Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

napisz coś więcej, ile czekałaś na termin, ile na konsultacje, jakie wkładki, jaką masz wyjściówkę i ile płacisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na konsultację czekałam 5 miesięcy, na op kolejne 7 ... i w końcu się doczekałam ... :) płacę 12 tys za okrągłe McGhan ponawiam e-mail: asiul_a1@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
janess wyslalam i dostalam twoje.... ALE MUSZE TO POWIEDZIEC PUBLICZNIE-ZAJEBISTE MASZ TERAZ :):)POZDRAWIAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja, dziękuję za foteczki. Twoje cycuchy są świetne. I wcale nie są małe... Może jeszcze ktoś się podzieli, proszę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi jeszcze proszę o co chodzi z tymi drenami, gdzie one są umieszczone, bo szczerze mówiąc nie bardzo to sobie wyobrażam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris, bo u mnie w mailu jest podkreślinik, a nie myślnik! :) skopiuj ten obok nicka najlepiej :) :) dziękuję za zdjęcia Dziewczynki 😘 Asiula, dreny są po bokach piersi, takie malutkie nacięcia na nie robią, nie zszywa się ich nawet po tym :) straszne są kolejki do Szczyta, dlatego ja z niego zrezygnowałam.. czemu pod gruczoł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brava123
czesc dziewczyny! w sobote mam zabieg powiekszania piersi. wykarmilam juz dziecko, wiec chcac nie chcac moje cycuszki ulegly sile grawitacji. doktor zaproponowal mi 350cc mentor high profile. slyszalam jednak, ze przy obwislych piersiach (choc moje sa przy tym dosyc male, mam A badz male B) lepsze sa implanty anatomiczne. czy ktoras ma jakies pojecie na ten temat? z gory dziekuje za pomoc, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris i Maja! Dziekuje bardzo za fotki, naprawde piekne wam piersi wyszly!! Meduza nie martw sie wyjsciowke masz taka jak ja wiec cos wiecej uda sie pewnie wywalczyc, chociaz jestes nizsza i tym samym szczuplejsza ode mnie, mysle ze rozmiar d bez problemu wyjdzie ;) Karo czekam na fotki ;) I Janess jakbym mogla Ciebie tez prosic o przeslanie zdjec? pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja dzięki za fotki,cycuszki masz świetne,a poczekaj,aż się ułożą,to dopiero będzie :)Asiula sprawdz pocztę:)Meduza jutro odpiszę na Twojego maila.Pozdrowionka dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janess fotki dotarły, piersi naprawdę robią wrażenie... :) Samanta pytasz dlaczego pod gruczoł, a ja szczerze mówiąc nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie. Wierzę, że doktor wie co robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę dobrej nocki, dzięki za foteczki i mam nadzieję za kilka dni przesłać swoje :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brava123
czesc dziewczyny! w sobote mam zabieg powiekszania piersi. wykarmilam juz dziecko, wiec chcac nie chcac moje cycuszki ulegly sile grawitacji. doktor zaproponowal mi 350cc mentor high profile. slyszalam jednak, ze przy obwislych piersiach (choc moje sa przy tym dosyc male, mam A badz male B) lepsze sa implanty anatomiczne. czy ktoras ma jakies pojecie na ten temat? z gory dziekuje za pomoc, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brava123 szkoda,że tak pożno dołączyłaś do naszego grona:( trudno jest tak powiedzieć na pałe jakie Ci wyjdą... musisz podać swoje dokładne wymiary waga ,wzrost,ile pod biustem itp.... ciężko też bedzie trafić w Twój rozmiar ,nie piszesz jakie chcesz mieć,jaki masz rozstaw piersi skoro już w sobotę masz zabieg to na pewno jesteś przygotowana ,więc podziel się z nami wymiarami i tym co bedziesz miała wsadzone nie wiem czy dziewczyny znajdą czas aby szcz. Ci odpowiedzieć najlepszym rozwiązaniem będzie jak przeczytasz chociaż 150 ostatnich stron,tam znajdziesz wiele pytań i odpowiedzi dotyczących spraw związanych z zabiegiem może trafisz na dziewczyny o podobnych wymiarach do Twoich i porównasz co Ci zaproponował lekarz poproś dziewczyny o podobnych wymiarach o zdjęcia,ale nie zapomnij wysłać im swoich piersi przed zabiegiem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie zrobiłam oponke
hej,czasem sledze ten watek i zastanawia mnie czy samanta zrobila juz cycuszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moje cycuszki właśnie skończyły roczek!!!:):)Ale ten czas szybko leci:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze dziewczynki:-),milusiego dnia Wam życzę; cze Dorcia,bijesz rekordy popularności na kafeterii;gdyby tak zrobic ranking najlepszych cycków zajełabyś z pewnością pierwsze miejsce;zerkam na Twoje cycki średnio 2 razy dziennie;gdybym wiedziała,że napewno wyszłyby mi takie jak Twoje to bez zastanowienia dałabym się pokroić;tylko,że niestety nie wszystkie op kończą sie sukcesem,nie wszystkie cycki po wyglądaja tak cudnie;ze mna jest tak,ze jestem taka jakaś mała wydaje mi się ,ze nieproporcjonalna i obawiam się,że u mnie implanty mogłyby wyglądać cholernie nie naturalnie,że będą wygladały jak dwie mandarynki wciśnięte pod skórę;niby po dwóch karmieniach -każde dziecko karmiłam prawie po dwa lata.Wszystkie chciałybyśmy mieć idealne naturalnie wygladajace piersi ale nie mozemy przewidzieć jaki będzie efekt końcowy operacji. wiecie co juz mi sie mózg lansuje od tego rozmyślania,codziennie śledzę róźne fora internetowe o tematyce powiekszania piersi,przegladam galerie zdjęć;mąz patrzy na mnie z boku i jakoś nie wspiera mnie psychicznie w słuszności mojej decyzji,siostra o rozmiarze biustu 80EczyF śmieje się ze mnie i już sama nie wiem co mam robić....:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze Becia,czy ja Twoje cycuszki miałam przyjemność oglądać?jeśli nie to padam na kolana i proszę o fotkę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
becia dzięki za full wypas galeryjkę zdjęć;jestem pod wrażeniem tych bimbałków,że też udało się z takiej wyjściówki stworzyć takie rewelacyjne piersi,świetnie wyglądają w biustonoszu,świetnie pod koszulkami i doskonale golusieńkie:-) dzisiaj jestem na tak:-)tak,chcę mieć piękne CYCKI!:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meduza cieszę się,że Ci się podobają i działaj dziewczyno,bo nie ma na co czekać:):)Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brava123
becia czy ja tez moglabym prosic o kilka zdjec? jestem przed zabiegiem, mam w sobote i po prostu pochlaniam tony zdjec przed i po:) z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEDUZA:)Dziękuje ci za tą szczerą wypowiedz!Naprawdę podbudowałas mnie zajebiście.Idąc na operację bałam sie cholernie czy aby nie wyjdą mi tak jak napisałaś dwie madnarynki.Ale na szczęscie są dla mnie idealne.I ŻYCZĘ TOBIE I WSZYSTKIM DZIEWCZYNOM ABY BYŁY TAK ZADOWOLONE JAK JA Z NOWYCH CYCUSZKÓW.MEDUZKA jak zrobisz sobie cudeńka to poślij foteczki?:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becia a czy mi rowniez wyslesz? Powiedz czy teraz po roku wygladaja juz na naturalne (mam na mysli brak wybrzuszenia od gory). Bo caly czas mecze sie miedzy okrąglymi a anatomicznymi. Okragle mi sie w sumie bardziej podobaja tylko przeraza mnie to wybrzuszenie od gory ktore moze byc i to dosc wysoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo Kobitki! no i ja mam nadzieje ze moje beda tak sliczne jak od Doris :-),jest szansa bo mamy podobne wymiary, też bym nie chciała miec mandarynek :-( Dziewczynki ponawiam prośbę,prześlijcie mi Wasze cycuszki,odwdziecze się we wrześniu obiecuję ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×