Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość płaska
hej kobitki! No i nadszedł czas na mnie, właśnie jadę na operację. :)) Z jednej strony bardzo sie cieszę, z drugiej mam wrażenie ze totalnie zwariowałam ze to to robię! Mam nadzieję że wszystko pójdzie dobrze. Odezwę się jak będę w stanie. Trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec fajny cyc
płaska trzymamy kciuki ! ja juz tez wielkie przygotowania robie ku temu szczesliwemu dniu :) dziewczyny moze znacie jakies fajne miejsce w wawie a raczej okolice stadioniu narodowego na nocleg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natali22
Kochane moje piersi mają ok. 12cm, mam też piersi w miarę blisko siebie więc nie będzie dużego odstępu między nimi, jak któraś chce prześlę wam zdjęcie mojej wyjściówki. Lekarz powiedział że 375 cc to maksymalny implant jaki mogę mieć aby efekt nie był sztuczny i piersi nie wychodziły pod pachy. Oczywiście implanty okrągłe Mentor 350cc lub 375 cc hp (wysoki profil) pod mięsień. Cały czas jeszcze nie wiem na które się zdecydować, zapewne decyzje podejmę przed sama operacją, jak już robić biust to nie chciałabym potem się rozczarować za małe ale również nie chcę mieć efektu 2 doklejonych piłek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anka
Dziewczyny mam pytanie a w sumie to problem..pomóżcie.. Moje wkładki są na zamówienie a operacje mam 9tego marca.. A mój lekarz ma teraz urlop i dopiero 2 marca będzie w pracy,a nie mam z nim żadnego kontaktu, bo mojego meila nie odczytał.. Czy jeśli bym się zdecydowała na wiekszy implant to jest szansa, że przez tydzień by doszedł?mi się wydaje, że jest ale pewności nie mam i panikuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tequila22
gość Anka myślę że w ciągu tygodnia implant powinien dojść. Ale myślę, że powinien mieć Twój lekarz przygotowane mniejsze i większe implanty dla Ciebie abyś tuż przed operacją mogła podjąć decyzję i ewentualnie zmienić zdanie, możesz się również z nim dogadać że podczas operacji będzie miał przygotowane 2 rozmiary i sam podejmie decyzję które jednak lepiej będą do Ciebie dopasowane i przyniosą lepszy efekt. Porozmawiaj z nim bo to jest poważna i kosztowna operacja a Twoje zadowolenie powinno być priorytetem. Mój lekarz będzie miał dostępne mniejsze i większe implanty i nie ma z tym najmniejszego problemu bo zazwyczaj to przed sama operacją podejmujemy decyzje i często je zmieniamy (kobieta zmienną jest :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anka
Fajnie mieć was.. Bo samemu to w głowę można dostać..a nie wiecie czy wkładając implanty w stanik sportowy, rozmiar piersi po operacji wychodzi taki sam czy mniejszy, bo Lekarz twierdził że taki sam..tylko nie wiem czym się różni wysoki profil od średniego bo ja mam wysoki, z góry dzięki za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natali22
Według mnie to kompletnie inaczej wyglądają piersi w biustonoszu podczas przymiarki i w żaden sposób to się ma do rezultatu końcowego :) takie jest moje zdanie bynajmniej, profil wysoki jest pełniejszy, średni z kolei jest troszkę bardziej płaski no i jest szerszy u podstawy a profil wysoki jest pełniejszy (wyższy) a ciut węższy u podstawy. Jeżeli jesteś wąska w klatce bardziej doradzałabym wysoki profil, ale nie wiem tez jaki efekt chcesz uzyskać :) Czy bardzo naturalnie maja wyglądać, czy maja być pełne i okrągłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anka
Mam 75 A, a chciałabym duze75 C,jest szansa ze uzyskam to co chce przy wysokim profilu 275ml?mam Wąską klatkę piersiową jak wcześniej wspominałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anka
Miało być okrągłe i pod mięsień ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tequila22
Jedno jest pewne na pewno przy średnim profilu i przy tej objętości nie uzyskasz pełnego C przy Twojej wyjściówce, skłaniałabym się do wysokiego profilu zdecydowanie. Ja mam wyjściowe małe B, będę miała implanty 350cc lub 375 cc okrągłe pod mięsień o wysokim profilu i lekarz powiedział że będę miała D. Rozważałaś większy rozmiar implantu ? Może warto to przemyśleć... na Twoim miejscu aby mieć pełne C wybrałabym 300 cc/ 330cc nie wiem też jak z kwestią skóry - czy jest miejsce aby wsadzić większy implant ? Podaj maila wyślę Ci moją wyjściówkę to porównasz ze swoją, w środę mam operację i później będę mogła wysłać zdjęcie po :) mi tez zależy aby wyglądały naturalnie ale mimo to były krągłe, pełne i zdecydowanie większe niż w tym momencie :) Przed ciążą miałam pełne C, a docelowo chciałabym małe D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anka
No właśnie będę miała wysoki profil..czyli szansa jest na duże 75 c przy 275ml o wysokim profilu?:-) właśnie chodzi o to ze to max co mi wejdzie ;(wiec nie mam dużego wyboru.. A oznaczenia cc co oznaczają?bo aż tak się nie znam na tych rozmiarach;-) .. To są te ml?mój mail : ankaaa1990@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natali22
Tak, cc to ml inaczej :) Wysłałam Ci zdjęcia. Jeżeli to ejst max to faktycznie nie masz wyboru, a jeżeli profil wysoki to dobrze myślę że C będziesz miała w takim razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anka
;) zobaczę jeszcze.. Jak lekarz wróci z urlopu to pogadam z nim jeszcze czy dałoby radę zamówić ten wiekszy implant jak może akurat by wszedł..tez boje się nagiać z rozmiarem..bo boje sie powiklan.. A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anka
Tequila 22 a moglabys mi jeszcze jedno zdjęcie przeslac ale z boku? Bo z przodu gorzej jest mi porównać.. A to b to lekarz ci mówił że masz b czy sama tak sądzisz? Bo ja mam na moje a :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam. jeatem 5 tydzien po zabiegu wyjsciowke miałam 70b doktor po obmierzeniu mnie dobrał 375 cc wysoki profil mentora jestem strasznie zadowolona juz sa miekkie a stanik kupiłam sobie pomimo tego ze jeszcze nie moge go nosic 70 e i jest idealny i w końcu bez p........ch gabek . robiłam okragłe bo tylko te mnie interesowały opuchlizna zeszła nie sa juz tak wysoko super . mogłam miec 400 ale doktor mowił ze nie weszły pomimo tego ze jest miedzy nimi bardzo mała róznica jak patrzałam tabele to milimetry ale wydaje mi sie ze lekarzowi trzeba zaufac nieodpowiedno dobrany i za wielki implant to komplikacje. trzymm kciuki za wszystkie przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tequila22
gość Anka wysłałam zdjęcie bokiem i 2 zdjęcia mojego biustu przed ciążą :) generalnie ja uważam że mam A, ale moje piersi nie mieszczą się w biustonosze A i lekarz też powiedział że mam B i strasznie przesadzam uważając że to A :D Ale to może przez to że mam obsesje na punkcie ich wyglądu zresztą sama zobacz jakie miałam a jakie są obecnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tequila22
gość czy możesz przesłać mi swoje zdjęcie przed i po ? Bo mam podobną wyjściówkę i chcę podobny implant więc byłabym wdzięczna za fotkę gdyż cały czas nie wiem czy wybrać 350cc czy 375 cc :) jak byś mogła to bardzo proszę : natalia13045@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anka
Tequila, naprawdę śliczne miałaś piersi z przed ciąży.. A ile karmiłas jeśli można spytać?ja tylko dwa tygodnie,ale zawsze miałam takie same a, czy przed ciążą czy w czasie, aż do teraz ;)cały Czas żyję ta moja operacja i tym, że nie będzie efektu po tych moich małych wkladkach :(Bylam dziś przymierzac stanik ten pooperacyjny sportowy triumph triaction 75 b i pani która mnie obsługiwała mówiła, że jest mi w sam raz i mam wziąć 75 c albo 70d.. A lekarz mówił ze mam kupić 75 b/c, miał na myśli jak będzie jakieś mniejsze c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguś80
Witam wszystkie dziewczyny.U mnie w poniedziałek minie 2tygodnie po operacji.Ja też mam wąską klatkę i moja wyjściowa była 70 małe B, lekarzowi udało się włożyć 300 ml średni profil(bo taki chciałam),okrągłe mentor i mam 70D.Także z tymi rozmiarami u każdej jest inaczej.Chciałam pełne C ale teraz są śliczne i wyglądają bardzo naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anka
A nie wiesz czy rozmiary Polytech wypadają takie same?bo nie wiem czy każda Firma ma inny katalog?i jeśli pamiętasz jaka masz szerokosc piersi a jaka implantu.. Jeśli to nie problem przeslalabys mi zdjęcie z przed i po, bo chciałabym taki sam efekt uzyskac.. Dodam, że mam 165 wzrostu i 57 kg Wyjściowe 75 a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka podaj swojego maila to Ci prześle fotki.Nie mam pojęcia czy różne firmy mają inną rozrozmiarowke.Z tego co pamiętam to ja szerokość piersi mam 11,8, chyba nie jestem pewna ale nic mi nie nachodzi pod pachy i dzięki temu ze mam średni profil to wyglądają na naturalne.Na początku bardzo chciałam wysoki ale mój dr powiedział że mi takiego absolutnie nie zrobi bo mam taką pierś naturalną że jak włoży wysoki to wyjdą mi okraglutkie piłeczki.Zapytał czy o taki efekt mi chodzi, a mi zależało na sporym powiększeniu ale żeby to wyglądało w miarę naturalnie.Dlatego wszystko zależy od rozmiaru klatki piersiowej i wyjściowych naturalnych ppiersi,jednym wkładają wysoki profil, innym super wysoki i wygląda to dobrze a u mnie dr dobral średni i chwała mu za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anka
Do agus 80.. Mój mail ankaaa1990@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od dłuższego czasu myślę nad zabiegiem. Jeszcze nie ubieralam całej kwoty ale nawet jak uzbierać to nie wiem czy się na to odwaze. Boje się tego co będzie po. Mam prace raczej fizyczną a wiem ze nie można dźwigać po zabiegu. Może też obawiam się komentarzy. Pracuje w dość specyficznym środowisku, szpitalu. Ależ ja wam zazdroszczę odwagi i ze jesteście już po. Nikt w moim otoczeniu nie miał takiego zabiegu żebym mogła z kimś porozmawiać. Ile czasu trzeba prowadzić taki oszczędny tryb życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anka
Hej! Ja pracuje w markecie, mi lekarz mówił ze po 6 tygodniach stopniowo może zaczynać dźwigać takie cięższe rzeczy, a po dwóch następnych tygodniach juz wszystko.. Lekarz spokojnie ci wypisze tyle wolnego ile będziesz potrzebowała, tylko porozmawiaj z nim wcześniej i powiedz jaka masz sytuacje.. Pozatym skoro nie chcesz aż 2 miesięcy chorobowego, to zawsze cześć możesz wziąć z urlopu..a dużo ci kasiory brakuje.. Ja cześć mialam odłożone i troszkę kredytu wzięłam..przy małej kwocie miesięcznie nie odczujesz tego wydatku..i dalej ruszaj..bo dopóki masz chęci..z doświadczenia wiem, że ciężko jest tyle kasy uzbierać.. Tym bardziej, że zawsze jest na co ja wydać ..a później będziesz żałować.. I powodzenia.. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki Anka za odpowiedz. Nakręcam się coraz bardziej. Tym bardziej ze nie jest to tylko moja fanaberia. Mam prawie 40 lat. 2 wykarmionych własną piersią dzieci wiec rozumiesz. Ale by było fajnie jakbyś była z Łodzi. Chętnie bym się spotkała. A temat pożyczki juz rozwazalam. Jak juz będę gotowa to tak zrobię. Na razie mam połowę. Mąż mówi ze wszystko jest ok ale lustro mam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anka
No szkoda ;(ja z okolic bydgoszczy.. Ja mam roczne dziecko i szczerze przed ciąża, w czasie ciąży i tak do teraz mam taki sam biust , fakt że karmiłam tylko 3 tygodnie.. A męża nie słuchaj bo poprostu nasi mężowie bardzo nas kochają i nie są obiektywni.. Ja przede wszystkim robie to dla siebie, by lepiej się czuć.. Bo majac biust kobieta czuje się kobieta, a nie ciągle tylko chodzić w tych wypchanych stanikach..nic przyjemnego.. A pamiętaj, że możemy to zmienić :)dobrze to przemysl..po co czekać..czas tylko ucieka.. A pamiętaj, że na taka operacje się trochę czeka..wiec idź na konsultacje i wpisz się w kolejkę..a przez ten czas coś jeszcze uzbierasz a resztę dobierzesz w banku.. Bynajmniej będziesz juz miała jakiś ustalony termin.. Odwagi..ja to Teraz tylko żyje tym czy będę miała dobry implant,to jest dopiero problem :( bo masakra wydać tyle kasy niewiedzac czy uzyskasz taki efekt jaki byś chciała ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u mnie było bardzo podobnie, o operacji myślałam dłuższy czas ale nigdy nie aż tak poważnie żeby się odważyc. Szkoda mi było tyle pieniędzy,później bałam się bólu a do tego mąż mówił że wszystko mam na miejscu i tak kilka ładnych lat mi uciekło. Dopiero w listopadzie jak miałam na koncie odłożone trochę pieniędzy to przez przypadek oglądałam program chyba Szczyta i to już powtarzane odcinki i znowu wróciła mi myśl operacji. Z tym że teraz jak wariat nie zastanawiałam się nad niczym, to była decyzja podjęta w przeciągu 10 minut dosłownie. Nakrecilam się tak że w przeciągu tygodnia znalazłam dobrego lekarza i dużo o nim poczytałam,umówiłam się na konsultację i już na pierwszej konsultacji powiedziałam żeby umawial mi termin i że wplace zaliczkę bo inaczej pewnie znowu się rozmyśle,hihi.Nawet już nie jechałam na kolejną wizytę tylko wszystkie pytania i wątpliwości omówiłam z dr podczas tej jednej wizyty.Nie miałam pojęcia ani o rozmiarach ani o profilach tylko zdałam się na wiedzę dr, powiedziałam tylko jakie bym chciała piersi a jakich nie i to było tyle.Dopiero później jak miałam już ustalony termin to zaczęłam czytać o profilach, wielkościach itd i pojawiło się więcej pytań ale miałam maila do dr. i na wszystkie pytania mi odpowiadał.Tak naprawdę docelowy rozmiar i profil dobralismy przed operacją a i tak dr podczas samej operacji zmienił implant na troszkę większy(który też brałam pod uwagę) bo okazało się że się zmieści i jego zdaniem wyglądał o niebo lepiej. Żebyście wiedzialy jakie zdziwienie było w domy że ja idę na operację, mąż mówił na początek że chyba oszalalam że tak szybko i bez większych konsultacji zdecydowałam się. Ale ja jestem wariatka i najlepsze są szybkie decyzje, teraz już jest prawie 2 tygodnie po i cieszę się jak małe dziecko że się w końcu odwarzylam,wyrzucilam już wszystkie powypychane staniki- to była dodatkowa radocha. Więc głowa do góry i spelniajcie swoje marzenia, życie jest tylko jedno i do tego takie krótkie.Dodam jeszcze że oprócz powiększania piersi od razu obniżył mi blizne po cesarce i wyciął kawaleczek skóry która nie ładnie odstawala więc odwaga podwójna.Teraz jestem mega zadowolona z podjętej decyzji i bardzo z siebie dumna że w końcu odwazylam się na ten krok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Bardzo się ciesze ze jest was więcej które chcą podzielić się swoją drogą do spełnienia marzeń. Może dzięki wam więcej takich cykorow jak ja odważy się. A może jest któraś z Łodzi którą operowal dr Pisera. Podzieli się opiniami na jego temat. A mam pytanie do poprzedniczki. Gdzie robiłaś i ile zaplacilas łącznie tym stanikiem, badaniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam w W-wie u dr.Osucha, za piersi zapłaciłam 12500 w tym stanik i doba w klnice i 3 wizyty kontrolne po operacji, do tego 2000 za blizne po cesarce +badania i dojazdy do W'wy to w sumie mnie wyszło pewnie ponad 15tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anka
Agus 80 wysłałam ci wiadomość na maila.. Przeczytaj i napisz co o tym wszystkim myslisz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×