Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marta1234567

dzis rozstalam sie z kochankiem po 3 latach znajomosci

Polecane posty

Gość czajka 2..
to czemu kogo ty udajesz? spotyklas sie z facetem ktory mail zone w ciazy wiedzilas o tym a jednak latalas za nim , gdyby on mogl wychodzic w weekendy jestem pewna ze nie zrezygnowalabys, a tylko to dlatego zrobilas bo wiedzilas ze jak sie urodzi dziecko to on odejdzie , tylko go wyprzedzilas w decyzji , teraz udajesz taka swieta po co? zalesna jestes wiesz i to bardzo , TO NIETY ODESZLAS TO ON PODJAL DECYZJE , nawet do ciebie nie napisze.a tak mu zalezalo? zabronilas mu? a to ciekawe jak mozna zabronic? gdyby mu zalezalo odezwalby sie zapytal co u ciebie, facet portkami trzesie bo boi sie by sie nie wydalo jaka glupote zrobil , jestes po 2 kierunkach stud. a taka glupia jeste, on bez matury i madrzejszy pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
ehh:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
Tak taka glupia jestem :P To moje zycie i oja sprawa i za nikim nie latalam bo to ON za mna latal a nie ja za nim :P Na szczescie jeszcze nie musze latac za facetami ;) Nie moja droga to ja odeszlam i tak masz racje gdybysmy mieli mozliwosc spotykania sie to spotykalibysmy sie dalej ;) Nic by mnie wtedy nie rpzekonalo do rozstania sie z nim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
zawsze szczery fajnie wycinasz wpisy i wklejasz..... i zapewne fajnie sie tez bawisz .... nie zycze ci bys kiedykolwiek znalazl sie w takiej syt.. wtedy moze zrozumiesz jakie to hustawki emocjonalne... aaaa wiesz moze ci i zycze ,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
i nie ma sie czego bac moja droga bo ja mam swoja dume i nie zadzwonilabym a nie nie donioslabym jego zonie o tym co on robi, ani nikt z naszych wspolnych znajomych sie nie dowiedzial ;) On nie ma sie czego bac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa wiesz moze ci i zycze ,,,, to bardzo sie roznimy i w tym zakresie, bo ja zycze ci, zebys wreszcie sie obudzila, spojrzala na meza, na siebie w lustrze i powiedziala - dokad ja zmierzam i postapila stosownie do tematu, ktory sama zalozylas i zrozumienia, ze nie jestes marionetka tylko czlowiekim, ktory sam dokonuje wyborow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z boku calkiem
cos wam powiem, mam przyjaciela, bliskiego znajomego, ma zone, 4 dzieci ! i kochanke. o ironio, kocha kochanke, tak mowi, z zona sypia od czasu do czasu, nie stosuja zabezpieczen bo seks jest tak rzadko ze ona truc sie anty nie chce a on jak ma okazje, srednio 1-2 w roku! to korzysta. mowi otwarcie, zony nie kocha. jest matka jego dzieci. kocha niemilosiernie kochanke. stara sie ja zatrzymac za wszelka cene. odejdzie od zony, to pewne, jak tylko male podrosna. wie ze kochanki moze juz dawno przy nim nie byc. ale na pytanie ktora kocha i z ktora chcialby spedzic reszte swojego zyvia odpowiada bez wahania- kochanka. wie ze dzieci nie zobaczy jak odejdzie teraz od zony. wierze mu. raz juz odszedl, nie bede pisac jak sie skonczylo, ale odebral ja ze szpitala.... wrocil bo nie chce miec na sumieniu psychopatki. rozne sa historie jak widac. latwo kogos oceniac i oczerniac nie znajac historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
nie bede tu pisala jak wygladalo moje zycie z mezem- to tyle na temat meza i mojego zwiazku-moge spojrzec w lustro i powiedziec ze zzrobilam wszystko by ratowac malzensto , nie wyszlo .............zostal zal i tylko to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z boku calkiem - nie wiem co chcialas tym udowodnic, ale uwierz mi ten facet to....hmmm...brak mi slow nawet by to wyrazic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z boku calkiem
nic nie chce udowadniac, bo i po co? opisuje jego historie nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
Zawsze szczery, ale Ty nie rozumiesz,ze niektore kobiety chca zatrzymac faceta przy sobie bez wzgledu na wszystko ? Ja jestem pewna,ze u mnie jakby moj ex k chcial odejsc to tez bylyby proby samobujcze szantaze i niewiadomo co :O Nie kazdy jest tak silny psychicznie by to zniesc i zostaje z nia mimo,ze nie kocha mimo,ze brakuje mu wiele w malzenstwie, ale woli dla swietego spokoju i nie psucia zycia kochance zostac z ta zona :( zycie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze szczery, ale Ty nie rozumiesz,ze niektore kobiety chca zatrzymac faceta przy sobie bez wzgledu na wszystko ? doskonale rozumiem, to sie nazywa EGOIZM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
brak slow? nie wiesz co powiedziec? ze co? ze kocha kochanke ,,, ty jestes taki uporzadkowany gosc... Nie znas zmojej syt, ,,,, nie wiesz ile lez wylalam jak cierpialam nie znasz mojej syt.,,,,,, tacy ludzie jak ty potrafia zranic nawet slowami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
A ja mysle,ze nie egoizm a raczej przeswiadczenie,ze maz jest ich wlasnoscia :O i niestety temu mezowi jest ciezko z tego odejsc bo jest straszony :( Ciekawe czy Ty bys odszedl gdyby ktos na twoich oczach probowal popelnic samobujstwo :O nie wiesz jak to jest budzic sie codziennie rano i sie zastanawiac czy znajdziesz trupa czy zywego czlowieka :O hna szczescie u mnie nie dotyczylo to faceta ale kogos bardzo bliskiego i wiem jak to jest byc strasznony samobujstwem i wiem jak ciezko wtedy cos zrobic ... wiec prosze nie wypowiadaj sie jak nie wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
a zona nie jest egoistka? proby samobojcze ..... pzreciez wie ze jej nei kocha - to szantaz .. no ale ty wiesz swoje .......... ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
jakie ograniczenie ?? To raczej twoje ograniczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z boku calkiem
wiesz, jest mi latwiej o tym pisac i dyskutowac bo nie mnie to dotyczy, znam ich historie, i wierze kolesiowi, wiem co robi dla tej kobiety, i wiem tez ze zona jest szantazystka - bo jak inaczej to nazwac? chory uklad strasznie. ale z drugiej strony facet nie ma sumienia odejsc od dzieci, kocha je i poswieci dla nich wszystko. zona dla niego to juz tylko slowo. co w tym zlego ze facet ma zasady i nie chce dzieci zostawic? ja go rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
z boku calkiem tylko wiesz ja go rozumiem, ale te jego zasady to raczej pseudo zasady ;) Bo to ta ktora kocha cierpi na tym wszystkim najbardziej ... wiec nie nazwalabym tego zasadami ;) ale jestem w stanie jego rowniez zrozumiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z boku calkiem
nie no jasne, chory uklad wiec chore zasady ;-) ale wiesz, nie zawsze wszystko jest takie oczywiste i proste jak wyglada. moim zdaniem powinien dac spokoj kochance i tyle. ale on twierdzi ze kocha ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
szczery,,, bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
z boku calkiem gdyby jej dal spokoj to by potem niektorzy np na kfe twierdzili ze jej w gole nie kochal ;) Nigdy wszystkim nie dogodzisz :P Mi moj dal spokoj i widzisz ze sa wpisy,ze w ogole mu nie zalezalo, a ja wiem,ze on po prostu dal mi spokoj bo nie mogl mi dac siebie, a ze nie jest totalnym dupkiem to dal mi szanse na zalozenie rodziny a nie tkwienie w kochankowaniu latami ;) za co ejstem mu wdzieczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z boku calkiem
ja nie znam waszych historii wiec sory za szczerosc ale jesli koles jest bezdzietny i nie odchodzi od zony to dla mnie sprawa jest jasna. sory... inaczej wszystko wyglada jak sa dzieci. tylko ostatnie scierwo rzuci wszystko nie odwracajac sie bo znalazl inna kobiete. mam na mysli dzieci oczywiscie. to nie jest takie proste. jak ma sie w domu czuba a nie matke ktora chociazby dla samych dzieci pozwoili ojcu na kontakty to juz inna bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
Ale ja sie z Toba zgadzam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z boku calkiem
trzeba odroznic gnojkow ktorzy zaslaniaja sie dziciakami, od tych ktorzy naparwde nie maja wyboru. w sumie to mu sie nie dziwie ze jej nie kocha- no bo jak? jak ona ma takie chore podejscie. zal mu dzieci, boi sie zarazem jak juz raz sie posunela do czegos takiego teraz moze skrzywdzic nie tylko siebie ale i te dzieci. mysle ze jesli tamta kobieta odpusci, bo pewnie kiedys odpusci, to facet jak tylko male podrosna kapnie zone w dupe i to rowno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
Mi jest zal takich ludzi :( I tych facetow ktorzy zyja z desperatkami i tych zon ktore nie maja wiekszych ambicji jak bycie z mezem ktory ich nie chce :O Jak dla mnie zalosne .. Ale takie ejst zycie :( Mam nadzieje,ze mnie to nigdy nie spotka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×