Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość MAJA SZCZECIN
JANESSS PRZYSLIJ M ZDJECIE JA RANO JADE DO SWOJEGO LEKARZA BYM ZAPYTALA DLACZEGO TAK MASZ,TYLKO BYS MUSIALA WYSLAC MI TERAZ BO Z SAMEGO RANA JADE POZDR. :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
SAMANTA TAK JAK PISALAM WCZESNIEJ CZUJE STWARDNIENIE NA LACZENIU IMP TZN NA BRZEGACH ZOBACZYMY CO JUTRO POWIE DR....TAK SIE MARTWIE ZE JUZ SPAC NIE MOGE MAM NADZIEJ ZE NIE POTRZEBNIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sensie że wyczuwasz krawędź impl? ja też wyczuwam, tylko lewego na razie heh :) napisz co Ci lekarz powie jak to obejrzy Janess - kiedy to zauważyłaś? niedawno..? w drugiej niczego podobnego nie wyczuwasz/zauważasz..? poza tym odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
janess chyba juz niema szkoda zapytalabym sie lekarza..sam a moze ty bys odeslala mi jej zdjecie ??? czy myslisz ze moze sobie nie zyczy !!! chcialabym pomoc...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
wyczuwam krawedz ale na niej takie bardzo twarde zgrubienie i nie wiem czy to tak ma byc czy narasta mi to cholerstwo jedne.... a zobaczymy.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mnie nastraszylyscie:) moje kolezanki i dziewczyny co mialy ze mna op sa zadowolone, ja mialam wlozone najmniejsze, jedna miala wlozone 500, ale byla bardzo wysoka (wyjsciowe A), druga 400 trzecia 450. Mam kontakt z tymi dziewczynami i sa zadowolone. Mam mieszane uczucia bo kazdy tak o niej zle mowi, a ja dzwonie 15 razy dziennie z bzdurami i ciagle sa mile i mi wszystko tlumacza. No zobaczymy jak to bedzie Narazie jestem miesiac po . Co do blizn to powaznie narazie wygladaja jak zmarszczki,ale sa wyczuwalne mocno pod palcem jak sznyty. to moja pierwsza op wiec na pewno nie jestem eXpertem:) Mnie ja polecil kolega z pracy , dziewczyny z wizazu chyba odradzaly, ale na beauty bylo sporo zadowolonych i jakos sie zdecydowalam narazie jest ok. Jak chcecie to podesle wam fotki . Ale mam pytanie z innej beczki..... Powiedzcie mi jakie plastry kupic?? Bo dr.kazala mi kupic plastry na blizny ale nie chce ciagle dzwonic i pytac o kazda glupote...... A podobno plastry sa najlepsze zmiekczaja blizne i usuwaja w 95%. Powinno sie je zaczac stosowac po 2 tyg od zdjecia szwow czyli jakos teraz musze kupic. Doradzcie ktore kupic. Plissss Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Wam powiem, ze nie mam juz stwardnienia??? jakby sie rozeszlo, ale implant wciaz na gorze?? Sam czy myslisz, ze jakby teoretycznie rozeszala sie ta blizna pod wplywem lekow to implant wroci na swoje miejsce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
witam wszystkich:).kotku moze akurat implant sie ulozy..,miejmy nadz,skonsultuj sie z lekarzem:).dziweczyny a ja mam metlik znowu,tym razem z doktorkiem:).dzwonilam dzis do dr Bromy,Samanta Ty chyba robilas u niego:)powiedz mi kochana ile placilas za zabieg?mi powiedzieli ze moga mi zrobic cycuchy nawet 2 dni po konultacji!!superi co najwazniejsze toleruja badania ktore zrobie poza polska.Sam napisz mi jakie badania robilas ,bo zapomnialam spytac z wrazenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotek, jeśli torebka się \"odkurczy\" to impl powinien wrócić na swoje miejsce. Sweet - robiłam u Bromy - dziś nawet byłam na kontroli, wyjął mi resztki szwów, uspokoił co do blizn i generalnie jest suuuper. badania musiałam zrobić takie podstawowe, nie mam już tej kartki od nich ale to była morfologia z rozmazem, mocz, OB, APTT (krzepliwość) i grupa krwi.. chyba wszystko.. polecam i dr i klinikę, naprawdę wszystko SUPER :) byłam na shopinngu :) na razie tylko dwa staniczki, bo nie mogę nic na siebie znaleźć.. jakaś firma Konrad - 65E i 70D.. bosh jaka rozkosz kupować wreszcie takie cienkie śliczne koroneczki.. :D triumph jest na mnie stanowczo za luźny w obwodzie, a nie mają mniejszych niż 70.. szkoda, bo też mają teraz śliczną kolekcję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JANESS co u Ciebie - napisał dr? Samantha, a pytałaś dr o powieki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samata. sprawdziła poczte! Dzięki wielkie! Napisałam do ciebie na priv. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dziekuje za zainteresowanie,buziaczki dla Was :)odpisal doktorek jeszcze wczoraj,balam sie odczytac,SAMANTA dobrze typowalas-to jest brzeg miesnia piersiowego, ktory byl przeciety ,zeby implant umiescic,moze sie to z czasem poprawic,nie przeszkadza mi to,bo jest niewidoczne,dobiero przy pochyleniu ujawnia sie i ginie w pionie po paru sekundach,jak ja sie ciesze:)Kotek nie dostalam fotki,widze ,ze u Ciebie tez poprawa,zycze Ci,aby wszystko wrocilo do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cassie.x
sweet26, ja na dniach robie op u dr bromy, wymagane sa wszystkie badania ktore wymienila samanta, a do tego glikemia na czczo, mocznik, jonogram oraz anygen hbs i hcv. ale moze to kwestia indywidualna i nie kazdy musi robic az tyle badan? nie wiem;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewwczyny co wam wasi lekarze powiedzieli na temat mamografii i ewentualnej punkcji??? przecież każdej może się coś takiego przytrafić choć broń boże! Jest fajnie jak jest ok ale wiadomo że w życiu różnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
WITAM DZIEWCZYNY...BYLAM DZIS U LEKARZA NO I WSZYSTKO OK :) :) :) :) ALE ULGA :) JANESS TO DOBRZE A TO ZEJDZIE CZY TRZEBA ROZMASOWAC CZY JAK??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janess, Maja - jak dobrze, że to nic poważnego! :) :) Janess - ja też to zgrubienie które wyczuwam na dole piersi to podobno moje mięsnie :) na się rozejść (ja mam masować blizny pod piersiami a to jest dokładnie pod nimi) do 3 miesiąca po op chyba Anetko - te plastry o które chodzi to pewnie takie silikonowe plastry (chyba są jakieś plastry Silon..). naklejasz i zdejmuesz, myjesz pod wodą i znowu naklejasz. są dość drogie, ale podobno na długo.. mi mój dr powiedział, że lepiej z silikonowych to maści stosować i przede wszystkim masować blizny - jak mi pokazął ten masaż to łezki się w oczach pokazały hihi ale faktycznie, takie inne są już w dotyku po paru króciutkich masazach Aleksandra, jak trzeba robić jakieś badanie to trzeba. mammo robi się przy impl, tylko nie zgniata się tak bardzo piersi jak nautralnej, a punkcje robi się chyba podczas usg - tak żeby nie wkłuć się w impl nie umiem spać bez stanika.. wstałam w nocy i wygrzebałam taki cieniutki topik który mi kiedyś mama na oko kupiła (oczywiście był za duży, ale teraz się sprawdza idealnie hihi) i dopiero zasnęłam.. heh ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powysyłałam zdjęcia miesiąc po :) skopiowałam adresy z tego maila z pierwszymi fotkami, więc jeśli kogoś pominęlam a chce zobaczyć, to dajcie znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plasterki na blizny to Silon kosztują 80zł,jeden o rozmiarze 4x13 cm ,po przecięciu wystarcza na dwie blizny i można go stosować około 2msc.Osobiście jestem zadowolona z efektów po tych plasterkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda-cr
Sam dzięki za fotki cycuszki są mega piękne już nie mogę się doczekać swojej operacji to już 8 czerwca za 12 dni będę miał te same wkłdki co Ty ciekawe czy u mnie też tak pięknie wyjdą. jaki rozmiar nosiłaś przed operacją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
hey,Samanta ja jestem b.ciekawa msc po:)wiec poprosze,gosia_daniel@buziaczek.pl, Sam ile placilas za op?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny ;) Magda, przed op nosiłam megapush upy ;) ogólnie z takich jak w h&m push upów to 70B, miałam jeden taki staniczek (też push up) dopasowany, z obwodem 60 i to była miseczka E, ale on był malutki naprawdę.. generalnie tuż przed samą operacją to było takie A.. Sweet - koszt samego zabiegu to 7,5tys. do tego wybrane impl, zależnie jakia firma i kształt. zaraz podeślę zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cassie.x
magda-cr, a u ktorego soktora robisz? ja tez mam 8 czerwca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cassie.x
o Doktora mi chodzilo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
Sam,fajne masz te cycuchy,naprawde extra.tak sie zapytalam tylko o cene,bo mi powiedzieli 7000 operacja plus implanty,razem ok 12000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta pięknie wyszły - waw dużutkie :-) Napisałam na priv :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie karolajna
jestem w trakcie szukania kliniki w krakowie i chce perfekcjonisty/tki kase chceci a raczej pragnienie mam tylko mi pozostal wykonawca mam pare pytan do was tych co zrobily cycuszki : czy na konsultacje czyli pierwsza wizyte musicie miec badania zrobione jak tak plis wypiszcie jakie czy na hiv tez itp ? Zanim tam pojde chcialabym sie od was dowiedziec jakie implanty polecacie anatomiczne czy okragle ? Od czego zalezy cena ? Czy jest mozliwosc powiekszenia piersi przez naciecie sutka pod miesien nie nad ? Moze jest jakas kochana duszyczka ktora mi pomoze ? Pozdrawiam was wszystkie i goraco caluje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×