Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość xxblooondinaxx
Witam kobietki;) Mam do Was takie dwa pytanka;) Czy gdybym zrobila operacje na poczatku maja, to czy w lipcu moglabym juz smialo smigac na plazy? I czy jezeli zrobilabym cycuszki na poczatku maja to czy na poczatku czerwca badz w polowie moglabym uczeszczac na solarium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
Janes mnie bolało ramie jakby ktos mnie w nie kopał pewnie jedne boli drugie nie ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
hej hej Black ja tu poczytuje czasem cos napisze ale wiedze duzo nowych kobitek przed operacja ,a z tamtego postu jest tu mini mini osób.ja juz jestem równe 3mc po operacji i nie żałuje niczego ból zapomniałam żałuje tylko ze tyle lat zwlekałam z operacja wciaż gadałam ze zrobie tak przez 10lat i dopiero teraz zrobiłam, nie ma co tak długo czekać:)jak sie nie ma piersi(malutkie) albo takie jak ja wyciagniete worki po ciąży to dopiero radosc jak sie juz posiada nowiutkie cycuszki:):)tylko my siebie wtedy rozumiemy.Ajak Black twoje czucie? moje bez zmian tak jak pisałam ale ide 13stego do doktorka i wypytam ,mam mnustwo pytan ,co juz moge czego nie,juz na basen bym chciała chodzic ,biegac,skakc itp wiec musze wypytac wszystko:) pozdrawiam ciebie serdecznie:) oraz wszystkie kobietki,musze załozyc wkoncu to gg bo tamte stare znikło i bym ci wysłała ale jakos zebrac sie nie moge:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam e-mail do kasprzyka o dokladne oznaczenie implantow jakie mi zaproponowal i odpisal za maja srednice 11,1 cm wysoki profil i za wieksze nie wejda, wiec chyba mu zaufam przeciez on wie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisal jeszcze ze implanty Mc Ghan i Mentor okrągle jakosciowo sa porownywalne, natomiast implant Mc Ghan o śr. 11cm ma 265g natomiast Mentor tej samej śr. ma 300g, wiec zostaje przy 300g Mentor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miamorek u mnie tak samo,taka szczepionka,platna, droga i zero przyjemnosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła cycatka
a dlaczego niektore sa w gr a niektore w ml i jak to sie ma do siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja 30 marzec 2009 - nagory okrągłe kosztują ok 3 tys, więc w lekko powyżej 10tys powinno się to zamknąć. chyba ze doktorek zmieni klinikę i spadnie trochę cena zabiegu, bo ta uważam że nie jest szczególnie adekwatna do całej tej kliniki model med, ale on tam tylko wynajmuje więc nie ma wiekszego wpływu na "otoczenie" nie straszcie z tą szczepionką ja miałam się jutro albo za tydz zaszczepić.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
Janes mi sie udało za darmoszke te szczepionki zrobic pielegniarka powiedziała mi ze jak ma sie skierowanie robia wtedy darmo wiec ja myk do lekarki i powiedziałam ze ide usunac ósemke do stomatologa i boje sie żóltaczki fuksem sie udało albo to słuzba zdrowia nas roliuje i karzą płacic zrobili mi trzy szczepionki darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
ale szczepionka to pikuś do reszty .....:):):) ale da sie przeżyc efekt wszystko wynagradza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ja nie zdąrzyłam zrobić tej szczepionki czy mogą być z tego jakieś problemy? Za równy tydzień będe już z pięknymi (mam nadzieje) cycuchami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janes ale się uśmiałąm z Twojego wpisu odnośnie szcepienia hihi :) dobre dobre :) ja jak się szcepiłamp/grypie to mnie tak bardzo ręka bolała cvhyba przez 2 dni :o:o i sobie pomyślałam, jak te dzieci tio boli przy tych szcepieniach :o:o też pójde w przyszłym tyg, bo jak na razie mam antybiotyk :o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmalaly wiadomo po operaci byly opuchniete ja mam wkladke 480ml moj wzrost 164cm i sa idealne nie male i nie za duze mam w biuscie 94cm tyle co biodrach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej miamorek ja nie wiem,mam tak pojebane z tym czuciem ze masakra,ostatnio czulam tak jak pisalam a teraz znowu lipa:( w dodatku od jakis 2 tyg bardzo dziwnie bola mnie piersi,nie potrafie tego okreslic,martwi mnie to ale nie poszlkam do doktorka jak bylam w polsce :( poczekam jeszcze troche moze samo przejdzie....w kazdym razie mam taka nadzieje sam odpisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniula 28 nie bedziesz miala zadnych problemow,op.odbywa sie na Twoja odpowiedzialnosc. Desperados nie wiedzialam,ze to tak boli,dziewczyny jak nie pytaja przy szczepieniu ktore ramie ,to nadstawiajcie to mniej potrzebne:) Miamorek to Ci sie udalo,dobry pomysl mialas,a ja za swoja szszerosc placilam i to slono ,jedna szczepionka z recepta i porada 70 euro:( i tez bolalo, a nie powinno przy tej cenie,za miesiac jeszcze jedna ,dlatego dziewczyny ( nie wiem czy moge cos polecic na tym forum i do tego namawiac do klamstwa),ale co tam-kombinujcie jak mozecie:)-polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam dodac ,ze nie jestem zadna naganiaczka ,oszustka i zadna ,powtarzam zadna przedstawicielka" klamczuchowa",zeby nie bylo niedomowien;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła cycatka
no ale dla mnie to jest oczywiste ze jak sa opuchniete to sa wieksze :) ja mam na mysli to czy jak juz zejdzie opuchlizna po zabiegu to z biegiem czasu one sie jeszcze bardziej zmniejsza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
Black mnie tez czasem po bolewaja albo jedna to dziwne uczucie wiec faktycznie dziwnie to opisac ja na dodatek zawsze miałam piersi obolałe przed miesiaczka i to niestety nie znikneło własnie wtedy mnie bola i póżniej przechodzi:)ale doktor mi mówił ze te napiecie nie przejdzie jesli tak mam ,a to mnie wkurza bo odrazu mam złe myśli:( na pewno bedzie dobrze:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
Aniula co do szczepionki to nie jest wymagana przynajmniej w clinice medical gdzie robiłam to jest indywidualna decyzja ,ja to robiłam dla swojego bezpieczeństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja też chciałam się zaszczepić,ale miałam tyle na głowie że całkiem o tym zapomniałam.Nawet nie miałam jeszcze czasu żeby kupić stanik.Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomponiara nie wiem,ja chcialabym C ,ale malo prawdopodobne,bo swoich nie mam,a wiekszych od 290g na pewno nie dostane u Kasprzyka.A co wyjdzie u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Black...duble efekt ...choci Ci o podwójną pierś? trudno to wytłumaczyć, ale pierś nie jest ładnie ukształtowania, tylko są widoczne wgłebienia na piersi po bokach czy pod piersią, sprawiając wrażenie podwójnej piersi...ufff:) Janess tez chciałam okłamac moja panią doktor, tzn okłamałam, ale nic z tego nie wyszło :( bo to niby nierefundowane, więc refunduję sobie sama :):O:O ale dzisiaj mam skłądnie...chyba czas iśc spać, bo trudno mi sklecić sensowne zdanie :o:o dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jak z wymiana garderoby. Chodzi mi o to czy wiele z naszych bluzeczek czy koszul trzeba wymieniać. Wiem, że to zależy od wielkosci wkładek ale np. jak ktoś powiększa z a do c. Czy jak ktoś nosi rozm 36 to zmmienia na 38?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła cycatka
na pewno bedzie problem z dopasowaniem ubran, tym bardziej jesli jestes szczuplutka w pasie :) ale zawsze mozna kupowac cos rozciagliwego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła cycatka
dziewczyny moze wy mi pomozecie bo mam taki metlik, samanta??? wlasnie wróciłam z konsultacji i lekarz mi powiedzial ze moge miec i metoda pod gruczol i pod miesien-jak wole. To moj wybor bo kwalifikuje sie i do tego i do tego. No i teraz po prostu nie wiem co wybrac-zalezy mi na tym zeby piers byla jak najbardziej ruchoma, naturalna a wiem ze taki efekt daje pod gruczol ale ten strach ze brzeg implantu moze byc wyczuwalny...czy jest tu moze osoba szczupla ktora ma pod gruczol? czy macie moze zdjecia pod gruczol???? aha aspekt karmienia piersia mnie w ogole nie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franzezka
Ja mam po gruczoł piersi są ładne ale niestety wyczuwalne są brzegi implantów, więc chyba lepiej pod mięsień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×