Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość MAJA SZCZECIN
WITAM WSZTSKICH D O R I S CZY JA BYM MOGLA ROWNIEZ PROSIC TE TWOJE REKLAMOWANE PIERSI??? PROSZE....:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BECIA:)poslij mi twoje foteczki:)Chętnie zobaczyłabym twoje cuda.Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
WITAM WSZTSKICH D O R I S CZY JA BYM MOGLA ROWNIEZ PROSIC TE TWOJE REKLAMOWANE PIERSI??? PROSZE....:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brava123
Doris a czy i ja moglabym dostac Twoje zdjecia?? prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki :) DORIS I BECIA PROSZE TEŻ O FOTKI! karosilska@gmail.com Z góry dziękuję. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,które chciały fotki,sprawdzcie pocztę :)Doris poproszę o Twoje foteczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beciu nie mogę otworzyć , czy mogłabyś jeszcze raz przesłać. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jestem mc po operacji o bólu już zapomniałam :P piersi mi sie zmniejszyły z D na C wszystkim przed zycze POWODZENIA :) i sam czekam na twoje :) pozdrawiam serdecznie Aniulka co u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo! Becia 769 wielkie dzięki, są superowe!!!i znów zielenieje z zazdrości...:-D pozdrowionka Dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris w stopce mam napisane jaki implant,co i jak:)Ale fotek od Ciebie nie mam,czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brava123
Becia dostalam fotki, pieknie masz zrobione piersi!!! zastanawialam sie czy 350cc to nie za duzo, ale z tego co widze to Ty masz 375 a sa akurat...a jaka masz projekcje?? doris a czy moge prosic jeszcze o zdjecia Twoich nabytkow:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brava zupełnie nie pamiętam jaka projekcja,jakoś nie było to dla mnie istotne.Zaraz poszukam certyfikat,może tam coś będzie napisane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie zrobiłam oponke
no to w takim razie samanta trzymam mocno kciuki zeby zabieg sie udał a efekty przerosły twoje oczekiwania ;) juz tu zagladam od dawna co jakis czas i wlasnie Ciebie najbardziej pamietam...ja sama mam w planach ten zabieg ale poki co to upiekszam inne partie ciała i tak jak w nicku robiłam lipo brzuszka,pozniej jeszcze zabki wybielam no i przyjdzie czas na piersi wreszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becia - jeśli to nie probem, to podeślij zdjątka z okazji pierwszych urodzin :) i oczywiście wszystkiego naj z tej okazji :) 🌼 właśnie zrobiłam oponkę - oby Twoje życzenia się ziściły :) i żeby Tobie też się wszystko poukładało :) a wybielanie ząbków nie bolało ;) bo mnie bolało jak chol** :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basterberis
Witajcie dziewczyny :) ciesze sie ze znalazlam takie ciekawe forum bo juz od dawna mażę o powiekszeniu piersi bo chciala bym zmienic cos co doda mi duzo wiary w siebie .Ze strony mojego meza nie mam poparcia w tym bo twierdzi ze sa sliczne nawet i po urodzeniu dziecka ale ja wiem swoje .Prosze pomóżcie wybrac mi dobrego lekarza i strasznie chciala bym zobaczyc wasze zdjecia po powiekszeniu i jeszcze jedno czym sie rozni implant okragly od anatomiczny w wygladzie juz po operacji i czy bardziej naturalnie wyglada pod mięsien .????? Pozdrawiam wszystkie i goraco sciskam bo jestescie bardzo odważne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam bardzo Ci dziękuję za życzenia:)Fotki poszły:)Jeszcze trochę i Ty będziesz szczęśliwą posiadaczką cycuszków,już nie mogę się doczekać fotek od Ciebie :)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Diabliczka żyje ,dziewczynki dziękuje za fotki,tym które mi posłały ,super cycuchy, .Diabliczka po świętach będe u doktorka w poznaniu,to może się spotkamy na kawke???//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basterberis
Jejku jak wam zazdroszcze tych waszych "cycuszkow" Podeslijcie kilka fotek pochwalcie sie bede miala wiecej odwagi bo sie strasznie boje:( fenix_bg@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniula ja też się wpraszam na kawkę , jak będziesz w Poznaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basterberis
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotki od Beci nie mogę otworzyć :)otwierałyście bez problemu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×