Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość MAJA SZCZECIN
JA WIEM..aniula28 BARDZO CHCE MI WYSLAC SWOJE NOWE SKARBY :) :) :) :) A JANESS TEZ NAPEWNO MI WYSLE JAK NABEDZIE :) :) :) ZLITUJCIE SIE , BUZIACZKI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja podkreslam- w moim przypadku,dr.powiedzial,ze wyjda dwie pilki z okraglych implantow i mam anatomy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja ja mogę Ci wysłać fotki tylko że ja przed zabiegiem miałam rozmiar B po karmieniach 2dzieci.Fakt że nie miałam strasznie wiszących ,ale zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
CZEKAM,CZEKAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
JANESS A TY MASZ A CZY B ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy 9 cm roznicy kwalifikuje sie do \"A\"to raczej\"AA\";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
ANIULA.......JAKA FARCIARA-ZAJEBISTE SA :) SUPER DO TEGO NIE WIDAC FAKTYCZNIE CIECIA....DZIEKUJE ZA ZDJECIA,NAPRAWDE BARDZO ŁADNE NO I WCALE NIE WYGLADAJA NA PILKI...NIE ODZNACZA SIE IMPLATN.....ALE MUSISZ BYC SZCZESLIWA...:) :) AH....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mam rozmiar 75E ,a tak naprawde jak jestem normalnie ubrana wcale tego nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
ANIULA A JAKIEJ FIRMY TO IMPL.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
MOJE TEZ OKRESLIL NA AA I ZAPROPONOWAL 325 ML. A JA MAM 165 CM,67 POD BIUSTEM I WAZE 48 KG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
A JAK U CIEBIE Z TA GWARANCJA,CZY DOSTALAS DOZYWOTNIA CZY JAK?? A JA ZAWISLAM NA TYCH ZDJECIACH HEHEHEH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwarancje mam dożywotnią z Twoimi wymiarami też będziesz miała spory rozmiar ,ja mam 167cm 57kg pod biustem 75.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
CZYLI NIGDY ICH NIE BEDZIESZ MUSIALA WYMIENIAC?? JA NA MANTORY MAM DOSTAC NA 20 CZY 25 LAT....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalen Katowice
Witajcie - czy przed zabiegiem wykonywałyście usg czy mammografię???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
PONOS W SZCZECINIE JEST JEDNYM Z LEPSZYCH LEKAZRY A NAPEWNO JEDNYM Z LEPSZYCH W POLSCE OD REKONSTRUKCJI PIERSI PO AMPUTACJI....MAM JUZ KILKA ZNAJOMYCH KTORE ROBILY U NIEGO,WSZYTSKIE ZACHWYCONE,WSZYSTKIE OKRAGLE IMPLANTY...NO I NAJWAZNIEJSZE ROBI W SZPITALU NIE W KLINICE A JAK MAM PROBLEMY Z KRZEPLIWOSCIA ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalen Katowice
16 03 mam zabieg, wyjsciowe wymiary 75 pod biustem i 87 w biuście zastanawiam się czy 325 mentorki nie będą za małe???? proszę o odpowiedź i pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tylko pytam też znam dziewczyne która u niego robiła i też jest zadowolona ja na początku również chciałam u niego robić ,bo też jestem ze szczecina ,ale później zdecydowałam się na Kubasika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny po co wy sobie do gardła skaczecie?po co?nie rozumiem tej zbędnej dyskusji.Przypomnijcie sobie same,jhak pierwszy raz wesłyście na to forum,kto między innymi wam pomagał odpowiadał na pytania?no kto? odpowiem za was SAMANTA!!!! kiedys to forum było miejscem w którym człowiek mógł znależc odpowiedzi an swe pytania, a teraz...przypomina to bardziej pyskówke i bezsensowne kłotnie,które nie mają nic na celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalen Katowice
Witaam wszystkich! Aniula ja również jestem po 2 dzieci obecnie mam tzw 75 B po karmieniach więc lekko przechodzone - chciałam się dowiedziec czy piersi faktycznie są trochę uniesione? Ja biorę okrągłe bo brak mi piersi szczególnie w górnej części. Doktor przekonywał mnie ze w moim przypadku nie ma wiekszego znaczenia czy bedą anatomy czy okrągłe. Jakie miałaś cieci?? Ja mam mic w fałdzie podpiersiowym????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wokółotoczki blizna kompletnie niewidoczna , gdybym mogła jeszcze raz wybrać brałabym wieksze minimum 450ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zamieszanie! Samancia zeby być szanowanym trzeba szanować innych-weź sobie to do serca kochaniutka i jeszcze raz zalecam uważne czytanie, bo znowu cię fantazja poniosła. :-) No ale skoro zaproponowałaś rozejm, to nie zamierzam być dla Ciebie nie miła (mimo że ty dla mnie nadal jesteś) Sami a kiedy masz właściwie zabieg i u kogo? Bo jakoś mi umknęło? Miracle daj znać jak tam wyniki. JANESS ALLES GUTE! Zdrówka, szcześcia i pieniążków :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki dzwoniła dzisiaj do mnie Diabliczka mówiła że ,strasznie cierpi nie może się ruszać i że jeszcze nigdy czegoś takiego nie przerzyła,ale pocieszałam ją że z każdym dniem bedzie coraz lepiej.To tyle od Diabliczki,a i oczywiście kazała pozdrowić wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki ,własnie sie dowiedziałam że z wynikami wszytsko Ok superrrrr-) teraz jeszcze tydzien i bede posiadaczka piersiatek :-);-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniula 28 ;-) Pozdrów diabliczke niech sie trzyma dzielnie,ah mam coraz wiekszego stresaaaaa;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miracle gratuluje to jeszcze tylko tydzień Ci został.Diabliczke pozdrowie napewno dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×