Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

kakukabana, muszę do jutra do 15 napisać koszmarnie nieciekawą pracę - zresztą widać jak piszę, jednym okiem będąc tu :P dlatego tak piszę na szybko-szybko. w każdym razie, nie wiesz jakbyś sie czuła mają pełne A a nie małe A dlatego nie możesz powiedzieć, ze bys nie powiekszała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
meduzia heheh nie puscil chyba ten glupi jas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mayor mówisz małe i obwisłe?ja też mam małe ale nawet nie obwisłe,nie ma mi co wisieć i aż dziw ,że dwójkę dzieci wykarmiłam,każde po przynajmniej 20 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
Samancia ...e nie przesadzaj dziewczyna nie ma kasy to probuje ja pocieszyc :))..nie musiz wszystkiego brac tak do siebie :D.. a gdyby ..gdybac mozna ...i prosze mnie tutaj nie wrzucac do worka krytykujacych i antyoperacji :).....bo to jest nie bardzo ok nie szufladkowac mnie prosze nie pozwalam sobie na to :))))....pokuj z wami ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anowi24
Meduza zaraz jaką fotkę przeslę, 14 tys sama nie wierze, co tak cholera drogo, ale co dzwoniłam do jakieś kliniki to taka samą cenę mi podawali, szkoda, że wcześniej tu się nie zalogowałam to pewnie do Kubasika bym pojechała Samanta, ja narazie szukam gabinetów gdzie mogę wykonać mezoterapię beizgłową (trochę cellulit mnie zaatakował wstrętny), a i nosek bym poprawiła, i cos tam jescze bym znalazła, ale to trochę później, matka mówi, ze już całkowiceie mi odbija he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sensie że mozna spać na brzuchu :) kakukabana - przecież napisałam, ze tylko dziś z doskoku piszę na topiku i dlatego moze nie doczytałam :) w każdym razie na pewno jak ktoś tu zagląda na topik, to chyba ma powód.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
mayor ale na pewno nie po ope:))...oczywiscie nie odradzam ci operacji plastycznej tak jak to samancia zasugerowala :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anowi24
a ja jeszcze na boku nawet nie sypiam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anowi, ja nikomu na razie nie mowie, co mi chodzi po głowie, nawet facetowi. dosć już mam własnie tego typu komentarzy.. jakbym mogła, to bym na dłuuuuugie wakacje do brazyli pojechała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakukabano cicho już siedź ,bo od śmiechu już mnie brzuch boli,idę spać, jutro zobaczę co ta nasza poznanianka nowego śmiesznego napisała; pozdrawiam was ciule(jak powiedział pewien duchowny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anowi24
ja jestem za operacjami plastyczymi i niech wymyślają nowości nasi kochani uzdrowiciele dusz i CIAŁ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
Ej anowi a skad jestes ? ja tez chce sobie zrobic taka mezoteriapie podobno ok :)) ej laski my bedziemy wygladac kurde jak ze slonecznego patrolu niedlugo gladkie piekne :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
hehehe meduzia pozdrow twojego benedykta :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anowi24
Samanta, a ja to walę prostu z mostu co bym chciała sobie zmienić :) i wcalę się z tym nie kryję. Kakukabana, ze świętokrzyskiego jestem, jakbym napisała nazwę misateczka to bys dopiero ubaw miała :) sa takie gabinety w poznaniu yu spa ale dla mnie to daleko jak cholera! a ty skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anowi24
Kakukabana, mozesz pójdziesz juz spać z tymi nowymi cyckami, odpoczywaj i się oszczędzaj laska. Dobra uciekam spać, bo jutro muszę wstać do pracy, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anowi24
Mayor no widzisz a Kubasik w Poznaniu operuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
Anowi no ja mieszkam kolo poznania w sumie w niemczech teraz ... Mayor kurcze a ja wlasnie poznalam taka jedna dziewcyzne tez specjalnie przyjechala z uk na operacje do polski :)) robila u bieleckiego wiesz?...ale jesli chcesz d to ci go nie polecam bo on no male lubi wciskac ..a kubasik to zawsze wlozy konkret jak sie da oczywiscie :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
anowi ide ide :))jak wybije 12:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
dobranoc:**********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super, ze Kubasik z Poznania. Widzialam jego strone internetowa. Dobrze mu z oczu patrzy. Wybieram sie do Polski w wakacje. na pewno sie z nim skontaktuje. Ale trzeba bedzie barc sie za oszczedzanie kasy. Moze rok... :( :o Ale bede sledzic topik i Wasze losy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Pytanie mam do dziewczyn, które robiły op w Krakowie. Gdzie ulokowaliście osobę towarzyszącą? Tak żeby nie było zbyt daleko od kliniki, albo chociaż nieskomplikowany dojazd. Muszę męża gdzieś położyć spać. Piszcie na priv violesia@gazeta.pl, zalezy mi bardzo, bo to juz niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kakukabana, szalona kobieto, daj cyckom trochę poodpoczywać po ciężkim zabiegu :) Violesiu, jakby co to na beauty jest jakiś temat o noclegu i tam dziewczyny sobie doradzają miejsca etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny oszalałyście wczoraj jak gasiłam wieczorem laptopa to było 182str ,a dziś masakra ,ale poszalałyście.....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam, a w jakimś specjalnym watku ? Czy jest extra watek o noclegach? Wiesz, ze nie znosze beauty, bo mnie wnerwiają z tymi zabezpieczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×