Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Sam odpisałam :-) Nie straszę nikogo, napisałam tylko swoją opinię! Jak przymierzyłam implanty anatomiczne 325 to kończyły mi sie na pasie, ale jak napisałam to rzecz gustu, według mnie będą na pasie i tyle. Właśnie po to sa fora, zeby wyrażać swoje opinie. Przeciez laska pytała co myślimy, więc odp.U mnie 380 by dyndało nawet tuż za linią talii - poważnie! O i tyle! Sam, czy ktos cię dziś zdenerwował?! Jesli nie chcesz, to wcale nie będę się do ciebie odzywać i już, bo obojętnie co napisze zaraz krytykujesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam już - koniec tematu :) nie dramatyzuj i nie bierz wszystkiego tak bardzo do siebie - wszystko jest rzeczą gustu a forum jest po to, by pisać co się uważa - nie tylko pochlebstwa, chociaż te milej się czyta :) wybacz, że to chyba jednak ja Ciebie dzis zdenerwowałam, nie chciałam tego. pamiętaj, nie to ładne, co ładne, tylko co się komu podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez ja o niczym innym nie piszę! Dla każdego co innego ładne i już. Jakoś nie możemy dziś się z synchronizować myślowo. Idę się dopakować na upalny urlopik! Papa dziewczynki! Buziaki i ciao!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to życzę udanego urlopu :) mnie już mierzi widok kostiumu bikini i tych spojrzeń.. kiedys myślałam, że to super "robić wrażenie" a teraz mam nerw od razu jak ktos mówi do mojego biustu nie do mnie.. czytam teraz na beauty wątek oo opadaniu piersi.. laska ma takie wkładki jak ja, od dwóch lat i faktycznie, opadły jej te cycki z lekka.. lecę zakładać stanik! :o jak Wam lekarze mówili nt nie noszenia stanika..? ja uznałam, ze przy niedużych wkładkach jakie mam to stanik nie jest niezbędny przez cały dzień, ale nie wiem, czy tego nie zweryfikować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Mam pytanie: Czy któraś zWas miała już robione USG po op? A jeśi tak, to czy dzięki temu badaniu da się stwierdzić, czy z impantami jest wszystko ok? Czy jakby coś się działo z implantem to da się to samemu swtwierdzić, czy bez USG sie nie obejdzie? Mam trochę wątpliwości :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak myślałam, że bez rezonansu się nie obejdzie :-(. Generalnie jest super, jedyne co mnie martwi to to, że z boku prawej piersi mam coś, jakby nierówność. NIe jest widoczna, ale można ją wyczuć pod palcami. NIc nie boli, biust jest super i na pewno nie jest to guzek ani nic takiego. Ale trochę się martwię. Inna sprawa, że przed zabiegiem nie miałam biustu w ogóle, a mam implanty pod mięsień, więc się pocieszam, że może po prostu moje tkanki się nie najlepiej ułozyły :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno warto to choćby na usg obejrzeć. poszukaj w swojej okolicy jakiegoś dr który umie robić usg z implantami - zawsze bedziesz trochę spokojniejsza :) jeśli nic nie zobaczy czy coś to może wtedy warto zrobić rezonans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Sam. Pewnie poczekam na urlop, żeby móc przyjechać do Polski i tam poszukać lekarza, bo tu gdzie mieszkam mamy paru rzeźników zamiast lekarzy więc raczej nie zaryzykuję. Zastanawiam się tylko, czy jest możliwe, że implant się pofałdował, albo odwrócił. Tragedii nie będzie, po prostu wymienię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
implanty ogólnie są "pofalowane" - niektóre dziewczyny to pofalowanie wyczuwają, niektóre nawet widzą jak się pochylają, niektóre nie czują.. ;) może to jakiś wewnętrzny szew, który się nie rozpuścił do końca albo takie coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby. Tak czy inaczej badanie pewnie zrobię przy najbliższej okazji. Dzięki wielkie za informację. Juz mnie trochę uspokoiłaś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganiesia3
saas - mam 176 cm więc te 350 i 375 chyba będą dobre. Jak myślicie, wyjdzie mi ładne c? Pod mam 72, a wyjściówka mizerna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaza na usg widać implant i to bardzo wyraznie,tyle tylko,że badanie musi robić dobry specjalista.Sama raz na pół roku muszę robić usg i super widac żelki i czy z nimi wszystko ok też widać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black saphir
witajcie babeczki dawno mnie nie bylo wpadlam na chwilke :) sam kochana buziaki jak cycuchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becia dzięki za info. Jak przyjadę do kraju, to spróbuję znaleźć jakiegoś doktora, który umie oglądać żelki na USG, bo jednak rezonans to zawsze trochę kasy :-(. Może któras z Was dziewczyny wie, kto robi "żelkowe" USG w Krakowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aganiesia3- myślę ,że to będzie Duuuużeeeee "C" ,mnie wyszło spore D, a miałam małe b. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola wczoraj napisałam do Ciebie,buziak; Aganiesia ostatnie badania gotowe?trzymaj się,za tydzień już będzie po całym wielkim stresie:-) Kakukabano hello!!!Asiulek,Saas ,Alexar,Jang,Samanta,Maja,Becia,Jannes,Aniula,GG-dziewczynki serwusik:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violaaaaa
Hej dziewczyny! Potrzebuje waszej rady co do wyboru implantow. Mam 164cm, 55kg, 75A/B. Chcialabym miec full C po operacji. Zdecydowalam sie na implanty okragle silikonowe Mentor, ale mam problem z profilem i rozmiarem - czy 325cc moderate plus czy 300cc high profile??? Bede operowana przez dr Jarlinskiego we Wroclawiu, czy ktos moze mi cos doradzic i podzielic sie doswiadczeniem? Czekam z niecierpliwoscia na jakies informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violaaaaa
Hej dziewczyny! Potrzebuje waszej rady co do wyboru implantow. Mam 164cm, 55kg, 75A/B. Chcialabym miec full C po operacji. Zdecydowalam sie na implanty okragle silikonowe Mentor, ale mam problem z profilem i rozmiarem - czy 325cc moderate plus czy 300cc high profile??? Bede operowana przez dr Jarlinskiego we Wroclawiu, czy ktos moze mi cos doradzic i podzielic sie doswiadczeniem? Czekam z niecierpliwoscia na jakies informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola - zależy jaki chcesz osiągnąć efekt po zabiegu - moderate plsu będzie bardziej płaski, pierś będzie szersza i płastsza, a high będzie węższa i bardziej do przodu mam tyle samo wzrostu co Ty, tylko mniej ważę, pod biustem 65cm i wkładki okrągłe 325 HP - mi się efekt podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do violaaaa-podane przez ciebie rozmiary implantów bardzo się różnią od siebie zarówno szerokością jak i projekcją-mplus325 ma 12,3szer i proj3,8 a 300hp ma szer 11,1 i proj4,7 ;zależy jakie masz wymiary-jaka szeroka klatke piersiową,mnie przy wymiarze pod biustem 72 i 81 w biuście doktor dobrał implant o szer.11,7; mentory mplus mają znacznie niższe projekcje i większość dziewczyn wybiera profil high a nawet ultra high;ja mam mieć niby mplus ale chyba wezmę raczej hp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie masz Samanciu:-) Violaaaaa Samanta ma ekstra cycki,baaa ale nie tylko cycki -ona cała jest na piatke z plusem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Meduziu 😘 szkoda że ja nie umiem tak myśleć, trochę tu jeszcze bym coś zmieniła, trochę tam ;) faktycznie, bardzo niską projekcję mają te Twoje wkładki.. ale znowu, moje o 50ml większe mają raptem o 1cm większą.. i przy mojej klacie 65cm mam 11,5 średnicy implantu - jak oni o wyliczają, że u Ciebie ma być najlepsza o 2mm większa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violaaaaa
Sam, czy mozna gdzies zobaczyc twoje zdjecia sprzed i po zabiegu? Ja bym chciala miec poprostu ladne piersi, full C. Jaki rozmiar masz teraz? Nie chce zeby wygladaly jak dwie doczepione pilki, ale tez nie chce tzw. plackow czy obwislych piersi. Meduza, ja wiem, ze one maja inne wymiary, ale dr powiedzial, ze obydwa beda ok dla mnie, tylko ze jego zdaniem beda duze do mojej budowy. On mi proponowal 275cc high profile, ale jak czytam forum to wiekszosc dziewczyn zaluje ze nie zrobila wiekszych i ponoc lekarze zawsze proponuja mniejszy rozmiar. Czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola - jesteś na beauty w polsce? tam są moje zdjęcia, ale jeśli nie jesteś, to mogę Ci podesłać jakieś ogólnie po zabiegu mam rozmiar stanika 65F/G - brzmi ogromnie, ale naprawdę tak nie jest. zarówno 60F bywają na mnie dobre, jak i 65H - niezła rozbieżność ;) silikonki mają to do siebie, że są zwarte i stanik nie może ich sciskać, dlatego jakbyś porównała babeczkę z naturalnym 65F i moim, silikonowym, to naturalka będzie miała nago większy biust - coś w tym jest, ze silikonowe piersi wychodzą na mniejsze niż naturalne. patrząc na moje cycki nigdy byś nie powiedziała, że to więcej niż C-D, więc ja raczej nie doradzę Ci tych mniejszych ;) na kafe była też dziewczyna o podobnych do mnie gabarytach, też ma 325HP i też wyszedł jej super rozmiarek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violaaaaa
Wlasnie pomierzylam sie znowu - aktualnie pod biustem 72cm, obwod klatki piersiowej 82cm (o zgrozo)..hahaha ale juz niedlugo... :-) Sam, jak duza jest twoja odleglosc miedzy piersiami? Mi dr poweidzial, ze bedzie ok 3cm!!! Wydaje mi sie to duzo, ale on powiedzial ze taka budowa i nic nie mozna z tym ponoc zrobic. Jakiej firmy masz implanty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×