Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zauroczon.a

Zaurocznie przez interenet mimo stałego partnera

Polecane posty

Gość Zauroczon.a
ona 28---> witamy serdecznie w naszym gronie:) i chętnie poczytamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 28
u mnie bylo wlasnie tak jak w temacie,...mieszkalam w anglii z facetem z ktorym obecie bylam 3 lata i poznalam pewnego faceta przez neta z ktorym bardzo dobrze sie rozumilismy.Nie oklamywalam swojego obecnego pozniewaz on mial wglad na to co piszemy i jak dlugo to trwa,efet byl taki ze sie chcac niechcac zakochalam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja nie mialem. ale pamietam jak siedzielismy z dziewczyną i z nudow na czata ona weszła. ja sobie stalem z boku i obserwowalem sytuacje ;) oczywiscie zaczal ja ktos zagadywac, co tam, jak tam, jak wygladasz. zaczelo sie rozkrecac, widzialem ze podoba jej sie ta adoracja ;) potem gosc wyjechal z tekstem: moze sie spotkamy. ona-zadowolenie w oczach ;) ale sie opanowala i wylaczyla to. a ja mowie: to co kochanie, moze cie podrzuce jak cie bede odwozic :P :P :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 28
w skrocie dokanczajac moja histore skonczylo sie na tym ze odeszlam od obecnego na korzysc terazniejszego czyli tego poznanego przez neta,troszke to trwalo,bylo ciezko pod wieloma wzgedami ale oplacalo sie ,jestesmy juz z soba ponad 3 lata i w czerwcu wychodze za niego zamaz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek, skoro wiem coś na ten temat, to wiadomo, że mam - są bardzo ciekawe :) Ale wiesz, nie każdy jest w stanie spokojnie to przyjąć. Znowu Ci się coś w przypływie emocji i zazdrości, że to nie z Tobą :P wymsknie na mój temat i znowu będziesz cierpiał, ze nie możesz do mnie pisać, bo Cię ignoruję :P więc lepiej pozostań w błogiej nieświadomości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 28
tak wiem o tym.Pamietam to jak dzis jak moj ex mial zal sam do siebie ze pozwolil mi na to czyli na klikanie z innym i stalo sie jak sie stalo,niestety dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zauroczon.a
Ona 28 ciesze się ze zechciałaś opowiedzieć i włączyc sie do dyskusji. :) Jesteś szczęśliwa z obecnym partnerem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudka, żalu nie mam, nie martw sie o mnie :P a mozesz dać historie jako pomarańcza jak sie mnie boisz ;) chyba ze sie kafeterii boisz w ogóle, co :D ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mowiac to naprawde chętnie bym przeczytał klauduś. Kwiatuś Cię ładnie prosi 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek, ale ja tu cały czas daję "jakieś" histroie z mojego życia i to pod swoim czarnym :) Trzeba tylko umieć wyciągac wnioski i czytać ze zrozumieniem ;) No a że nazwisk nie podaję - no to chyba normalne :P co do żalu - ja nie pisałam o żadnym żalu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiecuję że grzeczny będę. już na nikogo nie będę najeżdżać na kafeterii 🌼 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"obiecuję że grzeczny będę" ale wiesz, że u mnie już jestes spalony na tym polu. Znasz mnie, taka już ze mnie wstrętna bestia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak. ale tu temat jest o zauroczeniu przez internet. pytanie jest czy Ty mialas cos takiego mając "stałego" partnera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo wiesz... ładnie piszesz, mądrze doradzasz, ale o sobie samej to nie piszesz, a juz na pewno nie wprost ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 28
Tak jestes szczescliwa!Teraz wiem ze zaczalam klikac z innym dlatego w nasz zwiazek weszla nuda,tego faceta ktorego poznalam i z ktorym teraz jestem potrzebowalam dla urozmaicenia mojego tamtejszego zycia,a przy okazji mial te zalety ktorych tamten nie mial.Pojchalam do polski po dwoch miesiacach pisania i po pierwszym spotkaniu wiedzialam ze to jest ON i musze cos z tym zrobic zebysmy moglibyc razem.(Rodzina mnie chwilowo chyba nawet znienawidzila) ale wiem ze juz dawno im przeszlo i ciesza sie moim szczesciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"co do żalu - ja nie pisałam o żadnym żalu \" \"ale wiesz, że u mnie już jestes spalony na tym polu\" wiesz co.. ciekawa jesteś. wezmę sobie te twoje wypowiedzi jako zadanie domowe na rozprackę psychologiczną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zauroczon.a
Ona 28----> fajnie ze jesteś szcześliwa:) i gratuluje trafnego wyboru:) ...jednak musiałaś mieć wyrzuty co do ex kiedy pisałaś ze swoim teraźniejszym partnerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wezmę sobie te twoje wypowiedzi jako zadanie domowe na rozprackę psychologiczną" ależ bardzo proszę, kwiatek. Możesz mnie analizować do woli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zartowalem z ta rozpracka oczywiscie ;) komu by sie chcialo tracic czasu na takie pierdoły, nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zauroczon.a
"hehe ja nie mialem. ale pamietam jak siedzielismy z dziewczyną i z nudow na czata ona weszła. ja sobie stalem z boku i obserwowalem sytuacje oczywiscie zaczal ja ktos zagadywac, co tam, jak tam, jak wygladasz. zaczelo sie rozkrecac, widzialem ze podoba jej sie ta adoracja potem gosc wyjechal z tekstem: moze sie spotkamy. ona-zadowolenie w oczach ale sie opanowala i wylaczyla to. a ja mowie: to co kochanie, moze cie podrzuce jak cie bede odwozic" _Kwiatek----> dobre :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauroczona - to byly moje obserwacje jak sie moja dziewczyna zachowuje w sytuacjach gdy ją podrywają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"spadamy śmieciaro z topu" doceniam to, że tak wytrwale wciągasz mnie do tego zacnego grona "kafeteryjnych śmieciarzy" (bo oboje wiemy, o jaki topik chodzi - w sumie całkiem fajne osoby sie tam pojawiły ;) ), ale ja nie byłam tam ujęta :) Jesli chcesz, możesz sprawdzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×