Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zauroczon.a

Zaurocznie przez interenet mimo stałego partnera

Polecane posty

Gość taka ona...
..nie napiszę.. ,na ten temat to już wszystko,bo co można jeszcze dodać.. Tyle chyba,że mogę się nie odezwać też z innego powodu..,nie zawsze jestem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zauroczon.a
taka ona...-----> myslałam, że może zechcesz nam opisać tak w skrócie swoją historię. :) Masz stałego partnera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ona...
Nie "wyciągaj "mnie na publiczne zwierzenia...! Może mam ..a może nie.. :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zauroczon.a
taka ona...-----> Skoro zabrałaś głos na moim topiku tzn ze raczej masz niz nie masz.:P Tutaj jestes anonimowa :D- ja sie nie wstydziałam powiedzieć:P Może jednak się skusisz. :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sądzę, że "taka ona" ma faceta :) Gdyby nie miała, internetowe zuroczenie nie byłoby dla niej zapewne takim problemem co do wypowiadania sie na forum publicznym - przeciez jestes tu zupełnie anonimowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie napisze
ale to jest wiadome

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja jestem obecnie zauroczona trzema bardzo fajnymi facetami, Bezedury jest oczywiście na 1- wszym miejscu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ona...
..no i wszystko już wiecie bez mojej pomocy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zauroczon.a
taka ona ----> my tutaj nie namawiamy Cie do zwierzen :P i wcale nie jesteśmy ciekawskie :P ale moze jednak sie skusisz :D i bedzie Ci lzej. może my babeczki bedziemy mogły cos doradzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zauroczon.a
Dodam jeszcze ze klaudka 27 i głos rozadku to nasze góru w temacie i coś doradzą :). Uściski dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ciekawe, bo ja i głos rozsądku przez dłuższą część topiku stalismy na dwóch przeciwległych pozycjach :D ale jasne, jasne - zawsze do usług ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glos rozsadku
co ja ? ze ja to co niby? ze ja cos z klaudka??? musze wrocic do tematu i sprawdzic ;-) pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zauroczon.a
taka ona sama uzna, który obóz jej bardziej odpowiada :) Nie ulega wątpliosci ze mimo innego podejści lecz nie skrajnego- jesteście góru w temacie :) Moja skromna osoba jest tego odwodem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glos rozsadku
a nawet guru ;-) nie jestesmy zadne guru ruru, bo takie cos nie istnieje, ja nazywam rzeczy po imieniu a klaudka ma zdrowe zasady, ktore najprawdopodobniej wprowadza w zycie i tyle pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zauroczon.a
Dodam jeszcze ze głos rozsądku jest bardziej radykalny w swych poglądach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dodam jeszcze ze głos rozsądku jest bardziej radykalny w swych poglądach" miło mi to "słyszeć", bo często to mnie orzykują tutaj "racjonalistką aż do bólu" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zauroczon.a
'guru :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glos rozsadku
racjonalizm i radykalizm to odrebne pojecia...ale co tam ;-) grunt to dobra zabawa ;-) pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"racjonalizm i radykalizm to odrebne pojecia...ale co tam" tak, ale często jednak idą w parze, nawet bardzo często :) a tak na marginesie - jesi ktoś z nas się nagiął w stronę tego drugiego, to zrobiłeś to Ty w moją stronę, a nie ja w twoją, więc więc nie jesteś aż tak radykalny :) Chyba nie do końca tego słowa chciała użyć zauroczona - ale co tam, niewazne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zauroczon.a
Klaudka nie ma skarjnych poglądów bo życie nie jest czarne albo białe- bynajmniej dla mnie aczkolwiek zdanie naszego guru pomaga sprowadzić do parteru i nazwać rzeczy po imieniu ;) Innymi słowy wszystko w równowadze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zauroczon.a
Klaudka to w jednym się już zgadzamy:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak na osobę, z którą się zgadzam tylko w "jednym" to nadzwyczaj fajnie mi się z Tobą gada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"moze ktos przytoczy ciekawa historie ze swojego zycia." klaudka, na pewno masz jakas ciekawa historyjke ;) bys zapodała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zauroczon.a
Klaudka 27----> miło mi:), mam nadzieję, że jednak nie tylko w tej kwestii ;) a wracając do tematu podobają mi się Twoje konstruktywne wypowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 28
czesc dziewczyny ja chetnie podziele sie swoja historia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zauroczon.a
_Kwiatek a może Ty opowiesz nam swoją?:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×