Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość MAJA SZCZECIN
dziewczyny,mam pytanko czy stanik jest wliczony w cene??czy sie go dostaje??a jak nie to ile kosztuje,zapomnialam zapytac....dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violesia ja chyba nie wytrzymam do 17-tego z tymi badaniami i zapytam doktorka jaka jest tu cena ,w Polsce 200zl,wyniki tego samego dnia,jak nie bedzie bardzo drogo to robie tu ,bo oszaleje.Przynajmniej euro sie \"trzyma\":),bo ja to nie bardzo i to przeziebienie na dodatek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJA SZCZECIN na maila odpiszę Ci jutro,a jeśli chodzi o stanik to ja płaciłam dodatkowo 180zł i kupiłam u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violesia ,a co do kliniki w Czechach to widzielam kiedys reportaz w tv ,ale o dr.Kufa,mnostwo Niemek tam robilo i zachwalaly, a najbardziej cene ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
dziekuje becia769 kochana jestes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janes, wiesz co ja bym nie wierzyła z tymi badaniami na drugi dzień! Bo różnie mozę być! Co innego jakbyś robiła je 15-tego - dałabym im dwa dni. W sumie zalezy od laboratorium, ale te szybkie przeważnie pracujea na tanich materiałach, wiec wyniki tez mogą być \"inne\". Teraz z przeziębieniem sobie odpuść badania, bo wyjdą źle. Po przeziębieniu trzeba odczekać minimum 5 dni bo ob może być podwyższone. A kiedy planujesz przyjazd do Polski? Bo jesli 15-tego lub 16-tego to dasz radę :-) No trzymam kciuki! Myslałam o dr Brzuchańskim z Trinca, ale pewnie ma terminy na 2013 :-) Trzymaj sie Janess! Dbaj o siebie! Ciao!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janka153
Dziewczyny - tak odległe terminy w wielu gabinetach wynikają z dość prostej przyczyny. Często operujący wynajmuje pomieszczenie na godziny i nie może w pełni dysponować swoim czasem lub też pracuje w szpitalach , klinikach na pełny etat i dopiero póżnym wieczorem ma trochę czasu na inne zabiegi w swoim gabinecie.Stąd często kończące się zabiegi póżno w nocy. Kierowca zawodowy nie może zbyt długo prowadzić ciężarówki bo jest niebezpieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samanto prosze odezwiij sie..Mam do Ciebie tsporo pytań,bo ejstes taka znawczynią,ze może mi pomożesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisi1986
MAJA SZCZECIN: to moje gg: 3827874

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miracle, toż to była taka gatka-szmatka. Nic ważnego. Ale napisz jak tam twoje wyniki? Bedziesz dzwonić do dr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violesia ;-) Wyniki wydaja mi sie dobre USG ok ,Hiv ,Hbs ujemny areszta zupełnie sie nie znam na tych cyferkach ;-) zobaczymy jutro z rana zadzwonie ,teraz juz dzieciaki przy mnie.Robiłam jeszcze Ekg bo miałam problemy z serce.Ide dzieciakom zaserwowac obiadek ;-)miłego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja i moje cycuchy czujemy sie super są miękie w dotyku blizny są niewidoczne.Jestem mega szczęśliwa że się zdecydowałam. Teraz czuje się 100%lepiej ,chociaż tak naprawde przed zabiegiem nie miałam jakiś strasznych kompleksów na tym punkcie i decyzje o zabiegu podjęłam można powiedzieć z dnia na dzień to absolutnie jej nie żałuje. Moge tylko żałować że nie zrobiłam tego wcześniej. Kocham moje cycuszki ,a Was wszystkie moje kochane całuje i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze szkoda ze zostala usunieta ta dyskusja miedzy violesia a wszechwiedzaca samanta, szkoda ze nie przeczytaly tego wszystkie dziewczyny ja bylam u jednego lekarza, nie wiem za wiele na temat implantow (napewno nie tak wiele jak samanta bo przeciez ona wie wszystko), mysle ze nie musze wiedziec tyle co lekarz bo po co bylaby konsultacja i owszem patrzylam na to jak wyglada klinika (a wyglada super), przeciez wkoncu placac tyle kasy mam prawo czuc sie komfortowo bedac obolala po operacji i wcale nie czuje sie idiotka droga samanto !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isabell23
WITAJCIE DZIEWCZYNY JA MAM JUTRO ZABIEG NO I MAM STRESA ...NIE WIEM KIEDY TEN CZAS MINAL...DODAM ZE ROBIE U STEPNIEWSKIEGO CIEKAWE JAK DIABLICA SIE MA ..SZCZESCIARA JUZ MA PIEKNOSCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diablica i Izabel jesteście w dobrych rękach ja miałam tam robione i jestem zadowolona ;-) Było cięzko ale jaki efekt, cięcie pod pacha boli strasznie ale najwiecej kregosłup bo przez miesiac spisz na plecach. ja jestem 5 tygodni po i spie juz na boczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
isabel jak masz pytania dawaj odpowiem na wszystkie !!!!! nie boj sie bedzie dobrze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isabell23
NO DZIEKI.. A POWIEDZ MI JAK DLUGO NOSILAS BANDAZE PO ILU DNIACH WYSZLAS Z KLINIKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isabell23
NIUNIA ..A JAKIE MIALAS PRZED JAKIE MASZ TERAZ I JAKIE IMPLANTY MASZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meduza31
a ja wciąż tylko moge pomarzyć o operacji,bo skąd tu wziąć tyle pieniedzy?pozdrawiam wszystkie szczęściary te po i te przygotowujące się do operacji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
isabel zabieg mialam w wtorek bandaze i dreny sciagniete w piatek i znow bandaze w sobote do domku i po tygoniu do kontroli i wtedy bandaze sciagniete i stanik sportowy ( ja mam triupfa mocno zabudowany) i opaska uciskowa non stop przez 3 miesiace. wkładki mam 375 miałam małe B teraz DUUUZZZEEE D i sa super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isabell23
NIUNIA DZIEKI ZA ODPOWIEDZ A POWIEDZ MI JESTES ZADOWOLONA Z ROZMIARU A TAKZE JAKA JEST TAM OPIEKA I JAK JEST Z PODAWANIEM KETONALU (BO PODOBNO PODAJA CO 8 GODZ A TO NIE WYSTARCZY) ALE MAM JUZ JAZDY NA MAXA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
Przyznać sie która usunęła mój komentarz odnośnie wszech wiedzącej Samanty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
Oby mi to było ostatni raz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riki-tiki-tak
sfvwef

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×