Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Miracle a jaki Ty masz rozmiar wkladki? bo przejrzalam z grubsza forum i nie moge znalezc... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
Miracle to mój e-mail gosiagt@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbardziej miekkie
czy to prawda dziewczyny drogie ze NAGORY to te najbardziej miekkie? moze któras macała rózne firmy i ma porównanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbardziej miekkie
czy to prawda dziewczyny drogie ze NAGORY to te najbardziej miekkie? moze któras macała rózne firmy i ma porównanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bojesieboje
nie wybieraj żukowskiej !!!ona oszpeci tylko twoje cialo chyba ze bedzie miala szczescie i jej sie uda!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki, JESZCZE TYLKO 2 DNI :) Miłego dnia dla was wszystkich tych przed i tych po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbardziej miekkie
czy to prawda dziewczyny drogie ze NAGORY to te najbardziej miekkie? moze któras macała rózne firmy i ma porównanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, implanty nagor są jednymi z miększych. dla mnie w porównaniu z metorami i mcghanami są zdecydowanie bardziej miękkie (okrągłe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulek26
Witam wszystkich.Zajrzałam tu zupełnie przypadkiem ale widzę,że temat dotyczy również mnie. Otóż - w listopadzie 2008 poddałam się operacji powiększania piersi anatomicznymi wkładkami Mentor o poj. 310 ml. Przed operacją miałam biust w rozmairze 70 A (koszmar!!!) a w tej chwili jestem szczęśliwą posiadaczką ślicznego biustu w rozmiarze 70 D :) Ta operacja to spełnienie moich marzeń i choć po samej operacji cierpiałam dość mocno to chętnie poddałabym się jej jeszcze raz! Na szczęście trafiłam do super kliniki a lekarz który mnie operował jest świetnym fachowcem naprawdę godnym polecenia! Jeśli mogę to wyrażę tu swoją opinię - jeśli którakolwiek z Was Drogie Panie (podobnie jak ja do niedawna) cierpi z powodu zbyt małego biustu (niestety nie każdego natura obdarza hojnie) i ma możliwość poddania się takiej operacji TO SZCZERZE POLECAM!!! Ja jestem dziś we własnym pojęciu pełnowartościową kobietą (a kiedyś miałam o sobie zupełnie inne zdanie) a przy okazji i mój mąż jest zadowolony...:) Jeśli ktoś chciałby uzyskać jakieś bliższe informacje lub o coś zapytać to chętnie odpowiem:) P[ozdrawiam serdecznie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbardziej miekkie
aha dzieki samanta...bo kiedys mailowałam z dziewczyna ktora miala robione u zukowskiej eurosilicony i uperała sie ze wlasnie te eurosilicony sa najbardziej miekkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny! wróciłam!!!w końcu mam neta :-) i pomału zabieram się za zległości bo widzę że szalejecie kochane :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris50
Witam madziula! Czytałam co piszesz i ja juz sie w tym pogubiłam.Operacje miałam teraz 5 marca,jestem dwa tygodnie po i jest super.Ale do czego zmierzam.Otóz ty przed miałas 70A i włożyłaś sobie 310 i masz rozmiar teraz 70D A ja przed miałam 75A i włozyłam 400 tzn lekarz mi tak doradził poniewaz mam 172cm wzrostu i stwierdził że mam szeroka klatke...?to jaki ja mam rozmiar bo az mnie to przeraża!!!!Wydaje mi się że nie sa wielkie .Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki spokojnie z tymi rozmiarami jest różnie czasami przy 300ml otrzymujemy rozmiar D ja mam 400ml i też mam D czasami E ,a i przy 450ml też może wyjść D tak ma właśnie moja koleżanka. Rozmiar po op zależy od wielu rzeczy. Diabliczka Violesia co u Was gdzie się podziewacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was dziewczynki !!! dawno nie pisałam ,ale czytam kożdego wieczora pod koniec kwietnia mam konsultacje u doktora Kolasińskiego,cały czas się zastanawiam między nim a Kubasikiem ??????????? zazdroszcze wszystkim które mają to za sobą i nie mogę siędoczekać Madziula a u kogo ty robiłaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris50
Jak długo trzeba czekac aż piersiatka bedą miały rzeczywisty rozmiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśle że tak ok miesiącu widać już rozmiar piersi ,bo do tej pory schodzi opuchlizna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie cycolinki te przed i te po !!!!!! Doris ja miałam rozmiar 75 B po op wkładki 375 ml. mam rozmiar 75 D lub E zalezy jaka firma :-) Jestem 7 tygod po i piersi sa już normalne. Opuchlizna jest do 4 tygod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madżenta ,a Ty już byłaś u któregoś z tych lekarzy na konsultacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hey040
Ja przed operacja mialam 75A, wkladki 300 anatomiczne sredni profil a teraz mam pelne B/male C. Co oznacza, ze trudno jest okreslic stan docelowy wylacznie na podstawie wielkosci implantow. Przy okazji ponawiam moje pytanie z poprzedniej strony :-) Czy ktoras z Was miala ciecie okolobrodawkowe? Jezeli tak, to czy po kilku miesiacach widac blizny? Ja po kilku tygodniach od operacji caly czas mam cienkie bladoczerwone kreski i zastanawiam sie czy z czasem beda niezauwazalne. Nie ukrywam, ze decyzje o takim a nie innym cieciu podjelam na podstawie zaslyszanych komentarzy dot. mniejszej widocznosci tego wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hey040
Ja przed operacja mialam 75A, wkladki 300 anatomiczne sredni profil a teraz mam pelne B/male C. Co oznacza, ze trudno jest okreslic stan docelowy wylacznie na podstawie wielkosci implantow. Przy okazji ponawiam moje pytanie z poprzedniej strony :-) Czy ktoras z Was miala ciecie okolobrodawkowe? Jezeli tak, to czy po kilku miesiacach widac blizny? Ja po kilku tygodniach od operacji caly czas mam cienkie bladoczerwone kreski i zastanawiam sie czy z czasem beda niezauwazalne. Nie ukrywam, ze decyzje o takim a nie innym cieciu podjelam na podstawie zaslyszanych komentarzy dot. mniejszej widocznosci tego wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris50
No to sie ciesze:)że nie bedą aż tak wielkie!!!Już nie moge sie doczekac kiedy ściągnę ten pancernik.Dziewczynki powiedzcie mi jeszcze czy musiałyscie też przyklejac plastry silikonowe?Mi lekarz kazał po 4 tygodniach przykleic pod pierś tam gdzie miałam cięcie...?i nosic dwa tygodnie podobno zeby blizna była miekka...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEYo40 ja miałam takie cięcie jak chcesz to wyśle Ci fotke i sama zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris50
Jak bys mogła to byłabym wdzieczna.Miałaś takie plaster przyklejany?dorota5011@op.pl Dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki;-) Fotki wysłane mam nadzieje ze mi nie umknął zadej @. Ktoś sie pytał jakie mam wkłądki Mghany 410MF -335g-lewa 410MX -370g-prawa dwa rózne profile Pozrawiam i trzymam kciuki!!!!!!!! :-) ;-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mracle dzieki za fotki,Twoje piersi są piękne naprawde super. Moje GRATULACJE:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×