Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Aicha1985 a jaką wagę masz ? obstawiam że przy 350 wyjdzie ci E, pełne E :) moim zdaniem rozmiar ok. Ja jestem 10 cm wyższa od ciebie i mam mentory 375, wyszedł mi rozm D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinnyśmy chyba założyć dalszą część forum : JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3 bo tu nie widać już postów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
BB wyślij mi prosze swoje zdjęcia, bo mam wybrane 300 okrągłe ale chyba wezmę troszkę większe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aicha ty jestes niska..na twoim miejscu wzielabym max 325 czy 320 bo jestes nizsza ode mnie o 10 cm i jak patrze na swoje 320 i tak sobie wyobrazam i powiem ci ze mogloby to wygladac nadto ale oczywiscie wysztko zalezy od twojego poczucia i tego co ci sie podoba, mnie sie podobaja duze piersi sama mam teraz w sam raz ale ty jestes dosc niska osoba z tego co piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, zajrzałam na forum z ciekawości i muszę stwierdzic że wciąz te same dylematy...:-) Ja jestem 1,5 roku po operacji. Tak jak wiekszosc przed zabiegiem skupialam sie glownie na tym czy wielkosc wkladek nie jest za mala, posluchalam lekarza i jest ok. Z malego A obecnie kupuje staniki 65F, a wkladki mialam tylko 260ml. Wezcie pod uwage ze w waszym otoczeniu np.w pracy ciezko bedzie ukryc fakt nagle obfitego biustu chyba ze nie robicie z tego tajemnicy, ja czulam dyskomfort dlatego nosze do pracy luzne bluzki co i tak widac ze jedt mnie troche wiecej:) Wiem ze to sporo kosztuje i nikt nie chce drugi raz placic aby dolozyc sobie kolejne ml. ale moja rada sluchajcie lekarzy oni dobieraja tak aby wygladac naturalnie. Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie przed:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
JaaaAmi u kogo będziesz miała operację, Ja też mam 14-go maja. Wskoczyłam na zwolniony termin bo mój pierwotny to maj 2016r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie da się zamknąć tego tematu żeby nie można było pisać, co ? ktoś orientuje się ? bo nigdy nie przejdziemy do kolejnej części :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc ja mam 165 i wage 50kg, pod biustem 65 , miałam malutkie A i wziełam wkladki 320 choc lekarz proponował 280 i jestem 4 tygodnie po operacji, po 10 wrocilam do pracy i nikt nic nie zauwalyl, obecnie wygladam tak jak wczesniej w stanikach z gabkami czyli tzw pushapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nic o tym czosnku nie slyszalam a jadlam go ciagle na 4 dni przed operacja bo mnie przeziebienie bralo no i sie wyleczylam i jeszcze nosi moczylam w misce z solą , ale o co chodzi z tym czosnkiem to nie mam pojęcia, ja zjadłam ze dwie główki albo i wiecej w ciagu kilku tych dni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aicha1985 wysłałam Ci maila z moimi zdjęciami ja mam okrągłe mentora 350cc tak jak pisze w mojej stopce, jestem drobna 160 cm i 49 kg wagi, wyszły mi piersi spore myślałam że E jednak okazało się że muszę kupować biustonosze F, a spodziewałam się D . Jakoś nie cierpię z tego powodu mocno ale jest poważny problem z zakupem staników i zmieszczeniem się w niektórą odzież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
to ja zuza1234 , zmieniam nick na : moje cytryny płaczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje cytryny płaczą
Leenia nie mozna niby czosnku i aspiryny tez . Ze niby krew rozrzedza nie wiem sama o co biega . A dziewczyny alkoholu to mi zakazali tydzien juz przed zebym nic nie piła i ograniczyła chociaż troche palenie jesli całkiem rzucić nie potrafie . W poniedziałek rano znow zalicze stół operacyjny :-( podejscie drugie ,oby tym razem juz mi nic implant nie puścił .Moze mu powiem, zeby go na Superglu przykleił :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość no bez przesady. U mnie przy wkładkach 375 jak mam ubranie to nikt nawet nie zauważy zmiany. Zależy jakie staniki nosiło się przed operacją. Brak biustu był tak dużym kompleksem moim, że miałam wszystkie staniki z mega gąbkami. Nawet przyjaciółki jak zobaczyły moje zdjęcia po operacji jakie miałam wcześniej to nie mogły uwierzyć bo nic nie było widać, że tam nic nie było :) A co do twojego rozmiaru implantu i tego z jakiej wyjściówki jaki teraz masz rozmiar stanika to jestem w szoku. serio masz 290, a nie 390? bo ja przy swoich implantach nawet do F nie doszłam już pomijając inne wymiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JaaaAmi podaj maila to wyślę Ci fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmiii
anecia9383@interia.pl i napisz jaki to rozmiar i jaki implant prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domka80
Dwie Gościówy :) az sie pofatygowałem do lektury moich paszportów cyckowych i okazuje sie ze mam 320cc SILTEX ROUND ULTRA HIGH PROFILE COHESIVE I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawde mam tak male implanty i uzyskalam taki roz stanika moze dlatego ze jestem dos drobna i wieksze silikony dalyby efekt Pameli. Nowy biust nie jest ani duzy ani maly. A z tym ukrywaniem to macie racje to moja prywatna schiza pewnie dlatego ze mam osobiste problemy i brak akceptacji ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
JaaaAmi u kogo będziesz miała operację, Ja też mam 14-go maja. Wskoczyłam na zwolniony termin bo mój pierwotny to maj 2016r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmii
Wysyłajcie mi zdjęcia i piszcie jakie to implanty rozmiar i czy anatomiczne czy okrągłe??? Proszeeee i dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmii
Joasia zabieg będę miała w Katowicach u dr Marcina Sierocińskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Ja w Warszawie u Potockiego; ) Myślałam, że się może spotkamy bo mamy w tym samym dniu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmii
Joasia No niestety nie ale wspierajmy sie chociaż myślami hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Dziewczyny czy któraś z was jest szczupła i robiła rozmiar 300??? Odpiszcie plissss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Eleni a gdzie jest ta 3 cześć kafeterii bo nie umiem jej znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Domka80 a Ty możesz wydać mi zdjęcia??? anecia9383@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Joasia ja bede miala w warszawie 2go czerwca,a slyszalas o Dr.Piotr Osuch?wlasnie u niego bede miala robione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Aicha1985 a z kad bedzesz leciala do polski.bo ja ze szkocji.I kurde miesiaczka mi sie przesunela na koniec miesiaca.I mam nadzeje ze ta przekleta opryszka mi nie wyjdze.I sie boje operacji jak cholera........dzewczynki to czyli bede mogla ten alkochol wypic 10 dni wczesniej???bo u mnie napisane ze 5 dni przed,a no ze po operacji nie wolno to wiadomo bo lekarstwa.abz tym czosnkiem to ja zadzwonie do kliniki......a jeszcze wlasnie w internecie napisano ze tez trzy tygodnia przed sie nie opalac na sloncu I w solarium???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×