Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość anka770007
Czesc dziewczyny znacie moze takie implanty Vertex szukalam w internecie na temat tej firmy a nic nie znalazlam moj lekarz takie mi zaproponowal Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TIMIDA Fajniusie masz te cycuszki! Dla mnie bomba!Jaka była wyjściówka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki napiszcie mi proszę kiedy mogę się położyc na boku:(Jak ja mam dośc spania na plecach!!!!!!!!!!!!Cztery tygodnie po op.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris50 mi dr.powiedzial ,ze po miesiacu moge spac na boku,przy anatomach ,ale w sportowym staniczku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basterberis
doris50 Hm co tam pancernik ale za to jakie piekne cycuszki na pewno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basterberis
Dziewczyny ja jestem z brzegu to jest 40 km od wroclawia czy ktos moze mi polecic dobrego chirurga z moich okolic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
janess ...ja mam pod piersiami 76 a w cyckach 86 chyba ale nie wiem czy dobrze sie mierze na pewno mam 75 A!:)..a ty jaka mialas wyjsciowke ?..jejku ja jestem zielona totalnie ...Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
janes ale pod piersiami mialas 66 tak?:)...tak ze Twoje piersi to tak male nie byly hehe..Glupio mi sie pytac w koncu jestem tu od dwoch dni chyba ale moglabysmi takze wyslac zdjecie twoich piersi?...jestem ciekawa jak wygladaja anatomiczne ...uwazam ze dla mnie anatomy chyba beda lepsze od okraglych bo ja taka chuda i dluga jak patyk i mam gnotki na dekoldzie :P Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
Dzieki janess jestes kochana :))...moj adres to: hanna_boc@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa212
hej :) jestem z olsztyna, mam rozmiar 75 b ale marzy mi sie pelne C :):) pytanko-czy znacie dobrego chirurga w tamtych stronach?;) w ogole jestem zainteresowana dobra ,ale nie strasznie droga klinika- nawet gdzies w polsce. i jeszcze jedno w jakich granicach zaczynaja sie ceny zabiegu?? ilemniej wiecej trzeba uzbierac na piekny biuscik;) dzieki za odpowiedz:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie zrobiłam oponke
tak was czytam i czytam i wyczytałam ze najbardziej miekkie są nagory ale innym forum trafiłam na info że nie kazdy lekarz chce je stawiac np kasprzyk sie na to nie zgadza bo jak jest zbyt miekki implant to jest wieksze ryzyko tej przekletej torebki...i tak zle i tak niedobrze noooo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris ja spałam na boku już po 2tygodniach ,a po miesiącu to już spałam na brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny !! Duża różnica jest w wielkości 350cc anatomicznymi a okrągłymi mam dylemat wybrać 350 cc czy 375cc okrągłe możecie mi doradzić .Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczynki:)To ja w takim razie dzisiaj śpię na boku!!jupi:)ale się cieszę:)Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja musze naklejac plasterki przez 3 miesiace, wiec beda i tak przykryte . Mam bardzo wrazliwe sutki po zabiegu wiec dodatkowo bede przykrywac sutki ,a byc moze i cale piersi ,bo nie wiem czy to dobre takie nagrzewanie implantow po miesiacu od op.Wiecie dziewczynki cos na ten temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakuabana
Janess dziekuje za zdjecia wyslalam ci maila :)jestem zdecydowana na te anatomiczne :) bardzo mi sie podoba twoj efekt ...super!...mowicie ze po 4 tygodniach sie mozna sie opalac?..ja nic nie chce mowic ale ja mam zabieg 15 czerwca a jade na wakacje 20 lipca dam rade?...bede mogla zalozyc stroj kapielowy ? chociaz na 4 godziny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakuabana
Opalanie w solarium nie powoduje uszkodzenia implantów zarówno tych umieszczonych w piersiach, jak i w innych częściach ciała człowieka np. w policzkach. Opalanie może jedynie wpłynąć na wygląd blizn, w przypadku wkładek silikonowych umieszczonych w piersiach, łydkach, pośladkach (na twarzy blizny po implantacji wkładek silikonowych są skrzętnie ukryte). Osoba po implantacji wkładek silikonowych powinna unikać nadmiernego opalania w solarium przez około rok czasu. Ciepło, jakiemu poddajemy ciało podczas opalania może spowodować nagrzanie implantu, jego schłodzenie będzie trwało dłużej niż ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×