek:) oby tak dalej hihi ja w sumie nie mam żadnych dolegliwości. nie mam mdłości, nie mam szczególnie dużego apetytu, sikać też chodzę jak przed ciążą, czyli często :P jeśli nie macie żadnych objawów to tylko się cieszyć, dzidzia da nam jeszcze popalić. jak czytam o ciążowych dolegliwościach to włosy mi się jeżą na głowie ;) oby jak najdłużej było jak najlepiej. może będziemy tymi szczęściarami, których nie dopadną mdłości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki 🌻 dla Ciebie i dzidzi, dobrze, że wszystko ok:) Bilardzistka🌻 Lamajra🌻 U nas trochę nerwowa atmosfera, mam nadzieję, że kryzys szybko minie, bo nie lubię takich sytuacji, wolę jak wszystko jest poukładane i zaplanowane:( No ale nie chcę Wam smęcić. Mój Mareczek zasnął właśnie więc cisza i spokój w domu:) Leniuchuje sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny ;), Wam tez gratulasy :) śmieszne że słowo "leniuchuje" sie cenzuruje :D d.o.r.o.t.k.a wszystko będzie ok, kryzys przychodzi i odchodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry! Widzę, że forum się ożywiło :) Bardzo się cieszę! Lamajra-gartuluję jeszcze raz 🌻 :) Widzę, że wszystkie zobaczycie swoje kruszynki przed świętami, a ja dalej się będę denerwować :( A tu tak daleko do tego mojego 12 tc.... I jeszcze zawiadomienie nie przyszło z przychodni kiedy mam spotkanie z połążną ;( Ja chyba zeświruje do tego czasu ze stresu czy z dzidzią ok.... Ale wybrałam sobie kraj na ciąże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalka z jakich okolic podkarpacia jesteś?? Gaga cierpliwości:) jeszcze trochę a zobaczysz swojego maluszka:) czas szybko zleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki cieszę się, że wszystko wporządku z maleństwem. Trochę Ci narobili strachu w tym spitalu, ale jakoś u nas to narmalne ;) Najważniejsze, że masz fasolke pod serduchem, ktora pięknie rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , dzis zobaczyłam dwie kr eski na teście. Radośc przeplata sie ze strachem:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam tydzień temu rezonans magnetyczny głowy- jak robiłam test przed rezonansem nic nie pokazał. Teraz po tygodniu sa dwie kreski tak sie boje że coś sie stało przez to badanie dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! Byłam dziś u lekarza no i potwierdził ciążę. Na 13 sierpnia mam termin wiec.. mogę się przyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczki a czemu cesarke? coś nie tak?, przepraszam ale nie czytalam całego topiku i nie znam dokładnie waszych sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzana musisz wierzyć że wszystko będzie dobrze, podobno pierwsze 2 tygodnie dziecko jest pod ochroną i nic mu praktycznie nie grozi, więc jesli ciąża się utrzymuje tzn że jest silna i wszystko jest w porządku:) głowa do góry i nie smutkaj się bo to szkodzi dzidziusiowi dorcia no jasne że możesz się przyłączyć a nawet powinnaś;) gratulacje:) koteczek no właśnie z jakiego powodu będziesz mieć cesarkę?? u mnie lekarz prawdopodobnie wykrył przegrode w macicy i jesli to się okaże prawdą to ja raczej tez będę mieć cesarkę.. nadiewa gratuluję:) raczej za szybko na rosnący brzuszek ale troszkę powiększa się macica więc może to właśnie to, albo może cierpisz na wzdęcia?? too tez powiększa brzuch... ja tam bym chciała miec już odstający brzuszek:) i jeszcze poczuć kopniaczki:) a ostatnio mi się śni dziecko, jest moje śliczne i takie kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się dzisiaj sniło, że mam wielki brzuch i tocze się jak słonica ;) Przeprowadzaliśmy się na nowe mieszkanie, własne. Ciekawe bo na takowe się nawet nie zanosi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×