Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Martusia uwazasz, że 325 to jest spory biust.? Pytam zupełnie obiektywnie. Sama mam dylemat czy jednak nie wybrać ciut mniejszych wkładek. Dziewczyny czy w dniu zabiegu jest jeszcze jakaś ostateczna rozmowa z lekarzem odnośnie naszego wyboru? Wiem, że jakby coś to mam mu dać znać wcześniej ,że chce mniejsze czy okrągłe wkładki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżagaaa
Dziewczyny może któraś z Was robiła zabieg w klinice Kolasińskiego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
Martusia wyślij mi prosze fotke swoich piersi ja zdecydowałam sie na dr.Kasprzyka ale jeszcze nie byłam na konsultacji.Opisz mi jeszcze jak wygląda to komputerowe mierzenie?czy dobieranie? gosiagt@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GG 12 TO ZALEŻY CZY POTRZEBUJESZ POWIEKSZYC DLA SIEBIE BO NIE MIAŁAŚ GO WCALE CZY TYLKO BO TAK CI SIE ZACHCIAŁO. MOZNA POWIEDZIEC ZE JA GO PRAWIE WCALE NIE MIAŁAM WIĘC KAZDYPOWYZEJ MAŁEGO A BYŁ DLA MNIE REWELACJA.MIAŁO BYĆ B BO NA TYLE MIAŁAM ODWAGI. CHODZIŁO ABY ZNAJOMI NIE MÓWILI O PRÓZNA , SILIKONY SOBIE ZROBIŁA, NIE MA CO Z KASA ROBIC.A TERAZ UWAZAM ZE MAM WSAM RAZ I TE 325 ML JEST WYSTARCZAJĄCO. MOGE SMIAŁO CHODZIĆ BEZ\" KAGAŃCÓW\" KAZDA LETNIA SUKIENKA WYGLĄDA NA MNIE SUPER. RAMIACZKA MI NIE WYCHODZA, A WLECIE NIE JEST MI GORACO. I CHYBA O TO CHODZIŁO.MAM C I CZUJE SIETERAZ DOWARTOSCIOWANA W PEŁNI KOBIETĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co martusia ja chyba zle doczytałam. Już całkowicie myli mi sie, że która jakie ma wkładki i okazuje się ze ja mam mieć też 325 tak jak Ty, tyle że anatomy. Ulżyło mi, że nie są wielkie. Myślałam, że masz 250.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie tego sie najbardziej boje, ze inni powiedza \"ale z niej pusta dziewczyna, kasa jej uderzyla do glowy, cycki sobie zrobila\", ale wydaje mi sie ze to nieuniknione i ze nigdy nie zrozumie ta co ma cycki tej co ich nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOSIUNIA. WYSŁAŁAM. CO DO KOMPUEROWEGO MIERZENIA TO JA NIE MAM POJĘCIA ŻE TAKIE COŚ OBECNIE ISTNIEJE. JA ROBIŁAM ZABIEG PONAD 5 LAT TEMU. WTEDY DR KASPRZYK MIERZYŁ LINIJKA I MIARKĄ TAKA PRZESUWANĄ. POTEM DAŁ MI BIUSTONOSZE RÓŻNY ROZMIAR I CAŁĄ KUPE IMPLANTÓW ABYM POWKŁADAŁA SOBIE DO SRODKA POOGLADAŁA SIEBIE W LUSTRZE A POTEM POWIEDZIAŁ CO UWAZAM ZA DOBRE, JAKI ROZMIAR I KSZTAŁT. PO WSZYSTKIM JAK JUZ WYBRAŁAM KILKA ZACZELIŚMY ROZMAWIAC JAKI TEN BIUST CHCE MIAC W EFEKCIE KOŃCOWYM, KSZTAŁT I ROZMIAR. PO WSZYSTKIM Z MOIM MEŻEM PODJELISMY DECYZJE, A DR USTALIŁ TERMIN ALE TO BYŁO ZALEDWIE 1,5 MIESIĄCA TAKIE TERMINY U NIEGO BYŁY. KONSULTACJE BYŁY Z MARSZU, DZIS TELEFON JUTRO WIZYTA. ZABIEG KONIECZNIE PO MIESIĄCZCE, ZABIEG, NOC W KLINICE,RANO OGLEDZINY, WIZYTAY CO 2 DNI W PIERWSZYM TYGODNIU, ZMIAN OPATRUNKÓW POTEM WIZYTA ZA 2 TYGODNIE, MIESIĄC, 6 MIESIECY I PO ROKU WIZYTA TAKBARDZIEJ DLA SIEBIE CZY WSZYSTKO JEST OK. 5 LAT MINĘŁO I WSZYSTKO JEST NA SWOIM MIEJSCU TAK JAK POWINNO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eniii
(wczoraj i dzisiaj) wysłałam zdjęcia wszystkim które chciały jakby coś nie doszło to dajcie znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
Jak już pisałam wcześniej jestem zupełnie płaska ,wramionach raczej wąska a w biodrach szeroka168cm 54kg jak myślicie jakie by do mnie najlepiej pasowały?Lekarz bierze pod uwagę biodra czy tylko mierzy górę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
Martusia jeszcze nic nie doszło możesz spróbować jeszcze raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
Enii od Ciebie też jeszcze nic nie dostałam spróbuj jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
dziewczynki podałam wam zły adres sorry gosiagt@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubila
Martusia napisz proszę jakie miałaś wymiary przed wzrost, waga, pod i w biuście. Ja też bardzo się boję właśnie tego że teraz wstydzę się tego co mam a potem będę się bała tego że mogą mnie wytykac palcami i mówić o głupia w głowie się poprzewracało, i jeszcze dochodzi fakt że ja nie chcę nikogo powiadamiać i nawet nie mam z kim pogadać o moim strachu i wątpliwościach bo daLEJ takie mam i pewnie będę mieć do ostatniej chwili ale ja naprawdę chcę sie pocZuć w końcu jak kobieta czy to jest takie trudne do zrozumienia???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana 35
Witam was kobietki te po i te przed op.Sledze caly czas to forum,choc zadko pisze.Ja 22.12 mam miec op,zaczynam sie powoli denerwowac,zaczynam miec watpliwosci a tak dlugo czekalam i bylam pewna ze chce teraz zaczynym sie bac czy wszystko bedzie ok,i jaki bedzie efekt.Czy to normalne ze gdy jest coraz blizej to przychodzi taki strach?Mam miec op u Kolasinskiego,bo ktoras pytala o niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
Lubila mam dokladnie ten sam problem ,mnie nawet piersi nie urosły w szkole pods.byłam wysmiewana przez chłopaków w tym wieku dzieci potrafią być okrutne wiec jak skończyłam szkole to zaczełam sobie wypychać tak jest do dziś,ale dosyć z Tym nie chce mieć wiecej problemów z kupowaniem bluzek,chodzić tylko w koszulkach bez dekoltu.Chciałabym wreszcie żyć pełnią życia,chodzić z dzieckiem na basen ,wyjechac nad morze,opalać się na plaży.To jest moj cel i chcę go zrealizować.Koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Lekarze specjalnie dają mniejsze żeby potem przyjść i robić większe!!!\" niestety, jestem skłonna zgodzić się z tym.. :( po co robić jakieś 250ml, z całym szacunkiem.. jeśli nawet komuś tak chudemu jak mi można włożyć większe wkładki, to nie wierzę, żeby dziewczyny mające sporo cm ode mnie więcej pod biustem nie mogły mieć większych (wiem nt mięsni, żeber etc etc etc, ale mimo wszystko).. dla mnie szkoda bólu i zachodu :( Enii - dostałam fotki, odpisze :) Martusia - mam gorącą prośbę - nie pisz capsem - bardzo źle się to czyta 🌼 mam jeszcze do Ciebie pytanie - pisałaś, że miałaś małe piersi, zero tłuszczyku.. i masz pod gruczoł??? proszę także o fotki - też mam mieć 325 okrągłe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eniii
czy zauważyłyście że przy okrągłych wkładkach lekarze dają większe rozmiary? : 400, 420 albo 450 tak właśnie dał mojej znajomej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem.. Agniesia ma okrągłe a tylko 250ml, całkiem sporo było tu też dziewczyn z 280-300 okrągłymi - a to nie są duże wkładki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubila
Gosiunia no właśnie dzieci potrafią byc okrutne ale ja raczej wyrosłam już z wieku dziecięcego mam31 lat i ten problem dalej jest.Nieraz na jakiejś imprezie czy w normalnym codziennym życiu jakiś palant strzeli jakieś hasło albo dowcip nawet nieraz może nieświadomie a ja od razu myślę że to do mnie .No trudno to od zawsze był mój kompleks od wielu wielu lat chodzę napchana jakimiś wkładkami i najgorzej jest w lecie bo cały czas sprawdzam czy się nie przesunęły czy ich nie widac horror.Dlatego chociaż panicznie się boję narkozy bólu komplikacji reakcji rodziny itp to mam nadzieje że w ostatniej chwili się nie wycofam, bo to nie jest normalne że zwykłaa kobieta, matka, żona dusz towarzystwa miała przez piersi schrzanione życie.Mam tylko nadzieję że będziemy się jakoś wspierac na forum to damy radę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O znowu nowe osobki:) Ja jestem 2 miesiace po zabiegu i jestem super szczesliwa:)))) Zycze wam Pieknych Cycuchow!!! I nie robcie ich za malych .......buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolinusia
Jestem przed, termin luty. Już spac z nerwów nie moge.Nie wiem ile mam wziąć.Mam 165cm, waga 62, miseczkaC.chciałabym pełne D, jestem ciekawa czy 400ml ,to nie za duzo i na pewno będą okrągłe.Poradzcie dziewczyny czy tyle starczy?????????Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eniii
zaniaaa przeslij mi swoje cycuszki a ja prześlę Ci moje- porwnamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eniii
carolinusia birez 400ml będziesz szczęślwą posiadaczką pięknych cycuszków o rozmiarze pełne D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
Lubila ja też już wyrosłam z wieku dziecięcego chyba żle się wyraziłam ja mam 26 lat( prawie 27) martusia przyślij mi prosze swoje zdięcie wcześniej pomyliłam adres i dlatego nie doszło o to samo prosze Agniesie i Enii gosiagt@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
zaniaa a u kogo robiłaś cycochy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubila
No i widzisz Gosiunia ile my się już męczymy z tymi cycami a ja to raczej z ich brakiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez tak sadze ,255 to mala wkladka ,ale doktorek nawet nie chcial slyszec o wiekszych:(Dziewczyny moze wybierzecie sie ze mna i przekonamy doktorka,ze wieksze beda jednak lepsze dla mnie:),bo Wy kobietki wszystkie razem ,to jak komisja lekarska no i solidarnosc ...silikonkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×