Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

zuza1234 mówisz tabletki hihihi :P fajnie by było :P kochana z tego co dziewczyny piszą, a sporo nas tu to to normalne, że różnie piersi dochodzą do siebie :) ja też miałam długi czas jedną twardszą, drugą bardziej miękką, później na odwrót więc niby jedno ciało, a inaczej się goi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wyslijcie mi fotki tez plis trifek@o2.pl Moje lewa piers tez jest ciut wyzej ale ponoc to normalne , pasa nie musze nosic ponoc same sie zrownaja. Ja w 4 dobie zdjelam stanik i poszlam pod prysznic bo tak mi powiedziano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja 82 chcę mieć fajny cyc No wlasnie Dziewczynki Wy też mialyscie operację w Linea Corporis tak jak ja. Dostalyscie juz jakieś papiery od implantów? Bo ja nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Dziewczyny jestem juz po. Mam założone dreny i boli jak cholera ale jestem twarda. Odsypiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja 82
Punani, Asi28 zdjecia wyslane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Sylwia Mentor okragle pod mięsień jeden 450cc hp a drugi 500cc hp ze wzgledu na asymetrie po karmieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia to kawal cyca :) ja 440 i 345 tez asymetria anatomki. Jak się czujesz? Widziałaś juz swoje bliźniaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość1111 wszystko mam w podpisie kiedy miałam operację, jaki rozmiar, gdzie itp ;) śpię cały czas w staniku sportowym, w dzień też w nim chodzę bo mi wygodnie. Na wyjście jedynie jak mam jasną bluzkę to zakładam zwykły bo oba sportowe mam czarne i prześwitują się. U mnie sutki też jeszcze tkliwe. Średnio przyjemne odczucie jak dotykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja 82 w klinice nblam juz o 15.00 bo tak mi pociag dopasowal i posiedzialam 20minutek i mnie doktorek przyjal wiec dlatego sie minelysmy :( Dziewczyny jak bedziecie znowu na kontroli mowcie o tym doktorkowi to da je wam :) elleni bede moje blizny bede wlassnie delikatnie masowac moze to wysraczy. cczasem jak je tak nasisnęłam to tak poczzulam pod palcami jakby pecherzyki powietrza by byly, i tak to strzelało :( :o wiec odechciało mi sie bo mnie to wystraszyło szczerze powiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow gośćKasia to będziesz miała cyce :D odpoczywaj teraz :) fajnie, że już jesteś po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja 82- super wygladaja, naprawdę gratuluje. Dziekuje za fotki, to mnie dopinguje żeby nie spanikować, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny 2 doba po zabiegu a ja ważę 4 kg więcej!!! Brzuch wzdęty max!!! Tez tak macie? Kiedy to minie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toja82 dziekuje za fotki, mozesz przypomniec jaki implant i kiedy byly robione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja 82
Do chce miec fajny cyc, czyli dostales certyfikat, tak? To super, bo myslalam ze bedzie jakis z tym problem . Mozesz juz nosic jakie chcesz staniki bez ograniczen? Jakie zalecenia na przyszlosc? Co ile czasu usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja 82
Do punani, mialam tydzien temu, 345cc anatomy, profil wysoki, wyjsciowka praktycznie zerowa. Teraz tez nie sa duze, ale jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, dzisiaj minął tydzień od operacji. Pierwsza doba w klinice nie była najlepsza, ale dzięki leka wytrzymałam. Najgorzej zniosła pierwsze wstawanie z łóżka. Powrót do domu (1,5h) też nie był najłatwiejszy, odczuwałam każda Nieduża dziurę na drodze... Dwie pierwsze doby w domu były bardzo złe, płakałam z bólu. Drugiego dnia mąż pomógł mi się umyć, oczywiście bez zdejmowania stanika...stałam w wannie a mąż myl mnie gąbka. Nie miałam tego dnia jeszcze apetytu i zjadłam bardzo niewiele, dlatego pod koniec mycia zaslablam, zawroty głowy, uderzenie gorąca i te sprawy, za długo stałam:-/ 3i4 doba juz lepiej,myślałam że będzie juz tylko lepiej ale w 5 silny ból.wrócił. Znowu płakałam z bólu. W 6 i 7 dobie juz jest bardzo dobrze, od czasu do czasu coś zaboli, ale da się wytrzymać. Lewa pierś jest trochę wyżej, ale przed operacja tez tak było, lekarz powiedział ze pas powinien wyrownac. Opatrunek musiałam zmieniać codziennie. Trochę się martwię bo pod lewa zrobiła mi się rana w pobliżu ciecia od plastra, z której leci ropa a mówiłam mężowi żeby przyklejal w inne miejsce:-( teraz jedynym problemem jest ból pleców w ogóle nie mogę leżeć...wyjęcie szwów mam w poniedziałek.Zdjęć jeszcze nie mam, jak zrobię to się podziele... Kiedy zaczelyscie smarować blizny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
To ja 82 mogę też się uśmiechnąć o fotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja 82 tak bez problemu dali mi taka ksiązke duza i tam sa takie naklejki na ostatniej stronie jaki implant na prawa i jaki implant na lewa piers został użyty. 10lat gwarancji :) Teraz moge juz nosic staniki nawet z fiszbinami jesli chce :) moge ograniczyc noszenie tego pooperaccyjnego i pochodzic bez zeby gwawitacja zadziałała na nie :) moge skakac, tanczyc i co tylko chce :) no i piersi masowac. uciskac je cała reka tak jakby chcialo sie je do dołu zepchnac. Na ten masaz piersi to moj facet sie ucieszyl heh. plus masowanie i uciskanie blizn... to mi sie najbardziej nie podoba bo to troche dziwne w dotyku :( o usg nic nie mowil... hmm a to powinno sie robic ? upschyba o czyms nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
To ja 82 zapomniałam o mailu. m.stokrota@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja 82
Do chce miec fajny cyc Kiedys obilo mi sie o uszy ze majac implant trzeba robic usg raz na pol roku. Nie wiem czy ta informacja jest prawdziwa. Myslalam, ze moze lekarz cos wspomnial na ten temat. Bede na kontroli za 3 tyg to sie dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Leniaa U mnie tez lewa piers jest wyzej niz nizej i bardziej spuchnieta :-( ile Ty juz jestes po zabiegu? U mnie w poniedzialek bedzie 2 tygodnie . Nie nosisz pasa na gore ?mi lekarz na odwrot kazal,wlasnie zeby ten pas nosic i mam sie tego trzymac i nie zdejmować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość wczoraj blizny musisz mieć całkowicie zagojone, nic nie może się sączyć z nich. U mnie też z jednej trochę leciało i ogólnie gorzej się goi, jest bardziej czerwona natomiast pod drugą piersią mam tylko kreseczkę. Miałam próbkę maści na blizny z mentora i widzę, że pomaga. Myślę czy kupić bo tania nie jest ale chyba muszę pomóc drugiej piersi żeby to szybciej zeszło :) dziewczyny może wy macie coś sprawdzonego i tańszego na te blizny ? bo moja kosztuje 90zł :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Druga noc w domu przespana na siedząco. O 3 nad ranem obudzilam sie z bardzo twardym calym biustem.i tak do rana. Czy to normalne ze w nocy takie skały sie robią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie dodało mi ostatniego posta:/ dziewczyny macie jakąś sprawdzoną maść na blizny ? miałam próbkę maści z mentora ale szybko się skończyła. Jedna pierś dłuzej jakoś mi się goi tzn mocniej zaczerwienione naokoło cięcia jest i tak pomyślałam, że pomogę szybciej temu się zagoić ale ta próbka maści którą miałam jak wygooglowałam to wyskoczyło mi, że kosztuje 90zł 0_o. Macie może coś tańszego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, cos nie wchodzą mi dzisiaj wiadomosci tutaj. mija mi 3 doba od zabiegu. zamienilam ketonal na pyralgine.. daje rade.. zsmartwilam sie jedynie w nocy bo obudzil mnie mega bol i bardzo twarde piersi, normalnie jak kamienie, rano sie to troche rozchodzilo, czy tez tak mialyscie? prosze odpowiedzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×