Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość własnie zrobiłam oponkę
własnie nie chciałam tego sugerowac wczesniej zeby nie urazic pacjentek kasprzyka ale z tego co zauwazyłam to on wszystkim "wciska" mcghany...musi miec ku temu jakis powód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
większość z nich ma jakieś układy z producentami, dostają jakieś gratisy etc (pani dr u której byłam szukała mi jakichś impl zeby pokazać i właśnie mówiła, że musi przejrzeć z tych gratisowych) :) ja nie mam w zaleceniach ekg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie zrobiłam oponkę
czyli nie ma co sie martwic tymi nagorami? a u jakiej pani dr byłas? bo ja to znam samych facetów,tylko żukowska mi sie obiła o uszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, czy jest się czym martwić.. pisałam do kliniki na przykład dr szczyta, czy pracują na nagorach - odp że oczywiście. podobnie jeszcze kilka innych klinik.. u nas najpopularniejsze są nadal te najdroższe impl, amerykańskie - chyba na zasadzie "wszystko co amerykańskie jest lepsze" hihi. po co mają proponować coś, na czym zarobią mniej niż to, na czym ewentualnie zarobią więcej (prowizje etc) :) ja na dzień dzisiejszy robię nagory :) a u dr byłam Kociszewskiej (warszawa) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samanta!!! nie wiem czy jest. wypowiadaja sie dziewczyny po cowiekszaniu ...ale to ciekawe bardzo!!! mysle ze wzbudzisz tam duze zainteresowanie!!! to lobby biusciastych i powinno tam byc wszystko. wlasnie tam upomina sie producentow bielizny aby szyli biustonosze w potrzebnych i realnych rozmiarach!!!! http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=32203 daj znac czy Ty tam zalozysz taki watek. jesli nie to ja chetnie podkradne pomysl :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przez najbliższe myślę 2 miesiące nie będę się interesować za specjalnie stanikami na impl, więc jak najbardziej załóż tam wątek (możesz napisać, że byłam inspiracją hahahahaha :D ) - przez tyle czasu to już pewnie coś ciekawego tam dziewczyny popiszą i będziemy szukać fajnych staników na implanciki :) (jeśli założysz tam wątek to wklej albo podeślij mi mailem linka do niego :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Dziękuję za odpowiedzi. :) Magda32po, czy mogłabyś napisać jaki miałaś rozmiar przed powiększeniem, a najlepiej jeszcze wymiary w biuście i pod biustem? I daj, proszę , znać jak ostatecznie wyszły cycuszki. U kogo je robiłaś? Samanta, no właśnie tak się zastanawiam. Ja jestem potężniejszej budowy niż Ty, więc efekt zaimplantowania wkładki o tej samej pojemności będzie u nas zupełnie różny. Proszę, napisz jaki masz obecnie rozmiar i jak Twój lekarz określa rozmiar, jaki dzięki wkładce 325g osiągniesz. Dziewczyny, czy mogłybyście podać mi pozostałe parametry Waszych implantów: średnica, projekcja i profil? Ja mam mieć o średnicy 11,5cm, projekcja 4,5 cm, profil średni. Proszę, wytłumaczcie mi czym różni się profil od projekcji. Ja na swojej konsultacji nie byłam do końca zdecydowana na implanty, rozważałam jeszcze Macrolane, dlatego nie zadałam wszystkich istotnych pytań w kwestii implantów, chociaż staram się usilnie wszystko nadrobić. A tak apropos, to Was podziwiam. Mnie już teraz, jak sobie pomyślę o lipcowym zabiegu, ogarnia blady strach. Mam nadzieję, że się nie rozmyślę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaja, projekcja i profil to to samo. ja nie wiem, ile mi te impl dadzą - tego się nie da przewidzieć tak na oko przy mojej budowie.. te 325 to jest max co powiedział, że się da.. jutro jeszcze będę u dr więc się dopytam wszystkiego.. inna lekarka proponowała mi jak pisałam okrągłe 240 i to miało być u mnie 1,5 rozmiara więcej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok :))) a tak z ciekawosci... interesowałyscie sie czy mając implanty skora na dekoldzie się rozciaga? bo grawitacja chyba działa na wszystkich? z tymi stanikami to nie tylko ku ozdobie... watek jutro załoze i podesle :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, okazało się że już są tam wątki zakładane przez dziewczyny po operacjach piersi. Powiekszanych, pomniejszanych itd. Okazuje się, ze problem z biustonoszem jest duzy. W zasadzie kupienie dobrego biustonosza na implanty jest w polsce niemozliwe! jakas firma z usa produkuje, brytyjskie Panache maja szerokie fiszbiny. Ale poczytajcie jak chcecie same. Okazuje sie, ze ( niestety) grawitacja nie oszczedza nikogo :( i o kazdy biust trzeba dbac. A o Wasz okazuje sie, ze najtrudniej. Pozdrawiam i jeszcze raz polecam Lobby Biusciastych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris niemozliwe ze masz 75 D!!! to jest rozmiar dla dziewczyny ktora ma około 80 -85cm pod biustem a w biuscie ok 96... to tylko 10cm roznicy. jesli masz takie wymiary to czy dla tych 10cm pomiedzy obwodem a biustem opłacało sie wkładac implanty ? dla kwesti formalnej ;pytam z czystej ciekawosci ( zero zlosliwosci we mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Black Saphir83
witam kobietki:) ponownie mialam przerwe w pisaniu na forum ale juz do was wrocilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, która z was powiększała sobie piersi w iq medica centrum chirurgii plastycznej w warszawie? jestem umówiona na konsultacje w czerwcu, ale nie znam nikogo kto tam robił taki zabieg, proszę o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta i jak po konsultacji? Decydujesz sie jednak na 325? Pytam bo sama takimi jestem zainteresowana i to tez ponoc max ktory da mi ładne a nie wielkie cycuszki;-) Czy przypomnisz mi jakie masz wymiary? Jaki rozmiar ci wyjdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda32po czy wyslesz mi rowniez fotki? Ja planuje 325 okragle wiec bardzo bede wdzieczna za fotki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobis, jeszcze dochodzi jedna rzecz.. większość z nas ma implantowane wkładki pod mięsień - wtedy są mocniej trzymane przez niego i skóra mniej to doczuwa.. myślę, ze impl pod samym tylko gruczołem stanowią większy problem.. niemniej, dopasowane staniki to ważna sprawa, wiele razy o tym pisałam.. na razie strasznie trudno kobiety przekonać, że są takie rozmiary jak na przykład 60D co wielkością odpowiada ok 70b (małe) tylko u drobniejszej osoby ;) a już rozmiary typu 65FF, G etc to już w ogóle kosmos hihi fajnie ze wasze forum się rozprzestrzenia :) Jolcia - ja robię w warszawie, ale nie w iq medica. czemu akurat tam się zdecydowałaś jeśli nie znasz nikogo, kto tam robił? :) Marieli.. ah z tą konsultacją.. nie będę mieć okrągłych nagorów.. 😭 tylko okrągłe mentory.. dr przekonywał mnie do anatomicznych (nagorów) ale ja pokazywałam mu fotki jakie bym piersi chciała uzyskać (ukłan w stronę Mai ze szczecina za zdjęcia :) :) ) i ze jednak wolałabym okrągłe - on po obejrzeniu zdjęć stwierdził, ze faktycznie, do tego co chcę lepiej zrobić okrągłymi, ale niestety nie nagorami.. są miękkie i to się przekłada także na układ tego zelu w środku.. są po prostu bardziej płaskie.. a muszą te impl żeby wyszło mi tak, ajk sobie wymarzyłam mieć tę projekcję konkretniejszą (w mm to jest róznica zaledwie paru mm, ale generalna róznica podobno jest) no i muszą być mentory.. strasznie mi zależało na mięciutkich piersiach, dlatego te nagory to było coś w sam raz dla mnie.. ale jeśli one mają mi się rozpływać pod pachy i być płaskie to będzie jeszcze gorzej.. :( na razie przyzwyczajam się do mysli o tych mentorach.. pocieszające, że ja swoje minipiersi mam bardzo twarde (gruczołowe..) więc może róznica nie będzie aż tak wyczuwalna.. to ma być cohesive I.. nie podoba mi się ta myśl, muszę przywyknąć.. w każdym razie.. uznałam, ze więcej osób będzie na mnie patrzeć niż dotykać mojego biustu, więc lepiej już mieć te mentory ale extra niż miękkie podusie, ale pod pachami.. heh :) a rozmiar tych okrągłych 325 albo 350 HP, zależnie co się zmieści.. dr ma zamówić jeszcze te anatomiczne, ale ja jakoś nie jestem do nich przekonana.. aaah. wymiary.. 165cm/45kg. 65cm pod i ok 78 w biuście.. nie wiem co mi wyjdzie z tych impl, niech będzie cokolwiek byle ładne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta ja tez bede miala mentora 325 HP. Mam dość waska klatke i mierzac na konsultacji po kolei każdy rozmiar z HP maksymalny ktory ladnie wygladal to byly wlasnie 325 ... 350 wygladaly juz jak wielkie plaskie placki ;-) mimo iz pod biustem mam ok 75-77cm. Tez mnie ciekawi co wyjdzie. Chcialabym takie pelne prawdziwe C ;-))) i bardzo na 325 licze. A czy orientujesz sie dlaczego warto dac pod miesień? Mi lekarz doradzal pod gruczol ale z tego co sie orientuje to tu wszystklie maja pod miesien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie rodziłam więc to jeden z głównych powodów.. :) poza tym pod miesniem jak pisałam, impl jest mocniej trzymany (podobno ma to związek z pojawianiem się powikłania - przerost torebki - pod gruczoł podobno robi się częsciej..). ja w ogóle nie zakładałam na samym początku, ze mogę mieć inaczej, niż pod mięsień.. przynajmniej tę opcję udało się zachować do końca heh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobis to jaki ja mam rozmiar wedlug Ciebie? 66 cm pod i 90 cm w obwodzie.SAMANTA z 350 to bedziesz miala W :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no swietnie dziekuje:) i juz wiem 60 i ,i gdzie ja cos takiego dostane? nawet nie widzialam 60,65 kupic graniczy juz z cudem .Bedziemy zmuszone same zabawiac sie nie na imprezach tylko w szwaczki wieczorkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Black Saphir83
sam janes i inne panie witam :) sam ladne te kreseczki:) subtelne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i widzę,że znów jest wałkowany temat biustonoszy,oj ciężka sprawa z tym:(Ja szukam w internecie biustonoszy,bo w sklepie patrzą na mnie panie jak na idiotkę,a potrzebuję 70f\\g:)A tak w ogóle Sam to Ty mnie uświadomiłaś na tym topiku jak dobrać stanik:)Dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iq medica wyszukałam w necie zastanawiam się jeszcze czy nie pojechać na konsultacje do dr.Kasprzyka do Krakowa, no ale jeżeli zebrałabym pozytywne opinie na temat iq medica w w-wie to pozostałabym przy tej, ze względu na odległość od mojego miejsca zamieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janess, jest parę sklepów, które takie produkują, ale niewiele jest stacjonarnych niestety.. na lobby biuściastych są jakieś wątki o tym, może Kobis podeśle nam jakieś linki do przykładowych sklepów :) ja kupowałam w sklepie Milena z łodzi, staniczniki były naprawdę fajne. mam nadzieję, ze z impl też sobie tam jakiś rozmiar znajdę, bo ceny też mają przystępne :) Black - dziękuję :) ja myślę, zeby je minimalnie pogrubić hihi ale jeszcze nie teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta ja mam Mentory HP 350cc. zabieg mialam w sobote rano, wiec cycusie jeszcze nowiutkie. Na poczatku balam sie ze z 350 wyjda mi dwa balony bo jestem niska- 162cm i 55 kg, piers wyjsciowa male B, ale teraz pomimo tego, ze sa jeszcze puchniete, stwierdzam, ze spokojnie moglabym miec nawet 375cc, a nie jestem zwolenniczka wielkich piersi. bierz jak najwieksze bo bedziesz zalowac, pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Brava gratuluję nabytków :) , ja też jestem całkiem świeżo po - 7 dni. Ból już prawie ustąpił, dzisiaj byłam na kontroli, ale jeszcze boję się na nie spojrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×