Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Cześć kobietki :) TIMIDA TWOJE PIERSI SĄ BOSKIE !!!! ile masz teraz w obwodzie biustu a ile pod biustem? Miłego dnia dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakuabana
takie cos znalazlam w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAKUKABANA ja 25 lece maja lece do Chorwacji i mam zamiar się kąpać i opalać :) chyba jeszcze w pancerniku :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
hehe karo :))no ale ty juz bedziesz wiecej niz dwa miechy po zabiegu:)masz juz jakis obcisly stroj?...ale co sie bede przejmowac:))) najwyzej bede w pancerniku ;) naloze kupe kremu i bede sie chlodzic w wodzie ;)..najwazniejsze ze bede miala cycki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie zrobiłam oponke - mam do Ciebie ogromną prośbę o wklejenie linku do tego forum/wątku gdzie piszą, że miękkie impl zwiekszają ryzyko wystąpienia CC.. kakuabana - opalania nie uszkadza impl, natomiast we wczesnej fazie wytwarzania się i gojenia torebki wokół impl może ją uszkodzić (z powodu przegrzewania), więc wakacje tak szybko po zabiegu są moim zdaniem dość ryzykowne. parę dziewczyn z tego topiku tak zrobiło, i mimo że teraz tu tego nie napiszą, to z maili wiem, że nie konieczenie jest to takie bezpieczne nawet jak się cycki chłodzi w tropiku.. ja myslę o wakacjach 4-5 mies po zabiegu najwcześniej, nie stać mnie na poprawki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja na solarium biegałam już 2tyg po zabiegu,Karo na urlopie będziesz mogła już normalnie nosić strój ,będziesz już 2miesiące po zabiegu. Kubasik mi mówił że po 2miesiącach moge w dzien chodzić już bez stanika lub zakładać już normalny,a pooperacyjny ten trumpha tylko na noc do 3miesięcy. Także spokojnie możesz paradować opalać się i kąpać w normalnym bikini,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakukabana ,a jesli zastanawiasz sie czy uda Ci sie jakis spory kawal drogi pokonac po miesiacu od op ,to zapewniam Cie ,ze tak.Ja dzien po op.wracalam z Krakowa ok.300km(nie bylo lekko ,bo nasze drogi do najlepszych nie naleza),6 dnia bylam w Warszawie ok.550km ,a 7 dnia pojechalam na kontrole i wrocilam ok 600km. i 8 dnia przejechalam ok.1400km,wiec moje cycki sporo zwiedzily w przeciagu 8 dni przejechaly ok 3000km:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie! Ja kiedys podniose ;) po ciazach i wykarmieniu dzieciakow bedzie co robic ;) a jeszcze odchudzanie juz w połowie za mną. eh Moze jest tu jakas dziewczyna po? Polecam Wam Lobby Biusciaste. ( forum gazety). Dziewczyny dobiorą tam Wam dobry rozmiar biustonosza. Szkoda męczyc taki biust zle dobranym biustonoszem!!! nine piszcie o operacji jak nei chcecie tylko podajcie wymiary. ja przy 73pod i 102 w nosze 65hh. a jak czytam jakie to niektore z Was sa szczupłe i jakie nosza obwody pod. eh. bo piękny biust to dobrze podany biust :) albo ja Wam podpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karo twoje tez rewelka;-).mam 66 pod i 89 w biuscie.w ubraniu te piersi sie jednak jakos chowaja.przy moim 175 wyszly po prostu za male

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Timida - masz 66cm pod biustem i 345 ml implanty..?? baaaardzo Cię proszę o zdjątka.. ja się czaję może na oczko większe od moich 325, czyli właśnie 345 wg tabelki hihi.. ale boję się CC a im więsza wkładka, tym większe ryzyko heh.. masz mcghany..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIULA pocieszyłaś mnie tym bikini :) Ale martwię się tym opalaniem , że niebezpiecznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo ja się intensywnie opalałam już 2tyg po zabiegu i nic mi nie jest a i blizny mam super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frigga55
Kakukabana, połowicznie masz rację - przed zabiegiem nosiłam rozmiar 70B, ale moje piersi były baaardzo zniszczone, przez półtora roku karmiłam piersią, jak również zchudłam w tym czasie 35 kg.... ale do tego mam dosyć "wypukłą" klatkę piersiową - to chyba też zrobiło swoje. ostatecznie po operacji mam w biuście dokładnie 95,5cm - odobno to naprawdę imponujacy rozmiar jak na implant 310ml :D inny lekarz chciał zrobić mi 410ml, cieszę się że do tego nie doszło, bo jestem dosyć delikatnej budowy, wygladało by to dziwnie ... TIMIDA1982 na pocieszenie powiem Ci tylko że ja z teraźniejszym rozmiarem 70E też jakoś w bluzie nie widzę zbyt dużego efektu :) nago mam przeogromiaste cycochy, ale w sweterku jakby trochę więcej niż miałam przed operacją w push - upku. na szczęście już idzie lato, a w obcisłych wydekoldowanych bluzeczkach nie wyglądają już na takie maleństwa hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Pisałam trochę na wcześniejszym wątku, z którego pamiętam Samantę :). Na jakiś czas wstrzymałam się z powiększaniem piersi, jednak ta myśl cały czas do mnie powracała i w końcu się zdecydowałam. Zabieg mam mieć z początkiem lipca u dr-a Kasprzyka. Stanęło na wkładce okrągłej o pojemności 325g. Noszę teraz biustonosze 75 a/b, a chciałabym mieć pełne c. Klatkę mam dosyć szeroką: pod biustem 79, w obwodzie 78, wzrost 170. Zastanawiam się, czy te implanty 325 mi wystarczą do pełnego 75c. A szczerze mówiąc lekarz zaproponował jeszcze mniejsze, tylko w późniejszej rozmowie telefonicznej zgodził się, że przygotuje też większe - 325. Jestem trochę zdziwiona, bo w necie widzę na zdjęciach, że taka pojemność nie daje dużej różnicy, a ja chciałabym mieć \\\"porządny\\\" biust i nie żałować, że wyszedł za mały. Nie wiem co robić, bo Kasprzyk na drugą konsultację, z braku wolnych terminów do sierpnia, nie chciał się zgodzić. Być może na pierwszej konsultacji zasugerował się tym, że rozważałam też zabieg macrolane i pomyślał sobie, że chcę nieduże piersi. A prawda jest taka, że jak już mam pójść pod skalpel, to chcę ewidentnie widzieć różnicę. A jak już się zdecydowałam, to nie chcę tego przekładać i dłużej czekać na termin zabiegu. Proszę, poradźcie! Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda32po
Witajcie! Witaj gaja! jutro bedzie tydzień od zabiegu z okrągłymi 325 pod miesień mentora . Na razie jestem w tzw. pancerniku wiec biust mam spłaszczony - jutro zdejmą mi szwy i zobaczę bliźniaki na żywo! Jak dla mnie to jest pełne c - ale ja nie chciałam ogromnego biustu tylko odtworzenie i podniesienie tego co zostało po2 karmieniach dzieciaków. Jestem drobnej budowy i jeżeli chodzi o mnie to taki mi starczy jest pełny . Jezeli chodzi ci o wieksze moze spytaj dziewczyn które robiły 350 i większe. Jutro dam znać jak to wyszło dokładnie ale pełne c będzie no może małe d! Pozdrawiam magda32po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
Hej Samanta :) jesli chodzi o mnie to ja raczej stronie od kapieli slonecznych gdyz przeszlam raka skory(niekoniecznie moze byl od slonca) ale nie naduzywam go:)cieszy mnie jedynie fakt ze nie jedziemy nad cieple morze tylko nad ocean gdzie woda jest zimniejsza i wieje atlatycki wiaterek ...zastanawia mnie jedynie to ze i w Polsce jest lato gorace i temeperatura siega 40 stopni czasem dorownujac hiszpani..myslicie dziewczyny ze taka wysoka temperatura tez moze zaszkodzic operowanym piersia(bez opalania ciala)??..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
Frigga jakiej firmy mialas implanty ?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:)w sobote rano mialam zabieg, powoli dochodze do siebie, choc ja przechodze to dosyc bolesnie...narazie ciezko mi nawet pisac:( ale nareszcie jestem szczesliwa posiadaczka duzych piersi:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakukabana - myślę, że jakiś wpływ ma też ogólne przyzwyczajenie do klimatu w jakim mieszkamy.. chyba.. ale mnie ten temat nurtuje, więc będę go pogłębiać i szukać więcej informacji :) Gaja - witaj 🌼 ja przy 65cm pod biustem mam mieć okrągłe 325 (już za trzy tygodnie!! :D ).. Brava - gratuluję 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra:) widze ze mnie zignorowalyscie a ja naprawde pokojowo:) tak naprawde to Wam zazdroszcze:) ale ja przy 102 powiekszac nie bede :) a kwestia dobrego biustonosza jest naprawde istotna:) interesujecie sie piersiami i dbacie o nie wiec jestescie odpowiednim adresatem nowego :))) temida np ma np rozmiar ok ( zalezy od firmy) 60 ff i tak z ciekawosci jaki nosisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie zrobiłam oponke
samanto wyczytałam o tych nagorach na forum twojecialo.pl i sama nie wiem co o tym myslec bo chyba tylko jeden kasprzyk ma takie obiekcje co do nagorów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobis - czasami z impl nie jest tak łatwo dobrać odpowiedniego rozmiaru.. ja mam pod biustem 65cm, czyli dla mnie są 60, to wiem :) na razie przed operacją 60D jest dobre, potem wiadomo - się zobaczy :) ale czasami trzeba liczyć się z tym, że impl są szersze niż większość fiszbin w danym obwodzie (wiem o wąsko- i szerokofiszbinowcach, ale czasami i te szerokie są za wąskie) i trzeba niestety kupować większy obwód i zwężać.. jest seria ameryk. staników dla kobiet po op powiększania piersi, ale u nas chyba dostępna tylko przez net.. jest na lobby coś o dobieraniu staników do powiekszanych piersi? :) własnie zrobiłam oponkę - ja mam mieć nagory :) dlatego mnie to zaciekawiło, bo kontaktowałam się w ich sprawie z kilkoma plastykami i nikt tego typu informacji nie potwierdził.. ciekawe czy są jakieś statystyki czy coś, co mogłoby to zdanie kasprzyka potwierdzić.. bo póki co nie są znane żadne konkretne przyczyny CC oprócz umiejscowienia pod gruczoł i zaimplantowania maxymalnie dużej (na skraju już \"za dużej\") wkładki gdzie torebka ma jakby \"za ciasno\".. no i ciekawi mnie, jak to możliwe żeby konsystencja żelu w środku otoczki miała wpływać na torebkę wokół niej.. myślę że przy tych miększych impl to chyba nawet łatwiej wykryć CC we wczensym stadium i farmakologicznie wyleczyć.. tu chyba bardziej ma znaczenie z którym producentem dany lekarz ma układ i prowizje heh :) ciekawe heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
Karo ty jestes z poznania tak ?...gdzie robilas badania krzepliwosci krwi, morfologie,grupe krwi? i cyz mozna je zrobic w jednym miejscu ? nie jezdzac jak szalonym po calym miescie? i ile sie czeka na wyniki ? dziewczyny robilyscie ekg? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×